Zaczynamy przygotowania do sezonu!

W zeszłym tyogodniu jako pierwsze do boju ruszyły nasze „trzynastki”. W miniony weekend przyszedł czas na starszych kolegów! Oto sprawozdania:

Top Talent 2012 i 2011

W sobotę nasza drużyna TT2012 „Bayern” rozegrała wewnętrzny sparing ze starszymi kolegami Top Talent 2011. Mecz odbył się w systemie orlikowym 7×7. Trener Adam Józefowski: ? Mecz miał dobre tempo zarówno po naszej stronie jak i kolegów z rocznika 2011. Dużo walki, pojedynków 1×1, bardzo wysoki poziom zaangażowania. Momentami brakowało płynności w grze, jak również skutecznego wykończenia naszych akcji na połowie przeciwnika. Koledzy z 2011 postawili trudne warunki, szybko przechodzili do pressingu, grali mądrze – podaniami.
Na każdego z naszych zawodników przypadła też duża pula rozegranych minut, bowiem cały mecz trwał ponad 2 godziny! Świetna możliwość dla sprawdzenia umiejętności piłkarskich dla naszych DAPowców, ponieważ po wakacyjnej przerwie każde minuty rywalizacji są bardzo cenne.

Nie próżnowałą także grupa PSG. Trener Tomasz Rybiński: ?️ W sobotni poranek 9 zawodników z grupy PSG przez 90 minut rywalizowało w Chmielniku z zespołem Football Academy Chmielnik. Mimo tylko dwóch dostępnych zmienników, chłopcy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony. Szczególnie przez dwie pierwsze tercje, kiedy dysponowaliśmy jeszcze wystarczającą ilością sił prowadziliśmy grę w intensywny, dobrze zorganizowany a co za tym idzie „przyjemny dla oka” sposób.
Dzięki dobrej skuteczności pod bramką przeciwka DAPowcy w sobotnim meczu zdobyli łącznie 26 goli, tracąc o połowę mniej.