METBUD Kielce dalej z nami!

Z dumą przedstawiamy firmę, która zaufała nam i która przedłuża współpracę z DAP Kielce. Dziękujemy! Razem tworzymy drużynę!
Firma Met-Bud Kielce Sp. z o.o. jest jednym z największych dystrybutorów materiałów budowlanych w regionie. W ciągu kilku lat działalności firma stała się wiodącym dostawcą materiałów budowlanych zarówno w sektorze prywatnym jak i publicznym.
METBUD oferuje najlepszej jakości produkty krajowych i europejskich marek w bardzo konkurencyjnych cenach. Posiada mieszalnie farb i tynków wiodących producentów oraz zapewnia również transport i rozładunek zakupionych towarów. Firmę wyróżnia duża dostępność produktów oraz wysokiej jakości obsługa, która służy profesjonalnym doradztwem technicznym.
 
📲 Zapraszamy na stronę internetową: https://metbudkielce.pl/
 
My, jako DAP Kielce jesteśmy dumni, że możemy współpracować i rozwijać naszą markę z takimi partnerami jak METBUD Kielce, których cechuje wysoka jakość oferowanych produktów i profesjonalna obsługa i doradztwo.
 
Dla wszystkich przyjaciół DAP Kielce, rodziców i zawodników METBUD Kielce przewidział atrakcyjne rabaty. Przy zakupach przypominamy o poinformowaniu doradcę, że Wasze dziecko trenuje w DAP Kielce.
 
A my przypominamy, jeśli chcesz wesprzeć DAP Kielce – największą Akademię Piłkarską w regionie i razem tworzyć niezwykle ambitny projekt – zapraszamy do współpracy!
#razemtworzymydruzyne
#tufutbolstajesiepasja