Podsumowanie tygodnia – 30.09 – 06.10.2024

Pierwsze premierowe podsumowanie minionego tygodnia. Zapraszamy do relacji, w której dowiecie się z kim rywalizowali nasi zawodnicy i zawodniczki z grup Top Talent.

KS DAP U7 (TT 2018A/B)
Rozgrywki ligowe (Kielce, 30.09.2024)

KS DAP Kielce – Granat Borki – Astra Piekoszów – Wierna Małogoszcz – Płomień Oleszno

KS DAP Kielce: Antoni Korbelak, Oliwier Bruśnicki, Oliwier Hakobyjan Równicki, Nikodem Tutaj, Franciszek Kieszkowski, Ignacy Zwierzchowski, Tymon Skopowski, Wojciech Włusek, Antoni Bracha, Igor Soja, Bruno Szpiech, Tymon Kozera, Adam Turbak.

Trenerzy Konrad Majcher i Monika Czerwiak:

Chłopcy w tym dniu rozegrali sparing z zespołem NAF Nowiny 2017. Gra toczyła się na trzech boiskach równolegle dzięki czemu zawodnicy spędzili dużo czasu grając. Trzeba przyznać, że woli walki naszym zawodnikom nie brakuje. Podziękowania dla rodziców za przywiezienie chłopców na poniedziałkowy sparing. Dziękujemy również drużynie z Nowin za zaproszenie i świetną organizację.

KS DAP U7 (TT 2018B)
Rozgrywki ligowe (Włoszczowa, 05.10.2024)

KS DAP Kielce: Antoni Korbelak, Oliwier Bruśnicki, Oliwier Hakobyjan Równicki, Wojciech Włusek, Juliusz Bęben, Ksawery Bęben, Adam Wypychewicz, Jan Wójcik, Tymon Skopowski.

Chłopcy rozegrali swój kolejny turniej SZPN, tym razem we Włoszczowie. Ze względu na pogodę turniej odbył się na hali sportowej. Był to trudny turniej dla naszych zawodników, przeciwnicy byli wymagający (byli starsi), mimo to nasi chłopcy nie poddawali się i walczyli do końca, wynik dla nas jest sprawą drugorzędną. Cieszy nas, że coraz więcej chłopaków zaczyna wdrażać w grę to co ćwiczymy na treningach. Dziękujemy rodzicom za przywiezienie chłopców oraz doping.

KS DAP U7 (TT 2017A)
Rozgrywki ligowe (Kielce, 05.10.2024)

KS DAP Kielce – Naprzód Jędrzejów I – Naprzód Jędrzejów II – KKP KORONA I – KKP KORONA II

KS DAP I Kielce: Wojciech Mazur, Oliwier Mańka, Franciszek Łaskawiec, Antoni Łaskawiec, Oliwier Kaczmarczyk, Jan Góral, Jan Rudkowski, Adam Dulnik, Maks Żak

KS DAP I Kielce: Ignacy Wypniewski, Adam Gałązka, Jeremi Piątkowski, Tymon Woźniak, Szymon Woźniak, Leo Zachariasz, Ignacy Tercz, Bartosz Bawoł, Patryk Frydrych, Wojciech Pałka

Trenerzy Rafał Kruk i Dawid Kowalczyk:

W sobotę rozegraliśmy turniej piłkarski w trudnych warunkach. Mimo złej pogody frekwencja dopisała a zaangażowanie chłopców budziło podziw. Ale przez bardzo śliską murawę często nasze akcje i próby dokładnego rozgrywania piłki w ataku były nieudane. Dziękujemy wszystkim za obecność i duże poświęcenie w niekomfortowych warunkach.

KS DAP U7 (TT 2017B) :

KS DAP Kielce – NAF Nowiny – Moravia Morawica –  Wicher Miedziana Góra

KS DAP Kielce: Aleksander Suchenia, Aleksander Piątek, Leon Kutyła, Łukasz Gołąbek, Wiktor Grabalski, Antoni Żołądek, Wiktor Staniec, Jan Bełkowski, Jakub Bujak, Adam Buteńko, Stanisław Szewczyk, Piotr Trojan, Aleksander Żurawski.

