Podsumowanie tygodnia – 02.09 – 08.09.2024

Pierwsze premierowe podsumowanie minionego tygodnia. Zapraszamy do relacji, w której dowiecie się z kim rywalizowali nasi zawodnicy i zawodniczki z grup Top Talent.

KS DAP U7 (TT 2018A/B)
Turniej – Sport CK (Kielce, 02.09.2024)

KS DAP Kielce: Bruno Szpiech, Igor Soja, Leon Bujnowski, Adam Lisowski, Artur Bawoł, Adam Wypychewicz, Franciszek Kieszkowski, Wojciech Włosek, Jan Wójcik, Piotr Wesołowski, Ksawery Bęben, Oliwier Bruśnicki, Bruno Bińczak, Igor Stefański, Juliusz Bęben, Ignacy Zwierzchowski, Antal Korbelak, Tymon Kozera, Tymon Skopowski.

Trenerzy Konrad Majcher i Monika Czerwiak:

W tym dniu nasze drużyny rozegrały turniej 3×3. Nasi zawodnicy byli podzieleni na zespoły trzy osobowe i rywalizowali ze sobą oraz drużynami z Morawicy. Każde spotkanie było bardzo emocjonujące, ponieważ chłopcy mogli grać od band, co było dla nich nowością. Chłopcy spisali się na medal, który dostali na zakończenie turnieju. Fajny turniej, miła atmosfera dziękujemy za zaproszenie CK Sport.

KS DAP U7 (TT 2017A)
Turniej piłkarski (Nieciecza, 08.09.2024)

Top Talent 2017A – Top Talent 2017B

KS DAP Kielce: Jan Rudkowski, Wojciech Mazur, Oliwier Mańka, Franciszek Łaskawiec, Maksymilian Żak, Patryk Frydrych, Jan Góral, Tymon Woźniak, Oliwier Kaczmarczyk.

Trenerzy Rafał Kruk i Dawid Kowalczyk:

W niedzielę zespół Top Talent 2017A wybrała się na niedzielny turniej do Niecieczy. Toczyliśmy walkę z drużynami: SF Staniątki, Bruk-Bet Nieciecza I, Iwanowice Szkoła Futbolu, UKS Westovia, AP Limanowa, Brukbet Nieciecza II, AP Radla . Zawodnicy rozegrali łącznie 7 meczów, co dało bardzo dużo czasu gry – 100 minut. Zebraliśmy bardzo cenne doświadczenie z zespołami z małopolskiego. Niestety nie był to nasz dzień. W 7 meczach zdobyliśmy łącznie 9 goli, tracąc więcej. Mecze dobre przeplatane były słabymi. I tak w kratkę. Uczymy się dalej i pracujemy mocniej. Mamy duży niedosyt bo wiemy jakim potencjałem dysponują na treningach chłopcy a tutaj coś się zacięło i w niektórych meczach nie byliśmy w stanie nawiązać wyrównanej walki. Dziękujemy zawodnikom za grę i walkę do końca . Zawodnicy wrócili z medalami.

KS DAP U7 (TT 2017B)
Turniej piłkarski (Nowiny, 07.09.2024)

KS DAP Kielce: Leon Kutyła, Aleksander Suchenia, Aleksander Piątek, Wiktor Grabalski, Witold Prędota, Antoni Żołądek, Piotr Trojan, Jakub Bujak, Jakub Figura, Jan Śledź, Adam Butenko, Wiktor Staniec, Stanisław Szewczyk, Aleksander Zachura.

W sobotę rozegraliśmy turniej w Nowinach. Podzieliliśmy drużynę na dwa zespoły. Chłopcy rozegrali łącznie po 7 meczów, każdy 12 minut. Od początku nasi zawodnicy rozpoczęli turniej z dużym zaangażowaniem, wolą walki. Pierwsza drużyna dobrze ustawiała się przy otwarciu gry od bramkarza, starali się trzymać swoje pozycji, oraz cieszy coraz częstsze konstruowanie akcji podaniami. Druga drużyna nieco gorzej radziła sobie w wyprowadzeniu piłki, jednak w każdym meczu byli nieustępliwy, i dążyli do strzelenia bramki. Z czasem obie drużyny opadły z sił i dwa ostatnie mecze nie wypadły dobrze w naszym wykonaniu. Dziękujemy organizatorom turnieju oraz naszym zawodnikom.

