Podsumowanie tygodnia – 19-25 sierpnia 2024

Zapraszamy do relacji, w której dowiecie się z kim rywalizowali nasi zawodnicy i zawodniczki z grup Top Talent.

KS DAP U7 (TT 2018A/B)
Gra kontrolna (Kielce, 18.08.2024)

KS DAP Kielce – Orlęta Kielce – DAP Monroe

KS DAP Kielce: Bielecki Aleksander, Działka Jan, Tutaj Nikodem, Stefański Igor, Bracha Antoni, Bruśnicki Oliwier, Hakobyjan/Równicki Oliwier, Korbelak Antoni, Kozera Tymoteusz, Włusek Wojciech, Bęben Juliusz, Adam Wypychewicz, Bęben Ksawery, Kieszkowski Franciszek, Skopowski Tymon, Turbak Adam, Wesołowski Piotr, Wójcik Jan, Dziułka Jan.

Trenerzy Konrad Majcher i Monika Czerwiak:

Chłopcy mierzyli się z drużyną Monroe oraz Orlętami Kielce. Widać było, że chłopcy chcieli pokazać się z jak najlepszej strony i z pełnym zaangażowaniem przystąpili do gry, padało dużo bramek co sprawiało dzieciakom wiele radości.

KS DAP U7 (TT 2017A)

Moravia Morawica – KS DAP Kielce

KS DAP Kielce: Jan Rudkowski, Oliwier Mańka, Maks Żak, Franciszek Łaskawiec, Wojciech Mazur, Tymon Woźniak, Szymon Woźniak, Jan Góral, Marcel Głąb, Patryk Frydrych, Ignacy Tercz, Ignacy Gąsiorek, Wojciech Pałka, Filip Pałka, Jeremi Piątkowski, Bartosz Bawoł, Aleksander Piątek, Adam Gałązka, Leo Zachariasz.

Trenerzy Rafał Kruk i Dawid Kowalczyk:

W sobotę zespół 2017 A rozegrał pożyteczny mecz kontrolny ze starszą drużyną – Top Talent 2016B. Frekwencja dopisała więc całą grupę podzieliliśmy na 2 zespoły po 10 zawodników, co w formule 5×5 dało 45 minut gry każdej piątce. W pierwszej części obie piątki dały popis świetnej gry, nie odpuszczając starszym kolegom. Gra była wyrównana, co bardzo dobrze rokuje na przyszłość i widzimy, że zawodnicy robią progres. Podczas drugiej części gry kontrolnej zawodnicy mimo starań nie byli w stanie toczyć wyrównanego meczu. Starsi koledzy z TT2016 prowadzili grę i zdominowali nas pod każdym aspektem. Duża liczba straconych bramek i tylko cztery strzelone w meczu 90 minutowym to zdecydowanie za mało. Trenerowi Kubie dziękujemy za wysoko podniesioną poprzeczkę przez jego zawodników. Naszym chłopcom bardzo podobał się ten mecz i na pewno to starcie zaprocentuje w przyszłości.

KS DAP U9 (TT 2016A)
Gra kontrolna (Kielce, 22.08.2024)

KS DAP Kielce – Wicher Miedziana Góra

KS DAP Kielce: Tymon Szlufik, Szymon Marek, Jakub Ozga, Mikołaj Jurkowski, Oskar Boszczyk, Filip Papież, Julian Grudzień, Jakub Konczewski, Aleksander Jasnos, Franciszek Wojton, Ksawery Cieślicki, Kajetan Dziewięcki, Adam Mazurek.

Trenerzy Piotr Chiberski i Jakub Chrzanowski:

22 sierpnia drużyna Top Talent 2016A rozegrała sparing z Wichrem Miedziana Góra. Chłopcy rywalizowali przez 2 godziny na dwóch boiskach z naturalną nawierzchnią. Spotkania stały na wysokim poziomie. Stroną dominującą był nasz zespół. Cieszy fakt, że chłopcy coraz częściej budują akcje składające się z kilku podań. Kilka takich akcji zakończyło się strzeleniem bramki, co potwierdza że zawodnicy są świadomi tego, co robią. Za tydzień czeka nas dwudniowy turniej, którego gospodarzem będą Orlęta Kielce.

KS DAP U9 (TT 2016B)

KS DAP Kielce TT2016B – KS DAP Kielce TT2017A

KS DAP Kielce: Tymon Zapała, Kamil Czupryński, Andrii Kotenko, Jakub Musiał, Szymon Gronostaj, Adam Dulnik, Kacper Janczyk, Kacper Boksa, Leon Zapała, Dawid Pietruszka, Ignacy Wypniewski, Leon Sitarski, Antoni Jopek, Nikodem Szybalski, Antoni Tofil, Maksymilian Saletra.

