📝 KS DAP U-9 (TT2013)
🏆 Liga ŚZPN Żak Starszy.
🚌 KKP Korona Kielce – KS DAP U-9
📝 Skład: Dzieniszwski, Bednarski K., Bednarski F., Dereniewicz, Simkiewicz, Malec, Chwastowski, Kułaga, Giedyk, Nathali, Mazurek, Nowak, Biskupski, Kaczor, Grela, Panek, Michow, Flaczyński.
🗣️ Trener Dawid Kukła: Wielu debiutantów składzie i przeciwnik z najwyższej półki. Nasi zawodnicy zebrali bardzo cenne doświadczenia od dużo lepszej tego dnia Korony. Gospodarze zdominowali rozgrywki, na co nasz zespół nie był w stanie odpowiedzieć. Kilka ciekawych akcji to zbyt mało, by móc nawiązać walkę z tak dobrym zespołem. Jednak te kilka dobrych akcji to punkt wyjścia do dalszej pracy, bowiem tych dobrych akcji wraz z nabieranym doświadczeniem będzie przybywało i zespół będzie nabierał pewności siebie na tyle, by zacząć wygrywać.
📝 KS DAP U-10 (TT2012)
🏆 Mecz sparingowy
🏟️ KS DAP U-10 30 – 7 Młodzik Radom
🔝 Strzelcy: Meresiński ⚽⚽⚽⚽⚽⚽, Słapek ⚽⚽⚽, Jaśkowski ⚽⚽⚽, Ryś ⚽⚽⚽, Waniak ⚽⚽⚽, Nawrocki ⚽⚽⚽, Nowak ⚽⚽, Haraźny ⚽⚽, Biadun ⚽, Kaczmarczyk ⚽, Ziomek ⚽, Sobaś ⚽, samobójcza 🏀.
📝 Skład: Frańczak, Głowacki, Biadun, Bukała, Dobosz, Haraźny, Jaśkowski, Kaczmarczyk, Lisowski, Łakomiec, Meresiński, Miechowicz, Nawrocki, Nowak, Ryś, Słapek, Sobaś, Sułowski, Ziomek i Waniak.
🗣️ Trener Tomasz Rybiński: W sobotni poranek przez 165 minut rywalizowaliśmy z zespołem Młodzika Radom. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze sposobu prowadzenia gry przez naszą drużynę. Chłopcy przez prawie trzy godziny rywalizacji starali się w bardzo efektowny i co ważne efektywny sposób budować większość akcji, wykorzystując do tego bardzo dużo krótkich podań, co mogło się podobać, ale przede wszystkim było skuteczne. Narzucenie takiego sposobu gry przez naszą drużynę sprawiało bardzo dużo problemu zespołowi z Radomia. Na duży plus należy uznać również intensywność naszej gry, bardzo dobre zachowania chłopców podczas faz przejściowych z obrony do ataku oraz z ataku do obrony, a także odwagę oraz jakość gry w pojedynkach 1v1 z przeciwnikiem.
🏆 II Turniej Orlika Młodszego
✅ KS DAP II U-10 1 – 6 KS DAP I U-10 (Pietrzykowski ⚽️⚽️, Stąpór ⚽️, Bednarski ⚽️⚽️⚽️, Surdyk⚽️)
✅ GKS Gród Ćmińsk 1 – 5 KS DAP II U-10 (Golmento⚽️⚽️, Wolak⚽️, Szczepański ⚽️⚽️)
✅ FA Chmielnik 0 – 8 KS DAP I U-10 (Rutkowski ⚽️⚽️, Tkacz⚽️, Szyndlar ⚽️⚽️⚽️, Stąpór⚽️, Czuba ⚽️)
✅ KS DAP II U-10 4 – 0 KS Piast Chęciny ( Golmento⚽️, Wolak⚽️, Majcher⚽️⚽️)
✅ KS DAP I U-10 2 – 0 GKS Gród Ćmińsk (Szyndlar⚽️, Rutkowski⚽️)
