R-GOL dalej z DAP Kielce!

Z przyjemnością i satysfakcją informujemy o kontynuacji wsparcia ze strony wieloletniego Sponsora Technicznego naszej Akademii – R-GOL.com! Jesteśmy jedyną akademią w województwie świętokrzyskim, mogącą się poszczycić faktem, że R-GOL jest wyłącznym dostawcą sprzętu sportowego marki Adidas dla nas i naszych podopiecznych!
 
R-GOL.com to największy sklep piłkarski w Polsce. Ogromny wybór sprzętu wszystkich liczących się producentów, profesjonalna obsługa i atrakcyjne ceny sprawiły, że wybierają nas tysiące miłośników futbolu. Zakupy zrobi w R-GOL każdy – począwszy od najmłodszych, dla których przygotowana jest specjalna strefa KIDS, poprzez amatorów, a na profesjonalistach skończywszy. W ofercie jest ponad 8000 piłkarskich produktów. Atutami R-GOL są: darmowa, ekspresowa wysyłka, haft na korkach oraz nadruki na odzieży.
 
R-GOL.com to stale rozwijający się sklep internetowy, ale nie tylko. Pod nazwą kryją się także sklepy stacjonarne w Gdańsku, Olsztynie oraz największy w Europie Wschodniej, a drugi co do wielkości na kontynencie – w Warszawie.
W październiku 2023 roku R-GOL.com skończył 23 lat. Przez ten czas firma przeszła ogromne zmiany. Z małej lokalnej firmy zmieniła się w największy sklep piłkarski w Polsce. Mimo że przez niemal 17 lat firma przeszła kolosalną metamorfozę, jedno się nie zmieniło – szacunek do wszystkich z współpracujących osób. Każdy partner, każde zamówienie, każdy Klient traktowane są z największą starannością, solidnością i zaangażowaniem. Największą wartością w R-GOL są fantastyczni ludzie, którzy tworzą na co dzień pozytywną, piłkarską atmosferę oraz posiadają ekspercką wiedzę. W R-GOL starają się być maksymalnie blisko piłkarzy na każdym poziomie. R-GOL ma być jak dobry kolega z szatni lub znajomy z „orlika” zarówno dla profesjonalistów, półprofesjonalistów, piłkarskich adeptów, jak i amatorów. W końcu „Znamy się z piłki”.
Zapraszamy na stronę internetową naszego Sponsora: https://www.r-gol.com/ . Dziękujemy za zaufanie i kontynuację naszej współpracy. To dla nas niezwykle istotne, by móc dalej razem realizować ambitne projekty Akademii.
A my przypominamy, jeśli chcesz wesprzeć DAP Kielce – największą Akademię Piłkarską w regionie i razem tworzyć niezwykle ambitny projekt – zapraszamy do współpracy!
 
#znamysiezpilki
#razemtworzymydruzyne
#tufutbolstajesiepasja