Podsumowanie weekendu – 16/17 marca 2024

Miniony weekend był pracowity dla naszych zawodników. Nasze ekipy uczestniczyły w turniejach i grach kontrolnych. Zapraszamy do relacji.
 
DAP Monroe Kielce
Gra kontrolna (Kielce, 17.03.2024)
DAP Monroe Girls – FA Jędrzejów – Moravia Morawica – Orlęta Kielce
KS DAP Kielce: Aleksandra Szeląg, Amelia Leniart, Lena Czechowska, Liliana Borowska, Helena Zębała, Alicja Koprowska.
 
Trenerzy Monika Czerwiak i Adrianna Majecka:
W dniu dzisiejszym mieliśmy okazję zagrać na turnieju z takimi drużynami jak Orlęta Kielce, KSP Kielce, FA Jędrzejów, Moravia Morawica. Turniej był rozgrywany systemem każdy z każdym. Drużyny rywalizowały ze sobą prawie przez dwie godziny. Każda zawodniczka pokazała charakter i dała z siebie wszystko. To kolejna okazja do szlifowania piłkarskiego rzemiosła i sprawdzenia swoich umiejętności, a przy okazji świetna zabawa.
 
KS DAP U8 (TT 2018A/B)
Gra kontrolna (Kielce, 16.03.2024)
KS DAP Kielce 2018A – KKP Korona 2017
KS DAP Kielce 2018B – KKP Korona 2018
KS DAP Kielce A: Artur Bawoł, Jakub Kucharczyk, Adam Lisowski, Igor Soja, Bruno Szpiech, Nikodem Tutaj, Mikołaj Toporek, Leon Bujnowski, Oliwier Hakobyan-Równicki, Jan Dziułka.
KS DAP Kielce B: Adam Turbak, Tymoteusz Kozera, Wojciech Włusek, Juliusz Bęben, Oliwier Brusiński, Antoni Korbelak, Franciszek Kieszkowski.
 
Trenerzy Konrad Majcher i Monika Czerwiak:
W sobotę nasza drużyna rozegrała swój kolejny mecz kontrolny, tym razem gra toczyła się z drużyną KKP Korona 2017. Bardzo dobra praca na treningach w tym tygodniu przełożyła się na bardzo dobrą dyspozycję chłopców podczas rozgrywek. Założenie jakie przekazaliśmy przed meczami zawodnicy zrealizowali niemalże w 100%, z czego jesteśmy dumni. Dziękujemy drużynie KKP Korona za przybycie i czekamy na kolejne pojedynki.
 
KS DAP U7 (TT 2017B)
Gra kontrolna (Morawica, 16.03.2024)
Moravia Morawica – KS DAP Kielce
KS DAP Kielce: Tymon Woźniak, Filip Pałka, Wojtek Pałka, Jan Bełkowski, Wiktor Grabalski, Aleksander Suchenia, Łukasz Gołąbek, Tomek Brelak, Piotrek Trojan, Witek Prędota, Kuba Figura, Aleksander Zachura, Jan Śledź, Antek Żołądek, Wiktor Staniec, Tymon Dyrdół, Adam Butenko.
 
Trenerzy Rafał Kruk i Michał Dąbrowski:
W sobotę nasza drużyna wybrała się do Bilczy pod balon by zagrać z Moravia. Przez blisko 2h spotkania rozgrywaliśmy na 2 boiskach jednocześnie. Nasz zespół bardzo dobrze pracował w tym tygodniu na treningach, co przełożyło się na dzisiejszą dyspozycję. Na jednym boisku nasza drużyna zdecydowanie dominowała, ale też nie ustrzegła się drobnych błędów w obronie. Na 2 boisku mecze stały na wyrównanym poziomie. Chłopcy dobrze wprowadzali piłkę od bramki a także dobrze wyglądali w ataku. Na obu boiskach widać było braki w grze obronnej, nad czym musimy popracować na treningach. Cieszy fakt że zaangażowanie było od początku do końca oraz chęć zdobywania bramek. Dziękujemy drużynie z Morawicy za zaproszenie i wartościowy sparing.
 
KS DAP U8 (TT 2016A)
Gra kontrolna (Kielce, 16.03.2024)
KS DAP Kielce – Polonia Białogon
KS DAP Kielce: Bartosz Tuźnik, Ksawery Cieślicki, Maksymilian Szkurłat, Tymon Szlufik, Jakub Konczewski, Maksymilian Saletra, Kornel Bugajski, Kacper Nowakowski, Filip Papież, Jakub Makuch, Szymon Marek, Oskar Boszczyk, Aleksander Jasnos, Franciszek Słopiecki, Piotr Kłoczko, Adam Mazurek, Gustaw Armański, Tomasz Sadowski.
 
