Podsumowanie weekendu – 3/4 września 2022

Miniony weekend był intensywny i obfity w doświadczenia piłkarskie. Sprawdźcie, z kim rywalizowali nasi podopieczni i oraz jak rozegrane gry kontrolne i mecze ligowe oceniają nasi trenerzy. 👇📄

 

🔝 KS DAP U8 (TT 2015)

🏆 Beniaminek Cup 2022 (Radom, 04.09.2022)

Skład: Stanisław Stróżyk, Igor Zatorski, Olek Palka, Kornel Lisowski, Aleks Lisowski, Piotr Adamczyk, Kornel Masternak, Franek Kołomyja, Ignacy Świątek, Oliwier Nowak, Michał Bzinkowski, Patryk Symela, Mateusz Bęben.

🗣 Trener Patryk Nowak: W niedziele drużyna TT15 brała udział w turnieju organizowanym przez szkółkę piłkarska Beniaminek Radom – Beniaminek Cup 2022. Rywalizowaliśmy w systemie każdy z każdym na dwóch równoległych boiskach. Nasza drużyna zyskała spore doświadczenie ponieważ turniej stał na bardzo wysokim poziomie sportowym.

 

🔝 KS DAP U9 (TT 2014)

🗣 Trenerzy Maciej Górski i Mateusz Nowakowski: W niedzielny poranek o godz. 08:00 drużyna Top Talent 2014 miała gościć zespół Akademia WRS United Rzeszów. Rywal odwołał swój udział ze względów logistycznych. Chłopcy rozegrali zatem sparing wewnętrzny.

 

🔝 KS DAP U10 (TT 2013A)

🗣 Trenerzy Karol Rusiński i Tomasz Ślusarczyk: W niedzielę zawodnicy TT 2013A powinni rozegrać mecz kontrolny z drużyną AP Rzeszów, lecz z przyczyn logistycznych drużyna z Rzeszowa nie stawiła się na mecz…. W zaistniałej sytuacji zawodnicy rozegrali grę wewnętrzną.

 

🔝 KS DAP U10 (TT 2013A)

🤝 KS DAP Kielce – AP SKS STAR Starachowice

Skład: Biskupski, Grela, Kułaga, Flaczyński, Pacholczyk, Marczewski, Konwicki, Bednarski, Mazurek, Michow, Detka, Piskulski, Ziętal, Wicha.

🗣 Trenerzy Karol Rusiński i Tomasz Ślusarczyk: W sobotę grupa TT 2013B rozegrała grę kontrolną z drużyną AP SKS Star Starachowice. Mecz toczył się pod dyktando zespołu ze Starachowic. Ta rywalizacja obnażyła nasze braki i słabości, przed nami jeszcze wiele pracy.

 

🔝 KS DAP U11 (TT 2012A)

🏆 Turniej Milan Cup 2022 (Orlik Kostowiec gm. Nadarzyn, 04.09.2022)

Skład: Frańczak, Bukała, Lisowski, Łakomiec, Wilkus, Haraźny, Szyndlar, Meresiński, Waniak, Tkacz, Jaśkowski, Nowak.

🗣 Trener Karol Markowski: Bardzo dobry turniej w naszym wykonaniu. Drużyna potrafiła kilka razy odwracać losy spotkania na swoją korzyść. Dużo pojedynków 1×1 w bocznych sektorach, reakcja po stracie piłki, i ruch bez piłki te elementy wyglądają już znacznie lepiej. Jestem dumny z chłopców, gratulacje za zaangażowanie i charakter. Z turnieju wracamy z brązowym medalem. Dziękuje również rodzicom-kibicom za wspieranie nas dopingiem.

 

🔝 KS DAP U11 (TT 2012B)

🤝 Hutnik Kraków – KS DAP Kielce (Kraków, 03.04.2022)

Skład: Lisowski, Wilkus, Nowak, Dobosz, Waniak, Ziomek, Haraźny, Jaśkowski, Tkacz, Stąpór, Pietrzykowski, Nowakowski, Sułowski, Łakomiec, Frańczak, Meresiński, Bednarski, Bukała.

