Podsumowanie weekendu!

Miniony weekend, jak zwykle stał pod znakiem dużej aktywności naszych zespołów. Zapraszamy na podsumowanie weekendu!

📆 SOBOTA:

📝 KS DAP U-8 (TT2014)
🏆 Mecz sparingowy
✅ Prądniczanka Kraków 2 – 7 KS DAP Kielce (gra 3+1)
❌ Prądniczanka Kraków 5 – 3 KS DAP Kielce (gra 4+1)
🗣️ Trener Maciej Górski: Drużyna top talent 2014 rozegrała gry kontrolne na hali w Krakowie z lokalną Prądniczanką. Początkowo zawodnicy rozgrywali mecze na dwóch mniejszych boiskach w systemie 3+1, później zaś rywalizowali na większym boisku w systemie odpowiednim dla tej kategorii wiekowej, czyli 4+1. Obie ekipy zdecydowanie chciały grać w piłkę, mniej było walki fizycznej, a więcej czystej jakości piłkarskiej. Chłopcy prezentowali bardzo wyrównany poziom, ten sparing to bardzo wartościowy sprawdzian dla naszej ekipy. Podziękowania dla trenera Prądniczanki, Tomasza Kalety. Rewanż przewidziany w Kielcach.

📝 KS DAP U-9 (TT2013)
🏆 Mecz sparingowy
✅ Moravia Morawica 13 – 17 KS DAP I Kielce (Kułaga ⚽⚽⚽, Michow ⚽⚽⚽, Mazurek ⚽⚽, Kaczor ⚽⚽⚽, Flaczyński ⚽, Nowak ⚽, Grela ⚽, Biskupski ⚽, Bednarski ⚽, Panek ⚽)
🗣️ Trener Dawid Kukła – Ciekawe i wyrównane spotkanie w hali w Bilczy. Początek był bardzo wyrównany, później zarysowała się wyraźna przewaga DAPowców, która nieco ich… uśpiła, z czego skwapliwie skorzystali gospodarze, doprowadzając do remisu mimo wyraźnego prowadzenia Kielczan. Na szczęście końcówka znów należała do nas i do Kielc przyjeżdżamy zwycięzcy. Co do gry, obserwujemy pierwsze poważne symptomy drużynowych rozwiązań akcji i szukanie podań progresywnych, co z pewnością cieszy. Wysoka świadomość taktyczna owocowała ciekawymi akcjami, które wzbudzały aplauz kibiców. Rewanż za dwa tygodnie w Kielcach.

📝 KS DAP U-10 (TT2012)
🏆 Mecz sparingowy
📝 SKŁADY ⤵️⤵️⤵️
🏟️ BOISKO I: Frańczak, Głowacki, Bukała, Miechowicz, Biadun, Lisowski, Meresiński, Nowak i Waniak.
🏟️ BOISKO II: Ziomek, Kaczmarczyk, Dobosz, Nawrocki, Łakomiec, Jaśkowski, Słapek, Sułowski, Haraźny i Ryś.
✅📝🔥⚽ WYNIKI I STRZELCY ⤵️⤵️⤵️
🏟️✅ BOISKO I: DAP Kielce 9-4 AP Stal Stalowa Wola
(Meresiński ⚽⚽⚽⚽, Waniak ⚽⚽⚽, Nowak ⚽, Lisowski ⚽)
🏟️✅ BOISKO II: DAP Kielce 37-3 AP Stal Stalowa Wola
(Łakomiec ⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽, Jaśkowski ⚽⚽⚽⚽⚽, Ryś ⚽⚽⚽⚽⚽, Haraźny ⚽⚽⚽⚽, Kaczmarczyk ⚽⚽⚽⚽, Nawrocki ⚽⚽⚽, Sułowski ⚽⚽⚽, Dobosz ⚽⚽⚽, Słapek ⚽⚽)
🗣️ Trener Tomasz Rybiński: W pierwszym meczu po trzytygodniowej przerwie meczowej zmierzyliśmy się z zespołem AP Stal Stalowa Wola. Jak zwykle rywalizowaliśmy z podziałem na dwie drużyny, na dwóch równoległych boiskach w wymiarze czasu 3×30 minut.
Na obu boiskach dominowaliśmy w grze praktycznie przez całe spotkanie, dzięki czemu odnieśliśmy zdecydowane zwycięstwa. Mimo wysokich wyników przy odrobinie większej koncentracji i skuteczności w obu spotkaniach powinniśmy strzelić jeszcze więcej goli, ponieważ raz za razem zagrażaliśmy bramce naszych rywali, ale niestety w wielu z tych sytuacji zawodziła skuteczność.
Od wyniku zdecydowanie bardziej cieszy nas jednak sposób gry jaki zademonstrowali chłopcy. Mimo trzytygodniowej przerwy od meczowej rywalizacji przenieśli oni na murawę dokładnie to, co od dłuższego czasu mozolnie ćwiczymy na każdej jednostce treningowej, dzięki czemu nasza gra w dzisiejszym spotkaniu była zarówno efektywna jak i efektowna. Po rozegranym spotkaniu wszyscy wspólnie udaliśmy się do Bawilani Fiku Miku na przepyszną pizze 🍕, bawialnię 🎳 oraz „laser game”🎯, zacieśniając tym samym więzy zespołowe i super bawiąc się przez okrągłe dwie godziny 👌.
Rodzicom serdecznie dziękujemy za organizację wyjścia pomeczowego, a zespołowi ze Stalowej Woli za przyjazd i możliwość rywalizacji 🙏.