W sobotę rozegraliśmy sparing z przeciwnikiem z naszej akademii, drużyną TT 2017A. Chłopcy byli podzieleni na dwie grupy. W każdej z grup mieliśmy 8 zawodników, co przełożyło się na dużą liczbę minut na boisku i zebranie cennego doświadczenia. Chłopcy byli dobrze zorganizowani na boisku i przede wszystkim trzymali swoje pozycje. Mecz pierwszej grupy stał na wyrównanym poziomie o czym świadczy fakt że zarówno my jak i drużyna przeciwną strzeliliśmy po 9 bramek. Z kolei na grupie drugiej nasza drużyna była bardziej zorganizowana w swojej grze, co przełożyło się na to że byliśmy w tym spotkaniu stroną dominującą. Dziękujemy drużynie TT 2017A za grę.

KS DAP U10 (TT 2015A)
Gra kontrolna (Bilcza, 24.08.2024)

KS DAP Kielce: Dawid Materek, Szymon Markowski, Marley Flis, Antoni Konopka, Mateusz Bęben, Kacper Kozakowski, Franciszek Smutek, Maksymilan Sternak, Kamil Koruba, Jan Rybka, Tymoteusz Szkurłat, Leon Czech.
Trenerzy Jakub Palka i Adrian Wołczyk:

Tego dnia rozegraliśmy sparing z drużyną Moravii Morawica. W pierwszej połowie to drużyna Moravii prowadziła grę. Traćmy bramki głównie po błędach indywidualnych blisko naszej bramki. Z czasem gra wyglądała już lepiej i zajęliśmy tworzyć sytuacje bramkowe kilka z nich wykorzystując. Po zastosowaniu korekt w przerwie meczu gra się wyrównała, a my dołożyliśmy do tego lepszą skuteczność.

KS DAP U10 (TT 2015B)

KS DAP Kielce: Wojciech Karcz, Dawid Materek, Leo Paczkowski, Dominik Pęczkowicz, Jan Rokicki, Wiktor Spychaj, Jan Wykręt, Jeremi Wzorek, Antoni Łuczak.

W dniu 24.08 drużyna Top Talent 2015B na boisku w Bilczy zmierzyła się z drużyną Moravii Morawica. Mecz toczył się w szybkim tempie, co zaowocowało dużą ilością goli. Stosowaliśmy w tym spotkaniu wymienność pozycji, zawodnicy zagrali z dużym zaangażowaniem i w niczym nie ustępowali zawodnikom Moravii.

KS DAP U11 (TT 2014A)
Gra kontrolna (Kielce, 25.08.2024)

KKP Korona Kielce – KS DAP Kielce

Trenerzy Maciej Górski i Łukasz Kwapisz:

Dnia 25 sierpnia nasza drużyna rozegrała sparing z drużyną KKP Korona. Gra toczyła się na dwóch boiskach, grano 3×25 minut przy upalnej pogodzie. Początek spotkania to płynne i składne akcje z obu stron, natomiast z upływem czasu pogoda dała znać o sobie i intensywność z minuty na minutę malała. Czekamy na koniec wakacji i wtedy wszyscy już wrócą do treningów. Dziękujemy drużynie KKP za zaproszenie i czekamy na rewanż a za tydzień wyruszamy na mecz z Puszczą Niepołomice.

KS DAP U11 (TT 2014B)
Gra kontrolna (Jędrzejów, 24.08.2024)

FA Jędrzejów – KS DAP Kielce

W dniu 24 sierpnia rozegraliśmy mecz z FA Jędrzejów. Od samego początku przyszło nam rywalizować w upale, mimo to obie drużyny stworzyły super widowisko. Mnóstwo składnych akcji zakończonych bramkami. Nasza ekipa musi popracować nad wykończeniem sytuacji bramkowych bo pod koniec meczu to zdecydowanie zawodziło. Pracujemy dalej i walczymy a drużynie FA Jędrzejów dziękujemy za zaproszenie i mecz w przyjaznej atmosferze.

KS DAP U12 (TT 2013A)
Turniej Wisła Płock CUP (Płock, 23-25.08.2024)

KS DAP Kielce: Marczewski Michał, Błaszczyk Damian, Biskupski Alan, Lelonek Marcel, Krysiński Franciszek, Kowalski Bartosz, Dzieniszewski Dawid, Skowron Franciszek, Konwicki Ksawery, Wicha Mikołaj, Stachura Mateusz, Mazurek Piotr, Dereniewicz Filip, Dziewięcki Leon, Mazur Aleksander.

