Podsumowanie weekendu – 15/16 czerwca 2024

KS DAP U7 (TT 2018)
Gra kontrolna (Kielce, 07.06.2024)

KS DAP Kielce: Jan Góral, Jan Rudkowski, Oliwier Kaczmarczyk, Oliwier Mańka, Tymon Woźniak, Szymon Woźniak, Filip Pałka, Wojtek Pałka, Antoni Łaskawiec, Franciszek Łaskawiec, Patryk Frydrych, Ignacy Tercz, Ignacy Gąsiorek, Leo Zachariasz, Jeremi Piątkowski, Adam Gałązka, Wojciech Mazur, Aleksander Żurawski, Maks Żak, Marcel Głąb.

Trenerzy Konrad Majcher i Monika Czerwiak:

Dziś zawodnicy DAP Kielce 2018 i zawodniczki DAP Monroe zagrali swoje sparingi. Mecze obfitowały sporym zaangażowaniem i dużą ilością dryblingów. Jesteśmy zadowoleni z postawy zawodników i zawodniczek DAP. To nasze ostatnie sparingi przed okresem wakacyjnym zakończone pozytywnym nastawieniem na przyszłość.

 

KS DAP U7 (TT 2017A)
Gra kontrolna (Kielce, 07.06.2024)

KS DAP Kielce: Jan Góral, Jan Rudkowski, Oliwier Kaczmarczyk, Oliwier Mańka, Tymon Woźniak, Szymon Woźniak, Filip Pałka, Wojtek Pałka, Antoni Łaskawiec, Franciszek Łaskawiec, Patryk Frydrych, Ignacy Tercz, Ignacy Gąsiorek, Leo Zachariasz, Jeremi Piątkowski, Adam Gałązka, Wojciech Mazur, Aleksander Żurawski, Maks Żak, Marcel Głąb.

Trenerzy Rafał Kruk i Michał Dąbrowski:

W dniu dzisiejszym w godzinach dopołudniowych TT 2017 A rozegrał na własnym terenie trójmecz z Dziki Skarżysko i KSZO Galacticos Ostrowiec Świętokrzyski. Graliśmy w układzie 5×5. Poziom meczy był bardzo wyrównany. Łącznie 120 minut z podziałem na grupy dało dużo nowych doświadczeń i obycia się na boisku. W ataku byliśmy drużyną bardzo konkretną i skuteczną. Trochę gorzej wyglądała gra przy otwarciu gry. Dziękujemy naszym zawodnikom za zaangażowanie a drużynom z Ostrowca i Skarżyska za przyjazd na mecze.

 

KS DAP U7 (TT 2017B)
Gra kontrolna (Kielce, 15.06.2024)

KS DAP Kielce – Góral Górno

KS DAP Kielce: Wiktor Staniec, Wiktor Grabalski, Kuba Ziębiński,, Piotr Trojan Aleksander Suchenia, Aleksander Zachura, Maks Dyraga, Tomasz Brelak, Jan Bełkowski, Jan Śledź, Jakub Figura, Adam Butenko, Tymon Dyrdół, Stanislaw Szewczyk.

Trenerzy Rafał Kruk i Michał Dąbrowski:

W dniu dzisiejszym grupa TT 2017 B rozegrała mecz kontrolny z Góralem Górno. Zagraliśmy jednocześnie na dwóch boiskach w ustawieniu 4×4. Po dzisiejszym meczu mamy niedosyt. Część chłopców zaprezentowała się bardzo dobrze ale drugą część przeszła obok meczu. Poziom jednej kadry przeciwnika był bardzo wysoki. Nasi chłopcy nie mogli sprostać zadaniom jakie nałożyliśmy im na ten mecz. Dziękujemy naszej drużynie za wysoka frekwencję i przeciwnikowi za przyjazd.

 

KS DAP U8 (TT 2016A)
Gra kontrolna (Kielce, 15.06.2024)

KS DAP Kielce: Franciszek Wojton, Bartosz Tuźnik, Oskar Boszczyk, Jakub Konczewski, Jakub Makuch, Szymon Marek, Kacper Nowakowski, Piotr Kłoczko, Mikołaj Jurkowski, Maksymilian Saletra, Kornel Bugajski, Tymon Szlufik, Gustaw Armański, Julian Grudzień, Aleksander Jasnos, Jakub Ozga, Franciszek Słopiecki.

Trenerzy Piotr Chiberski i Jakub Chrzanowski:

Drużyna Top Talent 2016A rozegrała trójmecz z drużynami DAP Kielce TT2015B oraz KKP Korona. Bardzo cenny i pożyteczny sparing na koniec sezonu rozgrywała drużyna TT2016A. Przeciwnicy bardzo wymagający, rok starsi zawodnicy obu akademii postawili wysoko poprzeczkę lecz w niektórych meczach wyglądało jak walka równy z równym. Chłopcy grali systemem każdy z każdym przez dwie godziny na 3 równoległych boiskach.

