Podsumowanie tygodnia – 5-11 sierpnia 2024

Pierwsze premierowe podsumowanie minionego tygodnia. Zapraszamy do relacji, w której dowiecie się z kim rywalizowali nasi zawodnicy i zawodniczki z grup Top Talent.

KS DAP U7 (TT 2017A)
Gra kontrolna (Kielce, 10.086.2024)

Orlęta Kielce – KS DAP Kielce

KS DAP Kielce: Jan Rudkowski, Wojciech Mazur, Ignacy Tiuturski, Marcel Głąb, Oliwier Mańka, Maks Żak, Filip Pałka, Wojciech Pałka, Ignacy Tercz, Leo Zachariasz, Bartosz Bawoł, Tymon Woźniak, Adam Gałązka.

Trenerzy Rafał Kruk i Dawid Kowalczyk:

Pierwszy mecz sparingowy po letniej przerwie wyglądał wyśmienicie. Chłopaki byli głodni gry i rywalizacji. Pierwsza drużyna zdominował rywala i nie dał pograć przeciwnikowi zbyt wiele w obu połowach. Drugi zespół zagrał w kratkę, odnosząc jedno zwycięstwo i jedną porażkę. Dziękujemy za walkę naszym młodym piłkarzom. Trenerom Orląt dziękujemy za zaproszenie.

KS DAP U8 (TT 2017B)
Gra kontrolna (Kielce, 10.08.2024)

KS DAP Kielce: Antoni Żołądek, Kuba Bujak, Aleksander Suchenia, Aleksander Piątek, Kuba Ziębiński, Jan Śledź, Wiktor Grabalski, Kuba Figura, Wiktor Staniec.

Pierwszy mecz sparingowy po letniej przerwie wypadł bardzo dobrze. Co prawda frekwencja nie była wysoka, ale chłopcy po wznowieniu treningów pokazali się z jak najlepszej strony. Dziękujemy za walkę naszym młodym piłkarzom.

KS DAP U11 (TT 2014A)
Gra kontrolna (Sielpia, 11.08.2024)

Legionovia Legionowo – KS DAP Kielce
Trenerzy Maciej Górski i Łukasz Kwapisz:

W niedzielę zagraliśmy sparing z przebywająca na obozie w Sielpi drużyną Legionovii Legionowo. Rywalizacja toczyła się na dwóch boiskach. Drużyna I musiała uznać wyższość rywala, który lepiej operował piłką i był od nas skuteczniejszy. Nasi zawodnicy walczyli, tworzyli groźne sytuacje, ale to nie wystarczyło, by przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Drużyna II wraca do Kielc z odmiennymi wrażeniami. Kontrolowali grę przez całe spotkanie, tworząc wiele groźnych sytuacji, a dużo z nich zamieniając na gole. Warto dodać, iż obie nasze drużyny grały bez zmiany zawodników. Pokazali duże zaangażowanie i mimo zmęczenia nie odpuszczali. Bardzo pożyteczna gra kontrolna, która krok po kroku wprowadzi nas na właściwe tory w nowym sezonie.

KS DAP U12 (TT 2013A)
Gra kontrolna (Kielce, 08.08.2024)

Top Talent 2013 A – Top Talent 2013 B

Trenerzy Marcin Kośmicki i Arkadiusz Kądziela:

Pierwotnie miała zostać rozegrana gra kontrolna z PAS Skarżysko – Kamienna. Goście w ostatniej chwili poinformowali, że nie dotrą na to spotkanie. W zamian została zorganizowana gra wewnętrzna pomiędzy zawodnikami z drużyny A i B. Był to bardzo wartościowy i przydatny sparing, który przygotuje nasze zespoły do rywalizacji w systemie 9×9.

KS DAP U13 (TT 2012A/B)
Gra kontrolna (Nowiny, 10.08.2024)

GKS Nowiny – KS DAP Kielce 2012A

GKS Nowiny – KS DAP Kielce 2012B

KS DAP Kielce – 2012 A: Bednarski, Witkowski,, Kruk, Szyndlar, Czuba , Ryś, Waniak, Nikitski, Kita, Pyszel.

KS DAP Kielce – 2012 B: Obara, Bozowski, Majcher, Wąż, Żubrowski, Trela, Cedro, Brela, Popis, Mastalerz.

Trenerzy Rafał Kowalki i Sergiej Januszewski:

W sobotnie popołudnie w Nowinach chłopcy z grupy Top Talent A, B rozegrali mecz kontrolny z GKS Nowiny. Był to pierwszy mecz, w którym nasi zawodnicy pokazali, że po takiej przerwie mieli duży głód do gry. Cele, które były określone przed meczem zostały zrealizowane; dużo ciekawych akcji, które były sfinalizowane, ale ten mecz też pokazał nad czym musimy jeszcze pracować. Ogólnie jesteśmy zadowoleni z postawy chłopców oraz ich zaangażowania. Drużynie z Nowin dziękujemy za zaproszenie.

KS DAP U15 (TT 2010)
Gra kontrolna (Radom, 11.08.2024)

Ajax Radom 2:5 KS DAP Kielce

Bramki: Smolarczyk x2, F.Wijas, Gonciarz, bramka samobójcza

KS DAP Kielce: Golonka – F.Wijas, Tutaj, Nawara, Pasternak, Stępień, Kowalski, Kusto, Pękalski, Gonciarz, Smolarczyk, Toporowski, Kuc, Pawłowski, Jagodziński, Del Favero.

Trenerzy Paweł Drobniak i Łukasz Polak:

Jedna z pierwszych gier kontrolnych Naszej drużyny w sierpniu, zakończona zwycięstwem przeciwko zespołowi Ajax Radom. Z przebiegu meczu można pochwalić cały zespół, że przez większość czasu, trzymali się planu, częściej utrzymywali się przy piłce, cierpliwie budowali i tworzyli sytuacje, które później zamieniali na bramki. Oczywiście było też kilka słabszych fragmentów, szczególnie w fazie bronienia, nad którymi musimy mocniej popracować. W dzisiejszym spotkaniu szansę otrzymało 5 testowanych zawodników, a dwóch z nich zakończyło mecz ze zdobyczą bramkową.