Podsumowanie tygodnia – 07.10 – 13.10.2024

Zapraszamy do relacji, w której dowiecie się z kim rywalizowali nasi zawodnicy i zawodniczki z grup Top Talent.

KS DAP U7 (TT 2018A)
Rozgrywki ligowe (Wólka Kłucka, 13.10.2024)

KS DAP Kielce: Adam Lisowski, Leon Bujnowski, Bruno Szpiech, Julian Dziewięciki, Igor Soja, Antoni Bracha, Jan Dziułka, Mikołaj Toporek, Artur Bawoł, Kuba Kucharczyk, Nikodem Tutaj, Igor Stefański.

Trenerzy Konrad Majcher i Monika Czerwiak:

Warunki do gry były trudne a przeciwnicy postawili wysoko poprzeczkę. Widać było że nasi wojownicy dali dziś z siebie bardzo dużo, byli waleczni i zdeterminowani do posiadania piłki. Bardzo chcieli strzelać bramki, dużo energii wkładali w pojedynki 1×1, po stracie piłki od razu chcieli ją odzyskać. Cieszy nas, że coraz więcej chłopaków czyni postępy które było widać podczas dzisiejszych rozgrywek. Dziękujemy drużynie Granat Borki za sprawą organizacje.

KS DAP U7 (TT 2018B)
Rozgrywki ligowe (Włoszczowa, 05.10.2024)

KS DAP Kielce – Granat Borki – Astra Piekoszów – Wierna Małogoszcz – Płomień Oleszno

KS DAP Kielce: Franciszek Kieszkowski, Ignacy Zwierzchowski, Oliwier Bruśnicki, Oliwier Hakobyjan Równicki, Tymon Skopowski, Piotr Wesołowski, Jan Wójcik, Adam Wypychewicz.

Nasi najmłodsi wojownicy grali z rówieśnikami z Moravii Morawica. Zagrali bardzo dobrze, bardzo odważnie wchodzili w pojedynki 1×1 oddawali dużo strzałów a po stracie piłki starali się na jak najszybciej odzyskać. Jesteśmy dumni z postawy naszych zawodników. Dziękujemy drużynie Moravii za zaproszenie.

KS DAP U8 (TT 2016A)
Rozgrywki ligowe (Kielce, 12.10.2024)

KS DAP Kielce: Jakub Konczewski, Jakub Makuch, Jakub Ozga, Bartosz Tuźnik, Franciszek Słopiecki, Franciszek Wojton, Tymon Szlufik, Mikołaj Jurkowski, Kornel Bugajski, Szymon Marek, Aleksander Jasnos, Maksymilian Szkurłat, Ksawery Cieślicki, Gustaw Armański, Kajetan Dziewięcki, Piotr Kłoczko, Kacper Nowakowski, Julian Grudzień.

Trenerzy Piotr Chiberski i Jakub Chrzanowski:

W sobotę rozegraliśmy trzeci a zarazem ostatni turniej ligowy. Na turnieju oprócz nas pojawiły się także Orlęta Kielce i KKP Korona. Wszystkie drużyny zagrały na bardzo podobnym poziomie. Tym razem turniej odbył się na orliku, przez co boiska były mniejsze niż zwykle, a to przełożyło się na większą walkę o każdą piłkę. Cieszy fakt, że każdy z chłopców wie po co przychodzi na mecz, jest zdeterminowany i daje z siebie wszystko w każdej akcji. Dziękujemy przeciwnikom za sportową rywalizację.

KS DAP U9 (TT 2015A)

KS DAP Kielce  – FA Jędrzejów – Moravia Morawica

KS DAP Kielce: Szymon Markowski, Maksymilan Sternak, Tymoteusz Cielecki, Oliver Paradowski, Kamil Koruba, Kacper Kozakowski, Leon Czech, Marley Flis, Aleksander Cielecki, Tymoteusz Szkurłat, Antoni Konopka, Franciszek Smutek, Aleksander Dziub, Dominik Pęczkowicz, Franciszek Kowalski, Dawid Materek, Ignacy Świątek.

Trenerzy Jakub Palka i Adrian Wołczyk:

Nasze obie drużyny zagrały z dużym zaangażowaniem. Cieszy bardzo dobra skuteczność oraz gra w obronie, dzięki czemu przeciwnicy mieli duże problemy z wypracowaniem sobie dogodnych sytuacji strzeleckich.

KS DAP U11 (TT 2014A)

Trenerzy Maciej Górski i Łukasz Kwapisz:

W sobotę zagraliśmy sparing z drużyną KKP Korona Kielce, który składał się z trzech części i był rozgrywany na dwóch boiskach równocześnie. Gra niestety nie wyglądała najlepiej. W naszych poczynaniach wkradło się sporo nerwowości, a brakowało kluczowych podań. O ile budowanie akcji wyglądało dziś dobrze, tak tworzenie okazji pod bramką rywala już nie. Jest to element nad który będziemy pracować w treningach. Chłopcom nie można odmówić zaangażowania, bo nie odpuszczali, jednak to rywal tworzył groźniejsze okazje i na koniec strzelił więcej bramek.

