Podsumowanie weekendu – 2/3 grudnia 2023

Trudne warunki atmosferyczne były przyczyną odwołania wielu z zaplanowanych na ten weekend sparingów i gier kontrolnych naszych zespołów. Aktywny weekend mieli podopieczni trenerów Krzysztofa Mądzika i Jakuba Palki z rocznika 2015. Zapraszamy do lektury.
 
KS DAP U9 (TT 2015A)
Gra kontrolna (Masłów, 02.12.2023)
Klonówka Masłów 2014 – KS DAP Kielce
KS DAP Kielce: Mateusz Bęben, Tymon Cielecki, Alek Cielecki, Franciszek Kowalski, Kamil Koruba, Ignacy Świątek, Oliwier Nowak, Olek Barański, Szymon Markowski, Antek Konopka, Tymon Szkurłat, Janek Rybka, Franek Kołomyja, Wojtek Wyszomirski, Max Kołodziej, Leon Czech.
 
Trenerzy Krzysztof Mądzik i Jakub Palka:
Kolejna gra kontrolną z przeciwnikiem, którego znamy. Poziom spotkania średni ze względu na bardzo śliska nawierzchnię i zawężone pole gry. Graliśmy po pięciu zawodników plus bramkarz. Gra była dość chaotyczna przez dłuższą część spotkania.
 
KS DAP U9 (TT 2015B)
Gra kontrolna (Jędrzejów, 02.12.2023)
FA Jędrzejów – KS DAP Kielce
KS DAP Kielce: Jacek Figiel, Gerard Gierada, Jan Rokicki, Maksymilian Sternak, Aleksander Dziub, Jakub Łopatowski, Jan Wykręt, Wojciech Bańka, Maciej Kaczmarczyk.
 
Trenerzy Krzysztof Mądzik i Jakub Palka:
Tego dnia drużyna TT15B wybrała się na sparing do Jędrzejowa. Chłopcy rywalizowali z drużyną z Jędrzejowa przez prawie 2,5 godziny, dzięki czemu każdy z zawodników rozegrał ponad 90 minut. Sparing bardzo pożyteczny, ze względu na to, że my, jak i przeciwnicy prezentowaliśmy podobny poziom. Widać w naszej grze dużą poprawę jeśli chodzi o ustawienie oraz zawodnicy znacznie częściej wymieniają między sobą podania, nie tylko bazując na umiejętnościach gry 1×1. Mecz był bardzo otwarty z oby dwu stron dzięki czemu jedna, jak i druga drużyna strzeliła ponad 20 bramek.
 
KS DAP U11 (TT 2013A)
Gra kontrolna (Kielce, 02.12.2023)
Top Talent 2013A – Top Talent 2012B
 
#tufutbolstajesiepasja