Udany weekend DAPowców!

Fantastyczny weekend DAPowców. Nasze drużyny mierzyły się z wymagającymi rywalami i jesteśmy dumni, że większość naszych zespołów schodziła z boiska zwycięska. Zapraszamy na przegląd!
Top Talent 2014:
Drużyna TT2014 rozegrała w sobotnie przedpołudnie gry kontrolne. Tym razem „14tki” skorzystały z zaproszenia Nowińska Akademia Futsalu. Rozgrywki odbywały się równolegle na dwóch boiskach. Zawodnicy realizowali założone przed spotkaniem cele, nad którymi pracowali w poprzednich tygodniach. Byliśmy świadkami wielu akcji, jak również bramek zdobytych przez naszych zawodników. Klasyfikacja bramkowa nie była prowadzona. Po raz kolejny cieszy znakomita frekwencja, którą należy wyróżnić – ponad 21 zawodników wzięło udział w grach!. Tu ogromne brawa dla rodziców ?. Podziękowania dla Nowińskiej Akademii Futsalu: Damian Kozłowski Szymon Ubożak. Już niebawem rewanż w Kielcach!
Top Talent 2013:
Aż trzy nasze ekipy mierzyły się w miniony weekend z zespołem MKS Piaseczno. Pierwszą z nich były nasze „trzynastki”. Relacjonuje trener Dawid Kukła: Zespół gospodarzy był dziś od nas piłkarsko lepszy. Piłkarze z Piaseczna lepiej konstruowali akcje, nie bali się odważnej gry i wykorzystywali nasze błędy, głównie w wyprowadzaniu piłki. Nasza drużyna tylko fragmentami była w stanie nawiązać wyrównaną walkę z przeciwnikiem. Na pewno na wyróżnienie zasługuje dobra skuteczność i – w tych lepszych fragmentach – dystrybucja piłki. Takie pojedynki to przede wszystkim świetna lekcja i bardzo się cieszymy z możliwości gry z przeciwnikiem na takim poziomie. Gospodarze bowiem są jedną z lepszych drużyn na Mazowszu. Wyciągamy wnioski i gramy dalej. ??
Top Talent 2012:
Z bardzo dobrej strony podczas sobotniego sparingu z MKS Piaseczno pokazali się za to zawodnicy z grupy BAYERN.
Trener Tomek Rybiński: Podczas dwóch godzin gry (3x30min.) rywalizowaliśmy w systemie „orlikowym” na dwóch równoległych boiskach, jednym „pod balonem” a drugim na świeżym powietrzu.
Podczas obu gier nasi chłopcy pokazali się z bardzo dobrej strony. Przez znacznie większy okres czasu w obu meczach dominowaliśmy w grze, trzymając wysoką intensywność i wyróżniając się w grze 1v1 zarówno w ataku jak i w obronie co w bezpośredni sposób przełożyło się na osiągnięcie dobrych wyników. Na duży plus musimy zaliczyć również w dniu dziejszym funkcjonowanie na boisku w obrębie systemu gry w piłce 7 osobowej. „Rozumienie gry”, decyzyjność i zachowanie drużyny w poszczególnych fazach gry była podczas sobotniej rywalizacji naszym dużym atutem.
Drużynie MKSu Piaseczno dziękujemy za zaproszenie i możliwość rywalizacji w super warunkach ?.
?️ BOISKO ZEWNĘTRZNE:
? MKS PIASECZNO 2-11 DAP KIELCE
Nowak ⚽⚽⚽⚽
Waniak ⚽⚽⚽
Wilkus ⚽⚽
Nawrocki ⚽⚽
?️ BOISKO „POD BALONEM”:
? MKS PIASECZNO 5-11 DAP KIELCE
Ryś ⚽⚽⚽⚽⚽
Ziomek ⚽⚽
Dobosz ⚽
Jaśkowski ⚽
Meresiński ⚽
Haraźny ⚽
Top Talent 2011:
Również nasza ekipa Top Talent 2011 pojechała do Piaseczna.
