Podsumowanie weekendu – 20/21 kwietnia 2024

Miniony weekend był pracowity dla naszych zawodników. Nasze młodsze ekipy uczestniczyły w turniejach i grach kontrolnych. Starsze zespoły natomiast na dobre rozpoczęły już rywalizację w rozgrywkach ligowych. Zapraszamy do obszernej relacji.

KS DAP U7 (TT 2017A)
Turniej: Gry szkoleniowe – rocznik 2016 (Charsznica, 20.04.2024)

KS DAP Kielce: Jan Rudkowski, Ignacy Gąsiorek, Wojciech Mazur, Franciszek Łaskawiec, Antoni Łaskawiec, Ignacy Tercz, Maksymilian Żak, Patryk Frydrych, Oliwier Mańka, Ignacy Tiuturski, Tymon Woźniak, Jan Góral, Wojciech Pałka, Filip Pałka, Aleksander Żurawski, Szymon Woźniak, Jeremi Piątkowski, Oliwier Kaczmarczyk, Bartosz Bawoł, Adam Gałązka.

Trenerzy Rafał Kruk i Michał Dąbrowski:

W sobotę wybraliśmy się do Charsznicy na gry szkoleniowe z rocznikiem starszym czyli 2016. W Charsznicy oba nasze zespoły rozegrały 5 mecze po 30 minut . Zespoły, z którymi zagrali nasi zawodnicy to: Unia Turza Śląska, AP Słomniczanka Słomniki, AP Staniątki, Naprzód Jędrzejów, MKS Strug Tyczyn. Były to bardzo wartościowe gry, które na długo pozostaną w pamięci zawodników. Na pewno jesteśmy zadowoleni z ambitnej postawy zawodników bo przyszło nam grać w trudniejszych warunkach. Lekcja gry jaką dziś otrzymali nasi zawodnicy na pewno zaprocentuje w niedalekiej przyszłości. Dziękujemy za zaproszenie organizatorom.

 

KS DAP U7 (TT 2017B)
Gra kontrolna (Kielce, 21.04.2024)

KS DAP Kielce – NAF Nowiny

KS DAP Kielce: Jan Rudkowski, Ignacy Gąsiorek, Wojciech Mazur, Franciszek Łaskawiec, Antoni Łaskawiec, Ignacy Tercz, Maksymilian Żak, Patryk Frydrych, Oliwier Mańka, Ignacy Tiuturski, Tymon Woźniak, Jan Góral, Wojciech Pałka, Filip Pałka, Aleksander Żurawski, Szymon Woźniak, Jeremi Piątkowski, Oliwier Kaczmarczyk, Bartosz Bawoł, Adam Gałązka.

Trenerzy Rafał Kruk i Michał Dąbrowski:

W niedzielę przy bardzo niskiej temperaturze zagraliśmy grę wewnętrzną, gdyż przeciwnik NAF Nowiny nie dal rady zebrać chętnych na mecz sparingowy. U nas również frekwencja była niska. Zawodnicy rozegrali serię 3 meczów systemem każdy z każdym w układzie 3×3. Skupialiśmy się na poprawie dryblingu i skutecznym atakowaniu. Dziękujemy naszym zawodnikom mimo kiepskiej aury za obecność.

 

KS DAP U7 (TT 2016A)
Turniej Future Cup 2016 (Kielce, 20.04.2024)

KS DAP Kielce: Bartosz Tuźnik, Ksawery Cieślicki, Tymon Szlufik, Jakub Konczewski, Kacper Nowakowski, Szymon Marek, Aleksander Jasnos, Franciszek Słopiecki, Tomasz Sadowski, Franciszek Wojton, Jakub Ozga, Julian Grudzień.

