Podsumowanie weekendu – 24/25 luty 2024

Miniony weekend był pracowity dla naszych zawodników. Nasze ekipy uczestniczyły w turniejach i grach kontrolnych. Zapraszamy do relacji.
 
KS DAP Monroe
Gra kontrolna (Kielce, 24.02.2024)
Orlęta Kielce – DAP Monroe
Trenerzy Monika Czerwiak i Adrianna Majecka:
Dziś dziewczynki z grupy Monroe rozegrały swój kolejny halowy sparing. Nasze 4 drużyny 3 osobowe miały bardzo dużo grania. Głównie cieszy, że na każdy sparing przychodzi prawie cała drużyna. Można było zaobserwować, że dziewczyny chętnie podejmowały decyzję o dryblingu oraz szerszym rozstawieniu się na boisku.
 
KS DAP U8 (TT 2017A)
Gra kontrolna (Kielce, 24.02.2024)
TT2017A – TT2016B
KS DAP Kielce: Mazur Wojciech, Łaskawiec Franek, Łaskawiec Franek, Bujak Jakub, Piątkowski Jeremi, Żak Maksymilian, Zachariasz Leo, Frydrych Patryk, Gałązka Adam, Żurawski Aleksander, Piątek Aleksander.
Trenerzy Rafał Kruk i Michał Dąbrowski:
W sobotę drużyna TT 17 A rozegrała sparing z drużyną TT 16 B. Graliśmy na 2 boiskach jednocześnie, co dało każdemu dużo minut grania. Chłopcy dobrze zaprezentowali się przeciwko starszym kolegom. Graliśmy w systemie 4+1 dla naszej grupy była to nowość na początku nie mogliśmy się odnaleźć, ale z biegiem czasu widać było postępy w grze. Cieszy nas że chłopcy byli bardzo zaangażowani od początku do końca. Dziękujemy drużynie TT 16B za sparing.
 
KS DAP U8 (TT 2017B)
Gra kontrolna (Kielce, 24.02.2024)
KS DAP Kielce – Astra Piekoszów
KS DAP Kielce: Bełkowski Jan, Brelak Tomasz, Butenko Adam, Chojnecki Franciszek, Dyraga Maksymilian,, Grabalski Wiktor, Pałka Filip, Pałka Wojciech, Staniec Wiktor, Suchenia Aleksander, Szewczyk Stanisław, Tiuturski Ignacy, Trojan Piotr, Ziębiński Kuba, Śledź Jan, Żołądek Antoni, Gołąbek Łukasz, Figura Jakub.
Trenerzy Rafał Kruk i Michał Dąbrowski:
24.02 W sobotę drużyna TT 17B zagrała sparing z Astra Piekoszów. Mecze toczyły się na 2 boiskach jednocześnie. Nasi chłopcy źle weszli w mecz, ale z biegiem czasu nasza gra wyglądała coraz lepiej. Widać było duże zaangażowanie i chęć strzelania bramek. Dla części drużyny była to pierwsza gra, co było widać u niektórych na boisku. Było sporo fajnych akcji oraz pięknych bramek. Dziękujemy drużynie z Piekoszowa za sparing.
 
KS DAP U8 (TT 2016B)
Gra kontrolna (Kielce, 24.02.2024)
TT2017A – TT2016B
KS DAP Kielce: Kajetan Dziewięcki, Kacper Janczyk, Ryszard Puchała, Adam Dulnik, Nikodem Szybalski, Mikołaj Piątkowski, Kuba Musiał, Antoni Tofil, Antoni Jopek, Kamil Czuprynski, Tymon Zapała, Kacper Boksa, Ignacy Wypniewski, Kuba Wołowski, Szymon Gronostaj.
Trenerzy Piotr Chiberski i Jakub Chrzanowski:
24 lutego drużyna Top Talent 2016B rozegrała sparing z młodszymi kolegami z akademii. Chłopcy rywalizowali przez 2 godziny na 2 równoległych boiskach. Kilka ciekawych akcji, sporo bramek, pojedynków 1×1 oraz skutecznych interwencji bramkarzy mogli zobaczyć rodzice i trenerzy podczas sobotnich zmagań na grze kontrolnej obu drużyn.
 
KS DAP U9 (TT 2015A)
Gra kontrolna (Kielce, 24.02.2024)
KS DAP Kielce – Baszta Rytwiany
KS DAP Kielce: Franek Kowalski, Szymon Markowski, Franek Kołomyja, Wojciech Wyszomirski, Kamil Koruba, Ignacy Świętek, Leon Czech, Oliwier Nowak, Antek Konopka, Tymon I Alek Cielecki, Maksym Sternak, Szymon Iwański, Krystian Mazurkiewicz.
Trenerzy Krzysztof Mądzik i Jakub Palka:
Przez 2 godziny graliśmy systemem 5 + bramkarz, na dwa składy naprzemiennie. Wybiegaliśmy ten mecz jak należy. Przeciwnik nie posiadał tak szerokiej kadry, więc z minuty na minutę słabł w oczach i tracił wiele bramek. Tego dnia mogliśmy zobaczyć wiele ciekawych akcji i ładnych bramek.
 