KS DAP U9 (TT 2015A)
Gra kontrolna (Kielce, 07.09.2024)

KS DAP Kielce – Brain&Body Chemielnik

KS DAP Kielce: Szymon Markowski, Marley Flis, Franciszek Smutek, Maksymilan Sternak, Kamil Koruba, Jan Rybka, Tymoteusz Szkurłat, Franciszek Kowalski, Tymon Cielecki, Aleksander Cielecki, Antoni Konopka, Aleksander Dziub, Mateusz Bęben, Ignacy Świątek.

Trenerzy Jakub Palka i Adrian Wołczyk:

Tego dnia zmierzyliśmy się z drużyną z Chmielnika. Chłopcy coraz lepiej odnajdują się na większym boisku po przejściu do wyższej kategorii wiekowej. Realizowali założenia przedmeczowe, konstruowali dużo akcji drużynowych oraz odważnie wchodzili w grę 1×1 na połowie rywala. Jak w każdym meczu nie zabrakło błędów ale nie były one tego dnia bardzo rażące. Od początku do prawie samego końca spotkania kontrolowaliśmy przebieg spotkania. Pod koniec meczu zabrakło już u chłopców nieco koncentracji, przez co straciliśmy kilka bramek.

KS DAP U9 (TT 2015B)
Gra kontrolna (Daleszyce, 08.09.2024)

KS DAP Kielce: Dawid Materek, Wiktor Spychaj, Filip Chmielewski, Leo Paczkowski, Oliver Paradowski, Dominik Pęczkowicz, Kazimierz Stróżyk, Mieszko Tomala, Jan Wykręt, Jakub Łopatowski, Jeremi Wzorek, Antoni Łuczak, Oliwier Łygoński.

W dniu 07 września drużyna Top Talent 2015B zmierzyła się z Akademią Spartakusa Daleszyce. Mecz przyjemny dla oka chłopcy zagrali drużynowo, stworzyli dużo sytuacji bramkowych cieszy również fakt iż realizowali założenia taktyczne, umiejętnie utrzymywali się przy piłce i przez większość meczu dyktowali warunki gry.

KS DAP U7 (TT 2016B)
Turniej piłkarski (Nowiny, 08.09.2024)

KS DAP Kielce: Robert Kaleta, Oliwier Kaleta, Mikołaj Piątkowski, Nikodem Szybalski, Antoni Jopek, Andrii Kotenko, Jakub Musiał, Aleksander Wałek, Franciszek Marek, Szymon Gronostaj, Kacper Janczyk, Kacper Boksa, Dawid Pietruszka, Tymon Zapała, Igor Wasiljew, Kamil Czupryński, Maksymilian Saletra, Leon Sitarski.

Trenerzy Piotr Chiberski i Jakub Chrzanowski:

W dniu 08.09.2024 rozegraliśmy turniej w Nowinach. Drużyny, z którymi się zmierzyliśmy to KKP Korona Kielce, Klonówka Masłów, PAS Skarżysko i gospodarzami NAF Nowiny. Mecze odbywały się jednocześnie na 4 boiskach. Na turnieju wystawiliśmy 2 drużyny, które pokazały się z bardzo dobrej strony. Chłopcy realizowali założenia, które postawiliśmy sobie przed meczami. Coraz bardziej uwidaczniają się predyspozycje chłopców do gry na poszczególnych pozycjach. Podsumowując był to świetnie zorganizowany turniej i dziękujemy bardzo za zaproszenie drużynie NAF Nowiny.

KS DAP U9 (TT 2016A)
Gra kontrolna (Kielce, 08.09.2024)

KS DAP Kielce: Tymon Szlufik, Szymon Marek, Oskar Boszczyk, Julian Grudzień, Jakub Konczewski, Franciszek Wojton, Kornel Bugajski, Franciszek Słopiecki, Bartosz Tuźnik, Filip Papież, Piotr Kłoczko, Gustaw Armański, Jakub Makuch, Maksymilian Szkurłat, Mikołaj Życki, Ksawery Cieślicki, Adam Mazurek.