KS DAP U11 (TT 2014B)

Tego dnia wybraliśmy się na Turniej Ligowy do Strawczyna. Wystawiliśmy dwie drużyny. Obie nasze ekipy pokazały się dziś z bardzo dobrej strony, nie ponosząc porażki. Trochę szwankuje jeszcze finalizacja ale pracujemy dalej i za tydzień kolejny Turniej Ligowy tym razem w Masłowie.

KS DAP U12 (TT 2013A)
Rozgrywki ligowe: kategoria Młodzik Młodszy (Kielce, 12.10.2024)

FA Jędrzejów 6:7 KS DAP Kielce

KS DAP Kielce: Marczewski Michał, Biskupski Alan, Błaszczyk Damian, Panek Stanisław, Bednarski Franciszek, Krysiński Franciszek, Skowron Franciszek, Dereniewicz Filip, Stachura Mateusz, Kosmala Leon, Półchłopek Ignacy, Wicha Mikołaj, Wzorek Filip, Kowalski Bartosz, Mazur Aleksander.

Trenerzy Marcin Kośmicki i Arkadiusz Kądziela:

Mecz zaczęliśmy bardzo dobrze bo już w pierwszej minucie obejmujemy prowadzenie. Niestety kolejne minuty to już duży napór przeciwnika ,który strzela bramkę za bramką. Do przerwy przegrywamy 5:3. Po przerwie było widać, że żadna z drużyn się nie cofnie. Ale to młodzi piłkarze DAP-u byli tego dnia skuteczniejsi. Ostatecznie wygrywamy to emocjonujące spotkanie.

KS DAP U12 (TT 2013B)

KS DAP Kielce 0:2 Wierna Małogoszcz

KS DAP Kielce: Pisarek Jakub, Chmielewski Franciszek, Kita Jan, Korzeniak Adam, Beningier Filip, Nowak Jakub, Dziewięciu Leon, Wichnera Aleksander, Chwastkowski Julian, Bednarski Kacper, Dętka Mikołaj, Masternak Maksym, Pacholczyk Michał, Szawracki Jakub.

Mecz dużo lepszy w naszym wykonaniu niż pierwsze spotkanie z Wieraą. Niestety duża nieskuteczność z naszej strony i mecz ,który powinniśmy wygrać ostatecznie przegrywamy.

KS DAP U13 (TT 2012A)
Rozgrywki ligowe: kategoria Młodzik Starszy (Kielce, 06.10.2024)

FA Pińczów 1:1 KS DAP Kielce

KS DAP Kielce: Ryś, Pietrzykowski, Scifo, Bozowski, Kruk, Trybek, Kudła, Waniak, Czuba, Bednarski.

Bramki: Bednarski

Trenerzy Rafał Kowalski i Sergiej Januszewski:

Mecz dwóch liderów. Mecz walki, żadna z drużyn nie chciała ustąpić. Remis jest sprawiedliwym wynikiem bo każdy mógł jak wygrać tak i przegrać. Dziękujemy drużynie za walkę do ostatniego gwizdka.

KS DAP U13 (TT 2012B)
Rozgrywki ligowe: kategoria Młodzik Starszy (Kielce, 13.10.2024)

KS DAP Kielce 3:4 Góral Górno

KS DAP Kielce: Niechciał, Nikitskyi, Ryś, Obara, Popis, Łakomiec, Wąż, Drezno, Witkowski, Strąk, Pyszel, Majcher, Kita.

Bramki: Kita, Łakomiec, Strąk.

Niestety dzisiaj przegrywamy. Drużyna prezentowała się na boisku w bardzo słaby sposób. Nie było widać zaangażowania i chęci do walki i gry. Przegrywaliśmy pojedynki jeden na jeden, byliśmy nieskuteczni w ataku i popełniliśmy proste błędy w obronie. Nie wykorzystaliśmy dwa rzuty karne.

KS DAP U14 (TT 2011)
Rozgrywki ligowe: Klasa Okręgowa Trampkarza Młodszego (Kielce, 12.10.2024)

PAS Skarżysko-Kamienna 5:0 KS DAP Kielce

Bramki: Jakub Kaczmarski x3, Patryk Dąbrowski, Adam Kołomyja, Jan Domoń.

