Podsumowanie weekendu – 14/15 października 2023

W ten weekend nasze zespoły dzielnie walczyły, choć ze zmiennym szczęściem w rywalizacji ligowej. Sprawdźcie jak radzili sobie nasi zawodnicy w konfrontacji z rywalami.  
 
 KS DAP U6 (TT 2017A)
 Rozgrywki ligowe, kategoria: Żak Młodszy (Masłów, 13.10.2023)
KS DAP I Kielce: Gałązka, Zachariasz, Łaskawiec Franek, Bujak, Żak, Woźniak, Piątkowski.
KS DAP II Kielce: Góral, Gąsiorek, Tercz, Kaczmarczyk, Janyst, Łaskawiec Antek, Mazur.
 Trenerzy Rafał Kruk i Michał Dąbrowski:
W piątek drużyna Top Talent 2017A rozegrała swój ostatni turniej w grupie Żaka Młodszego. Organizatorem była drużyna z Masłowa. Nasza drużyna zagrała swój najlepszy turniej jak do tej pory widać było bardzo duże zaangażowanie i chęć strzelania bramek. Chłopcy bardzo dobrze radzili sobie w pojedynkach 1×1 w ataku i obronie. W niektórych fragmentach gry nie było widać różnicy, że grają ze starszymi od siebie.
 
 KS DAP U6 (TT 2017B)
 Gra kontrolna (Bilcza, 14.10.2023)
Moravia Morawica – KS DAP Kielce
KS DAP Kielce: Dyrdół Tymon, Bielecki Olek, Prędota Witold, Grabalski Wiktor, Suchenia Aleksander, Ziębiński Kuba, Żołądek Antoni, Franczak Oliwier, Kamiński Marcin, Woźniak Tymon, Dyraga Maksymilian, Brelak Tomasz.
 Trenerzy Rafał Kruk i Michał Dąbrowski:
W sobotę w Bilczy rozegraliśmy mecz kontrolny z drużyną Moravii Morawica. Na 4 boiskach rywalizowało jednocześnie 12 zawodników w grach 3×3. W ciągu 90 minut każdy z 4 składów rotowany był pomiędzy 4 boiskami. Dwie nasze drużyny zdecydowanie poza zasięgiem rywali, wygrywały spotkania różnicą kilkunastu goli. Dwa kolejne zespoły tego dnia prezentowały się już trochę słabiej. Na pewno nie można było odmówić chęci wszystkim, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni.
 
🔝 KS DAP U7 (TT 2016A)
🏆 Gra kontrolna (Kielce, 14.10.2023)
KS DAP Kielce – Orlęta Kielce
KS DAP Kielce I: Kornel Bugajski, Ksawery Cieślicki, Jakub Ozga, Jakub Konczewski, Franciszek Wojton, Szymon Marek, Tymon Szlufik, Bartosz Tuźnik, Filip Synowski, Maksymilian Saletra, Adam Mazurek, Jakub Makuch, Filip Papież, Oskar Boszczyk, Julian Grudzień, Mikołaj Jurkowski, Franciszek Słopiecki, Aleksander Jasnos.
🗣 Trenerzy Piotr Chiberski i Jakub Chrzanowski:
W dniu 14 października w piękny słoneczny dzień, drużyna Top Talent 2016A rozegrała sparing ze swoimi rówieśnikami z Kielc. Przez równo dwie godziny chłopcy rywalizowali ze sobą i spotkania stały na wysokim poziomie. W tygodniowym mikrocyklu realizowaliśmy gry 1×1 i tego wymagaliśmy od chłopców. Odważne wchodzenia w pojedynki przełożyły się na dużą ilość strzelonych bramek, za co należą się duże brawa. Chłopcy zdominowani spotkanie i nasze założenia zostały spełnione. Dziękujemy drużynie Orląt Kielce za pożyteczny sparing.
🔝 KS DAP U7 (TT 2016B)
 