Drużyna TT 2017 B rozegrała turniej ŚZPN którego byliśmy gospodarzem. Zawodnicy spisali się dobrze w trudnych warunkach atmosferycznych. Przez duże opady deszczu, często akcję naszej drużyny były nieudane, ale nie można odmówić chłopcom dużego zaangażowania i chęci do gry. Dziękujemy naszym zawodnikom.

KS DAP U8 (TT 2016A)
Rozgrywki ligowe (Kielce, 06.10.2024)

KS DAP Kielce: Jakub Musiał, Ryszard Puchała, Kacper Janczyk, Szymon Gronostaj, Dawid Pietruszka, Oliwier Kaleta, Robert Kaleta, Nikodem Szybalski, Franciszek Marek, Maksymilian Kowalski, Tymon Zapała.

Trenerzy Piotr Chiberski i Jakub Chrzanowski:

W niedzielny poranek rozegraliśmy ostatni, trzeci turniej ligowy. Przeciwnikami były drużyny Wichra i KKP Korony Kielce. Ze względu na pogodę frekwencja była najsłabsza z dotychczasowych, jednak przełożyło się to na większą liczbę minut spędzonych na boisku przez każdego kto był obecny. Chłopcy podczas dzisiejszych spotkań pokazali się z dobrej strony. Każdy z chłopców powoli poprawia swoje mankamenty i wszyscy mocno pokazują że aspirują do grania w grupie A.

KS DAP Kielce: Szymon Marek, Franciszek Wojton, Bartosz Tuźnik, Jakub Makuch, Jakub Ozga, Kajetan Dziewięcki, Kornel Bugajski, Piotr Kłoczko, Jakub Konczewski, Maksymilian Szkurłat, Aleksander Jasnos.

W niedzielę, 6 października drużyna Top Talent 2016A rozegrała 2 kolejkę ligi, gdzie chłopcy mierzyli się z Orlętami Kielce oraz KKP Korona Kielce. Chłopcy rywalizowali przez 2 godziny, rozgrywając w tym czasie 5 meczów po 12 minut każdy. W tym dniu to my byliśmy gospodarzami. Mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych i nieobecności kilku zawodników drużyna DAP I rozegrała bardzo dobre zawody, realizując wszystkie nasze założenia. Drużyna DAP II przeplatała mecze udane z nieudanymi, gdzie brakowało koncentracji i zaangażowania. Za tydzień ostatnia kolejka będzie gospodarzem będzie Orlęta Kielce.

KS DAP U9 (TT 2015A)

KS DAP Kielce – AP Star Starachowice – KKP Korona

KS DAP Kielce: Szymon Markowski, Jan Rybka, Maksymilian Sternak, Tymoteusz Cielecki, Dawid Materek, Oliver Paradowski, Kamil Koruba, Wojciech Wyszomirski, Aleksander Cielecki, Tymoteusz Szkurłat, Antoni Konopka, Franciszek Smutek, Aleksander Dziub, Kacper Kozakowski, Dominik Pęczkowicz, Franciszek Kowalski, Mateusz Bęben.

Trenerzy Jakub Palka i Adrian Wołczyk:

Gra obydwu drużyn w turnieju wyglądała bardzo zadowalająco. Grając w ofensywie nasi zawodnicy zachowywali dużo spokoju podczas budowania gry. Chłopcy stwarzali sobie dużo sytuacji bramkowych wiele z nich zamieniając na bramki. Szybkie reakcje w przejściu z atakowania do bronienia oraz w samej grze defensywnej poskutkowały niewielką ilością straconych bramek.

