📣 Miniony weekend był pracowity dla naszych zawodników. Nasze młodsze ekipy uczestniczyły w turniejach i grach kontrolnych. Starsze natomiast rozpoczęły już rywalizację w rozgrywkach ligowych. Zapraszamy do relacji.

KS DAP U7 (TT 2016A)
Rozgrywki ligowe: Żak Młodszy (Kielce, 13.04.2024)
KS DAP Kielce: Bartosz Tuźnik, Ksawery Cieślicki, Maksymilian Szkurłat, Tymon Szlufik, Jakub Konczewski, Maksymilian Saletra, Kornel Bugajski, Kacper Nowakowski, Filip Papież, Jakub Makuch, Szymon Marek, Oskar Boszczyk, Aleksander Jasnos, Franciszek Słopiecki, Adam Mazurek, Gustaw Armański, Tomasz Sadowski, Franciszek Wojton, Jakub Ozga, Julian Grudzień.

Trenerzy Piotr Chiberski i Jakub Chrzanowski:
Drużyna Top Talent 2016A rozegrała pierwsza kolejkę żaka młodszego, w której byliśmy gospodarzem. Chłopcy rywalizowali przez 2 godziny na naturalnej nawierzchni na dwóch boiskach. Drużyna Top Talent była podzielona na dwa zespoły i rywalizowała z drużynami KKP korona I i II oraz Orlęta Kielce I i II. Rozgrywki były prowadzone systemem każdy z każdym, więc chłopcy rozegrali 5 meczów po 12 minut. Zawodnicy po przejściu z hali wciąż muszą przyzwyczajać się do innej nawierzchni. Mimo popełnianiu błędów nie można było odmówić chłopcom dużego zaangażowania. Chętnie i odważnie wchodzili w pojedynki 1×1 lecz gdy dochodzili do sytuacji bramkowych to zawodziła tego dnia skuteczność. W następnej kolejce gospodarzem będzie KKP Korona.

KS DAP U7 (TT 2016B)
Rozgrywki ligowe: Żak Młodszy (Nowiny, 13.04.2024)
KS DAP Kielce: Boksa Kacper, Czupryński Kamil, Gronostaj Szymon, Janczyk Kacper, Jopek Antoni, Kotenko Andrii, Marek Franciszek, Musiał Jakub, Pietruszka Dawid, Piątkowski Mikołaj, Puchała Ryszard, Sitarski Leon, Skuza Franciszek, Szybalski Nikodem, Tofil Antoni, Wałek Aleksander, Wołowski Jakub, Wypniewski Ignacy, Życki Mikołaj.

W sobotę rozegraliśmy turniej ligowy żaka młodszego w Nowinach. Gra odbywała się jednocześnie na trzech boiskach. Wystawiliśmy dwie drużyny a zmierzyliśmy się ze Spartakusem Daleszyce, Orlętami Kielce i trzema drużynami NAF Nowiny. Jesteśmy zadowoleni z postawy chłopców, którzy tego dnia pokazali się z bardzo dobrej strony, chętnie wchodząc w pojedynki 1 na 1 i zdobywając wiele bramek. Obie nasze drużyny rozegrały 6 meczy a każdy z nich trwał 12 minut, co przełożyło się na dużą ilość minut na boisku. Każdy z naszych zawodników w dalszym ciągu ma możliwość podnoszenia swoich umiejętności przez grę na wszystkich pozycjach. Dziękujemy przeciwnikom za sportową rywalizację a już za tydzień w niedziele turniej w Daleszycach.

KS DAP U9 (TT 2015A)
Gra kontrolna (Kielce, 13.04.2024)
KS DAP Kielce – Spartakus Daleszyce
KS DAP Kielce: Tymon Szkurłat Alek Cielecki, Mateusz Bęben, Szymon Iwański Oliwier Nowak, Ignacy Świętek, Ignacy Świętek, Maksym Sternak, Gerard Gierada Wojciech Wyszomirski, Antek Konopka

Trenerzy Krzysztof Mądzik i Jakub Palka:
Kolejny mecz kontrolny na orliku z drużyną z mieszanym rocznikiem 14/15. Gra pokazuje nam predyspozycje chłopców, przede wszystkim wolicjonalne i motoryczne pod kątem ustawienia w grach 7×7 w przyszłym sezonie. Przeciwnik grał 3 składami i tylko z rocznikiem 2014, gra była w miarę wyrównana. Choć i tu widać było naszą większą dojrzałość.

