Podsumowanie weekendu!

Kochani, dzisiejszy raport będzie nieco inny, bowiem dotyczy praktycznie całego zeszłego tygodnia, gdy różne nasze zespoły rywalizowały w kieleckich turniejach „Piątki na rynku Sport CK”, zdobywając wiele trofeów! Zapraszamy do lektury!!!

📆 WTOREK

📝 KS DAP U-12 (TT2010)
🏆 Piątki na Rynku Sport CK
🗣️ Trener Paweł Drobniak: We wtorek drużyna TT2010 wzięła udział w turnieju '5 na rynku’ zorganizowanym przez Stowarzyszenie CK Sport. Turniej rozgrywany był w dwóch formach na dwóch boiskach, 6+1 oraz 4+1 na boisku z 'bandami’. Do rywalizacji wystawiliśmy dwa zespoły – DAP I oraz DAP II. Oba zespoły rozegrały po 10 meczów, a w końcowej klasyfikacji (6+1 oraz 4+1) DAP I zajął 2 razy 1 miejsce, drużyna DAP II 2 razy 2 miejsce. Ponadto, w turnieju Teqball-a Oskar Olbratowski uplasował się na drugim miejscu. Dziękujemy CK Sport za zaproszenie i przyjemne spędzenie czasu w sportowej rywalizacji.

📝 KS DAP U-13 (TT2009)
🏆 Liga Trampkarz Młodszy
❌ GKS Nowiny 5 – 0 KS DAP Kielce
🗣️ Trener Tomasz Ćwil: We wtorek rozegraliśmy ostatni mecz w lidze Trampkarza Młodszego. W pierwszej połowie straciliśmy jedną bramkę, po niedokładnym zagraniu w środkowym sektorze boiska, co znakomicie wykorzystali zawodnicy z Nowin. Niestety w pierwszej połowie oprócz bramki, z powodu drobnych urazów straciliśmy również 3 zawodników. Brak możliwości wykonania zmian oraz wysiłek włożony w pierwszą cześć spotkania spowodował, że niestety w drugiej połowie zabrakło nam sił i nie radziliśmy sobie z dobrze dysponowanym dzisiaj zawodnikami z Nowin. W drugiej połowie straciliśmy jeszcze cztery bramki oraz jednego zawodnika. Chłopcy ambitnie walczyli do ostatniej minuty przynajmniej o jedno trafienie. W ważnych momentach zabrakło precyzji i koncentracji. Zmagania w lidze Trampkarza Młodszego kończymy na 5 miejscu i utrzymujemy się w obecnej klasie rozgrywkowej. Warto zaznaczyć, że było to pierwsze spotkanie (27 rozegranych meczów), w którym nie udało nam się zdobyć bramki.
Gratulacje dla chłopaków za dobrze wykonane zadanie podczas tego intensywnego sezonu.

📆 ŚRODA, CZWARTEK

🗣️ Trener Tomasz Ćwil: W środę oraz czwartek wzięliśmy udział w turnieju organizowanym przez CK Sport „5 na rynku”. Podczas dwóch dni turniejowych liczyła się przede wszystkim dobra zabawa oraz duża liczba rozegranych minut na boisku. Podczas turnieju mogliśmy oglądać wspaniałe akcje na małym boisku z bandami, kapitalne bramki na dużym boisku oraz techniczne popisy w trakcie turnieju w teqball.
Dziękujemy CK Sport za zaproszenie na turniej oraz wspaniałą zabawę i dużo pozytywnych emocji.

