Podsumowanie weekendu!

Czego nie było? Podsumowania weekendu! A będzie? Będzie! Oto i jest:

📆 SOBOTA:

📝 KS DAP U-8 (TT2014)
🏆 Liga ŚZPN Żak Młodszy
✅ KS I DAP U-8 8 – 0 KS II DAP (Obarzanek ⚽️⚽️⚽️, Kmiecik ⚽️⚽️⚽️, Grzywacz ⚽️⚽️)
✅ KKP Korona II Kielce 0 – 3 KS I DAP U-8 (Nowak ⚽️, Czaja ⚽️, Kmiecik ⚽️)
🤜🤛 KKP Korona I Kielce 2 – 2 KS I DAP U-8 (Grzywacz ⚽️, Kmiecik ⚽️)
✅ Orlęta Kielce 0 – 5 KS I DAP U-8 (Kmiecik ⚽️⚽️⚽️⚽️, Grzywacz ⚽️)
✅ Orlicz Suchedniów 0 – 9 KS I DAP U-8 (Kmiecik ⚽️⚽️⚽️⚽️, Zagoździński ⚽️⚽️⚽️, Czaja ⚽️, Pietrzykowski ⚽️)
🤜🤛 KS II DAP U-8 2 – 2 Orlęta Kielce (Gąsiorek ⚽️, Boszczyk ⚽️)
✅ KS II DAP U-8 4 – 0 Orlicz Suchedniów 4:0 (Michalski ⚽️⚽️, Salwa ⚽️, Boszczyk ⚽️)
❎ KS II DAP U-8 0 – 8 KKP I Korona Kielce
❎ KS II DAP U-8 1 – 2 KKP II Korona Kielce (Kasiński ⚽️)
🚌 Kielce
🗣️ Trener Maciej Górski: Drużyna TT14 rozegrała pierwszy turniej żaka młodszego, mierząc się z zawodnikami KKP Korony, Orląt Kielce i Orlicza Suchedniów. Mecze były rozgrywane na trzech boiskach, co zapewniło dużą intensywność. Drużyna podzielona była na dwie ekipy, rozgrywając mecze każdy z każdym. Chłopcy pokazali zaangażowanie, tworząc wiele okazji pod bramką rywali. Część z nich udało się zamienić na bramki. Nie wystrzegli się jednak błędów, nad którymi będziemy pracować na treningach. Za tydzień druga edycja.

📝 KS DAP U-9 (TT2013)
🏆 Mecze towarzyskie.
🚌 Radomiak Radom – KS DAP U-9, Centrum Radom – KS DAP U-9
✅ KS DAP II U-9 5 – 1 Radomiak Radom (zieloni) (Tyński ⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️)
✅ KS DAP I U-9 2 – 1 Radomiak Radom (zieloni) (Bednarski ⚽️, Piotrowski ⚽️)
❎ KS DAP II U-9 1 – 9 Radomiak Radom (biali) (Tyński ⚽️)
❎ KS DAP I U-9 1 – 3 Radomiak Radom (biali) (Bracha ⚽️)
✅ KS DAP II U-9 3 – 2 Centrum Radom (Tyński ⚽️, Troczyński ⚽️, Kowalczyk ⚽️)
✅ KS DAP I U-9 11 – 0 Centrum Radom (Bednarski ⚽️⚽️, Panek ⚽️, Bracha ⚽️, Dzieniszewski ⚽️, Nathali ⚽️⚽️, Piotrowski ⚽️⚽️, Simkiewicz ⚽️)
📝 Skład DAP I: Bednarski, Dzieniszewski, Piotrowski, Simkiewicz, Nathali, Bracha, Panek, Dereniewicz, Malec.
📝 DAP II: Doroz, Giza, Wzorek, Turkowski, Tyńczki, Troczyński, Kowalczyk, Lelas, Krysiński, Giedyk.
🗣️ Trener Dawid Kukła: Bardzo ciekawe gry towarzyskie z mocnymi przeciwnikami. Zwycięstwa z pewnością cieszą, ale w grze było sporo mankamentów. Rzucał się w oczy brak odpowiedniej koncentracji i pewności siebie. I nad tą stroną będziemy musieli mocno pracować.

