Ligowe podsumowanie weekendu!

Piękny, jesienny weekend za nami, nasze zespoły wybiegły – rzecz jasna – na boisko, by w rywalizacji sportowej podnosić swoje umiejętności. Gotowi? Zaczynamy podsumowanie! ?
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
?TOP TALENT 2007
Mecz z Astrą otwierał rundę rewanżową rozgrywek ligowych.
– Pierwsza połowa w naszym wykonaniu była bardzo dobra – relacjonuje trener Tomasz Milcarz. – Rywale bez oddania celnego strzału na bramkę i dwie trzy bardzo dogodne sytuacje z naszej strony. Po przerwie obraz gry się nieco zmienił. Pierwsze 10 minut drugiej połowy pod dyktando Astry, lecz bez żadnej groźnej sytuacji. W 55 minucie przeciwnik wykonywał rzut rożny zakończony kolejną straconą przez DAP bramką po stałym fragmencie. Po straconym golu postawiliśmy wszystko na jedna kartę, próbując grać na dwóch napastników. Niestety skończyło się tylko na kilku strzałach na bramkę Astry. Przegraliśmy 1:0, choć dużym pozytywem jest coraz lepsza gra naszej drużyny. Jeśli będziemy tak konsekwentni, to na pewno zaczniemy systematycznie punktować już od najbliższego weekendu. ?
?KS DAP Kielce 0 – 1

Astra Piekoszów
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
?TOP TALENT 2009
Nasz zespół, występujący w starszej kategorii wiekowej, grał z rywalem zza miedzy. Trener Adrian Leszczyński:
– Początek spotkania bardzo dobry w wykonaniu naszego zespołu, zakończony prowadzeniem 1:0. Potem dała znać o sobie różnica fizyczna. „Koroniarze” zdobyli dwie bramki po stałych fragmentach gry. Mimo kilku dogodnych sytuacji nie zdołaliśmy strzelić kolejnych bramek – po jednym z uderzeń drużynę gości uratowała poprzeczka. Rozegraliśmy dobry mecz – pełen walki – jestem zadowolony z postawy swojej drużyny. ?
?Skład: Sterna, Błaszczyk, Klamka, Masztalerz, Biadun, Milewski, Świątek, Panek, Wieczorek, Gajda, Kochanowski, Majdański, Sztandera, Chałan, Kita, Sieczko, Maja Karbownik.
?KS DAP Kielce 1 – 4

KKP Korona

Kielce

Sterna (⚽️)
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
?TOP TALENT 2010
Wszystkiego po trochu – tak można rzec po kolejnym turnieju ligowym w wykonaniu naszych „dziesiątek” – w trzech rozegranych spotkaniach DAPowcy bowiem wygrali, przegrali i zremisowali. Trochę żal straconych punktów, bo były okazje do poprawienia wyniku bramkowego, ale drużyna jest po dużych przemianach, więc ciągle w trakcie zgrywania. ?
✅Wyniki:
?KS DAP Kielce 2 – 2

KS Nidzianka Bieliny
Pękalski (⚽️)
Sojka (⚽️)
?KS DAP Kielce 2 – 3 Piast II Chęciny (

Piast Chęciny

)

Pocheć (⚽️⚽️)
?KS DAP Kielce 7 – 2

GKS Góral Górno
Pocheć (⚽️⚽️)
Olbratowski (⚽️)
Bartłomiejczak (⚽️)
Stępień (⚽️)
Jastrzębski (⚽️)
Kozakowski (⚽️)
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
?TOP TALENT 2011
Bardzo dobry turniej rozegrali zawodnicy TT11, występując w starszej kategorii wiekowej. ?
– Pomimo iż chłopcy występują w półfinale mistrzostw województwa w starszym roczniku, to na boisku nie było tego widać – mówi trener Radosław Sekuła. – Kilka naszych akcji zostało nagrodzonych przez kibiców pozostałych drużyn gromkimi brawami, a po turnieju kilka osób gratulowało nam prowadzenia drużyny – dodaje. ?
✅Wyniki:
?KS DAP Kielce 0 – 2

Piłkarska Akademia Skarżyska PAS
?KS DAP Kielce 1 – 1

Akademia Piłkarska SKS Star Starachowice
Kołomyja (⚽️)
?KS DAP Kielce 0 – 1

Akademia Piłkarska Champions Końskie
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
?TOP TALENT 2012
Wobec przerwy w rozgrywkach ligowych, zawodnicy zespołu TT2012 Bayern rozegrali sparing w Morawicy z

Moravia Morawica

2011/12. Gra w systemie 7v7 w wymiarze czasowym 6 x 15 minut. W ciągu tego czasu DAPowcy strzelili 23 gole a na listę strzelców wpisali się: Rutkowski, Meresiński x2, Wilkus x4, Janduła, Łakomiec, Jaśkowski x2, Głowacki x2, Nowak x2, Waniak, Nawrocki, Kaczmarczyk x3, Frańczak x2 i Ryś. ?

Trener Tomasz Rybiński:
– Mimo wysokiego wyniku uważam ten sparing za pożyteczny, chłopcy po raz kolejny mieli możliwość rywalizacji w piłce 7-osobowej. Cieszy bardzo dobra gra w ataku, ale zostaje nam sporo do poprawy w grze defensywnej. Ponadto chłopcy dzisiaj na własnej skórze doświadczyli, że nawet przy wysokim wyniku nie można odpuszczać i lekceważyć rywala, co na pewno zaowocuje w przyszłości. W sumie graliśmy 90 minut co dało po ok. 40 min efektywnego czasu gry dla każdego zawodnika. Na koniec, żeby podbić te liczby, dzięki uprzejmości gospodarzy zagraliśmy między sobą grę wewnętrzną przez 20 minut. ?
Brawo drużyna – kolejny krok do przodu na drodze do rozwoju. ?
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
?TOP TALENT 2013
Kolejny – przedostatni – turniej ligowy rozegrały także nasze „wcale nie pechowe trzynastki”. Zespół podzielony na dwa składy podejmował ekipy

Spartakus Daleszyce

oraz

Brain&Body – Akademia Prozdrowotnego Rozwoju

Chmielnik. Na turniej nie dojechała drużyna

AKS 1947 Busko – Zdrój

. Zespół DAP I rozegrał kolejny dobry turniej, dopisując komplet zwycięstw do swojego dorobku, choć trener Dawid Kukła zwrócił uwagę na potrzebę nieco większej koncentracji w trakcie meczów i nie lekceważenie żadnego rywala. Zawodnicy z ekipy DAP II natomiast mieli dużego pecha, bowiem w swoich meczach stwarzali sytuacje, ale nie potrafili zamienić ich na bramki. Tradycyjne też wykazali się charakterem, bowiem przegrywając spotkanie 0-3, byli w stanie w ciągu trzech ostatnich minut doprowadzić do remisu! Brawo dla nich!?

✅Wyniki:
?KS DAP I Kielce 4 – 2

Brain&Body – Akademia Prozdrowotnego Rozwoju

Chmielnik

?KS DAP I Kielce 6 – 0

Spartakus Daleszyce
?KS DAP I Kielce 3 – 1 KS DAP II Kielce
?KS DAP I Kielce 5 – 0

Brain&Body – Akademia Prozdrowotnego Rozwoju

Chmielnik (mecz zaległy)

?KS DAP I Kielce 10 – 1

Spartakus Daleszyce

(mecz zaległy)

?KS DAP II Kielce 3 – 3

Spartakus Daleszyce
?KS DAP II Kielce 0 – 1

Brain&Body – Akademia Prozdrowotnego Rozwoju

Chmielnik