✅ AP Kopalnia Talentów Moravia Morawica 1 – 4 KS KS DAP II U-10 (Golmento⚽️, Stępień⚽️, Szczepański⚽️⚽️)
✅ KS Piast Chęciny 2 – 2 KS DAP I U-10 (Rutkowski⚽️, Bednarski⚽️)
✅ KS DAP I Kielce 6 – 0 AP Kopalnia Talentów Moravia Morawica (Rutkowski⚽️, Szyndlar ⚽️⚽️⚽️, Nowakowski ⚽️, Czuba⚽️
✅ KS DAP I U-10 3 – 0 FA Chmielnik (Surdyk⚽️, Szczepański⚽️, Majcher ⚽️)
📝 Skład DAP II: Dryndos Filip, Czupryński Adam, Golmento Mikołaj, Surdyk Antoni, Stępień Fabian, Wolak Oliwier, Szczepański Karol, Majcher Sebastian, Igor Kita
📝 Skład DAP I: Pietrzykowski Wiktor, Rutkowski Ksawery, Tkacz Mikołaj, Szyndlar Oskar, Nowakowski Olaf, Stąpor Olek, Bednarki Antek, Witkowski Bartek, Mikołaj Czuba
🗣 Trener Adam Józefowski: W sobotę rozegraliśmy 2. kolejkę turnieju Orlika Młodszego w roczniku 2012. Turniej zaliczam do udanych, ponieważ nasze dwie drużyny pokazały się z dobrej strony. Graliśmy odważnie i skutecznie w pojedynkach 1×1, natomiast konstruując akcje ofensywne chłopcy korzystali z krótkich podań, jak również dłuższych zdobywając wolna przestrzeń. Większość akcji zawodników skrzydłowych zostało zakończonych dośrodkowaniem lub zagraniem do zawodników wspierających atak. Zawodnicy „6” – środkowi pomocnicy coraz lepiej odnajdują się w swojej roli w systemie gry 7v7. Przytrafiły nam się drobne błędy w obronie i asekuracji, nad czym oczywiście będziemy pracować.
📝 KS DAP U-11 (TT2011)
🏟️ KS DAP U-11 – Hutnik Kraków
📝 Skład: Detka, Janduła Ksawery, Janduła Igor, Błaszczyk, Kowalewski, Korzeniak, Witecki, Lasota, Baryła, Kierzkowski, Gawron, Olejarczyk, Zbróg, Kołomyja, Włudyga, Pietraszek, Jakimiak.
🗣 Trener Bartosz Mikołajczyk: Mimo deszczowej aury licznie zgromadzeni rodzice obejrzeli serię świetnych spotkań. Chłopcy pokazali niesamowite zaangażowanie, a co najważniejsze realizowali „w praktyce” elementy ćwiczone w minionym mikrocyklu treningowym. Każdy z zawodników rozegrał prawie 90 minut.
🏆 Liga ŚZPN Orlik Starszy, 1. kolejka
📌 KS DAP U-11 0 – 7 Star Starachowice
📌 KS DAP U-11 2 – 2 Klonòwka Masłów (Włudyga ⚽️⚽️)
📌 KS DAP U-11 1 – 2 AP Końskie (Olejarczyk ⚽️)
📝 Skład: Zbróg, Stefańczyk, Olejarczyk, Pietraszek, Szwarc, Włudyga, Kołomyja, Mazur, Białek, Zamojski, Simkiewicz, Surma.
🗣 Trener Bartosz Mikołajczyk: Przy odrobinie szczęścia można było pokusić się o 6 punktów. Zadecydowało zmęczenie ponieważ kilku zawodników miało „w nogach” prawie 100 min porannego grania z Hutnikiem. Dla kilku zawodników był to również debiut w czarnych barwach. Mimo wszystko sobotnią grę trzeba określić pozytywnie.