Trenerzy Piotr Chiberski i Jakub Chrzanowski:
16 marca drużyna top talent 2016A rozegrała sparing z drużyną Polonii Białogon. Chłopcy rywalizowali przez 2 godziny na boisku ze sztuczną nawierzchnią na dwóch boiskach jednocześnie. Chłopcy dzielnie sobie radzili ze starszymi od siebie rywalami. Widać było przewagę w fizyczności lecz zawodnicy DAP-u nie przestraszyli się: odważnie wchodzili w pojedynki 1×1, podejmowali dobre decyzje na boisku. Musimy wciąż pracować nad otwarciem gry od bramkarza.
 
KS DAP U8 (TT 2016B)
Gra kontrolna (Kielce, 12.03.2024)
KS DAP Kielce – Wicher Miedziana Góra
KS DAP Kielce: Kajetan Dziewięcki, Leon Sitarski, Adam Dulnik, Nikodem Szybalski, Kacper Janczyk, Ignacy Wypniewski, Tymon Zapała, Leon Zapała, Mikołaj Życki, Mikołaj Piątkowski, Jakub Wołowski, Szymon Gronostaj, Dawid Pietruszka, Antoni Tofil, Franciszek Marek, Antoni Jopek, Andrii Kotenko, Jakub Musiał, Kacper Boksa, Franciszek Skuza.
 
Trenerzy Piotr Chiberski i Jakub Chrzanowski:
We wtorek o godzinie 17:00 na boisku sztucznym pod balonem przy ul. Marszałkowskiej zmierzyliśmy się z drużyną Wichra Miedziana Góra. Gra toczyła się jednocześnie na dwóch boiskach w systemie 5×5. Zawodnicy byli podzieleni na 4 zespoły. Mecze stały na wyrównanym poziomie. Na sparingu można było zauważyć wiele pojedynków 1×1 zarówno w ataku jak i w obronie, ponieważ w tym tygodniu właśnie na tym skupiamy się na treningach. Dziękujemy drużynie Wichra za sportową rywalizację.
 
KS DAP U9 (TT 2015A)
Gra kontrolna (Nowiny, 17.03.2024)
NAF Nowiny – KS DAP Kielce
KS DAP Kielce: Franek Kowalski Szymon Markowski Franek Kołomyja, Kamil Koruba Leon Czech ,Oliwier Nowak Antek Konopka Tymon Szkurłat , Tymon I Aleksander Cielecki Maksym Sternak Janek Rybka , Olek Dziub, Gerard Gierada.
 
Trenerzy Krzysztof Mądzik i Jakub Palka:
Gra toczyła się na dwóch boiskach równocześnie 6+1 oraz 5+1. Super warunki i dużo gry. Trochę przeszkadzał wiatr, ale przede wszystkim efektywne granie praktycznie bez zmian.
 
KS DAP U9 (TT 2015B)
Gra kontrolna (Kielce, 16.03.2024)
KS DAP Kielce – Pogoń Staszów 2016
KS DAP Kielce: Dawid Materek, Oliver Paradowski, Wiktor Spychaj, Antoni Mizdrak, Wojciech Karcz, Wiktor Koziołek, Mieszko Tomala, Jakub Łopatowski, Jeremi Wzorek, Leo Paczkowski.
 
Trenerzy Krzysztof Mądzik i Jakub Palka:
Tego dnia drużyna TT15B wybrała się na sparing do Staszowa, żeby rozegrać grę kontrolną z rok młodszymi zawodnikami ze Staszowa. Był to dla nas bardzo wartościowy sparing ze względu na to, że mogliśmy zrealizować elementy, które ćwiczyliśmy przez ostatni tydzień. Dobrze wyglądało otwarcie od bramki oraz budowanie gry przez naszych zawodników co przełożyło się na dobrą skuteczność. Dziękujemy drużynie Pogoni Staszów za sparing.
 
KS DAP U10 (TT 2014A)
Mecz kontrolny (Kielce, 16.03.2024)
Star Starachowice – KS DAP Kielce
 
Trenerzy Maciej Górski i Łukasz Kwapisz:
Drużyna Top Talent 2014A rozegrała sparing ze Starem Starachowice. W dniu dzisiejszym szansę na grę otrzymali zawodnicy, którzy otrzymują trochę mniej minut. Przed meczem rozmawialiśmy, że nie wynik, a zaangażowanie i poświęcenie będzie tutaj kluczowe. Na tle silnego rywala nie było mowy o odpuszczaniu, a odpowiednie wejście w mecz pozwoliło na rywalizowanie jak równy z równym. Mecz przeplatały akcje jednej i drugiej drużyny. Typowy angielski „box to box „. Oglądaliśmy sporo bramek, sporo parad bramkarskich, ale przede wszystkim zaciętą walkę w środkowym sektorze boiska. Brawo drużyna. Za tydzień trójsparing z Bronią Radom i Orlętami Kielce.
 
