Podsumowanie weekendu – 11/12 maja 2024

Miniony weekend był pracowity dla naszych zawodników. Nasze młodsze ekipy uczestniczyły w turniejach i grach kontrolnych. Starsze natomiast rozpoczęły już rywalizację w rozgrywkach ligowych. Zapraszamy do relacji.

 

KS DAP U7 (TT 2018B)
Gra kontrolna (Ostrowiec Św., 12.05.2024)

KSZO/Galacticos Ostrowiec Św. – KS DAP Kielce

KS DAP Kielce: Ignacy Zwierzchowski, Antoni Korbelak, Zygmunt Staszewski, Leon Bujnowski, Oliwier Brusiński, Oliwier Hakobyan-Równicki, Wojciech Włusek, Juliusz Bęben, Adam Turbak.

Trenerzy Konrad Majcher i Monika Czerwiak:

Tym razem z naszymi zawodnikami udaliśmy się do Ostrowca Świętokrzyskiego zagrać z miejscową drużyną z roczników 2017/2018. Nasi chłopcy pierwszy raz w tym sezonie zagrali na naturalnej murawie, szybko przyzwyczaili się do nowych warunków, w których grali. Widać było, ze przyniosło im to wiele frajdy. Zawodnicy spisali się bardzo dobrze i jesteśmy z nich dumni za postawę podczas rozgrywek. Ogromne podziękowania należą się również rodzicom za to, że poświęcili czas i przyjechali ze swoimi dziećmi oraz za ich postawę podczas sparingu. Dziękujemy drużynie z Ostrowca za zaproszenie.

 

KS DAP U7 (TT 2017B)
Rozgrywki ligowe: Żak Młodszy (Kielce, 12.05.2024)

KS DAP Kielce – Moravia Morawica – Orlęta Kielce

KS DAP I Kielce: Wiktor Grabalski, Jan Bełkowski, Piotr Trojan, Leon Kutyła, Aleksander Suchenia,, Aleksander Piątek.

KS DAP II Kielce: Tymon Dyrdół, Kuba Ziębiński, Maks Dyraga, Stanisław Szewczyk, Adam Butenko, Antoni Żołądek.

Trenerzy Rafał Kruk i Michał Dąbrowski:

Turniej dla zespołu TT 2017B był premierowy w rozgrywkach ligowych organizowanych przez ŚZPN. Oba zespoły DAP złożone z 6 zawodników. Przez prawie 60 minut gry widać było dużo ambitnych pojedynków i walki. Czasem fizyczność jednak i stres nie pozwalała naszym podopiecznym na wyrównaną walkę. Z postawy zawodników trzeba być dumnym bo grając ze starszym rocznikiem nie bali się pojedynków. Dziękujemy im za to. Za tydzień kolejny turniej i liczymy na takie samo zaangażowanie tym razem kadry TT 2017A.

 

KS DAP U7 (TT 2016A)
Gra kontrolna (Kielce, 12.05.2024)

KS DAP Kielce – NAF Nowiny

Trenerzy Piotr Chiberski i Jakub Chrzanowski:

12 maja drużyna Top Talent 2016A rozegrała sparing z drużyną NAF Nowiny. Chłopcy rywalizowali przez 2 godziny na dwóch boiskach jednocześnie. Pożyteczna gra kontrolna, w której chłopcy bardzo odważnie wchodzili w pojedynki 1×1. Cieszy ten fakt tym bardziej, że większość z tych pojedynków zakończona była sukcesem.

 

KS DAP U7 (TT 2016B)
Gra kontrolna (Kielce, 11.05.2024)

KS DAP Kielce: Mikołaj Życki, Franciszek Marek, Kotenko Andrii, Kajetan Dziewięcki, Ignacy Wypniewski, Kamil Czupryński, Mikołaj Piątkowski, Szymon Gronostaj, Jakub Musiał, Tymon Zapała, Kacper Boksa, Ryszard Puchała, Adam Dulnik, Aleksander Wałek, Nikodem Szybalski, Franciszek Skuza, Leon Sitarski, Antoni Tofil, Kacper Janczyk.

Trenerzy Piotr Chiberski i Jakub Chrzanowski:

11 maja drużyna Top Talent 2016B rozegrała sparing z drużyną Orlęta Kielce. Chłopcy rywalizowali przez 1,5 godziny na dwóch boiskach. Chłopcy z grupy B pokazali się z bardzo dobrej strony na grze kontrolnej z wymagającym przeciwnikiem. Tego dnia nie zabrakło zaangażowania i chłopcy odważnie realizowali nasze założenia przed meczem. Śmiało wchodzili w pojedynki 1×1 szczególnie boczni pomocnicy , wszyscy trzymali swoich pozycji. Efektem była bardzo mała ilość straconych goli. Tego dnia byliśmy wspierającą się drużyną. Dziękujemy rywalowi za pożyteczny sparing.