KS DAP U9 (TT 2015B)
Gra kontrolna (Kielce, 24.02.2024)
KS DAP Kielce – SAR Przyjmo
KS DAP Kielce: Kazimierz Stróżyk, Gerard Gierada, Jan Rokicki, Wiktor Spychaj, Aleksander Dziub, Antoni Wydrych, Jan Wykręt, Jakub Łopatowski, Oliver Paradowski, Dominik Pęczkowicz, Mieszko Tomala, Jeremi Wzorek, Maciej Kaczmarczyk, Dawid Materek.
Trenerzy Krzysztof Mądzik i Jakub Palka:
Tego dnia drużyna TT15B rozegrała sparing z zespołem SAR Przyjmo. Nasza gra była przeplatana lepszymi i gorszymi momentami. Chwilami my prowadziliśmy grę, chwilami robił to przeciwnik. Mimo wszystko nasza gra wyglądała zadowalająco. Zawodnicy odważnie grali w ofensywie i w miarę upływu czasu zdobywaliśmy coraz więcej bramek. Dalej nie wystrzegaliśmy się błędów zwłaszcza w grze obronnej.
 
KS DAP U10 (TT 2014A)
Gra kontrolna (Kielce, 24.02.2024)
KS DAP Kielce – Góral Górno
Trenerzy Maciej Górski i Łukasz Kwapisz:
Dzisiaj przyjechała do nas drużyna GKS Góral Górno. Do 5 zawodników z grupy A włączyliśmy 8 chłopców z grupy B, których chcieliśmy wyróżnić za postawę na treningach. Początek sparingu był wyrównany, ale wraz z biegiem czasu nasi podopieczni zaczęli przejmować inicjatywę. Do końca zawodów nie zwolniliśmy tempa, kontrolując wydarzenia boiskowe, na nie wiele pozwalając rywalom. Dzisiejszy sparing pokazał nam, że posiadamy wielu utalentowanych zawodników w naszym roczniku. Chłopcy, którzy zostali wyróżnieni pracowali dzisiaj na maksa, niektórzy zgłaszając swoją kandydaturę, by w przyszłości włączyć ich do kadry A. Dla nas trenerów to świetna sprawa, że w obu ekipach jest rywalizacja. W niedzielę część zawodników z kadry A weźmie udział w turnieju „warszawskie granie”.
 
KS DAP U10 (TT 2014A)
Turniej „Warszawskie granie” (Warszawa, 24.02.2024)
Trenerzy Maciej Górski i Łukasz Kwapisz:
Drużyna Top Talent 2014A wzięła udział w turnieju „Warszawskie granie”. Naszymi przeciwnikami były dzisiaj : BVB Warsaw Academy, AGAPE Białołęka, Młody Talent Pruszków, Hutnik Warszawa, Białe Orły Warszawa oraz Broń Radom. Na sześć meczów wygraliśmy dwa, jeden zremisowaliśmy, a wyższość przeciwnika musieliśmy uznać trzykrotnie. Nasz bilans bramkowy to 5 bramek strzelonych oraz 8 straconych. Finalnie zajmujemy 8 miejsce na 12 drużyn, gdzie w meczu o 7 miejsce przegraliśmy w rzutach karnych. Rozgrywki stały na bardzo wysokim poziomie, każdy rywal był bardzo wymagający, czego na co dzień nie doświadczamy w naszym województwie. Kolejne bardzo cenne minuty dla naszych zawodników, które na pewno zaprocentują w przyszłości.
 
KS DAP U11 (TT 2013A/TT 2013B)
Gra kontrolna (Kielce, 24.02.2024)
KS DAP Kielce – Champions Końskie
Trenerzy Marcin Kośmicki i Arkadiusz Kądziela:
W związku z odwołaniem przez drużynę z Końskich przyjazdu do Kielc byliśmy zmuszeni rozegrać grę wewnętrzną. Zawodnicy z grupy TT2013A i TT2013B rozegrali w sobotni słoneczny poranek grę wewnętrzną. Zaangażowania obu drużynom nie można odmówić. Natomiast wprowadzone przez trenerów rzuty karne wywołały w zawodnikach wiele emocji.
 
KS DAP U12 (TT 2012A)
Gra kontrolna (Kielce, 25.02.2024)
KS DAP Kielce 2:0 Orlik Radom
Bramki: Tkacz, Czarnecki.
KS DAP Kielce: Frańczak, Haraźny, Pietrzykowski, Sobaś, Meresiński, Bukała, Czarnecki, Waniak, Czuba, Wójcik, Tkacz, Pyszel, Kisiel.
Trenerzy Karol Markowski i Filip Przemyski:
W niedzielny poranek rozegraliśmy na zakończenie ferii zimowych mecz kontrolny z drużyna z Radomia Orlikiem Radom. Mecz w naszym wykonaniu był bardzo nerwowy, było bardzo dużo niedokładności. Wracamy do pracy na pełnych obrotach po krótkiej przerwie. Dziękujemy zawodnikom za zaangażowanie.
 