Bramki (boisko niebieskie): Meresiński x5, Frańczak x3, Sułowski, Wilkus.

Bramki (boisko czerwone): Nowak x4, Jaśkowski x2, Stąpór x2, Łakomiec, Waniak, Pietrzykowski, Ziomek.

🗣 Trener Adam Jozefowski: W dniu dzisiejszym rozegraliśmy sparing z drużyną Hutnika Kraków. Mecze odbywały się na dwóch równoległych boiskach 4 x 20 minut. Dzisiejszy pojedynek był wyrównany i charakteryzował się dużą intensywnością. Dobrze radziliśmy sobie dziś z pressingiem przeciwnika. Budowanie naszych akcji ofensywnych było przemyślane. Przeciwnik natomiast potrafił skutecznie zaatakować z kontry, wykorzystując brak naszego powrotu do obrony. Brawo dla naszych zawodników za zaangażowanie od pierwszych do ostatnich minut meczu

 

🔝 KS DAP U12 (TT2011)

🎖 Świętokrzyska I Liga Młodzików Młodszych 2011

KS DAP KIELCE 4:8 MKS Czarni Połaniec

Skład: Kisio, Gawron, Kołomyja, Janduła, Bień, Szeląg, Białek, Włudyga, Witecki, Pedrycz, Surma, Boruń, Nepelski.

Bramki: Włudyga x3, Kisio.

🗣 Trenerzy Piotr Gruszka, Maciej Barabach: W niedzielę drużyna TT 2011 zainaugurowała rozgrywki ligowe w grupie Młodzika młodszego. Było to debiut tego rocznika w 9-tkach. Pierwszym przeciwnikiem była drużyna MKS Czarni Połaniec. Nasz zespół w dniu dzisiejszym charakteryzowała nieskuteczność pod bramką przeciwnika. Zaczęliśmy zbyt ospale, co wykorzystał przeciwnik. W drugiej połowie zaczęliśmy obrabiać straty, ale nie starczyło czasu, by dogonić zdobyczą bramkową rywala.

 

🔝 KS DAP U13 (TT2010)

✅ Moravia Morawica 1:4 KS DAP Kielce

🎖 III Liga Wojewódzka Młodzików Starszych 2010

Skład: Kusto, Kozakowski, Stępień, Kuc, Pękalski, Jagodziński, Cedro, Sojka, Olbratowski, Del Favero, Filipek, Tutaj.

Bramki: Sojka x2, Olbratowski, Stępień.

🗣 Trenerzy Paweł Drobniak, Łukasz Polak: W pierwszej kolejce pewnie pokonaliśmy zespół z Morawicy. Początek spotkania w wykonaniu obu zespołów był chaotyczny. W 15 minucie spotkania Patryk Sojka dograł do Oskara Olbratowskiego, który pewnie pokonał bramkarza z Morawicy. Po zdobytej bramce nasi zawodnicy poczuli się pewniej na boisku i kontrolowali już przebieg spotkania. Kolejne sytuacje stworzyliśmy po podaniach w tempo do Patryka Sojki, który schodząc z lewego skrzydła dwa razy znalazł się sam na sam z bramkarzem, wykorzystując obie sytuacje. Czwartą bramkę strzelamy po rzucie rożnym. W polu karnym najlepiej odnalazł się Marek Stępień i strzałem głową skierował piłkę do bramki. Pod koniec spotkania Moravia strzeliła honorową bramkę po ładnym uderzeniu z dystansu. Jesteśmy zadowoleni ze chłopcy spokojnie otwierali grę w strefie niskiej, podejmowali odpowiednie decyzję na boisku i budowali akcję w przemyślany sposób . Wielkie brawa za ten mecz!

 

🔝 KS DAP U13 (TT2010)

❌ KS DAP Kielce 2:4 UKS Celsium Skarżysko

🎖 Klasa Okręgowa Młodzików Młodszych 2010

Skład: Kusto – Tutaj, Dulak, Filipek, Michalski, Kwiatek, Hyb, Cedro, Del Favero, Jastrzębski, Świeboda, Lipiński.

