Podsumowanie weekendu – 18/19 listopada 2023

Ten weekend nie należał do udanych pod kątem wyników w rywalizacji ligowej naszych drużyn. Rozegrano też wiele gier kontrolnych. Sprawdźcie jak radzili sobie nasi zawodnicy w konfrontacji z rywalami.
 
KS DAP U7 (TT 2017A)
Gra kontrolna (Kielce, 16.11.2023)
KS DAP I Kielce: Ignacy Gąsiorek, Patryk Frydrych, Jan Góral, Ignacy Tercz, Wojciech Mazur, Franciszek Łaskawiec, Antoni Łaskawiec, Maksymilian Żak, Jakub Bujak, Oliwier Kaczmarczyk, Leo Zachariasz,, Leon Kutyła, Oliwier Mańka, Bartosz Bawoł, Adam Gałązka, Szymon Woźniak.
 
Trenerzy Rafał Kruk i Michał Dąbrowski:
W czwartek 16 listopada nasza drużyna rozegrała sparing z drużyną TT 16B. Chłopcy coraz lepiej otwierają grę od bramki i z każdym meczem coraz lepiej wygląda nasza gra w obronie. Nasza drużyna bardzo dobrze zaprezentowała się na tle starszych kolegów i stworzyła sobie bardzo dużo okazji strzeleckich. Z każdym meczem wyglądamy coraz lepiej.
 
KS DAP U8 (TT 2016A)
Gra kontrolna (Kielce, 18.11.2023)
KS DAP Kielce – Brain&Body Chmielnik
KS DAP I Kielce: Kornel Bugajski, Jakub Ozga, Jakub Konczewski, Szymon Marek, Tymon Szlufik, Bartosz Tuźnik, Jakub Makuch, Filip Papież, Aleksander Jasnos.
KS DAP II Kielce: Maksymilian Saletra, Adam Mazurek, Oskar Boszczyk, Julian Grudzień, Franciszek Słopiecki, Kacper Nowakowski, Franciszek Wojton, Wojciech Handzel.
 
Trenerzy Piotr Chiberski i Jakub Chrzanowski:
18 listopada drużyna Top Talent 2016A rozegrała sparing z drużyną Brain&Body Chmielnik. Graliśmy przez 2 godziny na sztucznej murawie w Kielcach. Zbieramy kolejne cenne doświadczenie, realizujemy dużo założeń wynikających z naszego mikrocyklu tygodniowego. Chłopcy w sytuacjach 2×1 częściej się dostrzegali niż próbowali kończyć akcje samemu. Brawa również za częste decyzję o strzałach z dystansu, co w kilku przypadkach zakończyło się pięknymi bramkami. Cieszy też fakt że nasi zawodnicy bardzo sobie pomagają i asekurują się, każdy pilnuje aktualnej pozycji oraz coraz więcej osób rozumie że zaangażowaniem można zdziałać bardzo dużo. Dziękujemy rodzicom za kulturalne wspieranie swoich pociech. Dziękujemy drużynie z Chmielnika za pożyteczny sparing.
 
KS DAP U8 (TT 2016B)
Gra kontrolna (Kielce, 16.11.2023)
TT2016B – TT2017A
KS DAP Kielce: Antoni Jopek, Mikołaj Życki, Michał Pedrycz, Franciszek Marek, Kacper Boksa, Jakub Wołowski, Leon Zapała, Ignacy Wypniewski, Aleksander Wałek, Tymon Zapała, Tomasz Sadowski, Gustaw Armański, Kamil Czupryński.
 
Trenerzy Piotr Chiberski i Jakub Chrzanowski:
W czwartek o godzinie 18:30 na Hali Legionów rozegraliśmy sparing z drużyną TT17A. Graliśmy równocześnie na dwóch boiskach. W tym sparingu chodziło przede wszystkim o dobrą zabawę, ale też skupialiśmy się na tym co trenujemy w tym tygodniu w naszym mikrocyklu. Dziękujemy za sportową rywalizację.
 
KS DAP U9 (TT 2015A)
Gra kontrolna (Kielce, 16.11.2023)
Orlęta Kielce – KS DAP Kielce
 
Trenerzy Krzysztof Mądzik i Jakub Palka:
Po raz kolejny rozegraliśmy bardzo pożyteczny sparing z drużyną o podobnych umiejętnościach. Jak zwykle bardzo ciężko rozpoczęliśmy pierwsze 15-20 minut. Po prostu nie istnieliśmy. Potem gra się wyrównała i rywalizacja przynosiła więcej emocji z obu stron.
 
KS DAP U10 (TT 2014A)
Gra kontrolna (Jędrzejów, 18.11.2023)
FA Jędrzejów – KS DAP Kielce
 
Trenerzy Maciej Górski i Łukasz Kwapisz:
Drużyna Top Talent 2014A rozegrała sparing z drużyną FA Jędrzejów. Po bardzo niemrawym starcie, gdzie rywal prowadził grę i punktował nasze błędy, potrafiliśmy zareagować i wrócić do meczu. Na pewno będzie to bardzo cenna lekcja, że na boisku nic za darmo się nie dostaje, a bez odpowiedniego nastawienia i walki meczu się nie wygra. Na plus na pewno to, że zagraliśmy do końca. Drużynie FA Jędrzejów dziękujemy za przyjazd.
 