 

KS DAP U9 (TT 2015A)
Rozgrywki ligowe (Piaski, 11.05.2024)

FA Jędrzejów – Sokół Rykoszyn – KS DAP Kielce

KS DAP Kielce: Szymon Markowski, Szymon Iwański, Tymon Cielecki, Maksymilan Sternak, Franciszek Kowalski, Aleksander Barański, Jan Rybka, Gerard Gierada, Alek Cielecki, Antoni Konopka, Franciszek Kołomyja, Tymon Szkurłat.

Trenerzy Krzysztof Mądzik i Jakub Palka:

Tego dnia rozegraliśmy kolejny turniej, Którego organizatorem był FA Jędrzejów. W pierwszych meczach chłopcom ciężko było zdobyć bramkę, ze względu na to że musieli przyzwyczaić się do boiska. W miarę upływu czasu skuteczność się poprawiła i bez większych problemów udało się zwyciężyć we wszystkich spotkaniach. Na koniec turnieju ligowego. Rozegraliśmy jeszcze 30 minutowy sparing z drużyną FA Jędrzejów na dwóch boiskach równolegle.

 

KS DAP U9 (TT 2015A)
Rozgrywki ligowe (Kielce, 11.05.2024)

KS DAP Kielce – SAR Przyjmo – Granat Borki – Top Spin – Cosmos Zagnańsk

KS DAP Kielce: Maciej Kaczmarczyk, Jan Wykręt, Leo Paczkowski, Wojciech Karcz, Jan Rokicki, Jakub Łopatowski, Jeremi Wzorek, Wiktor Koziołek, Filip Chmielewski, Kacper Kozakowski, Dawid Materek, Oliver Paradowski, Dominik Pęczkowicz, Wiktor Spychaj, Mieszko Tomala, Antoni Wydrych, Franciszek Smutek, Antoni Mizdrak.

Trenerzy Krzysztof Mądzik i Jakub Palka:

Tego dnia byliśmy organizatorem turnieju ligowego. Cieszy bardzo dobra frekwencja oraz gra obydwu drużyn. Coraz lepiej radzimy sobie z otwarciem gry od brakarza, co znacznie ułatwia nam budowanie gry. Możemy być również zadowoleni, ponieważ znacznie poprawiliśmy skuteczność względem poprzedniego turnieju. Jedynie musimy popracować jeszcze nad grą w defensywie.

 

KS DAP U10 (TT 2014B)
Gra wewnętrzna (Kielce, 11.05.2024)

Top Talent 2014A – Top Talent 2014B

Trenerzy Maciej Górski i Łukasz Kwapisz:

W sobotę nasze obie drużyny rozegrały grę wewnętrzną. Mecze obfitowały w wiele pięknych akcji zakończonych bramkami. Chłopcy grali z dużym zaangażowaniem na całym boisku. Cieszy duża frekwencja mimo okresu komunijnego. Na koniec wszyscy zawodnicy głośno wykrzyczeli szybkiego powrotu do zdrowia dla naszego Trenera Maćka, którego dopadło zapalenie płuc. Trenerze wracaj do nas!

 

KS DAP U11 (TT 2013A)
Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej (Muszyna, 11-12.05.2024)

KS DAP Kielce: Marczewski Michał, Dereniewicz Filip, Błaszczyk Damian, Biskupski Alan, Bednarski Franciszek, Dzieniszewski Dawid, Kowalsku Bartosz, Krysiński Franciszek, Mazur Aleksander, Michow Marcin, Różanski Jan, Stachura Mateusz, Lelonek Marcel, Skowron Franciszek, Konwicki Ksawery.

Trenerzy Marcin Kośmicki i Arkadiusz Kądziela:

W dniach 11-12.05 zespół TT 2013A rozegrał Międzynarodowy turniej w Muszynie, w którym wzięło udział 25 zespołów. W sobotę 11.05 rozegraliśmy eliminacje, w których dotarliśmy do grona 7 najlepszych zespołów turnieju. W niedzielę 12.05 odbyło się 6 spotkań z bardzo wymagającymi rywalami. Ostatecznie zespół zajął 5 miejsce. Jako trenerzy ślemy ogromne podziękowania do rodziców zawodników, którzy w licznej grupie stawili się aby dopingować swoje pociechy. Pomagali w organizacji całego pobytu. Natomiast kulturalny doping może być przykładem jak powinno się zachowywać na tego rodzaju wyjazdach. Szacunek!

