KS DAP Kielce podpisuje umowę z Rakowem Częstochowa!

DAP KIELCE PODPISUJE UMOWĘ Z RAKOWEM CZĘSTOCHOWA!!! ?
.
Jak zapowiadaliśmy, rok 2021 będzie dla nas wspaniałym rokiem, rokiem wielkich zmian i inwestycji. 8 stycznia 2021 roku na zawsze wpisze się w historię KS DAP Kielce. ?
.
Tego dnia bowiem podpisaliśmy umowę partnerską z

Raków Częstochowa

i zostaliśmy Klubem Filialnym aktualnego wicelidera

PKO Ekstraklasa

! ?

.
Dlaczego akurat Raków? To pytanie zada zapewne wielu z Was, Kochani. Odpowiedź jest niezwykle prosta. W tej chwili jest to jedna z najlepszych akademii piłkarskich w naszym kraju. Dyrektorem

Akademia Raków

jest bowiem Pan Marek Śledź – jeden z najwybitniejszych specjalistów od szkolenia w Polsce, były dyrektor

Akademia Lecha Poznań

. To właśnie przekonało nas, że jest to właściwy kierunek w rozwoju naszej Akademii i naszych zawodników. Filozofia i etyka pracy częstochowskiej Akademii są bardzo bliskie naszej, dlatego jesteśmy niezwykle dumni z tego, że zostaliśmy klubem filialnym Rakowa. ?

.
Co to oznacza dla nas? Przede wszystkim nasi najlepsi zawodnicy będą mieli szansę na testy, treningi oraz wyjazdy meczowe z drużynami Rakowa i obcowanie ze środowiskiem sportowym najwyższej klasy. Mamy nadzieję, że w w przyszłości jeden z naszych wychowanków zadebiutuje w barwach Rakowa w meczu Ekstraklasy. To nie wszystko. Współpraca z klubem z Częstochowy jest wieloaspektowa. W najbliższym czasie Pan Dyrektor Marek Śledź przeprowadzi szereg szkoleń on-line, w których wyjaśni koncepcję treningów Akademii Rakowa w oparciu o założenia periodyzacji taktycznej. Nasi szkoleniowcy będą mogli także brać regularny udział w stażach trenerskich w strukturach częstochowskiej Akademii. Pomoc w rozwoju nie tylko zawodników, ale także trenerów była dla nas niezwykle istotna przy podjęciu decyzji o wstąpieniu do Programu Klubu Filialnych. Oprócz tego możemy liczyć na wsparcie w kwestiach organizacyjnych i marketingowych. ?
.
Współpraca z klubem Ekstraklasy jest dla nas kolejnym krokiem w rozwoju naszej Akademii i naszych młodych piłkarzy. Uważany, że posiadanie jasno sprecyzowanego celu szkoleniowego powinno być podstawą działalności każdej akademii piłkarskiej specjalizującej się w szkoleniu dzieci i młodzieży. Dzięki naszemu Partnerowi nasze cele szkoleniowe są teraz niezwykle jasno sprecyzowane: stworzyć środowisko piłkarskie, które dzięki zastosowaniu odpowiednich technologii szkoleniowych, stworzy zawodnika będącego nośnikiem wysokich wartości sportowych, który poradzi sobie w sportowej rywalizacji na najwyższym poziomie. Bardziej szczegółowe informacje dotyczące współpracy na linii DAP Kielce – Raków Częstochowa przedstawimy w serii artykułów w najbliższym czasie. ?
.
Bardzo dziękujemy naszym Partnerom za zaufanie i podjęcie decyzji o podpisaniu umowy partnerskiej z nami. Zapewniamy, że zrobimy wszystko, by ta współpraca była owocna i bardzo wartościowa dla obu stron. ?