Podsumowanie weekendu – 25/26 maja 2024

Miniony weekend był pracowity dla naszych zawodników. Nasze młodsze ekipy uczestniczyły w turniejach i grach kontrolnych. Starsze natomiast rozpoczęły już rywalizację w rozgrywkach ligowych. Zapraszamy do relacji.

KS DAP U6 (TT 2018A/B)
Gra kontrolna (Kielce, 25.05.2024)

KS DAP Kielce – KKP Korona – Star Starachowice

KS DAP Kielce: Tymon Kozera, Franciszek Kieszkowski, Aleksander Bielecki, Artur Bawoł, Igor Stefański, Juliusz Bęben, Adam Lisowski, Antoni Korbelak, Zygmunt Staszewski, Nikodem Tutaj.

Trenerzy Rafał Kruk i Michał Dąbrowski:

W sobotę nasi najmłodsi zawodnicy rozegrali trójmecz z drużyną KKP Korona Kielce oraz Star Starachowice. To był bardzo udany i wartościowy sparing dla naszych zawodników. Chłopcy bardzo odważnie wchodzili w pojedynki 1×1. Dodam że to nie była zwykła walka o piłkę, przed każdym pojedynkiem musieli wykonać zwód piłkarski „czarowanie przeciwnika”. Chłopcy zrozumieli zadanie i każdy próbował swoich sił i umiejętności a jeden z naszych zawodników wykonał „rainbow” to coś niesamowitego, że w takim wieku potrafią takie sztuczki. Jesteśmy dumni z naszych podopiecznych. Dziękujemy za zaproszenie drużynie KKP Korona Kielce.

 

KS DAP U6 (TT 2018A/B)
Turniej FutureCup (Kielce, 26.05.2024)

KS DAP I Kielce: Julian Dziewięcki, Artur Bawoł, Aleksander Bielecki, Adam Lisowski, Antoni Bracha, Igor Soja, Bruno Szpiech, Jan Dziułka.

KS DAP II Kielce: Mikołaj Toporek, Jakub Kucharczyk, Oliwier Bruśnicki, Adam Turbak, Oliwier Hakobyan-Równicki, Wojciech Włusek, Zygmunt Staszewski, Tymoteusz Kozera.

Trenerzy Rafał Kruk i Michał Dąbrowski:

W dniu 26.05.2024 TT18A/B wzięła udział w turnieju Future Cup, gdzie nasze barwy reprezentowały dwie drużyny. Na początku widać było po naszych zawodnikach niepewność i to, że ciężko było im się odnaleźć w grze 4×4. Jednak z każdym kolejnym meczem nabierali pewności siebie, każdy kolejny mecz wyglądał coraz lepiej i chłopcy rozkręcali się z minuty na minutę. Obie drużyny wypadły bardzo dobrze tym bardziej, że był to nasz pierwszy tego typu turniej w którym, zagraliśmy z o rok starszymi drużynami.

 

KS DAP U7 (TT 2017A)
Turniej FutureCup (Kielce, 26.05.2024)

Orlęta Kielce – KS DAP Kielce – Dziki Skarżysko-Kamienna – Star Starachowice – Moravia Morawica – Champions Końskie – Orlicz Suchedniów.

KS DAP I Kielce: Wojtek Mazur, Oliwier Mańka, Franciszek Łaskawiec, Jan Rudkowski, Maksymilian Żak, Marcel Głąb.

KS DAP II Kielce: Jan Góral, Szymon Woźniak, Aleksander Suchenia, Oliwier Kaczmarczyk, Ignacy Tiuturski, Tymon Woźniak.

Trenerzy Rafał Kruk i Michał Dąbrowski:

Obie nasze drużyny wypadły bardzo dobrze mimo tego że było bardzo ciepło. Każda drużyna spędziła na boisku 90 minut i świetnie spisywali się w grze 1×1 w ataku i obronie oraz świetnie otwierali grę od bramki. DAP I miał stosunek bramek 42:7 natomiast DAP II 24:18. Jesteśmy bardzo zadowoleni z postawy zawodników i zaangażowania w dniu dzisiejszym.

 

KS DAP U7 (TT 2017B)
Rozgrywki ligowe: Żak Młodszy (Bilcza, 25.05.2024)

Moravia Morawica – KS DAP Kielce – Orlęta Kielce

KS DAP Kielce: Łukasz Gołąbek, Aleksander Suchenia, Aleksander Piątek, Jan Bełkowski, Leon Kutyła, Aleksander Zachura, Kuba Ziębiński, Jakub Bujak, Kuba Figura, Franciszek, Chojnecki, Stanisław Szewczyk, Antoni Żołądek, Jan Śledź, Piotr Trojan.