📆 SOBOTA

📝 KS DAP U-8 (TT2014)
🏆 Mecz sparingowy
✅❌ KS DAP Kielce –
📝 ⚽️ SKŁAD i STRZELCY :
DAP I: Nowak P. ⚽️⚽️⚽️, Kasiński ⚽️, Gąsiorek ⚽️, Pietrzykowski ⚽️⚽️, Michalski ⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️, Obarzanek B. ⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️, Czaja
DAP II: Zagoździński ⚽️⚽️, Obarzanek K. ⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️, Nowak F. ⚽️⚽️, Baran ⚽️, Rutyna ⚽️⚽️⚽️, Fijałkowski ⚽️⚽️⚽️⚽️
🗣️ Trener Maciej Górski: W sobotnie popołudnie chłopcy rozegrali trójsparing w Goczałkowicach Zdrój z drużynami Borussi Dortmund i Olympicu Wrocław. Rozgrywki były podzielone na mecze 4x 25 min. Warunki pogodowe były ciężkie, gdyż panowała wysoka temperatura. Pomimo tego chłopcy pokazali się z bardzo dobrej strony prezentując swój futbol, kreując sporo okazji i grając solidnie w obronie. Momentami brakowało sił, by wrócić we własne pole karne na czas, co wykorzystali nasi przeciwnicy. Chłopcy jednak walczyli do końca, pokazując charakter i zaangażowanie.

📝 KS DAP U-9 (TT2013)
📝 ⚽️ SKŁADY:
DAP I: Wzorek, Lelas, Giza, Mika, Tyński, Piotrowski, Krysiński
DAP II: Doroz, Kowalczyk, Nathali, Panek, Mazurek, Giedyk, Bracha
DAP III: Grela, Flaczyński, Bednarski, Michow, Ziętal, Chwastowski, Detka
🗣️ Trener Dawid Kukła: Sobotni dzień „trzynastki” spędziły na turnieju „Piątki na rynku” rywalizując w dwóch równoległych turniejach na boisku zwykłym oraz boisku okalonym bandami, dzięki czemu gry były niezwykle intensywne. Ze zmagań wyszliśmy z trzema pucharami. Cieszą dwa pierwsze oraz trzecie miejsce. Jeszcze bardziej cieszy ofensywny rozmach naszych akcji – aż trzech zawodników DAP I strzeliło w turnieju 20 lub więcej bramek (!). Były emocje, były piękne akcje – czego chcieć więcej?

📝 KS DAP U-10 (TT2012)
🏆 TRÓJMECZ SPARINGOWY Z AKADEMIĄ BVB GOCZAŁKOWICE ZDRÓJ I OLYMPICEM WROCŁAW ORAZ SPARING Z OLYMPICEM WROCŁAW
📝 SKŁADY ⤵️⤵️⤵️
🏟️ BOISKO I: Frańczak, Lisowski, Bukała, Nawrocki, Nowak, Waniak, Ziomek i Zięba.
🏟️ BOISKO II: Korfel, Dobosz, Haraźny, Jaśkowski, Łakomiec, Sobaś i Pietrzykowski.

