EBS Sp. z o. o. dalej z DAP Kielce!

Z przyjemnością i satysfakcją informujemy o kontynuacji na kolejny rok wsparcia ze strony wieloletniego Sponsora Premium naszej akademii – EBS Sp. z o. o.!
 
Firma, na bazie której powstała spółka EBS założona została na rynku w 1997 roku. Początkowo jako jednoosobowa działalność, rozwijając się i ewoluując na przestrzeni czasu przekształciła się w spółkę prawa handlowego posiadającą osobowością prawną w roku 2010. Przez lata w EBS zbierano doświadczenie, uczestnicząc w realizacji wielu obiektów z szerokiej gamy budynków komercyjnych mieszkaniowych i użyteczności publicznej.
 
W EBS zatrudniają doświadczoną kadrę inżynierską, posiadającą niezbędne uprawnienia branżowe oraz wykwalifikowanych i pracowników pionu technicznego.
Kładąc duży nacisk na właściwą jakość i rzetelność podczas prowadzonych realizacji, stosując w firmie przejrzyste procedury i szybki przepływu informacji EBS zyskał na rynku zaufanie wielu kontrahentów.
 
Firma ma ugruntowaną pozycję jako podwykonawcy w renomowanych polskich firmach branży budowlanej, z którymi stale współpracują na obiektach wielkokubaturowych jak i przemysłowych. EBS realizowało także wiele inwestycji drogowych jak i przemysłowych dla Inwestorów prywatnych i z przetargów publicznych na terenie całego kraju. Zdobyte wieloletnie doświadczenie pozwala twierdzić, że powierzone zadanie EBS wykona z należyta starannością i przy zachowaniu wysokich standardów technicznych i BHP.
Zapraszamy na stronę internetową naszego Partnera: https://ebs-kielce.pl/
 
EBS Sp. z o. o. dziękujemy za zaufanie i kontynuację naszej współpracy. To dla nas niezwykle istotne, by móc dalej razem realizować ambitne projekty Akademii.
 
A my przypominamy, jeśli chcesz wesprzeć DAP Kielce – największą Akademię Piłkarską w regionie i razem tworzyć niezwykle ambitny projekt – zapraszamy do współpracy!
 
#razemtworzymydruzyne
#tufutbolstajesiepasja