Trenerzy Rafał Kruk i Michał Dąbrowski:

W sobotę dzisiejszym na boisku Moravii odbył się 3 turniej żaka młodszego, w którym udział wziął zespół Top Talent 2017B. Zawodnicy podzieleni na dwa zespoły zagrały po 3 mecze z Moravia I, Moravia II oraz zespołem Orlęta Kielce. Z meczu na mecz jakość gry spadała a zmęczenie rosło ze względu na wysoką temperaturę. Celem dzisiejszego turnieju oprócz obycia się zawodników w rywalizacji boiskowej z innymi zespołami było szukanie i zdobywanie przestrzeni z piłką. Dziękujemy zawodnikom za frekwencję.

 

KS DAP U8 (TT 2016A)
Rozgrywki ligowe: Żak (Bilcza, 25.05.2024)

KS DAP Kielce: Tymon Szlufik, Szymon Marek, Jakub Ozga, Mikołaj Jurkowski, Oskar Boszczyk, Jakub Makuch, Filip Papież, Tomasz Sadowski, Julian Grudzień, Jakub Konczewski, Gustaw Armanski, Aleksander Jasnos, Franciszek Wojton, Maksymilian Szkurłat, Ksawery Cieślicki, Kacper Nowakowski, Franciszek Słopiecki.

Trenerzy Piotr Chiberski i Jakub Chrzanowski:

25 maja drużyna Top Talent 2016A rozegrała ostatnią kolejkę ligowa, gdzie gospodarzem był zespół Orląt Kielce. Chłopcy rywalizowali przez 2 godziny na dwóch boiskach ze sztuczną nawierzchnią. Mimo wczesnej godziny rozgrywania spotkań chłopcy musieli mierzyć się z bardzo wysoką temperaturą. Spotkania stały na wysokim wyrównanym poziomie co za tym idzie była bardzo duża intensywność. W naszej drużynie bardzo często zawodziła skuteczność, co wykorzystywał rywal kontrując nas. Niestety w jednym z meczów kontuzji doznał nasz czołowy zawodnik Jakub Ozga i czekać go będzie kilkutygodniowa przerwa.

 

KS DAP U8 (TT 2016A)
Gra wewnętrzna (Kielce, 25.05.2024)

KS DAP Kielce: : Franciszek Marek, Szymon Marek, Tymon Zapała, Nikodem Szybalski, Leon Sitarski, Jakub Wołowski, Jakub Musiał, Kajetan Dziewięcki, Antoni Jopek, Szymon Gronostaj, Ignacy Wypniewski, Adam Dulnik, Jakub Konczewski.

Trenerzy Piotr Chiberski i Jakub Chrzanowski:

60 minut pożytecznej gry, dużo ciekawych sytuacji i bramek. Każdy z chłopców miał okazje do zagrania na każdej pozycji, co na pewno wpłynie wszechstronnie na ich rozwój. Wszyscy wykazali się dużym zaangażowaniem. Po meczu wspólnie zjedliśmy pizzę dostarczoną przez naszego partnera „Koralowa Pizza”.

 

KS DAP U9 (TT 2015A)
Rozgrywki ligowe – Żak (Kielce, 18.05.2024)

KS DAP Kielce – FA Jędrzejów A i B – Sokół Rykoszyn
KS DAP Kielce: Franek Kowalski, Szymon Markowski, Franek Kołomyja, Kamil Koruba, Ignacy Świętek,, Leon Czech, Oliwier Nowak, Antek Konopka, Tymon Szkurłat, Tymon I Alek Cielecki, Maksym Sternak, Mateusz Bęben.

Trenerzy Krzysztof Mądzik i Jakub Palka:

Każdy z chłopców rozegrał wiele minut, zbierając kolejne cenne doświadczenie. Ze względu na wysoką temperaturę nasza gra nie wyglądała do końca tak, jak chcielibyśmy, żeby wyglądała.

 

KS DAP U9 (TT 2015B)
Rozgrywki ligowe – Żak (Miedziana Góra, 26.05.2024)

SAR Przyjmo – Granat Borki – Top Spin Promnik – Cosmos Zagnańsk 

KS DAP Kielce: Kacper Kozakowski, Franciszek Smutek, Dominik Pęczkowicz, Oliver Paradowski, Dawid Materek, Wiktor Spychaj, Jan Wykręt, Jeremi Wzorek, Jan Rokicki, Wojciech Karcz, Jakub Łopatowski, Leo Paczkowski.

