Ogólnopolski Turniej „Piłkarskie Talenty” – 2015 i młodsi

W dniu 20 listopada na Hali Sportowej przy ulicy Bocznej w Kielcach rozegrany został Ogólnopolski Turniej „Piłkarskie Talenty” dla zawodników i zawodniczek z rocznika 2015 i młodszych.
Do rywalizacji przystąpiło 10 ekip:
✳️ Pogoń Staszów (dwa zespoły)
oraz dwie drużyny gospodarzy:
✳️ KS DAP I Kielce
✳️ KS DAP II Kielce.
Gra toczyła się równolegle na dwóch boiskach. Zespoły były podzielone na dwie grupy po 5 drużyn, rywalizacja toczona była w formule „każdy z każdym”. Po rozegranej serii gier został utworzony podział na grupy: mistrzowską i pocieszenia, w których rywalizowano znów „każdy z każdym”. Po emocjonujących spotkaniach wyłoniono trzy zespoły, które zdobyły w niedzielę najwięcej punktów: KS DAP I Kielce, Champions I Końskie oraz PAS Skarżysko – Kamienna.

Po zakończonych zmaganiach drużyny otrzymały pamiątkowe puchary, medale. Organizatorzy wyłonili również zawodników, którzy otrzymali wyróżnienia indywidualne:
🏅Najlepszy zawodnik turnieju – Aleksander Palka (KS DAP I Kielce)
🏅 Król Strzelców turnieju – Oskar Prasał (AP Champions Końskie)
🏅 Najlepszy Bramkarz turnieju – Franciezek Kornecki (PAS Skarżysko-Kamienna).

Podczas turnieju odwiedził uczestników niespodziewany gość – maskotka od Pakownia.pl, z którą nasi uczestnicy chętnie robili sobie zdjęcia, przybijali piątki i nie ma co ukrywać – dobrze się bawili.
👏 Dziękujemy trenerom i zawodnikom, rodzicom i kibicom, którzy odwiedzili Halę Sportową w niedzielę i stworzyli razem z nami wspaniałe widowisko.
🤝 Ogromne podziękowania dla naszych sponsorów oraz partnerów, bez których ten turniej nie byłby tak wyjątkowy, w szczególności za ufundowania wspaniałych upominków dla naszych zawodników.
❤️ Dziękujemy także rodzicom chłopców z drużyny TT2015 za przygotowanie fantastycznego poczęstunku.