Podsumowanie weekendu – 19/20 listopada 2022

Jak radziły sobie nasze zespoły w ten weekend? Poniżej lektura dotycząca rywalizacji naszych podopiecznych na turniejach oraz grach kontrolnych 👇📄
 
🔝 KS DAP U7 (TT 2016)
Mecz kontrolny (Kielce, 19.11.2022)
KS DAP Kielce TT2016 – KS DAP Kielce TT2015B
KS DAP Kielce: Kornel Bugajski, Kuba Konczewski, Ksawery Cieslicki, Tymon Szlufik, Bartosz Tuźnik, Filip Papież, Kuba Ozga, Wojciech Handzel, Maksymilian Szkurłat, Franek Słopiecki, Aleksander Jasnos, Franek Marek, Szymon Marek, Miłosz Krzywda, Mateusz Bzinkowski, Jan Perlic, Oskar Boszczyk, Piotr Kłoczko.
🗣 Trenerzy Jakub Chrzanowski i Piotr Chiberski:
W sobotnie popołudnie chłopcy z drużyny Top Talent 2016 przystąpili do sparingu z rok starszymi kolegami z akademii – zespołem Top Talent 2015B. Mecz kontrolny został rozegrany na dwóch boiskach i trwał półtorej godziny. Chłopcy mogli zaprezentować swoje umiejętności swoim rodzicom, którzy licznie stawili się na trybunach. Co cieszy chłopcy nie przestraszyli się starszych kolegów i wyszli w pełni zaangażowani co przełożyło się na sytuacje boiskowe. Młodzi adepci coraz częściej świadomie podejmują decyzję, a wynika to z wykonanej w skupieniu pracy na treningach. Mogliśmy zobaczyć mnóstwo odważnych pojedynków 1×1 oraz pięknych bramek.
 
🔝 KS DAP U8 (TT 2015A)
Mecz kontrolny (Piekoszów, 12.11.2022)
KS DAP Kielce – Astra Piekoszów
Skład KS DAP I Kielce: A. Lisowski, K. Lisowski, Palka, Kołomyja, Zatorski, Nowak, Kania, Markowski, Koruba, S. Stróżyk, Wyszomirski.
Skład KS DAP II Kielce: Bęben, Adamczyk, K. Stróżyk, Bzinkowski, Świątek, Mazurek, Symela, Iwański, Masternak, Dudzic, Czech.
🗣 Trenerzy Konrad Zacharski, Patryk Nowak:
W niedzielę drużyna TT15 rozegrała turniej Piłkarskie Talenty w Hali Legionów w Kielcach. DAP Kielce był gospodarzem wydarzenia. Drużyna TT15 była podzielona na dwa zespoły, które rywalizowały w dwóch różnych grupach. Nasi zawodnicy grali z ogromnym zaangażowaniem, w każdym meczu dali z siebie wszystko. Bardzo cieszy fakt, że obie drużyny próbowały rozgrywać piłkę od bramkarza, budowały atak cierpliwie. Oba nasze zespoły zdobyły też najwięcej bramek ze wszystkich drużyn na turnieju – po 15, chociaż gdyby lepsza skuteczność byłoby jeszcze więcej goli. Jesteśmy bardzo zadowoleni z występu naszych chłopców, dobry występ jest dla nas motywacją do jeszcze cięższej pracy na treningach. Wielkie słowa uznania dla rodziców naszych małych piłkarzy za świetny doping i zorganizowanie poczęstunku.
 
🔝 KS DAP U10 (TT 2013A)
Mecz kontrolny (Łódź, 19.11.2022)
KS DAP Kielce – Widzew Łódź
🗣 Trenerzy Karol Rusiński i Tomasz Ślusarczyk:
W sobotnie popołudnie drużyna Top Talent 2013A udała się na mecz towarzyski do Łodzi na mecz z miejscowym Widzewem. Mecz toczony był na dwóch boiskach jednoczenie. Stroną dominująca byli gospodarze, którzy narzucili bardzo dużą intensywność gry. Nasi zawodnicy zaprezentowali się z dobrej strony na tle bardzo dobrej ekipy z Łodzi. Na plus należy zaliczyć dobra grę w obronie wysokiej oraz doskoki pressingowe w bocznych sektorach boiska. Wyróżnić należy Franka Tyńskiego – strzelca 6 bramek.
 
🔝 KS DAP U10 (TT 2013B)
Mecz kontrolny (Kielce, 20.11.2022)
KS DAP Kielce – Astra Piekoszów
🗣 Trenerzy Karol Rusiński i Tomasz Ślusarczyk:
W niedzielę rano zawodnicy drużyny Top Talent 2013B rozegrali mecz towarzyski z drużyną Astry Piekoszów. Rozgrywka toczyła na hali przez blisko dwie godziny. Pierwsza część meczu to dominacja Astry w każdym aspekcie piłkarskiego rzemiosła. Nasz zespół bardzo wolno i nie dokładnie operował piłką, co przełożyło się na starty bramek. Jednak po wprowadzeniu kilku korekt, Dapowcy weszli na odpowiedni poziom, co pozwoliło nam uzyskać przewagę i strzelić kilka bramek. Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się Jakub Szawracki autor 4 bramek oraz Michał Marczewski, który popisał się pięknym strzałem z rzutu wolnego.
 
🔝 KS DAP U11 (TT 2012A)
Mecz kontrolny (Kielce, 19.11.2022)
KS DAP Kielce – Galacticos Ostrowiec Św.
KS DAP Kielce: Wilkus, Frańczak, Łakomiec, Szyndlar, Waniak, Jaskowski, Bednarski, Ziomek, Ryś, Pietrzykowski, Nowakowski, Ryś, Bukała, Haraźny, Lisowski, Meresiński.
🗣 Trenerzy Karol Markowski i Adam Józefowski:
W mroźny sobotni poranek rozegraliśmy mecz kontrolny z dobrze dysponowaną drużyną z Ostrowca. Graliśmy na dwóch równoległych boiskach. Zaliczyliśmy 90 minut dobrej intensywnej gry.
 
🔝 KS DAP U11 (TT 2012B)
Mecz kontrolny (Kielce, 19.11.2022)
KS DAP Kielce – Korona Kielce 2013
KS DAP Kielce: Stąpór, Golmento, Krzywda, Sobierajski, Słapek, Korfel, Kaczmarczyk, Kita, Witkowski, Lipiński, Szczepański, Łakomiec, Rutkowski, Czuba.
🗣 Trenerzy Karol Markowski i Adam Józefowski:
W sobotnie popołudnie rozegraliśmy mecz kontrolny z drużyną Korony Kielce rocznik 2013. Mecz był na dobrym poziomie, obie drużyn grały ofensywnie. Widowisko mogło się podobać zgromadzonym kibicom. My trenerzy natomiast jesteśmy zadowoleni z postawy naszych zawodników i zawodniczek.