Trenerzy Krzysztof Mądzik i Jakub Palka:

Intensywna gra na dwóch boiskach równolegle z przeciwnikami, których dobrze znamy. Z większością drużyn toczyliśmy wyrównane mecze ale były również takie w których my przeważaliśmy lub musieliśmy uznać wyższość rywala. Gra w ofensywie wygląda zadowalająco oraz poprawiliśmy nieco naszą grę w obronie względem poprzedniego turnieju.

 

KS DAP U10 (TT 2014A)
Rozgrywki ligowe (Włoszczowa, 26.05.2024)

Trenerzy Maciej Górski i Łukasz Kwapisz:

W niedzielę nasza drużyna rozegrała turniej ligowy we Włoszczowie. Od początku przyszło nam rywalizować w bardzo trudnych warunkach. Nasze dwie ekipy walczyły dziś z pełnym zaangażowaniem w każdym meczu a mecze obu drużyn z Koroną to było coś mega. Walka na całym boisku jak równy z równym i wreszcie chłopcy uwierzyli, że mogą wygrywać z każdym.

 

KS DAP U10 (TT 2014B)
Rozgrywki ligowe (Górno, 25.05.2024)

Trenerzy Maciej Górski i Łukasz Kwapisz:

W sobotę nasza drużyna rozegrała turniej ligowy w Górnie. Kolejny raz ze względu na komunie pojechaliśmy w okrojonym składzie. W trudnych warunkach nasza drużyna walczyła dzielnie. Cieszy bardzo gra piłką i stwarzanie mnóstwo sytuacji strzeleckich zakończonych golami.

 

KS DAP U12 (TT 2012B)
Rozgrywki ligowe: Liga Okręgowa Młodzika Młodszego (Kielce, 25.05.2024)

KS DAP Kielce 6:3 Hetman Włoszczowa

Bramki: Golmento Mikołaj x3, Haraźny Jakub, Szyndlar Oskar, Trybek Jakub

KS DAP Kielce: Trybek Jakub, Sotniczuk Bartek, Witkowski Bartek, Kita Igor, Kulczycki Antoni, Bozowski Krystian, Haraźny Jakub, Szyndlar Oskar, Golmento Mikołaj, Goworek Jan, Pyszel Bartek, Trela Alan.

Trenerzy Karol Markowski i Filip Przemyski:

Wygrywamy mecz rewanżowy z drużyną z Włoszczowy. Zawodnicy spełniali założenia meczowe oraz popełniali zdecydowanie mniej błędów indywidualnych w porównaniu z zeszłym spotkaniem. Stwarzali wiele sytuacji bramkowych z czego kilka wykorzystali. Przed nami ostatni mecz w lidze z drużyną z Pińczowa.

 

KS DAP U13 (TT 2011)
Rozgrywki ligowe: Liga Okręgowa Młodzika Starszego (Kielce, 25.05.2024)

KS DAP Kielce 8:4 Góral Górno

Bramki: Nowacki x2, Olejarczyk x2, Kisio, Stęplewski, Kołomański, samobój.

KS DAP Kielce: Bartosz, Stęplewski, Domoń, Kołomański, Januchta, Nowacki, Cielibała, Kruk, Kisio, Olejarczyk.

Trenerzy Rafał Stefański i Łukasz Pluszewski:

Fajny mecz w naszym wykonaniu. Przy lepszej skuteczności mogliśmy pokusić się o kilka bramek więcej. Niepokoi liczba straconych goli, a szczególnie sposób w jaki je traciliśmy. Mimo wszystko spotkanie należy zaliczyć do tych lepszych w naszym wykonaniu, szczególnie, że przez pierwszą połowę nie mieliśmy ani jednego zawodnika na zmianę. Kolejny mecz w lidze okręgowej gramy już we wtorek z Orlętami i liczymy na kolejne zwycięstwo. Wielkie podziękowania w stronę rodziców chłopców za gorący doping przez całe spotkanie.

 

KS DAP U13 (TT 2011)
Rozgrywki ligowe: II Świętokrzyska Liga Młodzika Starszego (Kielce, 25.05.2024)

UKS FA Pińczów 4:1 KS DAP Kielce

Bramki: Szymon Szeląg.

KS DAP Kielce: Miłosz Chabior, Filip Gołąbek, Piotr Szcześniak, Jakub Kaczmarski, Szymon Sojda, Szymon Szeląg, Adam Suliga, Oskar Staniec, Patryk Dąbrowski.

