Podsumowanie weekendu – 28/29 stycznia 2023

Kolejny weekend i kolejne cenne doświadczenie zdobyte przez naszych młodszych podopiecznych w rywalizacji w grach kontrolnych oraz turniejach ogólnopolskich.
Zapraszamy do lektury!

KS DAP U8 (TT 2015B)
Gry kontrolne (Kielce, 29.01.2023)
KS DAP Kielce – NAF Nowiny

KS DAP Kielce: Palka, A. Lisowski, K. Lisowski, Iwański, Markowski, Koruba, Masternak, Kołomyja, Adamczyk, Mazurek, Czech.

Trenerzy Konrad Zacharski i Patryk Nowak:
W niedzielę do Kielc przyjechał zespół NAF Nowiny. Graliśmy na całej hali przez półtorej godziny. Początek w naszym wykonaniu był słaby, straciliśmy kilka bramek i nie mogliśmy „wejść” w mecz. Po 15 minutach chłopcy zaczęli grać dobrze, otwierać akcje od bramkarza i tworzyć sytuacje bramkowe. Kontrolowaliśmy mecz, chłopcy odbierali piłkę wysoko na połowie przeciwnika, zdobywając przy tym kilka bramek i nie tracąc żadnej. Strzelaliśmy też bramki po składnych akcjach, wykorzystując elementy, które ćwiczymy na treningu. Dziękujemy Nowinom za przyjazd. Był to bardzo pożyteczny mecz.

KS DAP U9 (TT 2014A)
Mecze kontrolne (Starachowice, 28.01.2023)
AP SKS STAR Starachowice – KS DAP Kielce

KS DAP Kielce: Ożugowski, Obarzanek, Grzywacz, Rutyna, Pietrzykowski, Michalski, Kasiński, Nowak, Górski.

Trenerzy Maciej Górski i Mateusz Nowakowski:
Chłopcy z drużyny Top Talent 2014 rozegrali gry kontrolne z drużyną Staru Starachowice w systemie 5+1. Rywalizowaliśmy 8×15 min. Padło bardzo dużo bramek. Należy nadmienić, że graliśmy na większe bramki (5×2 m). Chłopcy agresywnie doskakiwali do przeciwnika, próbując odzyskać piłkę oraz kreowali dużo sytuacji bramkowych. Brak koncentracji przy otwarciu gry od bramkarz powodował utratę bramek przez znasz zespół. To element, nad którym powinniśmy i na pewno skupimy większą uwagę na treningach.

KS DAP U10 (TT 2013)
Turniej Orlęta Cup 2023 (Kielce, 28.01.2023)
KS DAP Kielce: Biskupski Alan, Konwicki, Kowalski, Ziętel, Mazurek, Piskulak, Nowak, Michow.
Trenerzy Karol Rusiński i Tomasz Ślusarczyk:
W sobotnie popołudnie drużyna TT2013 brała udział w turnieju Orlęta Cup 2023. Graliśmy systemem 1 + 4. Dla chłopaków to cenne doświadczenie. Najlepszy mecz zagraliśmy z UKS Dublerem Opole Lubelskie. Skuteczność pod bramka rywali nas nie zawodziła. Również dobry mecz rozegraliśmy z KKP Korona Kielce, lecz w tym meczu zdecydowanie nasza gra defensywna dała nam remisowy rezultat. Dziękujemy Orlętom Kielce za zaproszenie na turniej.

KS DAP U10 (TT 2013B)
Mecz kontrolny (Kielce, 29.01.2023)

KS DAP Kielce 2012 – KS DAP Kielce 2013

KS DAP Kielce: Filip Wrona, Dawid Dziewiszewski, Leon Flaczyński, Dawid Kowalczyk, Krzysztof Grela, Franciszek Bednarski, Adam Wach.

Dziś rozegraliśmy sparing na boisku przy ulicy Jezioranskiego z drużyna TT2012. Zawodnicy mieli zaplanowane dwie godziny rywalizacji ze starszymi kolegami z klubu. Mieliśmy duże problemy z wygrywaniem pojedynków 1×1, jak i utrzymywaniem się przy piłce. Pomimo zimnego poranka cieszy zaangażowanie zawodników, chłopcy walczyli do samego końca.

KS DAP U11 (TT 2012A)
KS DAP Kielce – Drukarz Warszawa
KS DAP Kielce: Nowak Arek, Wilkus Miłosz, Bednarski Antoni, Waniak Dawid, Lipiński Leon, Golmento Mikołaj, Meresiński Mateusz, Ryś Damian, Szyndlar Oskar, Pietrzykowski Wiktor, Tkacz Mikołaj, Ziomek Kuba, Haraźny Jakub.
Trenerzy Adam Józefowski i Karol Markowski:
W sobotę rozegraliśmy sparing z mocnym przeciwnikiem z Warszawy. Każdy z naszych zawodników rozegrał około 80 minut na boisku. Pojedynek stał na wysokim poziomie. Na plus oceniam zaangażowanie i sposób budowania akcji ofensywnych. Popracować musimy nad skutecznością gry indywidualnej w obronie i w ataku.

KS DAP U11 (TT 2012A/B)
KS DAP Kielce TT2012 – KS DAP Kielce TT2013
KS DAP Kielce: Kaczmarczyk Adrianna, Żubrowski Igor, Kita Igor, Niemiec Mikołaj, Łakomiec Bartosz, Bednarski Antoni, Wilkus Mikosz, Nowak Arek, Pietrzykowski Wiktor, Sobaś Ignacy, Haraźny Jakub, Ryś Damian, Waniak Dawid.

W dniu dzisiejszym w mroźny poranek rozegraliśmy sparing z młodszymi kolegami z KS DAP. Każdy z zawodników miał możliwość rywalizować 90 minut.

KS DAP U12 (TT 2011)
Mecz kontrolny (Kielce, 28.01.2023)
KS DAP Kielce – Akademia SAR

KS DAP Kielce: Tymoshenko, Janduła, Olbratowski, Dulak, Toporowski, Pękalski, Jaros, Bień, Szeląg, Kaczmarski, Nepelski, Kołomański, Suliga, Gołąbek.

Trenerzy Rafał Stefański i Maciej Barabach:

Drużyna Top Talent 2011 rozegrała mecz kontrolny z zespołem Akademia SAR. Spotkanie zostało rozegrane w formie 3×30 minut, co zapewniło dużo minut spędzonych na boisku każdemu z zawodników. Nasi zawodnicy dobrze realizowali założenia, które sobie postawiliśmy przed meczem, co przełożyło się na zdobycze bramkowe. Brawa dla całego zespołu za zaangażowanie jakie włożyli w to spotkanie.