 

KS DAP U11 (TT 2013)
Rozgrywki ligowe: Orlik Starszy (Piaski, 12.05.2024)

KS DAP Kielce: Grzegorz Kłaczkiewicz, Jakub Szawracki, Mikołaj Wicha, Maksym Masternak, Mikołaj Detka, Leon Dziewięcki, Jan Kita, Piotr Mazurek, Stanisław Panek, Michał Pacholczyk.

Trenerzy Marcin Kośmicki i Arkadiusz Kądziela:

Tego dnia rozegraliśmy turniej na stadionie LKS-u Piaskowanki Piaski, w którym rozegraliśmy mecze z takimi drużynami jak: Football Academy Jędrzejów, Champions Końskie, Star Starachowice, Korona Kielce. Dziękujemy zawodnikom za zaangażowanie oraz Rodzicom za doping.

 

KS DAP U11 (TT 2013B)
Rozgrywki ligowe: Orlik Starszy (Daleszyce, 12.05.2024)

KS DAP Kielce – Spartakus Daleszyce – Polonia Białogon – KKP Korona

KS DAP Kielce: Buk Aleksander, Głowacki Radosław, Bednarski Kacper, Parkot Kamil, Wołowiec Wiktor, Korzeniak Adam, Beniger Filip.

Trenerzy Marcin Kośmicki i Arkadiusz Kądziela:

W niedzielne przedpołudnie zespół Top Talent 2013B wziął udział w turnieju ligowym organizowanym przez Spartakus Daleszyce w ramach rozgrywek Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej. W każdej drużynie było wiele absencji, nasz zespół wystąpił tylko w 7 – osobowym składzie. Chłopcy grali bez zmian i w ostatnim meczu widać było już zmęczenie, wynikające z rozgrywania pełnych spotkań. Ogromne słowa uznania dla chłopców za obecność i zaangażowanie.

 

KS DAP U12 (TT 2012A)
Rozgrywki ligowe: Młodzik Młodsze (Kielce, 11.05.2024)

KKP Korona 4:4 KS DAP Kielce

Bramki: Tkacz x2, Meresiński, Kisiel.

KS DAP Kielce: Kulczycki Antoni, Pietrzykowski Wiktor, Szyndlar Oskar, Czuba Mikołaj, Haraźny Jakub, Kisiel Filip, Tkacz Mikołaj, Waniak Dawid, Łakomiec Michał, Kaleta Kacper, Meresiński Mateusz, Sobierajski Dawid, Bukała Xawery, Golmento Mikołaj.

Trenerzy Karol Markowski i Filip Przemyski:

To był bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu. Zadowalające jest to jak drużyna reaguje na niekorzystne dla nas sytuacje, jak podnosi się po stracie bramki i dąży do odwrócenia losów spotkania. Oczywiście nie wyzbyliśmy się błędów do minimum przez co straciliśmy kilka bramek, ale potrafiliśmy sobie też stworzyć sytuacje strzeleckie i je wykorzystać. Gratulacje dla całej drużyny. Przed nami kolejne spotkanie ligowe z Baszta Rytwiany które rozegramy w najbliższy piątek w Rytwianach.

 

KS DAP U12 (TT 2012B)
Rozgrywki ligowe: Liga Okręgowa Młodzika Młodszego (Kielce, 11.05.2024)

KS DAP Kielce 2:0 Orlęta Kielce

Bramki: Obara Wojciech, Wąż Aleksander.

KS DAP Kielce: Damian Ryś, Kulczycki Antoni, Pyszel Bartek, Scifo Martin, Bozowski Krystian, Obara Wojciech, Witkowski Bartek, Majcher Sebastian, Żubrowski Igor, Brela Bartosz, Goworek Jan,Trela Alan, Bednarski Antek, Wąż Aleksander.

Trenerzy Karol Markowski i Filip Przemyski:

W sobotę wygrywamy w rewanżowym meczu z Orlętami. Pierwsza połowa przebiegała na wyrównanym poziomie, natomiast w drugiej przyjęliśmy inicjatywę. Zawodnicy stwarzali sporo sytuacji bramkowych i starali się spełniać założenia meczowe. Z meczu na mecz drużyna wygląda coraz lepiej.

 

KS DAP U13 (TT 2011)
Rozgrywki ligowe: Liga Okręgowa Młodzika Starszego (Kielce, 11.05.2024)

GKS Nowiny 4:1 KS DAP Kielce

Bramki: Jakub Kaczmarski.

KS DAP Kielce: Bartłomiej Bartosz, Filip Gołąbek, Patryk Dąbrowski, Jakub Kaczmarski, Leon Białek, Szymon Szeląg, Adam Suliga, Miłosz Stęplewski, Filip Nowacki, Oskar Staniec, Filip Cielibała, Szymon Sojda, Tomasz Kruk, Marcin Kołomański.