8 września w godzinach porannych grupa TT 2016A rozegrała sparing z drużyną Górala Górno. Chłopcy rywalizowali przez 2 godziny na dwóch równoległych boiskach. Naszym założeniem na ten sparing było prowadzenie piłki w wolne przestrzenie oraz zwody i śmiało można przyznać że te elementy realizowaliśmy. Mogliśmy zobaczyć wiele odważnych pojedynków 1×1 w większości wygranych a niekiedy zakończonych bramką. Dziękujemy drużynie rywala za owocny mecz kontrolny.

KS DAP U9 (TT 2016B)
Turniej „Piątki CK Sport” (Kielce, 03.09.2024)

KS DAP Kielce: Leon Zapała, Tymon Zapała, Leon Sitarski, Nikodem Szybalski, Franciszek Skuza, Maksymilian Saletra, Szymon Gronostaj, Kacper Janczyk, Andrii Kotenko, Oliwier Kaleta, Robert Kaleta, Antoni Jopek, Dawid Pietruszka, Jakub Musiał, Kamil Czupryński, Franciszek Marek, Mikołaj Piątkowski.

We wtorek wzięliśmy udział w turnieju „Piątki Sport CK”. Na turnieju oprócz naszej drużyny pojawiła się jeszcze drużyna KKP Korona Kielce (gr. złota). Mecze odbywały się w systemie 3×3 na małym boisku z bandami. Mogliśmy zaprezentować szybką grę a przy okazji powalczyć z bardzo mocnym przeciwnikiem. W trakcie turnieju dla każdego z uczestników przygotowany był poczęstunek a na koniec każdy z chłopców otrzymał pamiątkowy medal.

KS DAP U11 (TT 2014A)
Gra kontrolna (Jędrzejów, 07.09.2024)

FA Jędrzejów – KS DAP Kielce

Trenerzy Maciej Górski i Łukasz Kwapisz:

W dniu 7 września rozegraliśmy sparing z FA Jędrzejów. Nasi zawodnicy od początku narzucili swoje warunki, kontrolując wydarzenia boiskowe. Graliśmy na dużej intensywności, na całej długości boiska, co pozwoliło uzyskać pozytywny rezultat. Drużynie FA Jędrzejów dziękujemy za rywalizację w przyjaznej atmosferze.

Orlęta Kielce – KS DAP Kielce

W niedzielne przedpołudnie rozegraliśmy grę kontrolną z drużyną Orląt Kielce. Chłopcy zrealizowali założenia taktyczne, naznaczone przed spotkaniem, jakimi były gra piłką oraz asekuracja pozycji. W dniu dzisiejszym poprawiła się decyzyjność pod bramką rywala, efektem czego były bramki dla naszej drużyny. Drużynie Orląt dziękujemy za sparing.

KS DAP U11 (TT 2014B)

Korona Kielce – KS DAP Kielce

W sobotę nasza drużyna rozegrała mecz kontrolny z drużyną Industria Korona 2015. Od początku spotkania to drużyna Korony prowadziła grę. Nasza gra w początkowej fazie była szarpana i niedokładna. Przeciwnik bardzo skrupulatnie wykańczał nasze błędy w kryciu, efektem czego traciliśmy bramki. W miarę upływu czasy zaczęliśmy wreszcie realizować założenia przedmeczowe. Stwarzaliśmy sytuacje bramkowe ale nadal musimy popracować nad wykończeniem akcji. Dziękujemy Koronie za zaproszenie i czekamy na rewanż.

KS DAP U12 (TT 2013A)
Rozgrywki ligowe: kategoria Młodzik Młodszy (Kielce, 07.09.2024)

KS DAP Kielce 9:2 FA Jędrzejów

KS DAP Kielce: Marczewski Michał, Biskupski Alan, Bednarski Franciszek, Lelonek Marcel, Krysiński Franciszek, Konwicki Ksawery, Stachura Michał, Skowron Franciszek, Dereniewicz Filip, Panek Stanisław, Wzorek Filip, Kosmala Leon, Półchłopek Ignacy, Mazur Aleksander, Wicha Mikołaj.

Trenerzy Marcin Kośmicki i Arkadiusz Kądziela:

Drużyna w sobotni poranek zaczęła ligę i trzeba przyznać, że zrobiła to z przytupem, pokonując FA Jędrzejów 9:2. Podczas okresu przygotowawczego mocno pracowaliśmy nad elementami piłkarskiego rzemiosła. Wysoki pressing, który utrzymaliśmy przez większość spotkania oraz zamykanie przestrzeni przed własną bramką. Dobrze przepracowany obóz oraz doświadczenie zdobyte na turniejach pokazuje, że zespół systematycznie się rozwija.