🏆 Rozgrywki ligowe, kategoria: Żak Młodszy (Skarżysko-Kamienna, 15.10.2023)
KS DAP Kielce I: Tomasz Sadowski, Ryszard Puchała, Andrii Kotenko, Kamil Czupryński, Antoni Jopek. KS DAP Kielce II: Nikodem Szybalski, Leon Sitarski, Kacper Boksa, Franek Marek, Antoni Tofil, Ignacy Wypniewski.
🗣 Trenerzy Piotr Chiberski i Jakub Chrzanowski:
W niedzielę o godzinie 9:00 w Skarżysku odbył się czwarty turniej Żaka Młodszego, na którym stawiło się 7 drużyn: FC Łączna, Dziki Skarżysko-Kamienna, AP Champions Stąporków, AP Champions Końskie, DAP I Kielce, DAP II Kielce, PAS Skarżysko. W tym tygodniu skupialiśmy się na grze 1×1, co zaprocentowało w meczach ligowych. Wszystkie mecze były na wyrównanym poziomie a co za tym idzie przyniosły mnóstwo emocji. Dziękujemy za sportową rywalizację wszystkim drużynom.
 
🔝 KS DAP U9 (TT 2015B)
🏆 Rozgrywki ligowe, kategoria: Żak Starszy (Zagnańsk, 14.10.2023)
KS DAP I Kielce: Sternak, Spychaj, Rybka, Barański, Gierada, Mizdrak, Łopatowki.
KS DAP II Kielce: : Karcz, Figiel, Bilski, Bandura, Tomala, Chmielewski
🗣 Trenerzy Krzysztof Mądzik i Jakub Palka:
Tego dnia gospodarzem turnieju był Cosmos Zagnańsk W turnieju wzięły udział drużyny: SSR Topspin Promnik, Cosmos Zagnańsk, Granat Borki, UKS Sokół Rykoszyn i dwie drużyny DAP Kielce. Turniej w Zagnańsku był najlepszy ze wszystkich dotychczasowych turniejów. Gra w ofensywie wyglądała bardzo dobrze, co przełożyło się na dużo strzelonych bramek. Poprawiliśmy także grę w defensywie, dzięki czemu traciliśmy mniej bramek niż na poprzednich turniejach.
 
🔝 KS DAP U10 (TT 2014A)
🏆 Rozgrywki ligowe, kategoria: Orlik Młodszy (Kielce, 14.10.2023)
🗣 Trenerzy Maciej Górski i Łukasz Kwapisz:
Drużyna Top Talent 2014A wzięła udział w ostatnim turnieju ligowym Orlika Młodszego ŚZPN. Tego dnia to my byliśmy gospodarzem zawodów. Sportowo wyglądaliśmy fantastycznie. Naszym drużynom nie można odmówić ambicji i zaangażowania, a idą również zatem wyniki. Potrafiliśmy wygrać i zremisować z rówieśnikami z Akademii Korona, postawiliśmy bardzo ciężkie warunki Hetmanowi Włoszczowa, a to pokazuje, że chłopcy pracują bardzo dobrze na treningach. Musimy jeszcze poprawić kilka elementów, ale idąc tą drogą będziemy poprawiać swoje mankamenty. Dla wszystkich zawodników ogromne brawa, dziękujemy również rodzicom za doping podczas turnieju.
 
🔝 KS DAP U11 (TT 2013A)
🏆 Rozgrywki ligowe, kategoria: Orlik Starszy (Jędrzejów, 14.10.2023)
KS DAP I Kielce: Marczewski, Konwicki, Czarnecki, Różański, Dzieniszewski, Kaleta, Dereniewicz.
KS DAP II Kielce: Marczewski, Michow, Biskupski, Chwastowski, Piskulak, Mazurek, Nathali, Nowak, Detka, Mazur.
🗣 Trenerzy Tomasz Sadko i Tomasz Ślusarczyk:
W sobotnim turnieju w Jędrzejowie ponownie zawiodła skuteczność oraz koncentracja. W drużynie DAP I niestety przez problemy kadrowe, do dyspozycji było tylko 7 zawodników.
Turniej od początku fajnie się układał i w większości spotkań gra wyglądała na prawdę bardzo dobrze i obiecująco. Poprawiliśmy znacznie aspekt finalizacji oraz dokładności podań. Budowanie ataku również wyglądało zadawalająco. W jednym meczu niestety po strzelonej bramce, brakło koncentracji i przeciwnik wykorzystał błędy indywidualne. Mimo wszystko brawo za walkę do końca. Zdecydowanie to nie był dzień drużyny DAP II. Słaba organizacja gry i mało walki. Zawodnicy stworzyli sobie dużo sytuacji, jednak zawodziła decyzyjność. Nie można odmówić drużynie chęci zwycięstwa, jednak to przeciwnicy byli bardziej konkretni. Za tydzień ostatni Turniej Ligowy i na pewno będziemy zdeterminowani i zmotywowani do ostatniego meczu.
 
