Podsumowanie weekendu – 23/24 marca 2024

Miniony weekend był pracowity dla naszych zawodników. Nasze ekipy uczestniczyły w turniejach i grach kontrolnych. Zespół Top Talent 2010 rozpoczął natomiast zmagania ligowe, o czym przeczytacie poniżej. Zapraszamy do relacji.

KS DAP U7 (TT 2017A/B)
Turniej Halowy Skrzatów (Końskie, 23.03.2024)
KS DAP Kielce 2017A: Wojciech Mazur, Antoni Łaskawiec, Franciszek Łaskawiec, Ignacy Gąsiorek, Patryk Frydrych, Maks Żak, Oliwier Mańka.
KS DAP Kielce 2017B: Ignacy Tiuturski, Wojciech Pałka, Filip Pałka, Tymon Woźniak, Łukasz Gołąbek, Aleksander Suchenia, Piotr Trojan, Jan Bełkowski.

Trenerzy Rafał Kruk i Michał Dąbrowski:
W sobotnie przedpołudnie nasz zespół TT 2017 A i B wyruszył na turniej halowy skrzatów do Końskich. Ogólnie każda drużyna rozegrała 7 spotkań, co dało łącznie 90 minut grania. Jesteśmy pod wrażeniem formy naszych zawodników, którzy prezentowali się wyśmienicie na tle drużyn obecnych na turnieju. Od pierwszego do ostatniego meczu grali z wielkim zaangażowaniem i uśmiechem na ustach. Wracamy do Kielc z bardzo cennym doświadczeniem. Najlepszym zawodnikiem naszego zespołu B został Jan Bełkowski, a zespołu A – Wojciech Mazur. Dziękujemy organizatorom Neptun Końskie za zaproszenie!

KS DAP U8 (TT 2016A)
Gra kontrolna (Kielce, 24.03.2024)
KS DAP Kielce – Astra Piekoszów
KS DAP Kielce: Bartosz Tuźnik, Ksawery Cieślicki, Maksymilian Szkurłat, Tymon Szlufik, Jakub Konczewski, Maksymilian Saletra, Kornel Bugajski, Kacper Nowakowski, Filip Papież, Jakub Makuch, Szymon Marek, Oskar Boszczyk, Aleksander Jasnos, Franciszek Słopiecki, Piotr Kłoczko, Adam Mazurek, Gustaw Armański, Tomasz Sadowski, Franciszek Wojton, Mikołaj Jurkowski, Jakub Ozga, Julian Grudzień.

Trenerzy Piotr Chiberski i Jakub Chrzanowski:
23 marca drużyna Top Talent 2016A rozegrała sparing z drużyną Astry Piekoszów. Chłopcy rywalizowali przez 2 godziny na boisku ze sztuczną nawierzchnią równolegle na dwóch boiskach. Chłopcy dzisiaj szybciej podejmowali decyzje o finalizacji akcji i robili to bardzo odważnie. Dziękujemy rywalowi za pożyteczny sparing.

KS DAP U8 (TT 2016B)
Turniej (Daleszyce, 24.03.2024)
KS DAP Kielce – Spartakus Daleszyce – KKP Korona – Góral Górno
KS DAP Kielce: Tymon Zapała, Leon Zapała, Franciszek Marek, Dawid Pietruszka, Antoni Tofil, Aleksander Wałek, Szymon Gronostaj, Adam Dulnik, Kajetan Dziewięcki, Kamil Czupryński, Mikołaj Życki, Ignacy Wypniewski.

Trenerzy Piotr Chiberski i Jakub Chrzanowski:
W niedziele drużyna TT 2016B wzięła udział w turnieju, który odbył się w Daleszycach. Wystawiliśmy dwie drużyny po 6 osób w każdej z nich. W turnieju oprócz naszej ekipy udział wzięły dwie drużyny KKP Korony Kielce, Spartakusa Daleszyce i jedna Górala Górno. Spotkania stały na wyrównanym poziomie. Wszyscy zawodnicy podeszli do meczów bardzo zaangażowani. Każdy z chłopców dostał pamiątkowy medal. Po turnieju wspólnie zjedliśmy pizzę. Dziękujemy drużynie Spartakusa Daleszyce za zaproszenie i dobrą zabawę.