KS DAP U9 (TT 2015B)
Gra kontrolna (Bilcza, 28.09.2024)

Orlęta Kielce – KS DAP Kielce

KS DAP Kielce: Filip Chmielewski, Kazimierz Stróżyk, Maciej Kaczmarczyk, Filip Baran, Jan Rokicki, Teodor Dudała, Leo Paczkowski, Antoni Rogowski, Wiktor Spychaj, Mieszko Tomala, Jan Wykręt, Jeremi Wzorek.

Drużyna Top Talent 2015 B rozegrała turniej ligowy w Bilczy. Dobry turniej w naszym wykonaniu. Staraliśmy się rozgrywać akcję, zaczynając krótkim podaniem i często zmieniać ciężar gry co nasi zawodnicy realizowali. Chłopcy zagrali drużynowo oraz z dużym zaangażowaniem. W turnieju wzięły udział zespoły: FA Jędrzejów I, FA Jędrzejów II, Moravia Morawica I, Moravia Morawica, DAP Kielce I, DAP Kielce II.

KS DAP U11 (TT 2014A)
Gra kontrolna (Kraków, 06.10.2024)

Wisła Kraków – KS DAP Kielce

Trenerzy Maciej Górski i Łukasz Kwapisz:

W niedzielę zagraliśmy sparing z Wisłą Kraków na boisku przy ul. Reymonta. Od początku spotkania to nasza drużyna kontrolowała przebieg meczu. Gra była płynna i szybka, efektem czego były dwie szybko zdobyte bramki, które pozwoliły na swobodną grę. Z upływem czasu nasza przewaga stawała się bardziej widoczna, dzięki czemu zdobywaliśmy kolejne bramki. Do poprawy po tym meczu jest finalizacja akcji, gdyż w dniu dzisiejszym mogła być lepsza, a wynik jeszcze bardziej okazały. Drużynie Wisły Kraków dziękujemy za zaproszenie i sportową rywalizację.

Turniej piłkarski Orlęta Cup (Nowiny, 05.10.2024)

Nasza drużyna wystąpiła w Turnieju Orlęta Cup. Do turnieju wystawiliśmy dwie drużyny: DAP I KIELCE DAP II KIELCE. Ponadto w turnieju zagrały: ORLĘTA I KIELCE, ORLĘTA II KIELCE, GÓRAL GÓRNO, STAR STARACHOWICE, DROGOWIEC JEDLIŃSK, PAS SKARŻYSKO. Nasze obie ekipy rozegrały bardzo dobry turniej, zajmując odpowiednio pierwsze i drugie miejsce. Drużyna DAP I wygrała 6 meczów i zanotowała 1 remis a bilans bramkowy to 34:8. Drużyna DAP II wygrała 6 meczów i poniosła minimalną porażkę 3:4 z drużyną DAP I, a bilans bramkowy to 29:5. Królem strzelców został Wiktor Ożugowski (DAP I) zdobywca 13 bramek a najlepszym bramkarzem został Kacper Górski (DAP II), który w całym turnieju wpuścił tylko 5 bramek. Jesteśmy bardzo zadowoleni z postawy naszych zawodników bo zostawili dziś dużo zdrowia i serca na boisku. Dziękujemy drużynie Orlęta Kielce za zaproszenie a rodzicom za doping.

KS DAP U11 (TT 2014B)

KS DAP Kielce: Marcel Górczyński, Jan Zawierucha, Antoni Kobus, Filip Malara, Borys Jamrożek, Nikodem Dudek, Henryk Grzyb, Jan Pakuła, Igor Kowaliński, Kuba Rudzki.

W sobotę drużyna Top Talent 2014B wzięła udział w turnieju ŚZPN. Turniej odbył w Ćmińsku, gdzie mierzyliśmy się z drużynami: Gród Ćmińsk, Lechia Strawczyn, Klonówka Masłów, GKS Góral Górno. Drużyna spisała się dziś bardzo dobrze w ofensywie jak i defensywie, gdzie nie pozwalała na za wiele rywalom, kończąc turniej z bilansem bramkowym 11:3.