Trenerzy Rafał Stefański i Łukasz Pluszewski:

Mecz rozpoczął się z 20-minutowym opóźnieniem, ponieważ jeden z sędziów (asystent) nie dojechał na czas. Odnośnie przebiegu gry, mecz wyrównany. Straciliśmy pierwszą bramkę ze stałego fragmentu gry. Dziękujemy zawodnikom za zaangażowanie. Wierzymy w nasz zespół. Rodzicom dziękujemy za wsparcie i doping.

 

KS DAP U13 (TT 2011)
Rozgrywki ligowe: Świętokrzyska Liga Młodzika Starszego (Kielce, 12.05.2024)

KS DAP Kielce 4:0 GKS Nowiny

Bramki: Piotr Szcześniak x3, Tomasz Kruk.

KS DAP Kielce: Miłosz Chabior, Oleksandr Novodran, Marcel Olter, Marcin Kołomański, Mateusz Rabiej, Jakub Słotwiński, Tomasz Kruk, Miłosz Stęplewski, Piotr Szcześniak, Szymon Szeląg, Leon Białek, Jakub Kaczmarski.

Trenerzy Rafał Stefański i Łukasz Pluszewski:

Bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu. Stworzyliśmy dużo sytuacji bramkowych. Przy lepszym zachowaniu w poszczególnych sytuacjach, zastosowaniu bardziej prostych rozwiązań mogliśmy pokusić się o więcej trafień. Gratulacje dla całej drużyny i podziękowania dla Rodziców za doping.

 

KS DAP U14 (TT 2010)
Rozgrywki ligowe: I Liga Świętokrzyska Trampkarza Młodszego (Kielce, 11.05.2024)
KS DAP Kielce 0:8 KKP Korona

KS DAP Kielce: Kusto, F. Wijas, Stępień, Tutaj, Cedro, Świeboda, Wojniak, Pasternak, Kwiatek, Sojka, Pękalski oraz Del Favero, Jagodziński, Klimek, Kuc, Dulak.

Trenerzy Paweł Drobniak i Łukasz Polak:

W sobotnie przedpołudnie zmierzyliśmy się z liderem tabeli. Przeciwnik tego dnia prezentował się zdecydowanie lepiej. Trzy bramki straciliśmy po rzutach rożnych i musimy poprawić ten element gry. Szkoda, że nie strzeliliśmy honorowej bramki bo pod koniec mieliśmy ku temu dobre okazje. W następnej ligowej kolejce zagramy na wyjeździe w Starachowicach.

 

KS DAP U14 (TT 2010)
Rozgrywki ligowe: II Liga Świętokrzyska Trampkarza Młodszego (Kielce, 12.05.2024)
KS DAP Kielce 3:1 Celsium Skarżysko

Bramka: Wojniak, Stępień, Bera.

KS DAP Kielce: Kusto – Jastrzębski, Tutaj (C), Cedro, Kowalski, Stępień, Wojniak, Pasternak, Sojka, Olbratowski, Kołomyja, Kutyła, Filipek, Michalski, Bera, Koszara.

Trenerzy Paweł Drobniak i Łukasz Polak:

W 6 kolejce podejmowaliśmy u siebie zespół Celsium Skarżysko. W pierwszej połowie spotkania nasz zespół częściej operował i był przy piłce lecz niewiele z tego wynikało jeśli chodzi o stwarzane sytuację bramkowe. W drugiej połowie DAP mocniej ruszył do ataku. Najpierw rzut karny pewnie wykonał Filip Wojniak. Bramkę na 2-1 strzałem głową po dośrodkowaniu Dawida Pasternaka zdobył Marek Stępień, a chwilę później Franek Bera dobrze zamknął akcje i dał dwu bramkowe prowadzenie. Do końca spotkania chłopcy kontrolowali przebieg wydarzeń na boisku, zachowali równowagę w grze i w odpowiednich momentach dobrze reagowali na próby ataku ze strony rywali. Zwycięstwo w pełni zasłużone i doskonały prezent od drużyny dla Oskara Olbratowskiego, który dzisiaj obchodził swoje urodziny. W następnej kolejce zagramy w Ostrowcu z KSZO II.

 

KS DAP U16 (TT 2008/2009)
Rozgrywki ligowe: Trampkarz Starszy 2009 (Kielce, 11.05.2024)
KS DAP Kielce 6:0 GKS Nowiny

Bramki: Kochanowski x4, Gospodarek.

Trenerzy Tomasz Ćwil i Szymon Dalach:

Mimo wyniku byliśmy bardzo nieskuteczni a wynik tego spotkania powinien być jeszcze wyższy, natomiast cieszą kolejne 3 pkt u umocnienie się na pozycji lidera.

#tufutbolstajesiepasja