Podsumowanie weekendu

Mamy prawie weekend, a my jeszcze nie podsumowaliśmy poprzedniego :D. Oto i podsumowanie:

📆 SOBOTA:

📝 KS DAP U-8 (TT2014)
🏆 Mecz sparingowy
✅ WKS Brain&Body Chmielnik 10 – 23 KS DAP Kielce
🗣️ Trener Maciej Górski: Drużyna TT14 rozegrała gry kontrolne na hali w Piotrkowicach z drużyną Brain & Body Chmielnik. Każdy z zawodników rozegrał po 50 minut oraz zakończył mecz z co najmniej jedną bramką ⚽. Rywalizacja odbywała się na jednym boisku w systemie 4+1. Chłopcy starali się realizować założenia taktyczne założone przed meczem, niektórych nie udało się zrealizować, ale za to wiemy nad czym trzeba pracować. Rezultat końcowy dzisiejszej potyczki to 23:10. Na zawodników czekała również niespodzianka od gospodarzy w postaci pysznej pizzy. Dziękujemy bardzo trenerom za miłą atmosferę i zapraszamy na rewanż do Kielc.

📝 KS DAP U-12 (TT2010)
🏆 Mecz sparingowy
❌ KS DAP Kielce 3 – 9 Orlik-14 Radom
📝⚽ Bramki i asysty:
⚽️Sojka (🅰️-Pękalski)
⚽️Jagodziński
⚽️Stępień
📝Skład: Kusto, Kuc, Dulak, Kwiatek, Jagodziński, Pękalski, Kozakowski, Hyb, Sojka, Stępień, Tutaj, Toporowski, Chatys
🗣️Trener Paweł Drobniak: Drużyna Top Talent 2010 rozegrała dzisiaj grę sparingową z zespołem Orlika-14 Radom. Mecz odbył się w formie 3×30 minut. Pierwsze 10 minut spotkania do dobra postawa DAP-u, czego rezultatem była bramka na 1-0 Patryka Sojki. Z upływem minut przewagę w grze zyskiwał bardzo dobrze dysponowany i zorganizowany zespół z Radomia, który po 60 minutach prowadził 3-6. Ostatnie 30 minut spotkania do kolejne 3 bramki gości i kilka dogodnych – niestety niewykorzystanych przez nas sytuacji. Swój debiut w kategorii młodzika zaliczył Maciek Tutaj, który mógł wpisać się na listę strzelców lecz piłka po jego strzale zatrzymała się na poprzeczce! Pojedynek z tak solidnym zespołem to dla nas cenne doświadczenie, dziękujemy drużynie Orlik Radom i Trenerowi Adrianowi Wojtysiakowi za przyjazd i wartościowy sparing.

📆 NIEDZIELA:

📝 KS DAP U-10 (TT2012)
🏆 Mecz sparingowy
📝 SKŁADY ⤵️⤵️⤵️
🏟️ BOISKO I: Frańczak, Miechowicz, Waniak, Nawrocki, Bukała, Łakomiec, Lisowski, Kaczmarczyk i Wilkus.
🏟️ BOISKO II: Korfel, Słapek, Ryś, Haraźny, Dobosz, Ziomek, Nowakowski, Bednarski, Witkowski i Pietrzykowski.
📝⚽ WYNIKI I STRZELCY ⤵️⤵️⤵️
🏟️❌ BOISKO I: Znicz Pruszków 11-5 KS DAP Kielce
(Łakomiec ⚽⚽, Waniak ⚽⚽, Nawrocki ⚽)
🏟️❌ BOISKO II: Znicz Pruszków 21-3 KS DAP Kielce
(Ziomek ⚽, Dobosz ⚽, Witkowski ⚽)

🗣️ Trener Tomasz Rybiński: W niedzielne popołudnie w Pruszkowie rywalizowaliśmy z tamtejszym Zniczem. Mecz rozegrany został jak zwykle na dwóch równoległych boiskach w wymiarze czasu 2×40 minut.
Niestety tym razem musieliśmy uznać wyższość naszych rywali, ulegając w stosunku 5-11 oraz 3-21.
Na obu boiskach w naszym wykonaniu można było zaobserwować fragmenty dobrej, słabej, bardzo dobrej i bardzo słabej gry. Długimi fragmentami na pierwszym boisku prowadziliśmy z naszymi rywalami wyrównany bój, niestety nieskuteczność pod bramką rywala a także długie momenty dekoncentracji w grze w naszym wykonaniu, a także sporo błędów przy zagospodarowaniu przestrzeni na boisku – zwłaszcza w fazie obrony – przyczyniło się do zasłużonego zwycięstwa naszych rywali.
Na drugim boisku natomiast dominacja Znicza nie podlegała dyskusji. O ile w drugiej połowie gra była na nim dużo bardziej wyrównana i raz po raz potrafiliśmy zagrażać bramce gospodarzy, o tyle w pierwszej części niska intensywność gry w naszym wykonaniu, brak zdecydowania w stykowych sytuacjach oraz proste błędy zwłaszcza przy wyprowadzeniu piłki spod własnej bramki pozwoliły odskoczyć naszym przeciwnikom na wysokie prowadzenie i kontrolować grę od początku meczu aż do jego zakończenia.
Warto zaznaczyć, że w niedzielnych zmaganiach grupa BAYERN zasilona została 5 zawodnikami z grupy PSG.
Mimo dość wysokiego wyniku na naszą niekorzyść uznajemy niedzielną grę za wartościowy sprawdzian i mamy nadzieję, że wyciągnięcie wniosków z tego spotkania w najbliższej przyszłości przyczyni się do poczynienia kolejnego postępu w naszej grze.