Podsumowanie 2023 roku!

Jaki był 2023 rok w naszym wykonaniu? Bardzo aktywny i pracowity! To na pewno! Zapraszamy na krótkie podsumowanie, co udało nam się w minionym roku zrealizować. 
 
🔹 Kilkanaście transferów naszych zawodników do klubu partnerskiego Korona Kielce.
🔹 Zaproszenia dla naszych zawodników na testy do klubów Ekstraklasy.
🔹 Kilkanascie powołań naszych zawodnikow i zawodniczek na konsultacje i zgrupowania kadr młodzieżowych ŚZPN
🔹 Powołania naszych wychowanków na zgrupowania Reprezentacji Polski U-15 czy zgrupowanie bramkarskiego AMO.
🔹 Rekordowa ilość drużyn w tym roku przystąpiła do rozgrywek organizowanych przez ŚZPN.
🔹 Zorganizowaliśmy 5 obozów piłkarskich, zarówno letnich jak i zimowych.
🔹 Zorganizowaliśmy półkolonie sportowe dla dzieci: 2 turnusy zimowe oraz 6 turnusów letnich półkolonii. Łącznie wzięło w nich udział 480 uczestników.
🔹 Zorganizowaliśmy kilka turniejów piłkarskich: na hali, na boisku trawiastym czy mobilnym boisku na Rynku.
🔹 Zorganizowaliśmy 10 edycji Ligi Mistrzów DAP, największych autorskich rozgrywek dziecięcych w strukturach Akademii w południowo -wschodniej Polsce. Co miesiąc w naszych rozgrywkach bierze udział około 500 zawodniczek i zawodników z całej Akademii.
🔹 Zorganizowaliśmy rekordowe Mikolajki z DAP Kielce, obdarowując naszych podopiecznych upominkami oraz organizując animacje sportowe i turnieje piłki nożnej.
🔹 Zorganizowaliśmy Dzień Dziecka z DAP Kielce na Stadionie Międzyszkolnym, w którym wzięły udział całe rodziny z naszej DAP-owskiej społeczności.
🔹 Otworzyliśmy nową, ósmą już lokalizację treningową – Dalnia/Ślichowice, w której rozpoczęło swoje treningi około 100 zawodniczek i zawodników w 4 drużynach treningowych.
🔹 Do sztabu naszej Akademii dołączyła Maskotka DAP Kielce – DAPIK. Imię dla maskotki zostało wyłonione w konkursie Facebookowym.
🔹 W maju, po wielu miesiącach prac i wysiłku włożonego w rozwój Akademii mogliśmy cieszyć się z pierwszych treningów na własnym boisku na osiedlu KSM.
🔹 Wzięliśmy udział w wielu akcjach charytatywnych.
🔹 Najważniejsze na sam koniec – otrzymaliśmy Złoty Certyfikat PZPN potwierdzający wysokie standardy organizacji pracy i szkolenia w naszej Akademii.
 
Obiecujemy, że rok 2024 będzie jeszcze lepszy w naszym wykonaniu. Na pewno będzie to rok wyjątkowy dla nas, ale o tym już za chwilę…