Optibuy dalej z DAP Kielce!

Z przyjemnością i satysfakcją informujemy o kontynuacji na kolejny rok wsparcia ze strony wieloletniego partnera naszej akademii – OptiBuy – a WNS company !

Polegając na ponad 16-letnim doświadczeniu, zaawansowanym narzędziom i metodom oraz na zespole ekspertów, Optibuy wspiera Państwa organizację w budowaniu przewagi konkurencyjnej. W Optibuy koncentrują się na analizie i zrozumieniu otoczenia wewnętrznego i zewnętrznego firmy. Identyfikują cele i określają drogę do ich osiągnięcia.

W Optibuy najważniejszy jest zespół. Opierają się o doświadczenie biznesowe swoich ekspertów oraz wiedzę i umiejętności certyfikowanych specjalistów. Zarządzają, koordynują i monitorują proces wprowadzania rekomendowanych działań. Współpracę opierają o partnerskie relacje mające na celu wypracowanie korzyści dla organizacji. Optibuy działa na rynku krajowym, europejskim oraz globalnym wykorzystując sieć kontaktów i doświadczenie zdobyte na zróżnicowanych rynkach.

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej naszego Partnera: https://optibuy.com/wszystkie/

Życzymy firmie Optibuy dalszych sukcesów i cieszymy się z jego zaangażowania w rozwijaniu naszego projektu – Akademii DAP Kielce.

A my przypominamy, jeśli chcesz wesprzeć DAP Kielce – największą Akademię Piłkarską w regionie i razem tworzyć niezwykle ambitny projekt – zapraszamy do współpracy!

 

#razemtworzymydruzyne
#tufutbolstajesiepasja