Gra kontrolna (Kielce, 12.04.2024)
KS DAP Kielce – KKP Korona gr.srebrna
KS DAP Kielce: Marley Flis, Kamil Koruba, Szymon Markowski, Szymon Iwański, Leon Czech, Aleksander Barański, Jan Rybka, Oliwier Nowak, Wojciech Wyszomirski, Franciszek Kowalski, Tymon Cielecki, Aleksander Cielecki, Tymon Szkurłat, Mateusz Bęben, Gerard Gierada, Patryk Symela, Antoni Konopka, Aleksander Dziub, Maksym Kołodziej, Ignacy Świątek, Maksymilan Szkurłat, Maksymilan Sternak.

Rozegraliśmy sparing z rówieśnikami z KKP Korona z grupy srebrnej. Rywalizowaliśmy równolegle na dwóch boiskach w systemie 4+1. Gra wyglądała poprawnie obie drużyny były mocno zaangażowane w grę chociaż nie wystrzegaliśmy się błędów zarówno w defensywie i ofensywie. Stwarzaliśmy sobie dużo sytuacji do zdobycia bramki ale mocno zawodziła tego dnia skuteczność.

KS DAP U9 (TT 2015B)
Gra kontrolna (Jędrzejów, 13.04.2024)
FA Jędrzejów – KS DAP Kielce
KS DAP Kielce: Maciej Kaczmarczyk, Mieszko Tomala, Jakub Łopatowski, Jan Wykręt, Wiktor Koziołek, Leo Paczkowski, Jeremi Wzorek, Filip Chmielewski, Antoni Mizdrak, Oliver Paradowski, Dawid Materek, Dominik Pęczkowicz, Wiktor Spychaj, Wojciech Karcz, Kacper Kozakowski.

Sparing rozegrany na dwóch boiskach w systemie 4+1. Chłopcy rywalizowali z drużyną z Jędrzejowa przez 2 godziny. Zawodnicy mocno zaangażowani w grę, dużo pojedynków 1×1 oraz rozegrania akcji drużynowo. Stwarzaliśmy sobie dużo sytuacji strzelając przy tym sporo bramek. Wciąż do poprawy nasza gra podczas bronienia.

KS DAP U10 (TT 2014A)
Rozgrywki ligowe: Orlik Młodszy (Kielce, 13.04.2024)

Trenerzy Maciej Górski i Łukasz Kwapisz:
W sobotę byliśmy organizatorem Turnieju w kategorii Orlik Młodszy w rozgrywkach organizowanych przez ŚZPN. W rozgrywkach wzięły udział drużyny: DAP I, DAP II, Hetman Włoszczowa I, Hetman Włoszczowa II, Industria Korona Kielce. Drużyna PKS Arka Kluczewsko nie dojechała. Obie nasze drużyny zaprezentowały się z dobrej strony, pokazaliśmy że potrafimy grać w piłkę i rywalizować z każdym. Kluczem do zwycięstwa jest wiara w siebie, której czasami brakowało. Warto wyróżnić dzisiaj zaangażowanie i pracę na całej długości boiska. Drużyna DAP I wygrała dziś wszystkie spotkania, natomiast DAP II zatrzymała tylko Industria Korona. Po spotkaniu chłopcy złożyli życzenia koledze z drużyny, który dzień wcześniej obchodził urodziny. Na sam koniec młodzi zawodnicy otrzymali upominek w postaci lodów od taty Franka Czajkowskiego za piękną postawę w rozgrywkach. Za tydzień kolejny turniej, którego organizatorem będzie Industria.

KS DAP Kielce – KSP Kielce – Góral Górno – Klonówka Masłów – Wicher Miedziana Góra

Dziś nasza drużyna rozegrała turniej ligowy. Wystawiliśmy dwie ekipy które rywalizowały z różnym szczęściem. Nasza gra w pewnych momentach wyglądała bardzo pozytywnie, ale nie ustrzegliśmy się prostych błędów. Pracujemy dalej i już za tydzień kolejny turniej ligowy którego to my będziemy gospodarzem. Dziękujemy rodzicom za doping.

