Kolejny weekend za nami!

?Top Talent 2️⃣0️⃣0️⃣9️⃣:
Mecz o awans – tak można nazwać starcie DAP Kielce z Wisłą Junior Sandomierz.
Pierwsza połowa meczu to zdecydowanie walka w środku pola z lekkim wskazaniem na gospodarzy, którzy stworzyli sobie kilka dogodnych sytuacji po stałych fragmentach gry. W drugiej odsłonie DAPowcy próbowali rozprowadzać ataki skrzydłami, ale nie przyniosło to zbyt wielu sytuacji – dobrze dysponowani byli obrońcy Wisły. Na domiar złego 15 minut przed końcem DAP traci bramkę po rzucie rożnym. Trener Adrian Leszczyński i jego zawodnicy musieli postawić wszystko na jedna kartę. Mimo kilku prób niestety się nie udało i do Kielc wracamy bez dorobku punktowego.
Trener Adrian: Drużyna rozegrała dobre spotkanie mimo porażki. To już kolejne spotkanie z rzędu, kiedy nasza gra wygląda nieźle. Dziś fizyczne warunki odegrały dużą rolę. Grząskie boisko było dla nas sporym utrudnieniem. Wyciągamy wnioski i gramy dalej.
✅Wynik:
?

MUKS Wisła Junior Sandomierz

1 – 0 KS DAP Kielce

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
?Top Talent 2️⃣0️⃣1️⃣1️⃣:
Drużyna TT2011B rozegrała wyjazdowy mecz sparingowy z ekipą Moravii. 90 minut dobrego grania naszej TT11. Mimo wczesnej godziny stawiło się wielu zawodników i byliśmy świadkami naprawdę dobrego spotkania. Mecz obfitował w piękne akcje i jeszcze ładniejsze gole. Nasza przewaga była widoczna od samego początku choć przeciwnicy potrafili również przeprowadzić kilka zaskakujących szybkich kontr, czego efektem były stracone przez nas bramki.
✅Wynik:
?

Moravia Morawica

6 – 14 KS DAP Kielce

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
?Top Talent 2️⃣0️⃣1️⃣2️⃣:
Pracowity weekend TT 2012: w sobotę 24 września obie grupy TT12 – Bayern oraz PSG – spotkały się na trzygodzinnej (!) wewnętrznej grze, podczas której każdy z zawodników zaliczył około 90 minut efektywnego czasu gry. Następnego dnia część grupy BAYERN udała się na turniej Ekstraligi Telentów do Chełmka, gdzie mieliśmy możliwość zmierzenia się z bardzo mocnymi zespołami z całej Polski.
Po niedzielnej grze pozostał lekki niedosyt – mówi trener Tomasz Rybiński. – Mimo, że wyniki meczów były na styku, to w kluczowych momentach spotkań brakowało nam mocniejszego zaangażowania i zdecydowania, by spróbować przechylić szale zwycięstwa na swoją stronę. W pierwszej części turnieju mogła niepokoić też nieskuteczność pod bramką rywali, ponieważ mieliśmy wiele dobrych sytuacji do zdobycia bramki, a przez 6 meczów żadnej z nich nie potrafiliśmy zamienić na gola, co na pewno nie najlepiej działało na morale chłopców. Mimo wszystko uważamy, że możliwość wzięcia udziału w tak mocno obsadzonym turnieju zaprocentuje w najbliższym czasie i jesteśmy pewni, że w bezpośredni sposób przełoży się na rozwój naszych zawodników.
✅Wyniki:
?KS DAP Kielce 0 – 2

Zagłębie Sosnowiec
?KS DAP Kielce 0 – 2 @Team Gliwice
?KS DAP Kielce 0 – 0 @Varsovia Warszawa
?KS DAP Kielce 0 – 1

FC WROCŁAW Academy
?

GKS Katowice

2 – 0 KS DAP Kielce

?KS DAP Kielce 0 – 2

MKS Cracovia SSA
?

Arkonia Szczecin

2 – 1 KS DAP Kielce

Nowak ⚽️
?

AP Progress Andrychów

0 – 1 KS DAP Kielce

Waniak ⚽️
?

UKS Leńcze

2 – 0 KS DAP Kielce

?

Olkuski Klub Sportowy „Słowik”

2 – 2 KS DAP Kielce

Lisowski ⚽️
Frańczak ⚽️
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
?Top Talent 2️⃣0️⃣1️⃣3️⃣:
Trzynastki po raz drugi zameldowały się na Turnieju Pasji w Goczałkowicach-Zdroju, gdzie mierzyli się w towarzyskich spotkaniach z Akademią BVB im. Łukasza Piszczka oraz Górnikiem Zabrze.
– To był bardzo trudny turniej – mówi trener Dawid Kukła. – Zagraliśmy z dwoma bardzo dobrymi zespołami i poradziliśmy sobie całkiem dobrze. Nasz zespół – mimo braków kadrowych i braku kilku kluczowych zawodników – starał się grać ofensywnie. Wszyscy zawodnicy starali się urozmaicać wachlarz zwodów, podejmując ogromną ilość pojedynków 1v1. Pod tym względem jestem bardzo zadowolony z postawy swoich podopiecznych. Dorobek bramkowy nie był tak okazały, jak za pierwszym razem – trochę szwankowała skuteczność – ale i tak udało się strzelić ponad 60 goli.