Trenerzy Piotr Chiberski i Jakub Chrzanowski:

20 kwietnia drużyna Top Talent 2016A rozegrała turniej Future Cup w Kielcach, gdzie do gry stanęło aż 16 zespołów. Chłopcy rywalizowali przez 6 godzin, rozgrywając w sumie 9 spotkań po 14 minut. Dodatkowym utrudnieniem była tego dnia pogoda, niestety potwierdziły się prognozy i całe rozgrywki były rozgrywane w deszczu. Rozgrywki były podzielone na dwie fazy, w pierwszej walczyliśmy o jak najlepszą lokatę z drużynami: Orlęta III Kielce, MKS Star Starachowice, BKS Lublin I, Akademia Radomiak Radom. W tej fazie wychodzimy z drugiego miejsca z bilansem 3 zwycięstw i jednego remisu. O kolejności zdecydował bilans bramkowy, a chłopcy z Radomia mieli więcej strzelonych bramek. Awansujemy do grupy mistrzowskiej, gdzie czekały na nas: Akademia Radomiak Radom, Orlęta I Kielce, Orlęta II Kielce, Beniaminek Iłża, KS Tur Turobin i tutaj również graliśmy systemem każdy z każdym. W tej fazie był już prawdziwy koncert naszych zawodników. Z bilansem 3 zwycięstw i 2 remisów zajmujemy 1 miejsce w turnieju. Dobra gra całej drużyny sprawiła, że w grupie mistrzowskiej chłopcy stracili tylko 2 gole. Rotacja na pozycjach wciąż sprawia że mogą doświadczać różnych sytuacji boiskowych. Cieszy również fakt że po popełnieniu błędów umieli wyciągać wnioski i poprawiać swoją grę. Mimo złej pogody chłopcy z uśmiechem na twarzy odebrali swoje medale i puchar a najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Franciszek Wojton. Dziękujemy za super organizacje turnieju.

 

KS DAP U7 (TT 2016B)
Rozgrywki ligowe: Żak Młodszy (Daleszyce, 21.04.2024)

KS DAP Kielce: Czupryński Kamil, Gronostaj Szymon, Jopek Antoni, Kotenko Andrii, Marek Franciszek, Musiał Jakub, Wołowski Jakub, Wypniewski Ignacy, Życki Mikołaj, Kajetan Dziewięcki, Adam Dulnik.

Trenerzy Piotr Chiberski i Jakub Chrzanowski:

Turniej rozgrywany w trudnych warunkach atmosferycznych, mimo tego chłopcy tego dnia pokazali się z bardzo dobrej strony. Jedna i druga drużyna grała bez zmian lecz chłopcy wykazywali się zaangażowaniem do ostatnich minut meczów.

 

KS DAP U9 (TT 2015A)
Rozgrywki ligowe (Jędrzejów, 20.04.2024)

KS DAP Kielce: Szymon Markowski, Jan Rybka, Leon Czech, Marley Flis, Tymon Cielecki, Alek Cielecki, Oliwier Nowak, Maksymilian Sternak, Ignacy Świątek, Antoni Konopka, Tymon Szkurłat.

Trenerzy Krzysztof Mądzik i Jakub Palka:

W turnieju wzięły udział dwie drużyny DAP Kielce. Obie drużyny pokazały się z bardzo dobrej strony. Na pochwałę zasługuje nasza gra w defensywie oraz w ofensywie, chociaż skuteczność mogła być odrobine lepsza. Jedna z drużyn zaliczyła komplet zwycięstw, druga natomiast nie miała tej szansy, ponieważ turniej został przerwany przed ostatnim meczem ze względu na złe warunki atmosferyczne. Brawa dla chłopców za efektywną grę mimo sporego deszczu.

 

KS DAP U9 (TT 2015B)
Rozgrywki ligowe (Promnik, 13.04.2024)
FA Jędrzejów – KS DAP Kielce

KS DAP Kielce: Mieszko Tomala, Maciej Kaczmarczyk, Jeremi Wzorek, Jan Wykręt, Filip Chmielewski, Leo Paczkowski, Wojciech Karcz, Wiktor Koziołek, Kacper Kozakowski.

Trenerzy Krzysztof Mądzik i Jakub Palka:

Turniej rozpoczęliśmy dwiema porażkami. Byliśmy nieskuteczni oraz brakowało u chłopców walki o piłkę. Później nasza gra znacząco się poprawiła, zaczęliśmy grać lepiej głównie przez większe zaangażowanie, widać było u chłopców wolę walki, co przełożyło się na zwycięstwa w kilku następnych spotkaniach.