KS DAP Kielce: Miłosz Chabior, Jakub Kaczmarski, Filip Gołąbek, Marcel Olter, Dominik Białas, Patryk Dąbrowski, Szymon Sojda, Kamil Kisio, Mikołaj Olejarczyk, Jakub Niewada, Adam Suliga, Szymon Szeląg, Adam Jakubowski, Bartłomiej Bartosz, Aleksander Świątek, Piotr Szcześniak.

Trenerzy Rafał Stefański i Łukasz Pluszewski:

Przewaga fizyczna po stronie przeciwnika. Pracujemy dalej.

KS DAP U15 (TT 2010)
Rozgrywki ligowe: I Liga Świętokrzyska Trampkarza Starszego (Kielce, 08.10.2024)

Hetman Włoszczowa 3:1 KS DAP Kielce

Bramki: Gonciarz

KS DAP Kielce: Golonka – Szewczyk, F.Wijas, Stępień(c),Tokarz, Pasternak, Kusto, Olbratowski, Sojka, Gonciarz, Smolarczyk, Wojniak, Pokrzepa, Del Favero, Rybka, Dulak, Tutaj.

Trenerzy Paweł Drobniak i Łukasz Polak:

W zaległym meczu przeciwko Hetmanowi Włoszczowa nasz zespół zaprezentował się z dobrej strony, grając z ogromną determinacja i na wysokiej intensywności przez całe 80 minut. Mimo iż wynik nie jest dla nas satysfakcjonujący, jesteśmy zadowoleni z postawy zawodników. Przy odrobinie większej koncentracji i odpowiedzialności mecz mógłby się zakończyć remisem.

KS DAP Kielce 9:2 SMS Nowiny

Bramki: Gonciarz x2, Smolarczyk x2, Sojka x2, Rybka, Tokarz, Kusto.

KS DAP Kielce: : Golonka – Szewczyk, F.Wijas, Stępień(c), Tokarz, Pasternak, Kusto, Olbratowski, Sojka, Gonciarz, Smolarczyk, Wojniak, Pękalski, Kuc, Rybka.

Mecz przeciwko drużynie z Nowin można określić jako rewelacyjne pod względem strzeleckim spotkanie naszych chłopaków. Wyraźna przewaga od samego początku meczu i mimo utraty bramki chłopcy z determinacja i cierpliwością dążyli do obranego przez siebie celu. Każdy z zawodników zasługuje na dużą pochwałę za postawę w tym spotkaniu i mamy nadzieję że uda nam się utrzymać obecna dyspozycję w kolejnych meczach, a kolejny już rozegramy z najbliższy piątek w Skarżysku z tamtejszym Celsium.

Rozgrywki ligowe: II Liga Świętokrzyska Trampkarza Starszego (Kielce, 13.10.2024)

KS DAP Kielce 2:3 Star Starachowice

KS DAP Kielce: Golonka, Rybka, Stępień, P. Wijas, Zając, Kowalski, Jagodziński, Tokarz, Pawłowski, Pasternak, Jastrzębski, Kusto, Michalski, Toporowski, Filipek.

Bramki: Tokarz x2.

Pierwszą połowę meczu ze Starem przespaliśmy. Zbyt krótko utrzymywaliśmy się przy piłce. Pozytywnym akcentem w pierwszej połowie była indywidualna akcja Tokarza zakończona bramką. Goście do przerwy prowadzili 2:1. W drugiej połowie prezentowaliśmy się lepiej, byliśmy bardziej waleczni. Wyrównaliśmy po drugim golu Olka Tokarza. Pod koniec meczu oba zespoły grały ofensywny futbol i tworzyły sobie sytuacje bramkowe. Zwycięską bramkę zdobyli jednak zawodnicy ze Starachowic w doliczonym czasie gry.

Rozgrywki ligowe: kategoria Junior Młodszy 2008/2009 (Kielce, 12.10.2024)

KSZO Ostrowiec Św. 10:1 KS DAP Kielce

Bramki: Kochanowski.

KS DAP Kielce: Majdański, Boksa, Winiarczyk, Bobra, Kita, Szczepanek, Wieczorek (Dulak), Majka (Toporowski), Kochanowski, Zając (Jagodziński), Jastrzębski (Kozakowski)

Trenerzy Tomasz Ćwil i Szymon Dalach:

Mecz w Ostrowcu Świętokrzyskim z KSZO był dla nas lekcją piłki nożnej. Drużyna z Ostrowca wykorzystała wszystkie nasze błędy, których popełniliśmy co najmniej o 10 za dużo. W tym meczu przeciwnik był zdecydowanie stroną dominującą, a my nie byliśmy w stanie podjąć walki na wyrównanym poziomie. Kolejne doświadczenia w lidze Świętokrzyskiej Juniora Młodszego zebrało aż 6 zawodników z rocznika 2010 (Zając, Dulak, Jagodziński, Jastrzębski, Toporowski, Kozakowski).