Daniel Karbownik na testach w Stali Rzeszów!

Ależ wspaniałe wieści! ?
.
Niedawno pisaliśmy o Karolu Raku, który był kiedyś naszym zawodnikiem, a dziś reprezentuje barwy

Stal Rzeszów

. ?

.
Oto kolejny nasz zawodnik dostał zaproszenie na testy w klubie z Podkarpacia! Tym zawodnikiem jest Daniel Karbownik z drużyny Top Talent 2009, podopieczny trenerów

Adrian Leszczyński i Szymon Dalach! ?
.
Trener prowadzący tak opisuje swojego piłkarza: Daniel to zawodnik wszechstronnie uzdolniony, szybki, znakomity w dryblingu, wykorzystujący pełen wachlarz zwodów w sytuacjach 1×1. Jego wielkim atutem jest umiejętność posługiwania się obiema nogami z taką samą skutecznością. Może pochwalić się niemal stuprocentową obecnością na treningach. Zawsze jest gotowy do zajęć i zaangażowany na 100%. Lubiany przez kolegów. To wielokrotny zdobywca korony króla strzelców, a także nagród dla najlepszego piłkarza turniejów. ?
.
Ostatnio został powołany do kadry województwa. W poprzednich latach w znajdował się kręgu zainteresowań Korony Kielce, jednak sam zawodnik zdecydował, że swoje umiejętności chce podnosić w KS DAP Kielce. Czas pokazał, że była to znakomita decyzja. Został również dostrzeżony przez trenerów MAMO, którzy opisywali go w samych superlatywach. ?
.
Ponadto Daniel Karbownik był uczestnikiem Finału Minimistrzostw Deichman w Wałbrzychu. To zdobywca Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego w roku 2017. Uczestnik obozu zorganizowanego przez Obozy Piłkarskie PRO we współpracy z Celtic FC Glasgow. ?
.
W tym sezonie reprezentuje KS DAP Kielce w lidze w starszej kategorii wiekowej. Nominalnie występuje jako prawy lub lewy skrzydłowy. ⚽
.
Zaproszenie naszego zawodnika do klubu, w którym akademia piłkarska jest tak profesjonalnie skonstruowana, do dla nas wielkie wyróżnienie. To jasny dowód, że DAP Kielce oferuje najwyższą jakość szkolenia. ?
.
Powodzenia, Danielu!!!