KS DAP U9 (TT 2015A)
Gra kontrolna (Kielce, 23.03.2024)
KS DAP Kielce – KKP Korona
KS DAP Kielce: Franek Kołomyja Ignacy Świętek Oliwier Nowak Antek Konopka Tymon Szkurłat Tymon Cielecki Maksym Sternak Szymon Markowski Kamil Koruba Gerard Gierada Franek Kowalski Mateusz Bęben.

Trenerzy Krzysztof Mądzik i Jakub Palka:
Niestety mecz nie doszedł do skutku, ze względu na nieobecność przeciwnika na meczu kontrolnym… Zagraliśmy w zamian grę wewnętrzną 6×6, grając 2x 35 minut.

KS DAP U9 (TT 2015B)
Gra kontrolna (Kielce, 19.03.2024)
KS DAP Kielce – KKP Korona
KS DAP Kielce: Antoni Mizdrak, Jan Wykręt, Filip Chmielewski, Kazimierz Stróżyk, Leo Paczkowski, Jeremiasz Wzorek, Dominik Pęczkowicz, Oliver Paradowski, Wojciech Karcz, Kacper Kozakowski, Wiktor Koziołek, Jan Rokicki, Mieszko Tomala.

Trenerzy Krzysztof Mądzik i Jakub Palka:
Tego dnia drużyna TT15B rozegrała grę kontrolną z rówieśnikami z KKP Korona z grupy brązowej. Graliśmy w wymiarze 6+1 przez półtorej godziny. Chłopcy dobrze realizowali założenia przedmeczowe co przełożyło się na bardzo dużą ilość strzelonych bramek. Dziękujemy drużynie KKP za sparing.

KS DAP U10 (TT 2014A)
Mecz kontrolny (Kielce, 24.03.2024)
KS DAP Kielce – Broń Radom – Orlęta Kielce

Trenerzy Maciej Górski i Łukasz Kwapisz:
Grupa Top Talent 2014A wzięła udział w grze kontrolnej trzech zespołów. Naszymi przeciwnikami były drużyny Broni Radom i Orląt Kielce. Do rywalizacji wystawiliśmy dwa zespoły. Ze względu na spore nieobecności mieliśmy do dyspozycji po jednym zawodniku na zmianę w każdej ekipie. Każda z drużyn rozegrała dzisiaj mecze w formacie 3×30 min. Za tydzień wyjazd do Niecieczy na kolejne granie z mocnym rywalem.

KS DAP U10 (TT 2014B)
Mecz kontrolny (Kielce, 23.03.2024)
FA Jędrzejów – KS DAP Kielce

Trenerzy Maciej Górski i Łukasz Kwapisz:
W dniu dzisiejszym nasza drużyna udała się do Jędrzejowa na sparing z FA Jędrzejów. Od początku mecz stał na wysokim i wyrównanym poziomie. Obie drużyny operowały piłką, stwarzając dużo dogodnych sytuacji bramkowych. Z upływem czasu w nasze poczynania wkradła się niedokładność i musieliśmy odzyskiwać piłkę i budować akcje od początku. Dzisiejszy mecz dedykujemy naszego bramkarzowi Marcelowi, który podczas gr kontrolnej złamał rękę. Dziękujemy drużynie FA Jędrzejów za mecz w przyjaznej atmosferze i czekamy na rewanż u nas.

KS DAP U11 (TT 2013A)
Mecz kontrolny (Kielce, 23.03.2024)
KS DAP Kielce – Korona Kielce

Trenerzy Marcin Kośmicki i Arkadiusz Kądziela:
W sobotni poranek nasza drużyna rozegrała sparing z Korona S.A. Mecz rozegrany z bardzo wymagającym przeciwnikiem. Ta gra kontrolna pomoże nam wyciągnąć wnioski na przyszłość i skupić się nad doskonaleniem konkretnych elementów.

KS DAP U11 (TT 2013B)
Mecz kontrolny (Kielce, 23.03.2024)
KS DAP Kielce – KS DAP Kielce 2012B

Trenerzy Marcin Kośmicki i Arkadiusz Kądziela:
Drużyna rozegrała sparing z chłopcami starszymi i było to widoczne, że warunki fizyczne odgrywały znaczącą rolę. Zespól podszedł bardzo ambitnie do pojedynku i z tego należy się cieszyć.