📝⚽ STRZELCY ⤵️⤵️⤵️
🏟️ BOISKO I, ⌚4×20 minut – trójmecz (mecz i rewanż) z Akademią BVB i Olympicem Wrocław ⤵️⤵️⤵️
Nowak ⚽⚽⚽⚽, Zięba ⚽⚽⚽, Waniak ⚽⚽, Ziomek ⚽
🏟️ BOISKO II, ⌚4×20 minut – sparing z Olympicem Wrocław ⤵️⤵️⤵️
Haraźny ⚽⚽⚽⚽, Łakomiec ⚽⚽⚽⚽, Jaśkowski ⚽⚽, Sobaś ⚽⚽
🗣️ Trener Tomasz Rybiński: W sobotę w Goczalkowicach Zdrój mieliśmy przyjemność rywalizować z ekipą gospodarzy Akademią BVB im. Łukasza Piszczka oraz zespołem Olympicu Wrocław.
Mecze odbywały się na dwóch równoległych boiskach. Na pierwszym z nich rozegraliśmy trójmecz sparingowy z zespołem z Goczałkowic i Wrocławia w wymiarze 4×20 minut (mecz i rewanż), na drugim natomiast w tym samym wymiarze czasu rozgrywaliśmy sparing z zespołem z Dolnego Śląska.
W ogólnym rozrachunku jesteśmy bardzo zadowoleni z postawy wszystkich naszych zawodników. Za nami osiemdziesiąt minut bardzo intensywnej gry w pełnym słońcu, praktycznie bez żadnej zmiany 💪.
Chłopcy na obu boiskach wyglądali bardzo dobrze pod względem szybkości działań zarówno w ataku jak i obronie. W ofensywie swoje akcje budowali w szybkim tempie wykorzystując dużą ilość krótkich podań, co jak zwykle było bardzo efektowne ale co dla nas równie ważne długimi fragmentami gry okazywało się również bardzo efektywne 👌.
W obronie z wyjątkiem pierwszego meczu z gospodarzami byliśmy zdeterminowani, dobrze wywiązując się z zadań pressingowych na całej długości i szerokości boiska.
W ogólnym rozrachunku sobotni wyjazd uznajemy za bardzo wartościowy i zaliczamy go na duży plus.
Daleka odległość do Goczalkowic nie wystraszyła oczywiście naszych zagorzałych kibiców którzy w licznym gronie stawili się dopingując nasze zespoły podczas sobotniej rywalizacji.
W tym sezonie przed nami pozostał już tylko ostatni meczowy weekend. Za tydzień meldujemy się w Górkach Śląskich gdzie w turnieju „Górki Cup” do gry delegujemy dwa zespoły 💪.
Akademi BVB Goczałkowice Zdrój dziękuję za zaproszenie i jak zwykle wzorową organizacje 🙏.

📆 NIEDZIELA

✅❌ KS DAP Kielce – Orlęta Kielce
🏟 Boisko I: Korfel, Szyndlar, Pietrzykowski, Bednarski, Meresiński, Wilkus, Tkacz, Sobierajski
🏟 Boisko II: Golmento, Krzywda, Czuba, Surdyk, Witkowski, Nowakowski, Majcher, Kita
Szczepański
🏟 Boisko I: (Pietrzykowski ⚽️⚽️Bednarski ⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️ Meresiński ⚽️⚽️⚽️ Tkacz ⚽️ Sobierajski ⚽️)
Boisko II: (Golmento ⚽️⚽️⚽️⚽️, Krzywda⚽️⚽️, Czuba ⚽️, Witkowski ⚽️⚽️⚽️⚽️, Nowakowski ⚽️, Majcher ⚽️, Szczepański ⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️)
🗣️ Trener Adam Józefowski: W niedzielne popołudnie zagraliśmy derbowy pojedynek drużyną Orląt Kielce. Chłopcy rozegrali 80 minut na dwóch równoległych boiskach z naturalna trawiastą nawierzchnią. Muszę zaznaczyć, że temperatura była bardzo wysoka. Upał jednak nie był przeszkodą dla zawodników DAPu i Orląt. Od pierwszych minut drużyny grały z dużym zaangażowaniem i poświęceniem. Kibice mogli być zadowoleni, ponieważ w meczu było sporo pojedynków 1×1, świetnych interwencji bramkarskich, wysokiego pressingu naszej drużyny jak również Orląt Kielce. Sparing oceniam jako wartościowy, pomimo ,że przez sporą cześć czasu nie graliśmy tak, jak trenujemy, to w ostateczności chłopcy sami wyciągali wnioski i stosowali skuteczne piłkarskie rozwiązania. Dziękujemy za zaproszenie drużynie z Orląt. Po zakończonym sparingu mogliśmy skorzystać z dmuchanych zamków i iść na lody. Warto zaznaczyć, że drużyna seniorska Orlęta Kielce w dniu dzisiejszym świętowała awans do IV ligi. Oczywiście serdecznie gratulujemy powrotu na wyższy szczebel rozgrywek !👏