 

KS DAP U8 (TT 2016B)
Gra wewnętrzna (Kielce, 07.06.2024)

KS DAP Kielce: Boksa Kacper, Czupryński Kamil, Dziewięcki Kajetan, Janczyk Kacper, Marek Franciszek, Musiał Jakub, Pietruszka Dawid, Sitarski Leon, Szybalski Nikodem, Wołowski Jakub, Wypniewski Ignacy, Zapala Tymon, Życki Mikołaj.

Trenerzy Piotr Chiberski i Jakub Chrzanowski:

W dniu 15.06.2024 w godzinach 9-11 rozegraliśmy sparing z Góralem Górno w Radlinie. Chłopcy byli podzieleni na dwie tury. Każdy z nich miał możliwość rozegrać 60 minut. Mecz był rozegrany na dużym boisku, co dobrze pokazało predyspozycje motoryczne zawodników. Mecz stał na bardzo wyrównanym poziomie co przełożyło się na duże zaangażowanie chłopców w każdą akcje. Dzięki takim meczom zdobywamy cenne doświadczenie. Dziękujemy drużynie Górala Górno za sparing.

 

KS DAP U9 (TT 2015A)
Turniej Summer Cup 2015 (Stromiec k. Białobrzegów, 16.06.2024)
KS DAP I Kielce: Maksym Sternak, Mateusz Bęben, Franciszek Kowalski, Ignacy Świętek, Franciszek Kołomyja, Tymon Cielecki, Kamil Koruba, Szymon Markowski, Leon Czech.

KS DAP II Kielce: Alek Cielecki, Patryk Symela, Gerard Gierada, Jan Rokicki, Jakub Łopatowski, Oliver Paradowski, Franciszek Smutek, Kacper Kozakowski, Antek Wydrych.

Trenerzy Krzysztof Mądzik i Jakub Palka:

Grano systemem 4 grupy po 4 drużyny – każdy z każdym. Po rozegraniu fazy wstępnej znowu podział na 4 grupy. Każdy zawodnik rozegrał w turnieju po 45 minut. Dużo dobrej gry ze strony drużyny DAP I. Praktycznie jeden słaby mecz z Czwórką Radom. Najlepszy mecz rozegraliśmy z Radomiakiem – najlepszą drużyną turnieju. Dla drużyny DAP II było to bardzo dobre doświadczenie na drodze rozwoju. Niektórzy chłopcy zagrali po raz pierwszy na takim turnieju.

 

KS DAP U9 (TT 2015B)
Gra kontrolna (Kielce, 15.06.2024)

DAP Kielce TT2015B – DAP Kielce TT2016A – KKP Korona

KS DAP Kielce: Kacper Kozakowski, Oliver Paradowski, Franciszek Smutek, Wiktor Spychaj, Kazimierz Stróżyk, Jan Rokicki, Antoni Wydrych, Jeremi Wzorek, Jan Wykręt, Leo Paczkowski, Filip Chmielewski, Maciej Kaczmarczyk, Wojciech Karcz, Wiktor Soboń.

Trenerzy Krzysztof Mądzik i Jakub Palka:

W sobotę rozegraliśmy mini turniej, w którym każdy z zespołów wystawił po dwie drużyny. Rywalizowaliśmy na 3 boiskach równolegle. Bardzo cenne doświadczenie dla chłopców w grze z wymagającymi rywalami. Gra kontrolna pokazała nam, że w przyszłym sezonie czeka nas sporo pracy.

 

KS DAP U10 (TT 2014A)
Gra kontrolna (Kielce, 15.065.2024)

Trenerzy Maciej Górski i Łukasz Kwapisz:

W dniu dzisiejszym udaliśmy się na sparing do Krakowa, aby zagrać z miejscowym Hutnikiem. Wiedzieliśmy, że zagramy z jedną z najsilniejszych ekip z województwa małopolskiego i że będzie trudno. Nie zawiedliśmy się. Od samego początku to rywal dyktował warunki gry. Staraliśmy się odpierać ataki i stwarzać swoje sytuacje. Konsekwentnie budowaliśmy grę od tyłu, chcieliśmy grać piłką, choć było o to bardzo ciężko. Mieliśmy jednak sporo pozytywnych momentów, gdzie graliśmy z pierwszej piłki i potrafiliśmy strzelić bramki rywalowi. Musimy dążyć, aby w kolejnych meczach powielać takie akcje, aby było ich jak najwięcej. Dla chłopaków brawa za walkę do końca i nie odpuszczanie. Drużynie Hutnika dziękujemy za cenny sparing.

