Podsumowanie weekendu – 20/21 stycznia 2024

Miniony weekend był pracowity dla naszych zawodników. Nasze ekipy uczestniczyły w turniejach i grach kontrolnych. Przygotowania do rundy rewanżowej trwają w najlepsze. Zapraszamy do relacji.
 
KS DAP U7 (TT 2017A / TT 2017B)
Gra kontrolna (Kielce, 20.01.2024)
KKP Korona – KS DAP Kielce
KS DAP Kielce A: Głąb Marcel, Bawoł Bartosz, Gałązka Adam, Kutyła Leon, Piątek Aleksander, Żurawski Aleksander, Góral Jan, Zachariasz Leo, Bujak Jakub, Łaskawiec Antek, Piątkowski Jeremi, Woźniak Szymon.
KS DAP Kielce B: Dyrdół Tymon, Labarzewski Wojtek, Bełkowski Jan, Kamiński Marcin, Staniec Wiktor, Ziębiński Kuba.
 
Trenerzy Rafał Kruk i Michał Dąbrowski:
W sobotę drużyna TT 17 A i B zostały połączone i zagrały sparing z KKP Korona. Mecze toczyły się na 3 boiskach jednocześnie, co dało każdemu zawodnikowi dużo minut gry. Obie nasze grupy wyglądały dziś bardzo dobrze co przełożyło się na bardzo dużą ilość strzelonych bramek i mało straconych. Skuteczność dziś nie zawiodła większość akcji kończyła się bramką, musimy popracować nad grą w obronie bo chłopcy o tym zapominają. Dziękujemy za wartościowy sparing drużynie KKP.
 
KS DAP U7 (TT 2017A / TT 2017B)
Turniej Moravia Cup (Bilcza, 20.01.2024)
KS DAP Kielce A: Mazur Wojciech, Żak Maksymilian, Tercz Ignacy, Gąsiorek Ignacy, Mańka Oliwier, Kaczmarczyk Oliwier, Łaskawiec Franek.
KS DAP Kielce B: Dyraga Maksymilian, Brelak Tomasz, Woźniak Tymon, Grabalski Wiktor, Suchenia Aleksander, Tiuturski Ignacy, Pałka Wojciech, Prędota Witold.
 
Trenerzy Rafał Kruk i Michał Dąbrowski:
W sobotę grupa A i B 2017 wzięła udział w turnieju Moravia Cup. W turnieju wzięło udział 9 zespołów Moravia Morawica – 2 drużyny, DAP Kielce – 2 drużyny, Orlęta Kielce, KKP Korona Kielce – 2 drużyny, Brain&Body Chmielnik, Football Academy Skarżysko Kamienna. Kadra A spisała się bardzo dobrze w turnieju i zakończyła go ze stosunkiem bramek 55-10. Chłopcy dobrze spisali się w ofensywie, niektóre bramki padały po fajnych akcjach zespołowych. Kadra B zakończyła turniej ze stosunkiem bramek 27-27. Dla niektórych chłopców był to 1 taki turniej i widać było to na boisku. Cieszy nas bardzo, że chłopcy byli bardzo zaangażowani od początku do końca. Na koniec turnieju każdy z zawodników dostał medale i puchar. 2 naszych zawodników zostało wyróżnionych nagrodami indywidualnymi jako najlepsi zawodnicy w swojej drużynie Zespół A – Mańka Oliwier, Zespół B – Woźniak Tymon.
 
KS DAP U9 (TT 2015A)
Gra kontrolna (Kielce, 18.01.2024)
Orlęta Kielce – KS DAP Kielce
KS DAP Kielce: Antek Konopka, Franek Kowalski, Alek i Tymon Cieleccy, Antek Szkurłat, Szymon Iwański, Krystian Mazurkiewicz, Mateusz Kamil Koruba Ignacy Świętek, Olek Barański, Leon Czech , Maksym Sternak, Janek Rybka.
 