KS DAP U13 (TT 2011)
Gra kontrolna (Kielce, 24.03.2024)
Moravia Morawica 7:3 KS DAP Kielce
Bramki: Piotr Szcześniak, Adam Suliga i Patryk Dąbrowski.
KS DAP Kielce: Miłosz Chabior, Filip Gołąbek, Patryk Dąbrowski, Kamil Kisio, Filip Cielibała, Piotr Szcześniak, Adam Suliga, Miłosz Stęplewski, Oskar Staniec, Tomasz Kruk, Szymon Szeląg, Jakub Słotwiński, Mateusz Rabiej.

Trenerzy Rafał Stefański i Łukasz Pluszewski:
Rozegraliśmy mecz kontrolny z bardzo wymagającym przeciwnikiem w wymiarze 3×30 minut. W spotkaniu tym wystąpiła duża rotacja zawodników na poszczególnych pozycjach. Świadczy to o tym, że cały czas szukamy różnych rozwiązań, które – mamy nadzieję – pomogą w konfrontacjach ligowych. Jesteśmy zadowoleni z dzisiejszego sparingu. Udowodniliśmy sobie, że przy odpowiednim podejściu do meczu, odpowiedniej koncentracji i mobilizacji potrafimy robić coś, co wcześniej wydawało nam się niemożliwe do zrealizowania. Trzeba przyznać, że chłopcy zostawili sporo zdrowia ma boisku. Mamy w zespole trochę problemów zdrowotnych, trzymamy kciuki za ich szybki powrót do zdrowia. Dziękujemy Chłopakom za walkę, sportową postawę oraz ich Rodzicom za obecność i wsparcie dla nas.

KS DAP U14 (TT 2010)
Rozgrywki ligowe (Kielce, 24.03.2024)
KKP Korona 5:1 KS DAP Kielce
Bramki: Pękalski.
KS DAP Kielce: Kusto, Tutaj, Dulak, Stępień, Pasternak, Reviakin, Kwiatek, Wojniak, Olbratowski, Pękalski, Sojka oraz Koszara, Kuc, Cedro, Klimek, Kozakowski, Michalski, Świeboda.

Trenerzy Paweł Drobniak i Łukasz Polak:
W meczu inaugurującym rundę wiosenną zmierzyliśmy się ze złotą KKP 2011. Początek meczu to szybko strzelony gol przez KKP po szybkim odbiorze po wznowieniu gry od bramki przez nasz zespół. Szybko odpowiedzieliśmy kontratakiem. Po podaniu od Olbratowskiego na wolne pole do Pękalskiego wyrównaliśmy. Przez pierwsze 30 minut toczyliśmy wyrównany mecz z drużyną KKP. Chłopcy nie pozwalali się rozkręcić gospodarzom szybko doskakiwaliśmy do przeciwnika, często próbując go wyprzedzać co rozbijało ataki KKP. W pierwszej połowie po braku komunikacji i braku reakcji straciliśmy bramkę po rzucie rożnym i przegrywaliśmy jednym golem. W drugiej połowie zostawiliśmy więcej miejsca KKP przy rozegraniu piłki i powiększyła się przewaga przeciwników.

KS DAP U16 (TT 2008/2009)
Gra kontrolna (Kielce, 23.03.2024)
KS DAP Kielce 3:1 Naprzód Jędrzejów
Bramki: Tyczkowski, Romanovsky, Łodyga.
KS DAP Kielce: Bysiak, Bobra, Winiarczyk, Boksa, Franczak, Wieczorek, Romanovsky, Szczepanek, Tyczkowski, Kochanowski, Pawlik, Troczynski, Marcisz,Sztandera, Sieczko, Kita, Łodyga, Gospadarek, Kolda, Sahosko.

Trenerzy Tomasz Ćwil i Szymon Dalach:
Po tym meczu jestem bardzo zadowolony z chłopaków. Od początku realizowaliśmy nasze założenia taktyczne na ten mecz które wychodziły z naszych ostatnich treningów. Bardzo to cieszy przed początkiem rozgrywek ligowych.

#tufutbolstajesiepasja