KS DAP Kielce: Oskar Bugajski, Jakub Kwiatek, Aleksander Kowalski, Jakub Błaszczyk, Julian Dzwonek, Teodor Pronobis, Dominik Pacocha, Marcel Skowron, Ksawery Łach

W sobotni poranek wzięliśmy udział w zawodach organizowanych przez ŚZPN Orlika Starszego. Były to udane zawody w wykonaniu drużyny TT2014B. Chłopcy byli zaangażowani od 1 do ostatniej minuty każdego meczu. Styl gry mógł się podobać, ponieważ tworzyliśmy dużo sytuacji w grze ofensywnej. Po starcie zawodnicy szybko dążyli do odbioru lub przerwania akcji zawodnika. Oskar Bugajski zachował czyste konto. Oczywiście to również zasługa kolegów z drużyny, ale kiedy pojawiło się zagrożenie interwencje były pewne. Brawo drużyna.

KS DAP U13 (TT 2012A)
Rozgrywki ligowe: kategoria Młodzik Starszy (Kielce, 06.10.2024)

KS DAP Kielce 5:1 Hetman Włoszczowa

KS DAP Kielce: Bednarski, Czuba, Kruk, Kudła, Kulczycki, Nikitskyi, Pietrzykowski, Ryś, Stąpór, Stępień, Waniak, Łuczyński, Bozowski, Scifo.

Bramki: Waniak x2, Trybek x2, Kulczycki

Trenerzy Rafał Kowalski i Sergiej Januszewski:

Od początku gry to nasza drużyna była stroną dominującą, operowaliśmy lepiej piłką, tworzyliśmy sobie dużo akcji podbramkowych. Nie pozwoliliśmy przeciwnikowi stworzyć nic pod własną bramką, efektem czego pierwsza połowa skończyła się 5:0 dla nas. Druga połowa gry była dla nas o wiele gorsza. Chłopakom wkradło się do głowy lekceważenie przeciwnika i z tego straciliśmy bramkę. Mecz skończył się zwycięstwem nad przeciwnikiem 5:1. Będziemy pracować nad tym żeby nie doprowadzać do sytuacji w których lekceważymy sobie drużynę przeciwną.

KS DAP U13 (TT 2012B)
Rozgrywki ligowe: kategoria Młodzik Starszy (Kielce, 29.09.2024)

KKP Korona 2:3 KS DAP Kielce

KS DAP Kielce: Bozowski, Brela, Kita, Niechciał, Obara, Popis, Strąk, Dziubek, Łakomiec, Bednarski, Czuba, Gil, Ryś, Stąpor, Trybek, Waniak, Witkowski.

Bramki: Waniak, Trybek, Bozowski.

Niesamowity mecz z dużymi emocjami w bardzo trudnych warunkach. Od pierwszego gwizdka narzuciliśmy swoje tępo gry. Operowaliśmy lepiej piłką i posiadaliśmy ją przez większość czasu gry. Ale niestety straciliśmy dwie bramki do 20 minuty gry, po czym przeciwnik cofnął się na swoją połowę i grał tylko na utrzymanie wyniku. Dominowaliśmy przez 80 min pojedynku i to zaowocowało, drużyna nie tylko dorobiła straty a i wyszła na prowadzenie. Mecz zakończył się naszym zwycięstwem. Brawo dla drużyny za DAP-owskie serducho. Jesteśmy z was dumni. Brawo DRUŻYNO!

KS DAP U14 (TT 2011)
Rozgrywki ligowe: Klasa Okręgowa Trampkarza Młodszego (Kielce, 05.10.2024)

Orlęta Kielce 1:0 KS DAP Kielce

Bramki: Jakub Kaczmarski x3, Patryk Dąbrowski, Adam Kołomyja, Jan Domoń.