🔝 KS DAP U11 (TT 2013B)
🏆 Rozgrywki ligowe, kategoria: Orlik Starszy (Kielce, 15.10.2023)
🗣 Trenerzy Tomasz Sadko i Tomasz Ślusarczyk:
W ten weekend zespół Top Talent 2013B była gospodarzem Turnieju Ligowego w kategorii Orlik Młodszy. Na turnieju pojawił się tylko zespół Korony Kielce. „Turniej” bez komentarza…
 
🔝 KS DAP U12 (TT 2012A)
🏆 Rozgrywki ligowe, kategoria: Młodzik Młodszy (Kielce, 08.10.2023)
KS DAP Kielce 6:0 Hetman Włoszczowa
KS DAP Kielce: Golmento Mikołaj, Bukała Xawery, Jaśkowski Fabian, Sobaś Ignacy, Waniak Dawid, Pietrzykowski Wiktor, Meresiński Mateusz, Tkacz Mikołaj, Łakomiec Michał, Bednarski Antoni, Ryś Damian, Czuba Mikołaj.
Bramki: Ryś x2, Łakomiec, Pietrzykowski, Golmento, Waniak
🗣 Trenerzy Karol Markowski i Filip Przemyski:
Cały mecz był pod naszą kontrolą i to my decydowaliśmy o jego przebiegu. Kilka ciekawych akcji przede wszystkim przemyślanych, które zamieniliśmy na gole. To było dobre spotkanie w naszym wykonaniu.
 
🔝 KS DAP U13 (TT 2011)
🏆 Rozgrywki ligowe, kategoria: Młodzik Starszy (Kielce, 15.10.2023)
KS DAP Kielce 2:6 PAS Skarżysko
KS DAP: Bartosz, Białek, Kisio, Jaros, Suliga, Szeląg, Januchta, Stęplewski, Staniec, Kruk, Goląbek, Domoń.
Bramki: Jan Domoń x2.
🗣 Trenerzy Rafał Stefański i Łukasz Pluszewski:
Niestety mecz zakończony porażką. Ponownie naszym sporym problemem były warunki fizyczne drużyny PAS-u. Przeciwnik w tym elemencie miał zdecydowaną przewagę. Chłopcy jednak radzili sobie z tym, przeciwstawiając się swoim zaangażowaniem, walką na całym boisku. Zdecydowanie należą się zespołowi duże pochwały szczególnie za postawę w II połowie meczu. Swoje pierwsze bramki strzelił Janek Domoń i mamy nadzieję że w kolejnych meczach dołoży następne. Kolejny mecz za tydzień w Morawicy. Liczymy na dobry występ.
 