KS DAP U10 (TT 2014A)
Gra kontrolna (Kielce, 18.11.2023)
KS DAP Kielce – Korona Kielce – Stal Rzeszów
 
Trenerzy Maciej Górski i Łukasz Kwapisz:
Drużyna Top Talent 2014A rozegrała bardzo wartościowy trójmecz z drużynami Korona SA i Stal Rzeszów. Nie ma co ukrywać, że to nasi rywale byli stronami dominującymi w spotkaniach. Zabrakło nam wiary w swoje umiejętności, ale również tych cech wolicjonalnych, charakteru. W większości spotkań to rywal więcej pracował na boisku, a bez tego nie ma szans na pozytywny rezultat. Cenna lekcja futbolu, z której na pewno wyciągniemy wnioski. Dziękujemy za zaproszenie.
 
KS DAP U10 (TT 2014B)
Gra kontrolna (Kielce, 18.11.2023)
KS DAP Kielce – Naprzód Jędrzejów
 
Trenerzy Maciej Górski i Łukasz Kwapisz:
Nasza drużyna rozegrała mecz kontrolny z drużyną Naprzodu Jędrzejów. Od samego początku gra toczyła się pod nasze dyktando. Nasi zawodnicy dochodzili bardzo często do sytuacji strzeleckich w większości zakończonych zdobyciem bramki. Nasza gra była płynna i szybka, ale z upływem czasu wkradło się trochę niedokładności w naszych poczynaniach. Bardzo cieszy zaangażowanie i walka o każdą piłkę. Dziękujemy drużynie Naprzodu za przyjazd.
 
KS DAP U11 (TT 2013B)
Gra wewnętrzna (Kielce, 19.11.2023)
KS DAP Kielce: Bednarski Kacper, Żuchowski Adam, Laskowski Filip, Głowacki Radosław, Biskupski Alan, Wichnera Aleksander, Błaszczyk Damian, Nowak Jakub, Dziewięcki Leon, Chmielewski Franciszek, Kita Jan, Masternak Maksym, Chwastowski Julian.
 
Trenerzy Tomasz Sadko i Tomasz Ślusarczyk:
W niedzielne popołudnie zorganizowaliśmy dla kadry B grę wewnętrzną, chłopcy mieli dwie godziny grania. W grze wewnętrznej chłopcy pokazali dużą skuteczność jak i szybkie kontrataki. Dużo słabej wyglądało nasze otwarcie gry nad, którym musimy popracować
 
KS DAP U12 (TT 2012A)
Rozgrywki ligowe, kategoria: Młodzik Młodszy (Kielce, 12.11.2023)
KS DAP Kielce 0:4 KKP Korona
KS DAP Kielce: Bednarski Antoni, Bukała Xawery, Czuba Mikołaj, Frańczak Filip, Golmento Mikołaj, Haraźny Jakub, Kaleta Kacper, Meresiński Mateusz, Pietrzykowski Wiktor, Pyszel Bartosz, Sobierajski Dawid, Szyndlar Oskar, Tkacz Mikołaj, Wójcik Mikołaj.
 
Trenerzy Karol Markowski i Filip Przemyski:
W niedzielny poranek rozegraliśmy ostatni mecz ligowy. Przeciwnikiem lider rozgrywek drużyna KKP. Pierwsza połowa bardzo dobra w naszym wykonaniu choć mało stworzyliśmy sytuacji bramkowych to poprzez współpracę potrafiliśmy przeciwstawić się drużynie przeciwnej. Początek drugiej połowy tracimy szybko bramkę i niestety nie potrafimy się już podnieść a przeciwnik konsekwentnie wykorzystuje nasz słabszy moment i strzela kolejne gole. Kolejne minuty to w naszym wykonaniu szereg złych decyzji a przede wszystkim brak utrzymania się przy piłce w środkowej strefie boiska i przy tym sporo niedokładności. Pełni nadziei oraz z zapałem do pracy czekamy na kolejny sezon zmagań, tymczasem przed nami kilka gier kontrolnych oraz turniejów.
 
KS DAP U12 (TT 2012B)
Rozgrywki ligowe, kategoria: Młodzik Młodszy (Kielce, 19.11.2023)
KS DAP Kielce 1:5 Baszta Rytwiany
KS DAP Kielce: Tytus Krzywda, Majcher Sebastian, Scifo Martin, Stępień Fabian, Trybek Jakub, Żubrowski Igor, Bednarski Antoni, Czuba Mikołaj, Golmento Mikołaj, Pyszel Bartosz, Szyndlar Oskar, Wójcik Mikołaj.
 
Trenerzy Karol Markowski i Filip Przemyski:
Ostatni mecz w rozgrywkach ligowych. Zawodnicy grali bardzo indywidualnie. Spora ilość podań była niedokładna. Oddaliśmy bardzo mało strzałów. W grze brakowało szybkości reakcji.
 
#tufutbolstajesiepasja