Podsumowanie weekendu – 17/18 grudnia 2022

W ostatni weekend przed świętami nasze zespoły rozegrały ostatnie gry kontrolne i wzięli udział w ostatnich turniejach w tym roku.
Już niedługo przerwa świąteczna, a po niej wracamy pełni energii do ligowych i towarzyskich zmagań.
 
KS DAP U7 (TT 2016A)
Turniej – Orlęta Kielce (Kielce, 18.12.2022)
Skład KS DAP Kielce: Nowakowski Kacper, Bugajski Kornel, Tymon Szlufik, Ksawery Cieslicki, Jakub Konczewski, Filip Papież, Jakub Ozga, Bartosz Tuźnik, Mateusz Bzinkowski, Wojciech Handzel.
🗣 Trenerzy Jakub Chrzanowski i Piotr Chiberski:
W niedzielę 18 grudnia drużyna Top Talent 2016A wzięła udział w turnieju organizowanym przez Orlęta Kielce. Po raz pierwszy pojechaliśmy składem wyselekcjonowanym – 10 osób. W wydarzeniu brały udział takie drużyny jak: KKP Korona Kielce, Wicher Miedziana Góra, Brazilian Soccer School, Orlęta Kielce (trzy drużyny), DAP Kielce (dwie drużyny). Każda drużyna miała zapewnione bardzo dużo grania, ponieważ graliśmy systemem każdy z każdym na dwóch równoległych boiskach. Mecz trwał 15 minut. Chłopcy pokazali się z bardzo dobrej strony. Ostatnio na treningach mocno naciskaliśmy na grę 1×1 oraz na szybki doskok do przeciwnika, gdy ten ma piłkę. Chłopcy przenieśli te założenia na turniej, dzięki temu straciliśmy bardzo mało bramek a strzeliliśmy ich bardzo dużo. Turniej został zakończony rozdaniem nagród i medali przez samego Świętego Mikołaja.
 
KS DAP U9 (TT 2014A)
Mecz kontrolny (Kielce, 17.12.2022)
KS DAP Kielce – NAF Nowiny
Skład KS DAP Kielce: Grzywacz, Gąsiorek, Zagoździński, Fijałkowski, Kasiński, Ożugowski, Rutyna.
🗣 Trenerzy Maciej Górski i Mateusz Nowakowski:
Chłopcy z Top Talent 2014A rozegrali gry kontrolne z drużyną Nowińskiej Akademii Futsalu. Początek spotkania stał na dosyć wyrównanym poziomie, ale wraz z biegiem czasu chłopcy nabierali pewności siebie i zaczęli grać odważniej. To przełożyło się na okazje bramkowe, które nasi zawodnicy wykorzystali. Spotkanie mogło się podobać, gdyż nie brakowało walki o piłkę oraz gry zespołowej. Drużynie i trenerowi NAF dziękujemy za przyjazd.
 
KS DAP U9 (TT 2014B)
Turniej Orlęta CUP (17.12.2022)
Skład KS DAP Kielce: Smołuch, Kubiec, Synowski, Kowalski, Bąk, Kwiatek,, Zawierucha Kaczmarczyk, Skorupa.
🗣 Trenerzy Maciej Górski i Mateusz Nowakowski:
Turniej Orlęta CUP był świetną okazją, aby nasza drużyna mogła się zmierzyć z naprawdę mocnymi ekipami. Było to widać w pierwszej fazie turnieju, gdzie całkowicie nie mogliśmy się odnaleźć i większość spotkań to rywal narzucał nam warunki. Lecz z czasem zaczęliśmy grać coraz lepiej a już druga część to popis naszych chłopców. Po podziale na Ligę Mistrzów i Ligę Europy trafiliśmy do tej drugiej, grupy gdzie w ostatecznym rezultacie nie przegraliśmy żadnego meczu.
 
KS DAP U9 (TT 2014B)
Gra kontrolna (Kraków, 18.12.2022)
Cracovia Kraków – KS DAP Kielce
🗣 Trenerzy Maciej Górski i Mateusz Nowakowski:
Drużyna TTB14 w niedzielny poranek udała się na ostatni w tym roku sparing, tym razem kierunkiem był Kraków. Rywal był niesamowicie wymagający, co tylko dodawało naszemu spotkaniu emocji, w trakcie sparingu widać było niesamowity postęp naszych chłopców w grze 1×1, ale także dużą poprawę w grze w obronie, co z pewnością cieszy, ponieważ wielu spotkaniach to był nasz duży problem. Po ponad dwóch godzinach gry, jesteśmy pod wielkim wrażeniem postępu jaki w ostatnim czasie poczynili nasi chłopcy.
 
KS DAP U11 (TT 2012A)
Turniej wewnętrzny „Minimundial” (Kielce, 17.12.2022