Trener Bartosz Mikołajczyk: Dobry mecz ze wskazaniem na rywali (remis albo przegrana jednym golem). Przeciwnik śmiało korzystał z akcji oskrzydlających. DAPowcy zaś mieli problemy z koncentracją po długiej drodze, zawodnicy nie do końca realizowali także założenia przedmeczowe. Widoczny też był brak podstawowych obrońców. Dobrze natomiast funkcjonowały akcje ofensywne po fazie przejściowej z bronienia do ataku. Strzelaliśmy też piękne bramki z rzutów wolnych. Każdy zawodnik „zaliczył” aż 105 minut gry. Bardzo pożyteczny sparing z drużyną na zbliżonym poziomie.
Sparing rozegrała także grupa PSG.
Trener Adam Józefowski: W niedzielę rozegraliśmy sparing z drużyną Astra Piekoszów. Przeciwnik rozpoczął mecz zdecydowanie, mocno naciskając naszą drużynę. Efektem tych działań były stracone 3 bramki w pierwszych minutach. Jednak nasi chłopcy odpowiedzieli szybko 2 bramkami. Ogólny obraz sparingu wyglądał właśnie tak, że raz my narzucaliśmy swój styl gry, a następnie mocno naciskała drużyna z Piekoszowa. Ostatecznie wygrywamy niewielką różnicą bramek. Cenny sparing, ponieważ Astra nie odpuszczała nawet 1 minuty podczas meczu.
➕ Naszych zawodników pochwalić można za zaangażowanie, ofensywny sposób grania i tworzenie wielu sytuacji bramkowych + gra 1×1
✖ Na minus sporo niewykorzystanych sytuacji bramkowych, gra w obronie, momentami chaos i brak koncentracji, czytelne dla przeciwnika otwarcie gry (brak zaskoczenia, podjęcia szybkiej decyzji).
Drużyna TT2011B gościła na swoich obiektach drużynę Football Academy Jędrzejów 2011.
Trener Piotr Gruszka: Zawodnicy podeszli do spotkania nieco ospale. Pierwsza cześć spotkania to dominacja drużyny z Jędrzejowa. Gospodarzom brakowało zaangażowania, walki, skuteczności. Mecz odmienił się po przerwie. DAPowcy postawili na bardziej agresywna grę, zaczęli się wspierać i motywować do walki, co zaowocowało bardzo wyrównaną drugą połową meczu. Przypomnę tylko, że graliśmy 2×60 min. Na zakończenie, w przyjaznej atmosferze, rozegraliśmy konkurs rzutów karnych.
Z niecierpliwością czekamy na kolejny mikrocykl w którym postaramy się popracować nad błędami i mamy nadzieje, że kolejny nasz sprawdzian (20 marca z Koroną Kielce) okaże się w naszym wykonaniu dużo lepszy.
Top Talent 2010:
W sobotni poranek nasze 10tki udały się na mecz sparingowy do Starachowic, aby zmierzyć sie z drużyną Akademia Piłkarska SKS Star Starachowice
Trener Paweł Drobniak: Ponad 2 godziny gry zakończyły się wynikiem korzystnym dla rywala. Mimo porażki gra Kielczan w wielu momentach wyglądała obiecująco na tle tak solidnego rywala. Chłopcy wyciągną wnioski z tego meczu i mam nadzieję, że w następny weekend gra ulegnie poprawie w starciu z drużyną Pogoni Staszów.
Top Talent 2009:
Kolejny tydzień zmagań sparingowych drużyny Top Talent 2009.
Trener Szymon Dalach – Tym razem udajemy się do Niecieczy, aby rozegrać mecz z drużyną Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Mecz odbył się w trzech tercjach po 35 min. W tym meczu nasza drużyna pokazała na co ja stać i każdy zawodnik zagrał na 110% swoich umiejętności. Przez całe spotkanie dominowaliśmy rywala, lecz nie ustrzegliśmy się także prostych błędów w obronie, co skutkowało stratą bramek. Brakowało też skuteczności, ale bardzo cieszy umiejętność rozgrywania piłki i realizacja zadań ofensywnych przez naszych zawodników. Ciekawym momentem tego meczu była bramka naszego zawodnika – Jana Majki, który wystąpił w pierwszym meczu po rocznej przerwie i od razu wpisał się na listę strzelców! ?⚽️ Cieszymy się, że jesteś już z nami, Maja! Za tydzień odwiedzi nas zespół Stali Rzeszów.
Dziękujemy Termalice za zaproszenie!