 

KS DAP U10 (TT 2014A)
Rozgrywki ligowe: Orlik Młodszy (Kielce, 13.04.2024)

KS DAP Kielce – KSP Kielce – Góral Górno – Klonówka Masłów – Wicher Miedziana Góra
Trenerzy Maciej Górski i Łukasz Kwapisz:

Za nami kolejny turniej ligowy ŚZPN w kategorii Orlika Młodszego. Rywalizowaliśmy z Hetmanem I i II Włoszczowa oraz gospodarzem Industria Korona Kielce. Po raz kolejny drużyna PKS Arka Kluczewsko nie dojechała. W dzisiejszym zimnym i deszczowym dniu nasza gra pozostawiła wiele do życzenia. Brakowało przede wszystkim spokoju przy operowaniu piłką, co tworzyło okazję do wykorzystania dla rywala. Pozwoliliśmy, aby w nasze poczynania wkradła się nerwowość, która nie pozwoliła nam realizować założeń przed meczowych. Zarówno DAP I jak i DAP II poradził sobie z drużynami z Włoszczowy, ale z drużyną Korony Kielce nie podjęliśmy walki jak równy z równym jak przed tygodniem.

 

KS DAP U10 (TT 2014B)
Rozgrywki ligowe: Orlik Młodszy (Kielce, 21.04.2024)

KS DAP Kielce – KSP Kielce – Góral Górno – Klonówka Masłów – Wicher Miedziana Góra
Trenerzy Maciej Górski i Łukasz Kwapisz:

W dniu 21 kwietnia nasza drużyna była gospodarzem turnieju ligowego Orlika Młodszego. W turnieju wystąpiły drużyny: dwie ekipy DAP Kielce, KSP Kielce, MSS Masłów, Wicher Miedziana Góra, Góral Górno. Nasze obie ekipy zagrały na bardzo przyzwoitym poziomie. Stwarzaliśmy dużo sytuacji bramkowych zakończonych golami. Nasza gra w obronie bardzo się poprawiła i w całym turnieju straciliśmy łącznie 3 bramki. Jesteśmy bardzo zadowoleni z zaangażowania i walki, choć wiemy że możemy jeszcze więcej. Za tydzień jedziemy na turniej do Miedzianej Góry.

 

KS DAP U11 (TT 2013)
Rozgrywki ligowe: Orlik Starszy (Kielce, 21.04.2024)

KS DAP Kielce – Spartakus Daleszyce – Polonia Białogon – KKP Korona
Trenerzy Marcin Kośmicki i Arkadiusz Kądziela:

Kolejna intensywna sobota tym razem rozegraliśmy Turniej ŚZPN, którego organizatorem była Polonia Białogon. Podzieliliśmy zespół na dwie ekipy, które rywalizowały na tym turnieju. Jedna z drużyn zanotowała 5 zwycięstw. Najważniejsze dla nas to znakomita gra, górowaliśmy w pojedynkach 1v1, przeprowadziliśmy dużo składnych akcji zakończonych pięknymi golami. Ten turniej pokazał, że dzięki systematycznym treningom i intensywnej pracy widać postęp w grze i rozwój zawodników. Druga drużyna na tym samym Turnieju spisała się całkiem nieźle, choć ze zmiennym szczęściem, wygrywając 2 mecze, 2 remisując i 1 przegrywając. W trudnych warunkach przy padającym deszczu było widać zaangażowanie i wolę walki do samego końca.

 

KS DAP U11 (TT 2013)
Rozgrywki ligowe: Orlik Starszy (Kielce, 21.04.2024)

KS DAP Kielce – Korona Kielce SA – Champions Końskie – STAR Starachowice
Trenerzy Marcin Kośmicki i Arkadiusz Kądziela:

W zimny niedzielny poranek rozegraliśmy turniej w ramach rozgrywek ŚZPN. Zespoły Champions Końskie, Staru Starachowice i Korony Kielce postawiły wysoko poprzeczkę. Ponieśliśmy trzy porażki, natomiast zaangażowania oraz woli walki nie można było odmówić naszym zawodnikom. Pracujemy dalej.