Trenerzy Rafał Stefański i Łukasz Pluszewski:

Za nami następny ciężki mecz. W nasze grze było dużo niedokładności w przyjęciu i podaniu, przez co ciężko było nam stworzyć jakiekolwiek sytuacje bramkowe. Udało się zdobyć bramkę po przepięknym trafieniu Szymona Szeląga, który po raz kolejny pokazał, że jest dla nas bardzo ważnym zawodnikiem. Pracujemy dalej i myślimy o następnych meczach.

 

KS DAP U14 (TT 2010)
Rozgrywki ligowe: I Liga Świętokrzyska Trampkarza Młodszego (Kielce, 25.05.2024)
KS DAP Kielce 1:8 Hetman Włoszczowa

Bramki: Jagodziński.

KS DAP Kielce: Ślęzak, Cedro, Tutaj, Stępień, Kuc, Wojniak, Pasternak, Kwiatek, Świeboda, Olbratowski, Del Favero, Sojka, Jagodziński, Dulak, Pękalski.

Trenerzy Paweł Drobniak i Łukasz Polak:

Niestety nasz zespół przespał pierwszą połowę po której przegrywaliśmy 6:0. W przeciągu kilku minut straciliśmy cztery bramki co nie powinno się wydarzyć. Po przerwie prezentowaliśmy się dużo lepiej, potrafiliśmy dłużej utrzymywać się przy piłce i stworzyć kilka sytuacji. Honorową bramkę dla nas zdobył po ładnym strzale z dystansu Mateusz Jagodziński. Za tydzień czeka nad derbowy pojedynek z drużyną KKP.

 

KS DAP U14 (TT 2010)
Rozgrywki ligowe: II Liga Świętokrzyska Trampkarza Młodszego (Kielce, 26.05.2024)
KS DAP Kielce – Baszta Rytwiany

Bramka: Cedro x3, Sojka x2, Klimek, Kusto, Stępień (k).

KS DAP Kielce: Ślęzak – Tutaj (c), Kuc, Jastrzębski, Stępień, Kowalski, Kusto, Bera, Cedro, Olbratowski, Sojka, Klimek, Kutyła, Filipek, Toporowski.

Trenerzy Paweł Drobniak i Łukasz Polak:

W niedzielę rozegraliśmy kolejny mecz II Ligi trampkarza młodszego. Wynik spotkania, strzałem z dystansu otworzył Franek Kusto. Kolejne minuty to zdecydowana i można powiedzieć konkretna gra w ataku i kolejne trzy bramki młodych zawodników DAP. Po przerwie przebieg meczu niewiele różnił się od pierwszej połowy. Skuteczna gra w obronie i solidna w ataku czego efektem były kolejne cztery strzelone bramki. Dzisiaj cała ekipa zasługuje na słowa pochwały, jestem zadowolony z ich postawy. W następną sobotę podejmiemy u siebie STAR II Starachowice.

 

KS DAP U16 (TT 2008/2009)
Rozgrywki ligowe: Junior Młodszy 2007/2008 (Pińczów, 22.05.2024)
Nida Pińczów 6:5 KS DAP Kielce

Bramki: Tyczkowski, Kochanowski x3, Wieczorek

Trenerzy Tomasz Ćwil i Szymon Dalach:

Mecz pełen zwrotów akcji od 1 do 90 minuty oraz nieustannych opadów deszczu przez całe spotkanie. Przegrywając 3-0 na początku spotkaniu udało nam się odwrócić losy mecz i doprowadzić w 91 minucie do przewagi 4-5. Niestety w ostatnich minutach zabrakło nam koncentracji i determinacji do utrzymania pozytywnego wyniku i w doliczonym czasie gry straciliśmy jeszcze 2 bramki.

 

KS DAP U16 (TT 2008/2009)
Rozgrywki ligowe: Junior Młodszy 2007/2008 (Kielce, 25.05.2024)
KS DAP Kielce 4:1 Czarnovia Kielce

Bramki: Tyczkowski, Kochanowski x3, Wieczorek

Trenerzy Tomasz Ćwil i Szymon Dalach:

Bardzo dobry mecz w wykonaniu naszej drużyny pod względem jakości na boisku oraz zaangażowania. Konsekwencja w realizowaniu założeń, determinacja i współpraca przez 90 minut pozwoliła nam cieszyć się w sobotę z 3 punktów. Gratulacje dla zawodników, którzy pokazali jedność oraz gotowość do poświęcenia na boisku!

#tufutbolstajesiepasja