KS DAP U11 (TT 2013A/B)
Mecz kontrolny (Kielce, 16.03.2024)
KS DAP Kielce – FA Skarżysko-Kamienna
 
Trenerzy Marcin Kośmicki i Arkadiusz Kądziela:
W sobotę o godzinie 10 na boisku sztucznym przy ulicy Ściegiennego rozegraliśmy mecz kontrolny z F.A. Skarżysko -Kamienna. Mecz toczył się jednocześnie na dwóch boiskach w systemie 7×7. Zawody stały na bardzo wyrównanym poziomie i jak zawsze naszym ekipom nie można było odmówić zaangażowania.
 
KS DAP U12 (TT 2012A)
Gra kontrolna (Kielce, 17.03.2024)
Top Talent 2012A 3:1 Top Talent 2011
Bramki: Czuba, Wójcik, Tkacz.
KS DAP Kielce: Frańczak, Sobaś, Pietrzykowski, Bukała, Kaleta, Łakomiec, Tkacz, Czarnecki, Czuba, Haraźny, Trybek, Szyndlar, Golmento, Wójcik, Ryś, Witkowski.
 
Trenerzy Karol Markowski i Filip Przemyski:
Mecz rozegraliśmy w systemie 4x20min, aby każdy z zawodników miał rozegrane tyle samo minut. Pierwsza tercja wyglądała naprawdę dobrze, dużo składnych i dokładnych akcji zarówno środkiem boiska jak i bocznymi sektorami. Kolejne tercje wyglądały nieco gorzej, w nasze poczynania wkradł się chaos, dużo niedokładności. Z przebiegu całego meczu jesteśmy zadowoleni. Przed nami teraz wymagający turniej w Kleszczowie.
 
KS DAP U12 (TT 2012A)
Gra kontrolna (Busko-Zdrój, 14.03.2024)
AKS Busko-Zdrój 0:12 KS DAP Kielce
Bramki: Czuba, Wójcik, Tkacz.
KS DAP Kielce: Frańczak, Sobaś, Pietrzykowski, Bukała, Kaleta, Łakomiec, Tkacz, Czarnecki, Czuba, Haraźny,Waniak, Pyszel, Meresiński, Szyndlar, Golmento, Wójcik, Ryś.
Bramki: Waniak x2, Golmentox2, Czuba, Czarnecki, Pietrzykowski, Wójcik, Pyszel, Ryś, Tkacz, Łakomiec.
 
Trenerzy Karol Markowski i Filip Przemyski:
Mecz rozegraliśmy w systemie 2x 40 minut. Po 20 minutach zmienialiśmy cały skład z wyjątkiem bramkarza. Zawodnicy dobrze podeszli do meczu, w pełni skoncentrowani czego efektem była dobra skuteczność. Cały okres meczu byliśmy stroną przeważającą i kontrolująca spotkanie. Zawodnicy w pełni zrealizowali założenia przedmeczowe.
 
KS DAP U13 (TT 2011)
Gra kontrolna (Kielce, 16.03.2024)
KKP Korona 7:4 KS DAP Kielce
Bramki: Oskar Staniec x2, Filip Cielibała, Mikołaj Olejarczyk.
KS DAP Kielce: Miłosz Chabior, Jakub Bujak, Filip Gołąbek, Marcin Kołomański, Leon Białek, Bartłomiej Bartosz, Filip Cielibała, Szymon Szeląg, Kamil Kisio, Szymon Sojda, Adam Suliga, Tomasz Kruk, Miłosz Stęplewski, Mikołaj Olejarczyk, Oskar Staniec, Piotr Szcześniak.
 
Trenerzy Rafał Stefański i Łukasz Pluszewski:
Dziękujemy drużynie KKP Koronie Kielce za możliwość zagrania 11×11 oraz za cenną lekcję, po której mamy duży materiał do przemyśleń. Większość bramek straciliśmy po indywidualnych błędach. Cieszy nas, że strzeliliśmy 4 bramki, a przy lepszym zachowaniu się w poszczególnych sytuacjach mogliśmy pokusić się o więcej trafień. Pracujemy dalej.
 