📆 NIEDZIELA:

📝 KS DAP U-8 (TT2014)
🏆 Mecz sparingowy
✅ Moravia Morawica 12 – 20 KS DAP I Kielce
🗣️ Trener Mateusz Nowakowski: W niedzielę drużynę TT14 czekał kolejny ciekawy mecz, tym razem z drużyną z Morawicy. W początkowej fazie sparingu to my potrafiliśmy narzucić tempo gry, szczególnie z dobrej strony pokazali się nasi nowi zawodnicy, dla których był to pierwszy sprawdzian umiejętności. Wraz z trwaniem meczu goście radzili sobie coraz lepiej jednak chłopaki wykazali się niesamowitym hartem ducha i w końcówce uzyskaliśmy przewagę, która pozwoliła nam w ostatecznym rozrachunku wyjść zwycięsko z tego pojedynku.

📝 KS DAP U-9 (TT2013)
🏆 Barca Festiwal
📝 WYNIKI ⤵️⤵️⤵️
✅ KS DAP Kielce 8 – 5 AP Młode Talenty Toruń
❌ KS DAP Kielce 2 – 5 Barca Academy Warszawa
✅ KS DAP Kielce 5 – 2 Marcovia Marki
✅ KS DAP Kielce 3 – 1 Lech Poznań FA Nowa Dęba
❌ KS DAP Kielce 3 – 6 BKS Lublin
🗣️ Trener Dawid Kukła: Wspaniały turniej towarzyski i okazja do gry z zespołami z województwa mazowieckiego, lubelskiego, podkapackiego i kujawsko-pomorskiego. Do tego świetny występ DAPowców i mamy przepis na udaną niedzielę. DAPowcy triumfowali w trzech z pięciu spotkań, w sumie strzelając aż 21 bramek! Bardzo wysoka intensywność grania i ekstremalnie wysoki pressing pozwoliły nam stwarzać sobie sytuację za sytuacją. Nie ustrzegliśmy się także błędów, ale są one naszym drogowskazem – wiemy, nad czym pracować i w którą stronę iść w naszym programie szkolenia. Świetne doświadczenia, które będą procentować.

📝 KS DAP U-12 (TT2010)
🏆 Mecz sparingowy
✅ DAP Kielce 10 – 6 MSKS Borek Kraków
⚽ Sojka (🅰-Jastrzębski)
⚽ Sojka (🅰- Pękalski)
⚽ Cedro
⚽ Sojka (🅰-Cedro)
⚽ Sojka (🅰-Toporowski)
⚽ Pękalski
⚽ Pękalski (🅰-Kwiatek)
⚽ Jagodziński
⚽ Kwiatek (🅰-Sojka)
⚽ Kwiatek (🅰-Michalski)
📝 Skład: Kusto – Filipek, Dulak, Jastrzębski, Kwiatek, Pękalski ,Cedro, Kozakowski, Sojka – Suchora, Toporowski, Michalski, Jagodziński
🗣️ Trener Paweł Drobniak: W niedziele zespół Top Talent 2010 zmierzył się w grze sparingowej z MSKS Borek Kraków złożoną z chłopców z rocznika 2009/2010. Wynik spotkania otworzył Patryk Sojka, który otrzymał dokładne podanie prostopadłe od Wiktora Jastrzębskiego. Dalej przebieg meczu to bardzo duża ilość akcji ofensywnych w wykonaniu młodych DAP-owców oraz dużo walki fizycznej z rok starszymi przeciwnikami z Krakowa. Po zmianie stron kielecki zespół nie ustawał w atakach czego efektem były kolejne bramki. Warto podkreślić i pochwalić, bo padały one po dłuższym posiadaniu piłki i grze kombinacyjnej, czyli tak jak chłopcy mieli w zadaniu na ten mecz. Jesteśmy bardzo zadowoleni z ich dzisiejszej postawy. Drużynie MSKS Borek Kraków dziękujemy za przyjazd i bardzo wartościowy sparing!

📝 KS DAP U-13 (TT2009)
🏆 Mecz sparingowy
❌ DAP Kielce 0 – 6 MSKS Borek Kraków
🗣️ Trener Szymon Dalach: W niedzielny poranek zespół Top Talent 2009 zmierzył się w grze sparingowej z MSKS Borek Kraków – drużyną złożoną z chłopców z rocznika 2007/08. Był to ciekawy sprawdzian dla naszych chłopców pod względem fizycznym. Testowaliśmy podczas tego spotkania kilka nowych rozwiązań taktycznych, co przyczyniło się do stworzenia kilku bardzo składnych akcji. Cieszy bardzo umiejętność otwarcia gry, chłopcy nie boją się podjąć ryzyka, a to na tym etapie okresu przygotowawczego jest dla nas bardzo ważne. Nie ustrzegliśmy się błędów, ale z nich wyciągniemy odpowiednie wnioski. Przed chłopcami kolejny tydzień przygotowań, a w weekend kolejny sparing.

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
Partnerzy portalu: Mazda Matsuoka Kielce, Trzuskawica, Urząd Miasta Kielce, Metbud, CubCadet, Pizza Pacman, Pakownia.pl, Formaster Group, Leśna Promenada, Doradca Podatkowy Grażyna Sobolewska, OptiBuy, Technikum TEB Edukacja w Kielcach, Fischer Automotive, MK Broker Mateusz Kowalski, Grupa Termetal, Lodosfera Manufaktura Lodów, Artisan Reklama Outdoor, FitQuchnia EBS Sp. z o.o.
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