KS DAP U13 (TT 2011)
Gra kontrolna (Kielce, 24.02.2024)
KS DAP Kielce 5:6 GKS Nowiny
Bramki: Piotr Szcześniak x3, Oskar Staniec x2
KS DAP Kielce: Miłosz Chabior, Jakub Bujak, Bartłomiej Bartosz, Leon Białek, Patryk Dąbrowski, Marcin Kołomański, Oleksandr Novodran, Krystian Bozowski, Filip Cielibała, Filip Nowacki, Adam Suliga, Miłosz Stęplewski, Oskar Staniec, Tomasz Kruk, Piotr Szcześniak.
Trenerzy Rafał Stefański i Łukasz Pluszewski:
Byliśmy drużyną przeważającą jeśli chodzi o posiadanie piłki. Częściej utrzymywaliśmy się przy niej, za co trzeba pochwalić drużynę. Do przerwy było 0:0, w drugiej połowie prowadziliśmy nawet 3:0. Niestety rozluźnienie i błędy w obronie sprawiły, że przegrywaliśmy 3:6. Nie poddaliśmy się i wyciągnęliśmy na 5:6 i mieliśmy jeszcze szansę na remis. Testujemy zawodników, którzy niebawem mogą dołączyć do nas i pomóc w następnych meczach. Mieliśmy przewagę w grze piłką, ale przeciwnik był skuteczniejszy, za co trzeba docenić. Pracujemy dalej i wierzymy, że przyjdą dla nas lepsze dni.
 
KS DAP U14 (TT 2010)
Gra kontrolna (Kielce, 25.02.2024)
KS DAP Kielce 3:3 UKS Baćkowice
Bramki: Sojka x2, Reviakin.
KS DAP Kielce: Kusto, Cedro, Dulak, Stępień, Tutaj, Kozakowski, Kowalski, Kwiatek, Del Favero, Sojka, Olbratowski, Koszara, Jagodziński, Michalski, Reviakin, Jastrzębski.
Trenerzy Paweł Drobniak i Łukasz Polak:
W niedzielne przedpołudnie naszym przeciwnikiem był rok starszy zespół z Baćkowic. Chłopcy w pierwszej połowie potrafili dłużej utrzymywać się przy piłce i rozgrywali bardzo dobrą pierwszą połowę. Dwie bramki zdobyliśmy po podejściu wyżej do rywali i wykorzystaniu ich błędów przy otwarciu gry. Jeden z goli padł po podaniu za linię obrony od naszego bramkarza. Sojka w tej sytuacji pewnie przelobował wychodzącego bramkarza. Drużyna z Baćkowic szybko zdobyła bramkę kontaktową. Szansę na remis goście mieli po nieporozumieniu w naszej defensywie, na szczęście jej nie wykorzystali. Pod koniec meczu drużyna z Baćkowic doprowadziła do remisu. My w ostatniej akcji meczu mogliśmy wyjść z tego meczu zwycięsko.
 
KS DAP U16 (TT 2008/2009)
Gra kontrolna (Kielce, 25.02.2024)
ŁKS Łagów 1:4 KS DAP Kielce
Bramki: Tyczkowski x2, Pawlik, Szczepanek (k)
KS DAP Kielce: Majdański, Boksa, Winiarczyk, Kita, Sztandera, Tyczkowski, Wieczorek, Romanovskyi, Pawlik, Troczyński, Sahoshko (Szczepanek, Skrobot, Bobra, Bysiak).
Trenerzy Tomasz Ćwil i Szymon Dalach:
Drugi mecz kontrolny rozegrany w weekend wygrany przez nasz zespół na wyjeździe 4-1. Na przestrzeni całego spotkania widać było duże zmęczenie zawodników wynikające z intensywności i obciążeń treningowych w okresie przygotowawczym. Pierwsza połowa spotkania była bardzo chaotyczna w naszym wykonaniu, brakowało dokładnego podania i cierpliwości w budowaniu gry, natomiast w fazie bronienia nie byliśmy wystarczająco blisko przeciwnika. Druga połowa była lepsza, co pozwoliło na podwyższenie prowadzenia.
 
KS DAP U16 (TT 2008/2009)
Gra kontrolna (Radom, 24.02.2024)
Młodzik Radom 1:2 KS DAP Kielce
Bramki: Troczynski, Sachosko.
KS DAP Kielce: Bysiak, Boksa, Gospodarek, Kita, Bobra , Szczepanek, Wieczorek, Skrobot, Romanovsky, Troczyński, Sahoshko (Marcisz, Milczarek)
Trenerzy Tomasz Ćwil i Szymon Dalach:
Nasz pierwszy mecz kontrolny w ten weekend z mocnym przeciwnikiem z Radomia. Cały mecz był bardzo wyrównany. Obi drużyny stwarzały sobie szanse do zdobycia bramki, natomiast z obu stron brakowało wykończenia. Dla nas dużym pozytywem jest aspekt wychodzenia z pod pressingu rywala, nad którym skupiamy się w ostatnim tygodniu. Do poprawy na pewno jest nasza organizacja w strefie niskiej, pracujemy dalej.
 
#tufutbolstajesiepasja