📆 NIEDZIELA:

📝 KS DAP U-10 (TT2012)
🏆 Ekstraliga Talentów – Chełmek
📝 Skład: Frańczak – Nawrocki, Kaczmarczyk, Bukała, Miechowicz, Wilkus, Lisowski, Sobaś, Meresiński, Nowak i Jaśkowski.
📝 Wyniki
🤜🤛 GKS Jastrzębie 1-1 KS DAP U-10 (Meresiński ⚽)
❌ Zaborze Zabrze 1-0 KS DAP U-10
❌ Polonia-Stal Świdnica 3-0 KS DAP U-10
❌ Słowik Olkusz 3-0 KS DAP U-10
❌ Bumerang Wrocław 4-0 KS DAP U-10
🗣️ Trener Tomasz Rybiński: W niedzielę w Chełmku rywalizowaliśmy w turnieju Ekstraligi Talentów, na którym to regularnie występują najlepsze zespoły w Polsce w danych kategoriach wiekowych.
Niestety niedzielne zmagania były dla nas bardzo ciężką przeprawą i próbą charakteru którego niestety „nie zaliczyliśmy”. Po bardzo dobrym remisowym meczu z Akademią GKSu Jastrzębie zaliczyliśmy cztery bardzo słabe spotkania, w których ustępowaliśmy naszym rywalom praktycznie w każdym elemencie piłkarskiego rzemiosła. Niestety na turniejach o tak wysokim poziomie nawet minimalny brak zaangażowania i drobne „odpuszczenie” jest bezwzględnie wykorzystywane przez przeciwników. Nam w niedzielne przedpołudnie zdecydowanie zabrakło większości pozytywnych cech piłkarskich i przede wszystkim mentalnych, którymi to charakteryzowaliśmy się w ostatnim czasie.
Musimy wyciągnąć wnioski z niedzielnego niepowodzenia i po słabszym turnieju jak najszybciej po raz kolejny „wsiąść na meczową karuzele”, żeby wrócić na właściwe tory, dlatego też już w sobotę wybieramy się do województwa Łódzkiego na rywalizację z bardzo mocną w naszej kategorii wiekowej Stalą Niewiadów.

📝 KS DAP U-11 (TT2011)
🏆 Mecz towarzyski
🚌 Termalica BrukBet Nieciecza – KS DAP U-11
📝 Skład: Błaszczyk, Zbróg, Janduła Ksawery, Janduła Igor, Detka, Korzeniak, Kowalewski, Lasota, Baryła, Witecki, Jakimiak, Kierzkowski, Kołomyja, Gawron, Włudyga, Bień, Olejarczyk, Pietraszek, Smelcerz, Szeląg.
🗣️ Trener Bartosz Mikołajczyk: TT11 w niedzielę zawitał do Niecieczy, gdzie swoje ekstraklasowe mecze rozgrywa Bruk-Bet Termalica. Na jednym z kilku boisk nowoczesnego kompleksu treningowego rozegraliśmy serię spotkań okraszonych dużą ilością bramek, pojedynków 1vs1 oraz interwencji bramkarskich. W większości spotkań widoczna była nasza duża przewaga. Chłopcy świetnie otwierali grę oraz budowali kombinacyjne akcje z dużą ilością podań. Wynik nie był liczony.

📝 KS DAP U-12 (TT2010)
🏆 Liga Młodzika Młodszego, 3. kolejka
❌ KS DAP U-12 1 – 8 Spartakus Daleszyce (Sojka ⚽)
📝Skład: Kusto, Dulak, Sojka, Kwiatek, Cedro, Stępień, Hyb, Chatys, Michalski, Jastrzębski, Kozakowski, Bera
🗣 Trener Łukasz Polak: W III kolejce przegraliśmy ze Spartakusem Daleszyce 1:8. Niestety nasza gra nie układała się od samego początku, gdy po 5 minutach przegrywaliśmy 2:0. Nasi chłopcy odstawali fizycznie od przeciwników, co robiło dużą różnicę na boisku. Jedyną bramkę dla naszego zespołu zdobył Patryk Sojka po odbiorze i indywidualnej akcji.

📝 KS DAP U-13 (TT2009)
🏆 II Liga Świętokrzyska Trampkarz Młodszy
🤜🤛 KS DAP U-13 3 – 3 CK Sport
🗣 Trener Adrian Leszczyński: Kolejny mecz, w którym wychodzimy ospali, bez koncentracji i decyzyjności. Dopiero kiedy przeciwnik zdobywa bramkę, zabieramy się do pracy. Dwukrotnie goniliśmy wynik mimo zdecydowanej przewagi na przestrzeni całego meczu. Na 20 minut przed końcem wychodzimy na prowadzenie i niestety całkowicie zapominamy o asekuracji przy budowaniu kolejnych akcji. Mimo tego że stworzyliśmy kilka znakomitych sytuacji, z których nie potrafiliśmy zdobyć kolejnych bramek. Goście natomiast w samej końcówce meczu wykorzystali podbramkowe zamieszanie i doprowadzili do remisu. Ten punkt musimy traktować jako porażkę…