TT2012 na zgrupowaniu w Głuchołazach!

W dniach 4-7 stycznia 2024 zespół Top Talent 2012A udał się na mini zgrupowanie do Głuchołazów w ramach przygotowań do rundy wiosennej sezonu 2023/2024. Podczas zgrupowania podopieczni trenerów Karola Markowskiego i Filipa Przemyskiego wzięli udział w Turnieju Piłkarskim Futbol na tak. Drużyna DAP Kielce zajęła w nim 2 miejsce.
 
KS DAP Kielce: Sobierajski Dawid, Meresiński Mateusz, Ryś Damian, Tkacz Mikołaj, Czuba Mikołaj, Waniak Dawid, Sobaś Ignacy, Łakomiec Michał, Bednarski Antoni, Stąpór Aleksander, Golmento Mikołaj, Bukała Xawery, Szyndlar Oskar, Haraźny Jakub, Frańczak Filip, Pietrzykowski Wiktor, Czarnecki Michał, Kaleta Kacper.
 
Rozegrane spotkania:
1. Akademia Piłkarska Korfantów Frajda 0-8 KS DAP Kielce
Bramki: Golmento x2, Łakomiec, Waniak, Ryś, Sobaś, Meresiński, Czuba.
2. KS Polonia Nysa 0-10 KS DAP Kielce
Bramki: Golmento x3, Meresiński x2, Sobierajski x2, Czarnecki, Bukała, Tkacz.
3. UKS Hattrick Głuchołazy 2-3 KS DAP Kielce
Bramki: Sobierajski, Meresiński, Waniak.
4. Akademia Piłki Nożnej FORZA Wrocław 8-1 KS DAP Kielce
Bramki: Bukała.
 
Trenerzy Karol Markowski i Filip Przemyski:
W ramach przygotowań do rundy wiosennej udaliśmy się na 4-dniowe zgrupowanie do Głuchołazów. Podczas zgrupowania rozegraliśmy 4 spotkania. Trzy spotkania rozegraliśmy w systemie 9×9 na pełnowymiarowym boisku. Ostatni mecz turniejowy z powodu intensywnych opadów śniegu musieliśmy rozegrać pod balonem w systemie 7×7. Jesteśmy zadowoleni z przebiegu turnieju, pokazaliśmy się z dobrej strony. Dla naszego zespołu było to mocne przetarcie przed zmaganiami ligowymi. Pierwsze trzy spotkania od początku do końca kontrolowaliśmy i byliśmy zespołem przede wszystkim lepszym technicznie, wybieganym oraz lepiej zorganizowanym. W czwartym meczu brakowało nam skuteczności i mecz nie przebiegł po naszej myśli. Większość meczu to my byliśmy zespołem otrzymującym się przy piłce, jednak to nie przyniosło upragnionych bramek. Rywal wykorzystywał wszystkie swoje szanse. Wyjazd ze względów sportowych bardzo udany, ale także podczas tego wyjazdu pracowaliśmy nad dobrą atmosferą w zespole. Wolny czas poświęciliśmy na integrację, byliśmy na licznych atrakcjach: grota solna, zajęcia z płukania złota czy wyjazd do czeskich Mikulovic. Drużyna wykonała ogrom pracy – jesteśmy zadowoleni i dumni z zespołu.
 
#tufutbolstajesiepasja