Fotorelacja: Korona Kielce – TT2010

We wtorek, 29 sierpnia został rozegrany mecz derbowy w I Lidze Świętokrzyskiej Trampkarza Młodego na Stadionie Międzyszkolnym w Kielcach. W spotkaniu tym Industria Akademia Korona zwyciężyła 8:0 zespół Top Talent 2010.

Rozgrywki ligowe, kategoria: I Liga Świętokrzyska Trampkarza Młodszego
Korona Kielce 8:0 KS DAP Kielce
KS DAP Kielce: Kusto, Kuc, Stępień, Tutaj, Kozakowski, Jagodziński, Kowalski, Pękalski, Sojka, Cedro, Kutyła, Michalski, Filipek, Del Favero, Jopek, Świeboda.

Trenerzy Paweł Drobniak i Łukasz Polak:
W meczu z Koroną Kielce zaznaliśmy wysokiej porażki. Nasz zespół dobrze się organizował w obronie w początkowej fazie meczu, niestety w 20 minucie po zagraniu ręką przez naszego obrońcę sędzia wskazał na 11 metr i gospodarze wyszli na prowadzenie. My mieliśmy szansę na wyrównanie po świetnym rajdzie przez połowę boiska Kacpra Świebody, niestety bramkarz Korony okazał się lepszy w sytuacji 1vs1. Korona zamieniła swoje sytuacje bramkowe na 2 gole i do przerwy było 3:0. Po przerwie Korona kontrolowała przebieg wydarzeń na boisku strzelając w drugiej połowie 5 bramek i ostatecznie przegraliśmy 8:0. Mimo wysokiej porażki cieszy to, że chłopcy mimo niekorzystnego wyniku grali do końca meczu na 100%. Szkoda, że nie udało nam się strzelić honorowej bramki bo mieliśmy ku temu 2 bardzo dobre okazje.

Zapraszamy do fotorelacji z tego spotkania.