KS DAP Kielce: Miłosz Chabior, Dominik Białas, Filip Gołąbek, Patryk Dąbrowski, Leon Białek, Jakub Kaczmarski, Piotr Szcześniak, Kamil Kisio, Adam Suliga, Jakub Niewada, Mikołaj Olejarczyk, Adam Jakubowski, Przemysław Laskowski, Franciszek Ciepiela, Jakub Kubicki.

Trenerzy Rafał Stefański i Łukasz Pluszewski:

Gratulacje dla chłopaków za sportową postawę. Mecz wyrównany, który mogliśmy zakończyć zwycięstwem.

KS DAP U15 (TT 2010)
Rozgrywki ligowe: I Liga Świętokrzyska Trampkarza Starszego (Kielce, 05.10.2024)

KS DAP Kielce 4:0 Czarni Połaniec

Bramki: Pasternak, Pokrzepa, Kusto, Smolarczyk

KS DAP Kielce: Golonka, Cedro, Stępień, Tutaj, Tokarz, Gonciarz, Pasternak, Kusto, Pokrzepa, Sojka, Smolarczyk, Gonciarz, Jastrzębski, Szewczyk, Kwiatek, Dulak.

Trenerzy Paweł Drobniak i Łukasz Polak:

W meczu z Połańcem kontrolowaliśmy przebieg spotkania. Do 25 minuty kilka naszych strzałów mijało bramkę przeciwnika. W 25 minucie po akcji Tokarza i wyjściu na pozycję Pasternaka strzelamy bramkę na 1:0. Dawid schodząc w pole karne uderzył nie do obrony po dalszym rogu bramki. Drugą bramkę po zamieszaniu w polu karnym mocnym strzałem zdobył Pokrzepa i z takim wynikiem zeszliśmy na przerwę. Druga część spotkania to w dalszym ciągu nasza przewaga, potrafiliśmy w niektórych fragmentach tworzyć akcję po grze na jeden kontakt. W drugiej połowie strzeliliśmy dwie bramki i ostatecznie zasłużenie wygraliśmy 4:0.

Rozgrywki ligowe: II Liga Świętokrzyska Trampkarza Starszego (Kielce, 06.10.2024)

Piaskowianka Piaski 5:2 KS DAP Kielce

KS DAP Kielce: Ślęzak – P.Wijas, Kuc (c), Dulak, F.Wijas, Kowalski, Kozakowski, Zając, Del Favero, Rybka, Stępień, Kusto, Pokrzepa, Olbratowski, Filipek, Pawłowski.

Bramki: Olbratowski, Pokrzepa.

Mecz w miejscową Piaskowianką zaczęliśmy bardzo dobrze, cierpliwie utrzymywaliśmy się przy piłce, a w odpowiednim momencie przyspieszaliśmy grę. Pierwszą bramkę po dograniu od Maćka Pokrzepy zdobył Oskar Olbratowski. Można powiedzieć, że początkowe 25 minut pod naszą kontrolą. Z biegiem czasu jakość naszej gry spadała a w fazie bronienia brakowało zdecydowanej reakcji na proste działania przeciwników. Niestety taka gra plus nieodpowiedzialne zachowania w strefie niskiej doprowadziły do tego, że gospodarze zdobywali kolejne bramki i zasłużenie wygrali.

KS DAP U16 (TT 2008/2009)

Rozgrywki ligowe: kategoria Junior Młodszy 2008/2009 (Kielce, 06.10.2024)

KS DAP Kielce 5:0 Spartakus Daleszyce

Bramki: Kochanowski x4, Majka.

KS DAP Kielce: Majdański, Boksa, Winiarczyk, Bobra, Kita, Szczepanek (Majka), Wieczorek, Skrobot, Kołda, Kochanowski, Sztandera (Sojka).

Trenerzy Tomasz Ćwil i Szymon Dalach:

Bardzo ważne punkty po meczu pełnym walki oraz błędów. Determinacja przez cały mecz pozwoliła nam wygrać wykorzystując większość sytuacji, które stworzyliśmy.