KS DAP U12 (TT 2013B)
Rozgrywki ligowe: kategoria Młodzik Młodszy (Kielce, 08.09.2024)

Wierna Małogoszcz 9:0 KS DAP Kielce

Zespół rozegrał drugi mecz ligowy i poniósł porażkę, przegrywając na wyjeździe 9:0 z Wierną Małogoszcz. Myślę, że z początkiem roku szkolnego mocniej przyłożymy się do treningów i wtedy wyniki się poprawią.

KS DAP U13 (TT 2012A)
Rozgrywki ligowe: kategoria Młodzik Starszy (Kielce, 02.09.2024)

KS DAP Kielce 3:0 KKP Korona

KS DAP Kielce: Bozowski, Goworek, Kita, Krzywda, Majcher, Obara, Pyszel, Scifo, Trela, Żubrowski, Popis, Stąpór, Gil, Kulczycki, Pióro, Łuczyński, Wąż.

Bramki: Stąpór, Łuczyński, Pióro.

Trenerzy Rafał Kowalski i Sergiej Januszewski:

Bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu, szczególnie pierwsza połowa, w której zdominowaliśmy przeciwnika. Operowaliśmy lepiej piłką z czego wynikło dwie strzelone bramki. W drugiej połowie padła trzecia bramka i drużyna doprowadziła mecz do wygranej.

KS DAP U13 (TT 2012B)
Rozgrywki ligowe: kategoria Młodzik Starszy (Górno, 07.09.2024)

Góral Górno 4:3 KS DAP Kielce

KS DAP Kielce: Łuczyński, Kudła, Pióro, Wąż, Gil, Majcher, Kita, Pyszel, Obara, Stąpór, Popis, Strąk, Scifo, Bozowski.

Bramki: Obara x2, Stąpór.

Niestety dzisiaj przegrywamy. Straciliśmy bramki po prostych błędach. Nie wykorzystaliśmy dużo sytuacji do strzelania bramki. Będziemy naprawiać swoje błędy w procesie treningowym. Cieszy to że drużyna walczy do ostatniego gwizdka i chce w każdym meczu zdobywać trzy punkty.

KS DAP U14 (TT 2011)
Gra kontrolna (Kielce, 31.08.2024)

KS DAP Kielce 0:7 Orlęta Kielce

KS DAP Kielce: Jakub Bujak, Jakub Kaczmarski, Marcel Olter, Leon Białek, Jan Domoń, Kamil Kisio, Szymon Szeląg, Szymon Sojda, Dominik Białas, Jakub Niewada, Adam Suliga.

Trenerzy Rafał Stefański i Łukasz Pluszewski:

Mecz w ciężkich warunkach pogodowych i kadrowych. Dziękujemy obecnym zawodnikom i Rodzicom za niesamowite zaangażowanie.

KS DAP U15 (TT 2010)
Rozgrywki ligowe: I Liga Świętokrzyska Trampkarza Starszego (Kielce, 04.09.2024)

GKS Nowiny 1:4 KS DAP Kielce

Bramki: Pokrzepa x2, Smolarczyk x2.

KS DAP Kielce: Ślęzak- Szewczyk, Tutaj, Stępień (c), Tokarz, Wojniak, Kusto, Pokrzepa, Sojka, Pasternak, Smolarczyk, Nawara, Del Favero, F.Wijas, Gonciarz, Pękalski, Kwiatek.

Trenerzy Paweł Drobniak i Łukasz Polak:

W meczu na inaugurację rozgrywek 1 ligi podejmowaliśmy na wyjeździe zespół GKS SMS Nowiny. Mecz w pierwszej połowie z bardzo dużą ilością oddanych strzałów na bramkę przeciwników, lecz strzały były minimalnie niecelne lub fantastycznie interweniował bramkarz gospodarzy. Mimo przewagi, przeciwnik wykorzystał chwilę naszej nieuwagi i do przerwy schodziliśmy przegrywając 0:1. Po przerwie chłopcy nie tracili wiary i dalej mocno atakowali bramkę Nowin. Cierpliwość i determinacja opłaciła się bo najpierw z rzutu wolnego gola zdobył Maciej Pokrzepa a potem kolejne bramki dołożyli Pasternak, Smolarczyk i ponownie Pokrzepa. Chłopakom należą się duże brawa za postawę w tym meczu. Niestety w trakcie spotkania w pojedynku fizycznym z rywalem niefortunnie upadł Cyprian Nawara, co skończyło się złamaniem ręki. Liczymy że wszystko dobrze się wyleczy i niedługo Cypriana zobaczymy w kolejnych meczach.