KS DAP U13 (TT 2011)
Gra kontrolna (Kielce, 17.03.2024)
Top Talent 2012A 3:1 Top Talent 2011
Bramki: Mikołaj Olejarczyk.
KS DAP Kielce: Bartłomiej Bartosz, Jakub Kaczmarski, Piotr Szcześniak, Franciszek Januchta, Leon Białek, Szymon Szeląg, Tomasz Kruk, Miłosz Stęplewski, Mikołaj Olejarczyk, Krystian Bozowski, Jakub Słotwiński.
 
Trenerzy Rafał Stefański i Łukasz Pluszewski:
Sparing z jednym z najmocniejszych roczników Akademii, często grający z czołowymi klubami i akademiami z całej Polski. Widać indywidualny progres w poczynaniach kilku naszych zawodników, ale czeka nas jeszcze dużo pracy, aby wejść na wyższy poziom. Dziękujemy zawodnikom, którzy zjawili się dzisiaj na meczu.
 
KS DAP U14 (TT 2010)
Gra kontrolna (Kielce, 16.03.2024)
KS DAP Kielce 1:3 KKP Korona 2011
Bramki: Cedro.
KS DAP Kielce: Kusto – P.Wijas, Kuc, Filipek, Kozakowski, Kwiatek, Jagodziński, Pękalski, Bera, Cedro, Kołomyja, Świeboda, F.Wijas, Kutyła, Buriak, Jabłoński.
 
Trenerzy Paweł Drobniak i Łukasz Polak:
W sobotę nasza drużyna mierzyła się z KKP Korona 2011. W przebiegu całego meczu niestety nie mieliśmy zbyt wielu dobrych fragmentów gry. Przez dużą część spotkania mieliśmy problem w fazach przejściowych, zbyt łatwo piłkę traciliśmy zaraz po jej odzyskaniu. Wiele do życzenia pozostawiał też aspekt wytrzymałości i ogólnego przygotowania biegowego. Dziękujemy przeciwnikom za możliwość rozegrania sparingu. Działamy i pracujemy dalej.
 
KS DAP U14 (TT 2010)
Gra kontrolna (Kielce, 17.03.2024)
KS DAP Kielce 1:6 GKS Nowiny 2009/2010
Bramki: Olbratowski.
KS DAP Kielce: Kusto – Cedro, Tutaj, Dulak, Pasternak, Stępień, Wojniak, Reviakin, Sojka, Olbratowski, Klimek, Michalski, Kwiatek, F.Wijas, Kozakowski, Jastrzębski.
 
Trenerzy Paweł Drobniak i Łukasz Polak:
W drugim spotkaniu kontrolnym w ten weekend rywalizowaliśmy z drużyną z Nowin na co dzień występującą w roczniku wyżej. Początek spotkania, pierwsze 15 minut z przewagą gości i bramka po naszym indywidualnym błędzie w rozegraniu piłki. Potem lepszy okres gry, ładna akcja kombinacyjną i podanie po Filipa Wojniaka wykorzystał Oskar Olbratowski. Niestety przed przerwą znów proste błędy w obronie, brak zamknięcia linii podania i utrata dwóch bramek. Po zmianie stron kilkukrotnie udało nam się wysokim pressingiem odebrać piłkę przeciwnikowi lecz zawodziła skuteczność i decyzyjność w działaniu. Swoje okazje wykorzystali gracze z Nowin, którzy wykorzystali Nasze słabsze momenty w fazie bronienia. W następną niedzielę rozegramy mecz 15 kolejki rundy wiosennej w 1 lidze trampkarza młodszego .
 
KS DAP U16 (TT 2008/2009)
Gra kontrolna (Kielce, 17.03.2024)
KKP Korona 2:6 KS DAP Kielce
Bramki: Kochanowski x2, Szczepanek, Tyczkowski, Kolda, Troczynski.
KS DAP Kielce: Bysiak, Bobra, Gospodarek, Winiarczyk, Kita, Szczepanek, Wieczorek, Romanovsky, Tyczkowski, Troczynski, Kochanowski, Sieczko, Sztandera, Kolda, Pawlik, Gajda, Troczynski, Gajda (Francikiewicz, Kołda, Łodyga).
 
Trenerzy Tomasz Ćwil i Szymon Dalach:
Mecz od początku nie zaczął się dla nas dobrze, ze względu na nasz błąd straciliśmy bramkę. Natomiast potrafiliśmy szybko na to zareagować i szybko odpowiedzieliśmy czterema ciosami, co sprawiło ze w przerwie było dla nas 1:4. Druga połowa to kontrola z naszej strony i skrupulatne realizowanie założonych celów na mecz. Martwi trochę skuteczność, mieliśmy dużo sytuacji, które mogliśmy wykończyć i zwiększyć zdobycz bramek, będziemy nad tym pracować. Gratulacje dla chłopców postawy i walki do samego końca.
#tufutbolstajesiepasja