Kolejne ligowe starcia!

Kolejny piękny weekend i kolejne ligowe zmagania naszych ekip Top Talent. Zaczynamy podsumowanie: ?

?Top Talent 2009:
W sobotę nasz zespół zmierzył się w spotkaniu ligowym z drużyną Wisły Sandomierz. Chłopcy podeszli do tego spotkania bardzo ambitnie, chcieli powetować sobie zeszłotygodniową porażkę w Staszowie. Już od pierwszych minut można było zauważyć, jak bardzo im zależy na 3 punktach. Dobrze funkcjonowała gra obronna, zawodnicy dobrze się ustawiali i wzajemnie asekurowali. Cierpliwie budowane akcje co chwilę nękały dobrze dysponowanego bramkarza drużyny z Sandomierza. Dużo ożywienia w szeregach naszej drużyny dali zawodnicy, którzy weszli z ławki w trakcie spotkania. Cieszy fakt, że dysponujemy na tyle wyrównanym składem, że gdy wchodzi zawodnik z ławki, daje impuls reszcie zespołu. Brawo dla chłopców za walkę i konsekwencje w budowaniu akcji. Dziś na boisku było widać drużynę, która się wspiera i pozytywnie nakręca. Konsekwentna praca na treningach przynosi efekty a zespół cały czas się rozwija, idziemy razem w dobrym kierunku.

?KS DAP Kielce 1 – 0 MUKS Wisła Junior Sandomierz
Skład: Panek, Kaczmarczyk, Wieczorek, Klamka, Błaszczyk, Milewski, Mastalerz, Biadun, Sterna, Majdański, Pietras, Kita, Troczyński, Kochanowski, Gajda Sztandera, Świątek, Sieczko (⚽️)

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

?Top Talent 2010:
Nasze „dziesiątki” rozegrały drugą kolejkę zmagań ligowych w lidze Orlika Starszego. Trener Tomek Rybiński relacjonuje: – Gra dużo lepsza niż wyniki, niestety bramki z Piastem i Nidzianką straciliśmy w ostatniej minucie gry. W drugiej części turnieju brakowało też sił, bo mieliśmy tylko jednego rezerwowego – braki kadrowe były spowodowane dzisiejsza komunią większości zawodników. Niestety z powodu braku nominalnych zawodników defensywnych, kilku innych zawodników wystąpiło dzisiaj w obronie eksperymentalnie, co siłą rzeczy przełożyło się na kilka błędów w defensywie, które doprowadziły do 2-3 straconych bramek w nieco niepotrzebny sposób.

✅Wyniki:
?GKS Góral Górno 0 – 5 KS DAP Kielcce
Kwiatkowski (⚽️⚽️)
Kusto (⚽️⚽️)
Stępień (⚽️)
?Piast Chęciny 1 – 0 KD DAP Kielce
?KS Nidzianka Bieliny 4 – 3 KS DAP Kielce
Kwiatkowski (⚽️⚽️)
Kusto (⚽️⚽️)

Skład: Kusto, Chatys, Kuc, Pękalski, Jopek, Stępień, Kwiatkowski i Bartłomiejczak.

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

?Top Talent 2011:
„Jedenastki” rozegrały serię spotkań ligowych w Stąporkowie. To nie był dzień młodych Kielczan, ale praca, którą wkładają na treningach i zdobyte doświadczenie z pewnością zaprocentują i niebawem zobaczymy serię zwycięstw DAPowców!

✅Wyniki:
?Piłkarska Akademia Skarżyska PAS 3 – 2 KS DAP I Kielce
?AP Champions Stąporków 9 – 1 KS DAP II Kielce
?KS DAP I Kielce 0 – 3 AP Champions Stąporków
?KS DAP II Kielce 3 – 1 Piłkarska Akademia Skarżyska PAS
?KS DAP I Kielce 3 – 5 KS DAP II Kielce

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

?Top Talent 2012:
Nasza ekipa chłopców urodzonych w roku 2012 kontynuuje rozgrywanie pojedynków derbowych z KKP Koroną Kielce. Trenerzy wskazywali duże zaangażowanie i intensywność oraz, przy straconych bramkach, sporo błędów indywidualnych, nad czym zespół będzie pracować. W fazie w ataku w kluczowych sytuacjach często brakuje także podjęcia odpowiedniej decyzji, co na pewno dałoby kilka bramkę więcej.

✅Wyniki:
?KKP Korona I Kielce 5 – 1 KS DAP II Kielce
?KKP Korona II Kielce 3 – 3 KS DAP I Kielce
?KKP Korona II Kielce 3 – 3 KS DAP II Kielce
?KS DAP I Kielce 0 – 2 KKP Korona I Kielce
?KS DAP II Kielce 0 – 5 KS DAP I Kielce

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

?Top Talent 2013:
W tym tygodniu zagrała tylko drużyna DAP II. Pozostali zawodnicy rozgrywali turniej w Goczałkowicach-Zdroju, o czym napiszemy niebawem. Na turnieju w Chęcinach DAP II rozegrał całkiem niezły turniej. Braki kadrowe jednak dały się we znaki, co odbiło się na wynikach. Zespół pała żądzą rewanżu w kolejnych kolejkach.

✅Wyniki:
?KS DAP II Kielce 2 – 3 Spartakus Daleszyce
Malec (⚽️)
Dereniewicz(⚽️)
?KS DAP II Kielce 0 – 1 Brain&Body – Akademia Prozdrowotnego Rozwoju Chmielnik
?KS DAP II Kielce 1 – 1 AKS 1947 Busko – Zdrój
Bracha (⚽️)