KS DAP Kielce 6:3 Celsium Skarżysko-Kamienna

Bramki: Kusto x2, Pasternak x2, Gonciarz, Olbratowski.

KS DAP Kielce: Golonka, Tutaj, Stępień, Tokarz, Pokrzepa, Sojka, Olbratowski, Gonciarz, Pasternak, Wojniak, Wijas Filip, Kusto, Jastrzębski, Świeboda, Dulak, Jagodziński.

Mecz z Celsium zaczęliśmy bardzo chaotycznie, przez większość czasu pierwszej połowy za szybko traciliśmy piłkę. Goście po naszych błędach prowadzili 2:0. Pod koniec pierwszej połowy mocniej zaatakowaliśmy i doprowadziliśmy do wyrównania. W drugiej połowie już w większym stopniu kontrolowaliśmy to co się działo na boisku czego efektem były cztery bramki w drugiej połowie. Mimo zwycięstwa uważam, że nasz zespół stać na lepszą grę. Cieszy natomiast to, ze potrafiliśmy odrobić dwubramkową stratę i wyjść z tego meczu zwycięsko.

Rozgrywki ligowe: II Liga Świętokrzyska Trampkarza Starszego (Kielce, 08.09.2024)

Start Starachowice 1:3 KS DAP Kielce

Bramki: Stępień, Tokasz, Pawłowski.

KS DAP Kielce: Golonka, Olbratowski, Pawłowski, Szewczyk, Kwiatek, Zając, Kuc, Gonciarz, Rybka, Toporowski, Kowalski, Dulak, Stępień, Tokarz, Del Favero, Kusto.

Pierwsze 10 minut zaczęło się od prób ataków gospodarzy. Po 10 minutach nasz zespół złapał swój rytm. Częściej utrzymywaliśmy się przy piłce i dobrze rozbijaliśmy ataki Staru. Wynik meczu strzałem w okienko otworzył Stępień. Druga połowa to ciąg dalszy naszej dobrej gry. Po indywidualnej akcji wynik podwyższył Tokarz. Następnie idealne dośrodkowanie Tokarza wykończył Pawłowski. Gospodarze strzelili honorową bramkę pod koniec spotkania. Naszej drużynie za ten mecz należą się duże brawa!

Rozgrywki ligowe: kategoria Junior Młodszy 2008/2009 (Jędrzejów, 07.09.2024)

Naprzód Jędrzejów 3:3 KS DAP Kielce

Bramki: Kita, Kołda, Kochanowski.

KS DAP Kielce: Majdański, Gospodarek, Winiarczyk, Boksa (C), Bobra, Skrobot (Sztandera), Wieczorek, Szczepanek, Kołda, Kochanowski (Łodyga), Kita (Romanovskyi), Majka, Sojka, Pasternak.

Trenerzy Tomasz Ćwil i Szymon Dalach:

Pierwszy mecz dla naszej drużyny rozegraliśmy na trudnym terenie w Jędrzejowie. Początek meczu był dla nas bardzo dobry – szybko wyszliśmy na prowadzenie po stałym fragmencie gry, a chwilę później podwyższyliśmy prowadzenie. W drugiej części spotkania to przeciwnik przejął inicjatywę i większość czasu przebywał na naszej połowie boiska. To jednak nasz zespół po ataku szybkim strzelił kolejną bramkę. Ataki przeciwnika były coraz odważniejsze, a po naszej stronie brakowało momentów utrzymania się przy piłce i przejęcia kontroli. W ostatnich 30 minutach meczu straciliśmy 3 bramki i rachunek trafień wyrównał się. Był to bardzo ciężki i wyrównany mecz biorąc pod uwagę pełny wymiar czasu. Obie drużyny miały okazję żeby zdobyć w dniu dzisiejszym 3 punkty. Wynik remisowy nie zadowala, ale podział punktów jest sprawiedliwym rezultatem.