Podsumowanie weekendu – 3/4 grudnia 2022

Powoli zbliżamy się do przerwy świątecznej, ale nasze zespoły rozgrywają ostatnie turnieje towarzyskie i gry kontrolne. Przeczytajcie jak sobie w nich radzili 👇📄

🔝 KS DAP U8 (TT 2015A)
Turniej w Proszowicach (Proszowice, 03.12.2022)
Skład KS DAP Kielce: A. Lisowski, K. Lisowski, Kołomyja, Zatorski, Palka, Nowak, Stróżyk, Kania, Markowski, Koruba.
🗣 Trenerzy Konrad Zacharski i Patryk Nowak:
W sobotę popołudniu drużyna TT15A rywalizowała na turnieju w Proszowicach. Przeciwko naszemu zespołowi stanęły ekipy: Cracovia, Hutnik Kraków, Wieczysta Kraków, Radziszowianka, Proszowianka. Nasi zawodnicy bardzo dobrze zaprezentowali się na turnieju. Wygraliśmy trzy mecze, dwa remisując, nie przegrywając żadnego. Bardzo cieszy fakt, że straciliśmy najmniej bramek ze wszystkich drużyn. Dobrze graliśmy w defensywie, często odbieraliśmy piłkę na połowie przeciwnika tworząc dzięki temu dużo sytuacji bramkowych. Przy lepszej skuteczności mogliśmy strzelić o wiele więcej bramek. Brawa dla całej drużyny za ogromne zaangażowanie oraz za wykonanie wyznaczonych przed turniejem celów.

🔝 KS DAP U8 (TT 2015B)
Mecz kontrolny (Kielce, 03.12.2022)
KS DAP Kielce – Astra Piekoszów
W sobotnie popołudnie drużyna Top Talent 2015 B wraz z częścią drużyny 2015 A rozegrała sparing z Astrą Piekoszów. Mecz rozgrywany był na dwóch równoległych boiskach przez 2h. Bardzo nas cieszy duża ilość bramek, jaka padła na obu boiskach. Z pewnością był to efekt naszej bardzo dobrej gry w pojedynkach 1×1 w ataku. Świetny sparing i kolejna okazja dla naszej drużyny do zbierania bezcennego doświadczenia.

🔝 KS DAP U9 (TT 2014A)
Mecz kontrolny (03.12.2022)
KS DAP Kielce – Champions Końskie
Skład KS DAP Kielce: Boszczyk, Czaja, Fijałkowski, Gąsiorek, Gil, Górski, Pietrzykowski, Włudyga A., Włudyga J., Salwa, Grzywacz.
🗣 Trenerzy Maciej Górski i Mateusz Nowakowski:
W sobotnie popołudnie drużyna Top Talent 2014 rozegrała gry kontrolne z drużyną AP CHAMPIONS Końskie. Graliśmy w systemie 5+1 na całej hali, czego na codzień nie trenujemy. Dzisiejsze rozgrywki na początku były wyrównane, ale wraz z biegiem czasu chłopcy przejmowali inicjatywę, tworząc to kolejne okazje bramkowe. Zdecydowanie cieszy odwaga i pewność siebie przy pojedynkach 1×1. Było ich bardzo dużo, większość z nich wygrana. Poprawiliśmy również reakcję po stracie piłki, coś co w ostatnim czasie nie było naszą mocną stroną.

🔝 KS DAP U11 (TT 2012A)
Trójmecz (Radomsko, 04.12.2022)
RAP Radomsko – RKS Radomsko – DAP Kielce
KS DAP Kielce: Skład: Sułowski Bartosz, Haraźny Jakub, Bukała Xawery, Wilkus Miłosz, Słapek Jakub, Łakomiec Michał, Waniak Dawid, Lisowski Kacper, Ryś Damian, Meresiński Mateusz, Nowak Arkadiusz, Ziomek Kuba, Frańczak Filip, Tkacz Mikołaj, Bednarski Antoni, Szyndlar Oskar, Pietrzykowski Wiktor, Nowakowski Olaf.
🗣 Trenerzy Karol Markowski i Adam Józefowski:
W dniu dzisiejszym rozegraliśmy trójmecz pod balonem pneumatycznym w Radomsku. Mecze odbyły się w systemie 9×9. Było to dla nas nowe doświadczenie. Zawodnicy dobrze się zaprezentowali podczas dzisiejszych gier. Nasi przeciwnicy byli o rok starsi przez co sytuacje stykowe i pojedynki 1×1 nie należały do łatwych. Najważniejsze, że chłopcy byli zaangażowani i ambitni. Jeszcze nie potrafimy optymalnie wykorzystać przestrzeni w grze 9-osobowej, dlatego coraz częściej będziemy grali w takich warunkach. Po zakończeniu rywalizacji udaliśmy się na wspólny obiad. Następnie razem z opiekunami kibicowaliśmy „Biało-czerwonym” podczas rywalizacji na mundialu.

🔝 KS DAP U12 (TT 2011)
Mecz kontrolny (Piaski, 03.12.2022)
Football Academy Jędrzejów 5:0 KS DAP Kielce
KS DAP Kielce: Matvei Tymoshenko, Kamil Kisio, Kuba Kaczmarski, Szymon Szeląg, Adam Suliga, Szymon Włudyga, Antek Kuc, Aleksander Kozakowski, Krzysiek Pękalski, Aleksander Dulak, Alessandro Del Favero.
🗣 Trenerzy Piotr Gruszka i Maciej Barabach:
Drużyna TT 2011 wsparta zawodnikami z rocznika 2010 rozegrała sparing z football Academy Jędrzejów 2010/2011 na boisku Piaskowianki Piaski. Pierwsza połowa w naszym wykonaniu nie należała do najlepszych, często gubiliśmy piłkę, narażając się na groźne kontry przeciwnika. W drugiej połowie wyglądaliśmy znacznie lepiej, byliśmy zdecydowanie częściej przy piłce, konstruując wiele ciekawych akcji, niestety mimo wielu okazji nie udało nam się zdobyć bramki. Przegrywamy mecz 5:0 mimo tego jestem zadowolony z fragmentów gry naszej drużyny, kilku nowych zawodników zdobyło cenne doświadczenia.