Trenerzy Marcin Kośmicki i Arkadiusz Kądziela:

W dniach 23-25 sierpnia zespół uczestniczył w turnieju Wisła Płock CUP. Po trzech dniach rywalizacji ostatecznie zajmujemy 12 miejsce. Kolejne doświadczenie za nami, które w przyszłości zaprocentuje. Jak zwykle na wysokości zadania stanęli również kibice -rodzice, którzy zarówno podczas meczu jak i w sprawach organizacyjnych bardzo wspierali młodych adeptów futbolu.

KS DAP U13 (TT 2012A/B)

KS DAP Kielce 14:2 Ruch Chorzów

KS DAP Kielce: Strąk, Witkowski, Pietrzykowski, Ryś, Czuba, Trybek, Kruk, Szyndlar, Waniak, Majcher, Bednarski, Bozowski, Stifo, Żubrowski, Kita, Stąpór, Popis, Goworek, Obara, Krzywda, Kościuk, Brela.

Trenerzy Rafał Kowalski i Sergiej Januszewski:

W dniu 22.08 drużyny Top Talent A i B rozegrały sparing przeciwko drużynie Ruch Chorzów. Drużyna z Chorzowa obecnie znajduje się na obozie w Nowinach. Mecz był rozegrany w systemie 3×40. Bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu. Mieliśmy przewagę nad przeciwnikiem przez całe spotkanie co zaowocowało wieloma strzelonymi bramkami. W meczu też wzięli udział kilka zawodników testowanych, które pokazali się z dobrej strony. DAP – Ruch 14:2.

KS DAP U13 (TT 2012A)
Gra kontrolna (Ostrowiec Św., 23.08.2024)

KSZO Ostrowiec Św. 7:0 KS DAP Kielce

KS DAP Kielce: Scifo, Kita, Bozowski, Szyndlar, Pietrzykowski, Bednarski, Ryś, Czuba, Nikitskyi, Waniak, Trybek, Witkowski.

Drużyna Top Talent 2012A rozegrała sparing z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski na terenie rywala. Od pierwszych minut przeciwnik narzucił nam swój styl i tempo gry, którego niestety nie wytrzymaliśmy. Popełnialiśmy dużo prostych błędów, które rywal chętnie wykorzystał i zamienił na strzelone gole. Będziemy wyciągać wnioski i nadrabiać swoje deficyty w procesie treningowym. Drużynie KSZO dziękujemy za zaproszenie.

Gra kontrolna (Kielce, 24.08.2024)

KS DAP Kielce 2:1 DEKO Włoszczowa

KS DAP Kielce: Gil, Łuczyński, Pióro, Kudła, Nikitskyi, Witkowski, Trybek, Czuba, Ryś, Szyndlar, Waniak, Pietrzykowski.

Zespół Top Talent 2012 rozegrał kolejny sparing. Tym razem graliśmy na swoim terenie przeciwko DECO Włoszczowa. Pomimo warunków atmosferycznych tempo gry było intensywne. Na samym początku gry popełniliśmy prosty błąd w obronie, z czego padła bramka. Ale pomimo straconej bramki nasza drużyna przejęła inicjatywę i więcej kontrolowała piłkę. W pierwszej połowie stworzyliśmy sobie kilka dogodnych sytuacji strzeleckich, ale niestety nie udało się zdobyć bramki. Druga połowa pojedynku była całkiem pod naszą kontrolą, z czego wynikło dwie strzelone bramki. Gratulację dla naszej drużyny za mecz.

KS DAP U14 (TT 2011)

KS DAP Kielce 0:5 KKP Korona Kielce

KS DAP Kielce: Piotr Szcześniak, Filip Gołąbek, Marcin Kołomański, Franciszek Januchta, Leon Białek, Adam Suliga, Kamil Kisio, Szymon Szeląg, Jan Domoń, Dominik Białas.

Trenerzy Rafał Stefański i Łukasz Pluszewski:

Mecz w ciężkich warunkach pogodowych, ze sporymi brakami kadrowymi. Dziękujemy chłopakom za sportowa postawę.

KS DAP U15 (TT 2010)

KS DAP Kielce 13:5 Neptun Końskie

Bramki: Pokrzepa x5, Stępień x3, 2x Tokarz, Smolarczyk x2, Pasternak

KS DAP Kielce: Golonka – Szewczyk, Tutaj, Dulak, Tokarz, Wojniak, Stępień, Pokrzepa, Sojka, Pasternak, Smolarczyk, Kutyła, Pawłowski, F.Wijas, Zając, Kwiatek

Trenerzy Paweł Drobniak i Łukasz Polak:

Dobre spotkanie naszej drużyny w ostatnim sparingu przed startem rozgrywek. Dużo akcji ofensywnych, wysoka skuteczność może cieszyć, lecz nadal do poprawy pozostaje kwestia koncentracji i reagowania na zagrożenie pod naszą bramką.