Trenerzy Krzysztof Mądzik i Jakub Palka:
Podobnie jak w poprzednim meczu na Dąbrowie na początku szukaliśmy się na boisku, nie potrafiąc grać na dużej przestrzeni. Z czasem było lepiej. W tym spotkaniu byliśmy słabsi od rywala. Wynikało to trochę z absencji. Uporczywie uczymy się grać od tyłu w wysokim pressingu gospodarzy, tracąc dużo bramek co jest naturalną konsekwencją. Rotujemy świadomie pozycjami. Bardzo dużo kreatywnej gry do przodu.
 
KS DAP U10 (TT 2014A)
Gra kontrolna (Kielce, 20.01.2024)
KS DAP Kielce – Star Starachowice
 
Trenerzy Maciej Górski i Łukasz Kwapisz:
W sobotnie przedpołudnie odwiedził nas dobrze znany rywal Star Starachowice. Pomimo dobrego początku, gdzie graliśmy wysoko i po odzyskaniu piłki strzeliliśmy bramkę na 1:0, wraz z upływem czasu to goście dyktowali warunki gry. Byli bardziej mobilni, zaangażowani, a przede wszystkim bardziej skuteczni. W naszym wykonaniu było za dużo strat. Zawodnicy walczyli do końca, za co należą im się brawa, jednak to gracze ze Starachowice wyjeżdżają z podniesionymi głowami. Za tydzień sparing z Champions Końskie.
 
KS DAP U10 (TT 2014B)
Gra kontrolna (Sędziszów, 20.01.2024)
Unia Sędziszów – KS DAP Kielce
 
Trenerzy Maciej Górski i Łukasz Kwapisz:
W sobotę nasza drużyna wybrała się na mecz do Sędziszowa, gdzie przyszło nam się zmierzyć z mocnym przeciwnikiem Unią Sędziszów. Początek meczu to dominacja drużyny gospodarzy, czego efektem były szybko stracone bramki przez naszą drużynę. Ewidentnie przespaliśmy tą część meczu, ale po korektach w ustawieniu zaczęliśmy odrabiać straty i nasza gra stawała się bardziej płynna. Chłopaki pokazali charakter i wolę walki i to cieszy choć jeszcze mamy sporo do poprawy. Dziękujemy drużynie Unii Sędziszów za zaproszenie i miłe przyjęcie i już nie możemy się doczekać rewanżu.
 
KS DAP U11 (TT 2013A)
Gra kontrolna (Skarżysko – Kamienna, 20.01.2024)
PAS Skarżysko – Kamienna – KS DAP Kielce
 
KS DAP U11 (TT 2013B)
Gra kontrolna (Skarżysko – Kamienna, 20.01.2024)
PAS Skarżysko – Kamienna – KS DAP Kielce
 
KS DAP U12 (TT 2012B)
Gra kontrolna (Kielce, 21.01.2024)
KS DAP Kielce – FA Jędrzejów
KS DAP Kielce: Trybek, Kita, Scifo, Trela, Majcher, Brela, Goworek, Witkowski, Kulczycki, Stępień, Popis, Krzywda.
 
Trenerzy Karol Markowski i Filip Przemyski:
Drużyna z Jędrzejowa odmówiła przyjazdu na mecz kontrolny z powodu licznych chorób, dlatego byliśmy zmuszeni rozegrać grę wewnętrzna. Podzieleni na dwa zespoły czarny i zielony rozegramy mecz 2×30 minut. Sparing pomimo iż była to gra między sobą był naprawdę emocjonujący, chłopcy podeszli to pojedynku mocno skoncentrowani i z dużym zaangażowaniem. Nie brakowało świetnych akcji czy pięknych bramek. Widać było ze zawodnicy są „ głodni” gry.
 
KS DAP U13 (TT 2011)
Gra kontrolna (Kielce, 21.01.2024)
KS DAP Kielce 2011 – KS DAP Kielce 2012
Mecz został odwołany ze względu na warunki pogodowe oraz boiskowe, kierując się troską o zdrowie i bezpieczeństwo podopiecznych.
 
#tufutbolstajesiepasja