KS DAP U11 (TT 2013)
Rozgrywki ligowe: Orlik Starszy (Kielce, 13.04.2024)
KS DAP Kielce – Spartakus Daleszyce – Polonia Białogon – KKP Korona

Trenerzy Marcin Kośmicki i Arkadiusz Kądziela:
Dobra postawa chłopców, ciężka praca na treningach przynosi efekty w grach o punkty. Jesteśmy zbudowani postawą naszych drużyn, szczególnie pod względem działań indywidualnych zarówno z piłką jak i bez niej. Zawodnicy starali się realizować nałożone przed meczami założenia. To był dobry turniej w naszym wykonaniu.

KS DAP Kielce – Korona Kielce SA – FA Jędrzejów

W sobotę 6 kwietnia drużyna rozegrała dwa mecze ligowe. W pierwszym z bardzo mocnym zespołem Korony Kielce S.A. musieliśmy przełknąć gorycz porażki. Natomiast w drugim meczu z FA Jędrzejów osiągnęliśmy cenny remis.

KS DAP U12 (TT 2012a)
Rozgrywki ligowe: Młodzik Młodszy (Kielce, 13.04.2024)Korona Kielce 2:1 KS DAP Kielce

KS DAP Kielce: Michał Czarnecki, Filip Kisiel, Michał Łakomiec, Dawid Waniak, Xawery Bukała, Mikołaj Czuba, Mikołaj Golmento, Ignacy Sobaś, Mateusz Meresiński, Oskar Szyndlar, Filip Frańczak, Jakub Haraźny, Kacper Kaleta, Dawid Sobierajski, Wiktor Pietrzykowski, Mikołaj Tkacz.

🗣 Trenerzy Karol Markowski i Filip Przemyski:

Bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu. Chłopcy realizowali założenia przedmeczowe. Strzeliliśmy gola po stałym fragmencie gry, co przynosi dużo satysfakcji. Jednak rozdajemy też prezenty , co wykorzystuje przeciwnik. Gratulacje dla całej drużyny za podejście i zaangażowanie.

KS DAP U12 (TT 2012B)
Rozgrywki ligowe: Młodzik Młodszy (Busko-Zdrój, 14.04.2024)
AKS Busko-Zdrój 3:1 KS DAP Kielce
Bramka: Trybek.
KS DAP Kielce: Majcher Sebastian, Witkowski Bartek, Stępień Fabian, Kita Igor, Kulczycki Antoni, Bozowski Krystian, Scifo Martin, Krzywda Tytus, Trybek Jakub, Młynarczyk Bruno, Trela Alan, Wąż Aleksander, Brela Bartosz, Obara Wojciech, Goworek Jan, Popis Szymon.

Trenerzy Karol Markowski i Filip Przemyski:
Dzisiaj rozegraliśmy mecz z drużyną z Buska Zdroju, większość meczu rozgrywała się na wyrównanym poziomie, stwarzaliśmy dużo sytuacji bramkowych, jednak zabrakło finalizacji. Zawodnicy współpracowali ze sobą na boisku, jednak wciąż widoczna była niedokładność. Kolejny mecz ligowy rozgrywamy w przyszłym tygodniu we Włoszczowie.

KS DAP U13 (TT 2011)
Rozgrywki ligowe: Liga Okręgowa Młodzika Starszego (Kielce, 13.04.2024)
KS DAP Kielce 2:5 Orlęta Kielce
Bramki: Tomasz Kruk x2.
KS DAP Kielce: Miłosz Chabior, Leon Białek, Jakub Kaczmarski, Marcel Olter, Jan Domoń, Szymon Szeląg, Tomasz Kruk, Miłosz Stęplewski, Piotr Szcześniak, Filip Nowacki.

Trenerzy Rafał Stefański i Łukasz Pluszewski:
Mieliśmy bardzo wąską kadrę, tylko jednego zawodnika na zmianę. Brakowało kilku zawodników, którzy mogliby nam pomóc w dzisiejszym meczu. Pozytywna strona niewątpliwie jest taka, że niektórzy zawodnicy złapali cenne doświadczenie. Z przebiegu całego meczu można stwierdzić, że mecz był w miarę wyrównany. Cieszy nas, że graliśmy do końca. Staraliśmy się zmniejszyć rozmiary porażki, ale bramkarz Orląt bardzo dobrze bronił. Cieszymy się, że Tomek strzelił dzisiaj dwie bramki, na które długo czekał. Jesteśmy smutni, ponieważ nie musieliśmy przegrać. Odpoczywamy, a później wracamy do pracy. Dziękujemy rodzicom a doping i wsparcie.