Bramki: Cedro, Lipiński.

🗣 Trenerzy Paweł Drobniak, Łukasz Polak: W niedzielę drugi zespół DAP przystąpił do rywalizacji w lidze okręgowej, a przeciwnikiem była drużyna Celsium Skarżysko. Początek spotkania i pierwsze 6 minut to niestety brak koncentracji, brak komunikacji i chaotyczne zachowania w obronie, które skończyły się dwiema bramkami dla gości. W pierwszej połowie jedynie zagrożenie, jakie stworzyliśmy to 3 strzały i jeden, który wylądował na poprzeczce bramki przyjezdnych. W drugiej połowie meczu, po raz kolejny zbyt łatwo pozwalamy na rozegranie piłki w sektorze bocznym, co drużyna Celsium zamienia na trzecią bramkę. Po chwili jednak DAP dobrze reaguje i zabiera się za odrabianie strat. Najpierw gola zdobywa Oskar Cedro, a chwilę później na 2-3 Mateusz Lipiński. Gdy już wydawało się, że za chwilę chłopcy odrobią straty, z rzutu rożnego w 55 minucie bramkę zdobywają goście. Okazję do zdobycia pierwszych 3 pkt zespół będzie miał już jutro, grając na wyjeździe z ŁKS Łagów.

 

🔝 KS DAP U14 (TT2009)

❌ KS DAP Kielce 0:1 KKP Korona (Kielce, 03.09.2022)

🎖 Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Młodszych 2009

Skład: Majdański – Klamka, Świątek, Kaczmarczyk, Sieczko – Błaszczyk, Wieczorek, Skrobot – Pawlik, Kochanowski, Kita (Kwiecień, Troczyński, Majka, Kamiński, Milczarek, Stępień, Gajda).

🗣Trenerzy Tomasz Ćwil, Szymon Dalach: Na inaugurację sezonu w I lidze Trampkarza Młodszego 2009 zmierzyliśmy się z KKP Koroną Kielce. Pierwsza połowa spotkania nie należała do udanych w naszym wykonaniu. Mieliśmy duże problemy w organizacji gry i często traciliśmy piłki po błędach technicznych. Zawodnicy Korony stwarzali zagrożenie po wygranych pojedynkach w bocznych sektorach boiska, gdzie mieliśmy problemy w bronieniu. Jeden z rajdów zawodnika rywali zakończył się faulem i podyktowaniem przez sędziego rzutu karnego, który chwile później Koroniarz zamienił na bramkę. Do przerwy wynik nie zmienił się i na przerwę schodziliśmy ze stratą jednej bramki. Na drugą połowę meczu wyszliśmy skoncentrowani i zmotywowani do odrabiania wyniku. Widać było pomysł na rozgrywanie piłki oraz poprawę organizacji gry w ataku i obronie. Stworzyliśmy kilka sytuacji bramkowych, po których piłka trafiła w poprzeczkę lub zabrakło naszemu zawodnikowi centymetrów, aby skierować ją do bramki. Do końca meczu nasi chłopcy dzielnie walczyli o wyrównanie wyniku, jednak tym razem to się nie udało.

 

🔝 KS DAP U14 (TT2009)

🤝 KS DAP Kielce 8:2 Moravia Morawica (Kielce, 04.09.2022)

🎖 Świętokrzyska II Liga Trampkarzy Starszych 2008

Skład: Kamiński – Boksa, Winiarczyk, Świątek, Sztandera – Kita, Kwiecień, Błaszczyk-Kochanowski, Pawlik, Troczyński (Majdański, Sieczko, Kołda, Młynarczyk, Szczepanek, Klamka).

Bramki: Kochanowski x3, Świątek, Kołda, Młynarczyk, Troczyński.

🗣Trenerzy Tomek Ćwil, Szymon Dalach: W trzecim meczu ligowym odnosimy pewne zwycięstwo z drużyną Moravii Morawica. W grze naszego zespołu było dzisiaj daleko do perfekcji, mimo to praca wykonana przez chłopaków przez 80 minut meczu pozwoliła na kontrole całego spotkania.