Pakownia.pl dalej z DAP Kielce!

Z przyjemnością i satysfakcją informujemy o kontynuacji na kolejny rok wsparcia ze strony wieloletniego Sponsora Premium naszej akademii – Pakownia.pl! Sklep Pakownia w Kielcach i Krakowie, oferuje folię stretch, taśmy klejące, folie bąbelkowe oraz pozostałe materiały opakowaniowe. Nowością są etykiety samoprzylepne i bąbelkowe foliopaki kurierskie.
 
Nowoczesne ekologiczne bąbelkowe foliopaki kurierskie, to innowacyjne rozwiązanie, mające na celu zabezpieczenie przesyłek przy jednoczesnym obniżeniu kosztów pakowania jak również pozytywnym wpływie na środowisko. Foliopaki z Pakownia.pl łączą w sobie wszystkie zalety kopert bąbelkowych oraz foliopaków kurierskich w jeden produkt, a dodatkowym atutem jest zrównoważony wpływ na środowisko, gdyż produkowane są w 100% z tworzyw pochodzących z recyklingu.
Z Pakowania.pl zapakujesz i wyślesz swoją paczkę kurierską!
 
Zapraszamy na stronę internetową naszego Partnera: http://www.pakownia.pl/ oraz do sklepu internetowego: https://najtanszefolie.pl/. Dziękujemy za zaufanie i kontynuację naszej współpracy. To dla nas niezwykle istotne, by móc dalej razem realizować ambitne projekty Akademii.
 
A my przypominamy, jeśli chcesz wesprzeć DAP Kielce – największą Akademię Piłkarską w regionie i razem tworzyć niezwykle ambitny projekt – zapraszamy do współpracy!
 
#razemtworzymydruzyne
#tufutbolstajesiepasja