 

KS DAP U12 (TT 2012a)
Gra kontrolna (Kielce, 20.04.2024)

Orlęta Kielce 0:1 KS DAP Kielce

KS DAP Kielce: Meresiński Mateusz, Łakomiec Michał, Tkacz Mikołaj,Stępień Fabian, Frańczak Filip, Bukała Xawery, Kisiel Filip, Sobaś Ignacy, Czarnecki Michał, Waniak Dawid.

Trenerzy Karol Markowski i Filip Przemyski:

Z powodu pauzy ligowej rozegraliśmy sparing z drużyna Orląt Kielce. Drużyna dobrze kreowała grę z czego jesteśmy bardzo zadowoleni ale niestety zawodziła skuteczność.

 

KS DAP U12 (TT 2012B)
Rozgrywki ligowe: Młodzik Młodszy (Włoszczowa, 21.04.2024)

Hetman Włoszczowa 2:0 KS DAP Kielce

KS DAP Kielce: Kita Igor, Goworek Jan, Majcher Sebastian, Kulczycki Antoni, Obara Wojciech, Bozowski Krystian, Witkowski Bartek, Brela Bartosz, Scifo Martin, Golmento Mikołaj, Haraźny Jakub, Kaleta Kacper, Szyndlar Oskar, Czuba Mikołaj.

Trenerzy Karol Markowski i Filip Przemyski:

Przegrywamy mecz na wyjeździe. Większość spotkania odbywała się na zbliżonym poziomie, niestety zabrakło u nas wykończenia, przeciwnik natomiast wykorzystał luki w działaniach defensywnych. Pomimo sporej ilości błędów indywidualnych, zawodnicy wykazywali wysokie zaangażowanie. Kolejny mecz gramy z UKS FA Pińczów na wyjeździe.

 

KS DAP U13 (TT 2011)
Rozgrywki ligowe: Liga Okręgowa Młodzika Starszego (Kielce, 20.04.2024)

GKS Góral Górno 2:5 KS DAP Kielce

Bramki: Filip Nowacki x4 i Szymon Sojda.

KS DAP Kielce: Miłosz Chabior, Bartłomiej Bartosz, Marcel Olter, Jakub Kaczmarski, Mateusz Rabiej, Filip Cielibała, Szymon Sojda, Jan Domoń, Tomasz Kruk, Leon Białek, Adam Suliga, Filip Nowacki.

Trenerzy Rafał Stefański i Łukasz Pluszewski:

Cieszy nas pierwsze zwycięstwo w bieżącej rundzie. Po ostatnich porażkach potrzebny był bodziec dla drużyny. Początek meczu znów pozostawał dużo do życzenia. Po indywidualnym błędzie straciliśmy bramkę na 0:1, jednak udało nam się odwrócić losy spotkania. Musimy wspomnieć, że zjawili się na naszym meczu również zawodnicy, którzy dzisiaj nie byli w kadrze oraz ich rodzice. Bardzo się cieszymy, ponieważ to pokazuje, że wszystkim zależy na tym, aby grupa była jak najsilniejsza.

 

KS DAP U13 (TT 2011)

Rozgrywki ligowe: Świętokrzyska Liga Młodzika Starszego (Kielce, 21.04.2024)

KS DAP Kielce 3:2 FA Pińczów

Bramki: Oskar Staniec x2 i Tomasz Kruk

KS DAP Kielce: Miłosz Chabior, Filip Gołąbek, Marcel Olter, Patryk Dąbrowski, Leon Białek, Tomasz Kruk, Adam Suliga, Mikołaj Olejarczyk, Filip Nowacki, Oskar Staniec, Marcin Kołomański, Jakub Kaczmarski.