Rozgrywki ligowe: Świętokrzyska Liga Młodzika Starszego (Kielce, 14.04.2024)
Orlęta Kielce 8:0 KS DAP Kielce
KS DAP Kielce: Miłosz Chabior, Filip Gołąbek, Marcel Olter, Patryk Dąbrowski, Leon Białek, Piotr Szcześniak, Oskar Staniec, Mikołaj Olejarczyk, Adam Suliga, Bartłomiej Bartosz, Marcin Kołomański, Filip Nowacki, Szymon Szeląg, Miłosz Stęplewski, Tomasz Kruk.

Zdecydowana przewaga przeciwnika. Dziękujemy za obecność na meczu Zawodnikom oraz ich Rodzicom za wsparcie. Myślimy już o następnym tygodniu.

KS DAP U14 (TT 2010)
Rozgrywki ligowe: II Liga Świętokrzyska Trampkarza Młodszego (Kielce, 13.04.2024)
Hetman Włoszczowa 4:2 KS DAP Kielce
Bramki: Olbratowski, Pasternak.
KS DAP Kielce: Kusto, Cedro, Dulak, Pasternak, Tutaj, Del Favero, Stępień, Pękalski, Olbratowki, Wojniak, Sojka oraz Jagodziński, Klimek, Jastrzębski, Kwiatek, Kowalski.

Trenerzy Paweł Drobniak i Łukasz Polak:
Po raz kolejny źle weszliśmy w mecz. Przeciwnik szybko zdobywa bramkę i nasz zespół musiał gonić wynik. Szybko odpowiedzieliśmy po indywidualnej akcji Olbratowskiego. Niestety po błędach w naszej defensywie Hetman wyszedł ponownie na prowadzenie. Druga połowa zaczęła się ponownie od straconej bramki i gospodarze prowadzili już 3:1. Odpowiedzieliśmy bramką Pasternaka po rzucie rożnym. Dawid mocnym strzałem od poprzeczki umieścił piłkę w siatce. Hetman po kontrze zdobył bramkę na 4:2. W drugiej połowie częściej gościliśmy na połowie przeciwnika, jednak niestety niewiele z tego wynikało. Nasz zespół na pewno stać na lepszą grę.

Rozgrywki ligowe: I Liga Świętokrzyska Trampkarza Młodszego (Kielce, 14.04.2024)
KS DAP Kielce 1:6 KSZO Ostrowiec Św.
Bramka: Pasternak.
KS DAP Kielce: Kusto – F.Wijas, Filipek, Kozakowski, Bera, Michalski, Jabłoński, Kołomyja, Świeboda, Olbratowski, Pasternak, Stępień, Dulak, Toporowski.

Niestety kolejny raz przesypiamy pierwsza połowę meczu, tracąc trzy bramki, których można było uniknąć. W drugiej połowie gra wyglądała znacznie lepiej, częściej przebywaliśmy na połowie przeciwnika, zaczęliśmy grać agresywniej, tworzyliśmy sytuacja bramkowe, lecz niestety zabrakło skuteczności. Bardzo mocno się otworzyliśmy chcąc odwrócić losy spotkania co poskutkowało tym, że goście czterokrotnie zdobyli bramki po wybiciu piłki i ataku szybkim. W następnej kolejce zagramy na wyjeździe z Baszta Rytwiany.

KS DAP U16 (TT 2008/2009)
Rozgrywki ligowe (Kielce, 14.04.2024)
KS DAP Kielce 13:3 Spartakus Daleszyce

🗣 Trenerzy Tomasz Ćwil i Szymon Dalach:
Mecz od początku układał się po naszej myśli, mimo że pierwszą sytuację do zdobycia bramki mieli goście. Kolejne minuty meczu to bramki naszego zespołu i tworzenie coraz większej przewagi na boisku.

Rozgrywki ligowe (Kielce, 13.04.2024)
KS DAP Kielce 4:1 Nida Pińczów

Trenerzy Tomasz Ćwil i Szymon Dalach:
Pierwsze połowa meczu przebiegła zgodnie z założeniami. Kontrolowaliśmy wydarzenia na boisku mimo straconej bramki. Stworzyliśmy bardzo dużo sytuacji do zdobycie większej liczby bramek, ale skuteczność w dniu dzisiejszym zawodziła. W drugiej połowie niestety wdaliśmy się niepotrzebnie w wymianę ciosów przez co straciliśmy dużo siły na grę w fazie bronienia.