 

KS DAP U10 (TT 2014B)
Rozgrywki ligowe (Włoszczowa, 16.06.2024)

Trenerzy Maciej Górski i Łukasz Kwapisz:

Dziś nasza drużyna udała się do Włoszczowy na mecz z Hetmanem. Od początku spotkania to gospodarze dyktowali warunki gry na boisku. Nasza gra dziś była bardzo niedokładna. Pozostaje nam wyciągnąć wnioski i pracować nad poprawą gry a szczególnie podejścia do meczu poszczególnych zawodników.

 

KS DAP U11 (TT 2013A)
Gra kontrolna (Kielce, 15.06.2024)

KS DAP Kielce 11:1 KKP Korona 2014

KS DAP Kielce: Bednarski, Konwicki, Dzieniszewski, Wicha, Wzorek, Pacholczyk, Michow, Detka, Kowalski.

Trenerzy Marcin Kośmicki i Arkadiusz Kądziela:

Pierwszy sparing i pierwszy raz w ustawieniu 9×9. Dobra lekcja dla chłopców i zebrane cenne doświadczenie . Potrafiliśmy utrzymywać się dłużej przy piłce, wymienić kilka celnych podań, a nasze akcje, które rozpoczynały się i konstruowane były już od linii obrony, niejednokrotnie kończyliśmy zdobyciem bramki.

 

KS DAP U11 (TT 2013)
Gra kontrolna (Kielce, 15.06.2024)

Trenerzy Marcin Kośmicki i Arkadiusz Kądziela:

Dwa cenne sparingi rozegrały nasze dwie ekipy. TTA zagrał mecz kontrolny z KKP Korona Kielce natomiast TTB rozegrał sparing z Astra Piekoszów. Po raz pierwszy obie ekipy zagrały w 9 osobowych składach bo tak będą grać w lidze w przyszłym sezonie. Brawa za walkę i duże zaangażowanie.

 

KS DAP U11 (TT 2012A)
Rozgrywki ligowe: Młodzik Młodszy (Kielce, 15.06.2024)

Orlęta Kielce 3:2 DAP Kielce

KS DAP Kielce: Michał Łakomiec x2, Mikołaj Tkacz

KS DAP Kielce: Franczak Filip, Czarnecki Michał, Łakomiec Michał, Meresiński Mateusz, Bukała Xawery, Pietrzykowski Wiktor, Haraźny Jakub, Kisiel Filip, Tkacz Mikołaj, Waniak Dawid, Sobierajski Dawid, Szyndlar Oskar, Stępień Fabian, Golmento Mikołaj, Czuba Mikołaj, Kulczycki Antoni.

Trenerzy Filip Przemyski:

Bardzo dobry mecz w wykonaniu zespołu. Zawodnicy spełniali założenia meczowe oraz grali bardzo odważnie. Wielkie podziękowania za zaangażowanie chłopaków do końca spotkania oraz za doping ze strony rodziców. Do końca ligi został nam jeszcze jeden mecz, który rozegramy we wtorek.

 

KS DAP U11 (TT 2012B)
Gra wewnętrzna (Kielce, 15.06.2024)

KS DAP Kielce: Wąż Aleksander, Bednarski Antek, Młynarczyk Bruno, Brela Bartosz, Bozowski Krystian, Rys Damian, Pyszel Bartek, Popis Szymon, Goworek Jan, Scifo Martin, Trybek Jakub.

Trenerzy Filip Przemyski:

W sobotni poranek na boisku trawiastym na KSM-ie zawodnicy rozegrali grę wewnętrzną. Zawodnicy wykazali się bardzo dużym zaangażowanie podczas meczu. Tworzyli ciekawe akcje bramkowe, co jest dobra prognoza na kolejny sezon. Z każdym kolejnym treningiem chłopaki popełniają mniej błędów indywidualnych.

 

KS DAP U13 (TT 2011)
Rozgrywki ligowe: II Świętokrzyska Liga Młodzika Starszego (Kielce, 15.06.2024)

KS DAP Kielce

Bramki: Patryk Dąbrowski, Kamil Kisio, Franciszek Januchta.

KS DAP Kielce: Miłosz Chabior, Szymon Sojda, Marcin Kołomański, Kamil Kisio, Leon Białek, Szymon Szeląg, Franciszek Januchta, Tomasz Kruk, Patryk Dąbrowski, Bartłomiej Bartosz, Filip Gołąbek, Adam Suliga, Piotr Szcześniak, Miłosz Stęplewski.

Trenerzy Rafał Stefański i Łukasz Pluszewski:

To był dobry mecz w wykonaniu obu drużyn. Goniliśmy wynik, atakowaliśmy do końca meczu, mieliśmy swoje okazje, ale nie udało się doprowadzić do remisu. Chcielibyśmy podziękować chłopakom za sportową postawę oraz Rodzicom za wsparcie dla nas i naszej drużyny.

#tufutbolstajesiepasja