🔝 KS DAP U14 (TT 2010)
🏆 Rozgrywki ligowe, kategoria: I Liga Świętokrzyska Trampkarza Młodszego (Kielce, 14.10.2023)
KKP Korona 3:1 KS DAP Kielce
KS DAP Kielce: Kusto – Kuc, Dulak, Tutaj, Kozakowski, Kwiatek, Stępień (c), Pękalski, Del Favero, Sojka, Klimek, Cedro, Bera, Reviakin, Kowalski, Jagodziński, Kołomyja.
Bramka: Sojka.
🗣 Trenerzy Paweł Drobniak i Łukasz Polak:
W 10 kolejce mierzyliśmy się z liderem grupy KKP I. W pierwszej połowie meczu, chłopcy realizowali założenia meczowe, bardzo solidnie grając w defensywie, umiejętnie zamykając linie podania. Faza przejściowa z bronienia do atakowania pozostawiała dużo do życzenia, bo zbyt szybko po naszym przechwycie piłkę straciliśmy na rzecz KKP. Bramkę na 1-0 straciliśmy w 34 minucie pierwszej połowy. W drugich 40 minutach DAP-owcy wkładali maksimum zaangażowania i charakteru na boisku. KKP zdobyło 2 gole a my odpowiedzieliśmy golem Patryka Sojki, który dostał dobre podanie od Marka Stępnia i mocnym strzałem pokonał bramkarza przeciwników. Wielkie podziękowania za wysiłek i postawę dla naszych zawodników. Po takim meczu widać, że potrafią się przeciwstawić i dobrze zagrać w wielu momentach jak równy z równym.
 
🔝 KS DAP U14 (TT 2010)
🏆 Rozgrywki ligowe, kategoria: II Liga Świętokrzyska Trampkarza Młodszego (Pińczów, 15.10.2023)
Nida Pińczów 1:3 KS DAP Kielce
KS DAP Kielce: Kusto, Kutyła, Kowalski, Jastrzębski, Kozakowski, Reviakin, Jopek, Jagodziński, Hyb, Świeboda, Klimek, Bera, Tarnowski, Toporowski, Filipek, Sojka, Wijas
Bramka: Hyb, Bera, Sojka.
🗣 Trenerzy Paweł Drobniak i Łukasz Polak:
Na początku spotkania gospodarze po jednym z kontrataków mieli rzut karny. Zawodnik z Pińczowa trafił piłką w poprzeczkę. Po niewykorzystanym rzucie karnym przez gospodarzy nasz zespół miał dużą przewagę przez całą pierwszą połowę. Bramkę w 10 minucie spotkania ładnym strzałem z okolic pola karnego strzelił Hyb. Drugi gol był autorstwa Bery. Franek jako pierwszy dobiegł do piłki wypuszczonej przez bramkarza i pokonał go na raty. Nasz zespół powinien w pierwszej połowie zdobyć jeszcze kilka bramek. W kilku sytuacjach dobrze zachowywał się bramkarz z Pińczowa, a w innych okazjach bramkowych nasi chłopcy zachowywali się zbyt egoistycznie i nie dostrzegali lepiej ustawionych partnerów. W drugiej połowie gospodarze zdobyli kontaktową bramkę. My nie potrafiliśmy zamknąć tego meczu a gospodarze byli bliscy wyrównania po zamieszaniu w naszym polu karnym i strzale w słupek. W doliczonym czasie gry bramkę na 3:1 strzelił Sojka po samotnym rajdzie i ładnym strzale zza pola karnego.
 
🔝 KS DAP U15 (TT 2008/2009)
🏆 Rozgrywki ligowe, kategoria: Liga Trampkarza Starszego (Kielce, 14.10.2023)
Orlicz Suchedniów 4:8 KS DAP Kielce
KS DAP Kielce: Kamiński, Klamka, Gospodarek, Sieczko, Sztandera, Wieczorek, Marcisz, Skrobot, Troczyński, Gajda, Pawlik (Masztalerz, Majdański, Kita, Kołomyja, Kukhniuk).
Bramki: Gajda x3, Pawlik, Kita, Masztalerz, Kołomyja, Troczyński.
🗣 Trenerzy Tomasz Ćwil i Szymon Dalach:
Wygrywamy mecz w Suchedniowie z Orliczem 8-4 po bardzo przeciętnym meczu w naszym wykonaniu. Brakowało nam dzisiaj przede wszystkim zaangażowania na boisku, czego efektem były aż 4 stracone bramki. Organizacja naszej gry w dniu dzisiejszym była nie najlepsza, a założenia przedmeczowe zespół pozostawił w szatni. Z pozytywnych wydarzeń dzisiejszego dnia – cieszą zdobyte bramki oraz kolejne doświadczenie zebrane przez zawodników.
 
#tufutbolstajesiepasja