📝 KS DAP U-12 (TT2010)
🏆 Liga ŚZPN Młodzik Młodszy, 2. kolejka
✅ KS DAP U-12 5 – 0 Nidzianka Bieliny
🔝 Strzelcy: Olbratowski ⚽️⚽️, Filipek ⚽️,Hyb ⚽️,Sojka ⚽️)
📝 Skład: Kusto – Filipek, Dulak, Sojka, Kwiatek, Cedro, Stępień, Olbratowski, Hyb, Toporowski, Bartłomiejczak, Chatys, Michalski
🗣 Trener Paweł Drobniak: W sobotę drużyna TT2010 rozegrała swoje drugie spotkanie ligowe w kategorii Młodzika Młodszego. Mecz w Bielinach z miejscową Nidzianką rozgrywany był w mocno jesiennej pogodzie 🌧🌧. Początek spotkania z naszej strony cechowała nerwowość i niedokładność w grze, lecz z biegiem czasu chłopcy coraz lepiej radzili sobie, tworząc sytuacje bramkowe. Pierwszy gol padł około 10 minuty. Dokładne dośrodkowanie z prawej strony boiska Bartka Kwiatka na bramkę zamienił Oskar Olbratowski. Bramkę na 2-0 strzałem spoza pola karnego zdobył Adrian Filipek. Kolejne bramki padały już po składnych akcjach drużynowych. Jesteśmy zadowoleni z pracy i zaangażowania, jakie cały zespół włożył w dzisiejszy mecz. Na szczególne wyróżnienie zasługują dobrze spisujący się w roli wahadłowych Bartek Kwiatek i Patryk Sojka oraz harujący w środku boiska, dzisiaj w roli kapitana – Marek Stępień.
❎ KS DAP U-9 4 – 5 AP Bumerang Śląsk
📝 Skład: Wzorek, Turkowski, Lelas, Doroz, Tyński, Stawiarski, Giza, Mika, Krysiński.
🗣 Trener Dawid Kukła: Świetna gra naszego zespołu i znakomite, drugie miejsce w jednym z najmocniejszych turniejów w makroregionie. DAPowcy zaprezentowali się kapitalnie w ofensywie, strzelając w sumie 34 bramki w 6 spotkaniach! Przede wszystkim świetnie odnajdywali wolną przestrzeń, natychmiast ją eksploatując, ale również znakomicie reagowali na ofensywne poczynania rywali, mądrze się ustawiając i w dobry momentach stosując pressing. Czekamy na kolejne edycje Ekstraligi.
📝 KS DAP U-13 (TT2009)
🏆 Liga ŚZPN Trampkarz Młodszy
🚌 KS Victoria Skalbmierz 1 – 3 KS DAP U-13
🔝 Strzelcy: Frańczak ⚽️⚽️, Kochanowski ⚽️
🗣 Trener Adrian Leszczyński: Od samego początku mecz nie należał do łatwych, boisko bardziej przypominało basen. Pierwsza połowa to adaptacja do warunków – kilka groźnych sytuacji z jednej i drugiej strony, ale brakowało celnych strzałów. W drugiej połowie gospodarze zdobyli bramkę, na którą szybko odpowiedzieliśmy znakomitym strzałem z dystansu Kochanowskiego. DAPowcy poszli za ciosem i po kilku minutach Frańczak minął dwóch obrońców i wpakował piłkę do siatki. Nasz skrzydłowy nie zamierzał poprzestawać na jednym trafieniu i wykorzystał znakomite dośrodkowanie Karbownika, ustalając wynik 3-1 dla KS DAP Kielce.
Brawo dla drużyny, która musiała po raz kolejny odrabiać wynik. To tylko pokazuje, jaki potencjał drzemie w zespole.
🏆 Liga ŚZPN Młodzik Starszy, 3. kolejka
🏟️ KS DAP U-13 6 – 0 GKS Imielno
🔝 Strzelcy: Olbratowski ⚽️⚽️, Kołomyja ⚽️, Klamka ⚽️, Sieczko ⚽️, Sztandera ⚽️
📝 Skład: Kamiński, Sieczko, Kołomyja, Kita, Świątek, Sztandera, Klamka, Kwiecień, Stępień, Olbratowski
🗣 Trener Łukasz Polak: W 2. kolejce ligowej przyszło nam się zmierzyć z drużyną GKS Imielno. W pierwszej połowie dużo niedokładności w grze, mieliśmy spore problemy z przebiciem się przez bardzo cofniętą drużynę gości. Na przerwę jednak schodziliśmy z prowadzeniem 1:0 po bramce Olbratowskiego. Po przerwie staraliśmy się przyspieszyć naszą grę, grać na jeden kontakt i częściej przenosić ciężar gry z jednej strony na drugą, co miało być sposobem na defensywnie ustawioną drużynę z Imielna. Dwie bramki w drugiej połowie zdobyliśmy po rzutach rożnych wykonywanych przed przez Adama Kitę, gdzie najlepiej w polu karnym odnaleźli się Sztandera i Klamka. Później przyszły kolejne bramki i mecz zakończył się pewnym i wysokim zwycięstwem DAPowców. Brawo!