Trenerzy Rafał Stefański i Łukasz Pluszewski:

Gratulacje dla zawodników za sportową postawę. Wygrać mecz, w którym przegrywa się 0:2 na pewno jest sztuką, ale musimy też wyciągać wnioski, ponieważ po raz kolejny zanotowaliśmy słaby początek meczu. Niemniej jednak brawo dla chłopaków za charakter. Chcielibyśmy, aby dzisiejszy mecz był fundamentem do zbudowania coraz silniejszej drużyny. Cieszymy się, że Rodzice, którzy zawsze nas wspierali w trudniejszych chwilach, dzisiaj mogli cieszyć się z naszego zwycięstwa. Następny mecz gramy z drużyną Naprzód Jędrzejów, który z pewnością będzie trudnym przeciwnikiem. Dziękujemy wszystkim za wsparcie.

 

KS DAP U14 (TT 2010)
Rozgrywki ligowe: I Liga Świętokrzyska Trampkarza Młodszego (Kielce, 20.04.2024)
KS DAP Kielce 3:5 KKP Korona

Bramki: Olbratowski, Pasternak, Świeboda.

KS DAP Kielce: Ślęzak, Tutaj, Stępień, Dulak, Cedro, Świeboda, Wojniak, Pasternak, Olbratowski, Sojka, Pękalski oraz Michalski, Kuc, Del Favero, Klimek, Kowalski, Kwiatek.

Trenerzy Paweł Drobniak i Łukasz Polak:

W meczu derbowym toczył się wyrównany pojedynek, z którego ostatecznie zwycięsko wyszli zawodnicy KKP. Ospale weszliśmy w mecz. Zbyt często mieliśmy przestoje w płynnej grze. Do przerwy remisowaliśmy 2:2. KKP w drugiej połowie strzeliło dwie ładne bramki po uderzeniach z dystansu. Próbowaliśmy jeszcze odwrócić losy spotkania i zaczęliśmy mocniej atakować. Po dokładnym dograniu Sojki z pierwszej piłki po słupku uderzył Świeboda. KKP w ostatniej akcji meczu strzeliło po kontrataku piątą bramkę, gdy nasz zespół postawił wszystko na jedną kartę i atakował praktycznie całym zespołem. Za tydzień zagramy z KSZO Ostrowiec.

 

KS DAP U14 (TT 2010)
Rozgrywki ligowe: II Liga Świętokrzyska Trampkarza Młodszego (Kielce, 21.04.2024)
Baszta Rytwiany 3:6 KS DAP Kielce.

Bramka: Olbratowski x3, Koszara, Bera, Stępień.

KS DAP Kielce: Kusto – F.Wijas, Filipek, Kozakowski, Bera, Michalski, Jabłoński, Kołomyja, Świeboda, Olbratowski, Pasternak, Stępień, Dulak, Toporowski.

Trenerzy Paweł Drobniak i Łukasz Polak:

W 3 kolejce mierzyliśmy się na wyjeździe z drużyną Baszty Rytwiany. Obie ekipy były nastawione na grę bardzo ofensywną. Naszym cel dzisiaj był prosty, grać solidnie w tyłach, a z przodu strzelać bramki. No i chłopcy strzelili ich dzisiaj 6, a gdyby wykorzystali chociaż połowę tych sytuacji które mieli to wynik mógłby być dużo wyższy. Pomimo paru słabszych momentów, należy pochwalić cały zespół za postawę, charakter i wysiłek jaki dzisiaj pozostawili na boisku. Mam nadzieję, że to spotkanie będzie dla tej ekipy pozytywnym bodźcem na dalszą część rywalizacji ligowej.

 

KS DAP U16 (TT 2008/2009)
Rozgrywki ligowe (Kielce, 20.04.2024)
Unia Sędziszów 0:8 KS DAP Kielce

Bramki: Kochanowski x3, Kuhniuk, Troczynski, Wieczorek x2, Pawlik.

Trenerzy Tomasz Ćwil i Szymon Dalach:

Pewne zwycięstwo na wyjeździe w Sędziszowie, od początku kontrola spotkania. Wynik mógł być jeszcze wyższy ale zabrakło wykończenia.

#tufutbolstajesiepasja