Podsumowanie weekendu – 9/11 luty 2024

Miniony weekend był pracowity dla naszych zawodników. Nasze ekipy uczestniczyły w turniejach i grach kontrolnych. Brali także udział w turniejach i eventach, wspierając Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Zapraszamy do relacji.

KS DAP U7 (TT 2018A/B)
Gra kontrolna (Kielce, 11.02.2024)
KS DAP Kielce 2018A/B – DAP Monroe Kielce – Orlęta Kielce

Trenerzy Konrad Majcher i Monika Czerwiak:

W niedzielę nasi podopieczni z obu grup rozegrali swoją pierwszą grę kontrolną, grali z drużynami dziewczęcymi: DAP Monroe oraz Orlętami Kielce. W sumie było 9 drużyn, gra toczyła się na czterech boiskach równocześnie. Jak na pierwszy taki pojedynek nasi chłopcy spisali się rewelacyjnie było bardzo intensywnie, dużo pojedynków 1×1, padały fantastyczne bramki i nie obyło się bez wspaniałych interwencji bramkarzy. Z niecierpliwością czekamy na kolejne pojedynki. Jesteśmy dumni z postawy naszych zawodników.

 

KS DAP U8 (TT 2017A)
Gra kontrolna (Kielce, 10.02.2024)
KS DAP Kielce – GKS Futsal Nowiny 2016
KS DAP Kielce: Wojciech Mazur, Oliwier Mańka, Ignacy Tercz, Franciszek Łaskawiec, Jan Góral, Jeremi Piątkowski, Leo Zachariasz, Maks Żak, Antoni Łaskawiec, Aleksander Żurawski, Oliwier Kaczmarczyk, Marcel Głąb, Patryk Frydrych, Bartek Bawoł, Szymon Woźniak, Kuba Bujak.

Trenerzy Rafał Kruk i Michał Dąbrowski:

Zawodnicy z grupy TT rozegrali bardzo ciekawy i pożyteczny mecz kontrolny. W meczu wzięło udział 16 zawodników. Ambitną postawa naszych najmłodszych podopiecznych powodowała, że nie było widać różnicy wieku z kolegami z Nowin. Składne akcje i sporo wygranych pojedynków, często po bardzo udanym otwarciu gry napawa nas trenerów wielkim optymizmem na przyszłość. Widać postępy chłopaków. Większość z nich ma świetny charakter, co widać po ich zachowaniu zwłaszcza po starcie gola. Szybko reagują i dążą do wygranej za wszelką cenę.

 

KS DAP U8 (TT 2017B)
Gra kontrolna (Kielce, 10.02.2024)
KS DAP Kielce – GKS Futsal Nowiny 2017
KS DAP Kielce: Tymon Woźniak, Wiktor Grabalski, Tymon Dyrdół, Wiktor Staniec, Kuba Ziębiński, Wojtek Pałka, Filip Pałka, Maks Dyraga, Marcin Kamiński, Adam Butenko, Piotr Trojan, Bełkowski Jan, Franciszek Chojnecki, Tiuturski Ignacy.

Trenerzy Rafał Kruk i Michał Dąbrowski:

Frekwencja zawodników w sparingu bardzo dobra mimo rozpoczynających się ferii. Rozegraliśmy mecz 90 minut na dwóch boiskach w systemie 4×4. W sparingu nasi zawodnicy doskonalili poznane elementy techniczne z minionego tygodnia a także uczyli się najprostszych zadań taktycznych w ataku. Wyglądało to bardzo dobrze. Jak zwykle nikt z chłopców nie odstawiał nogi w każdym z pojedynków. Cieszy nas to, że żaden z zawodników nie boi się rozgrywać piłki w każdej strefie boiska. Jesteśmy bardzo dumni z tego jak dziś poradzili sobie nasi podopieczni. Jednak nie ustrzegliśmy się kilku błędów, o których porozmawiamy na najbliższych zajęciach treningowych.

KS DAP U8 (TT 2016A)
Moravia Cup (Bilcza, 11.02.2024)
KS DAP I Kielce: Bartosz Tuźnik, Ksawery Cieślicki, Franciszek Wojton, Tymon Szlufik, Jakub Konczewski, Jakub Ozga, Kornel Bugajski, Kacper Nowakowski, Wojciech Handzel.

KS DAP II Kielce: Julian Grudzień, Filip Papież, Maksymilian Szkurłat, Szymon Marek, Oskar Boszczyk, Gustaw Armański, Olek Jasnos, Jakub Makuch.

Trenerzy Piotr Chiberski i Jakub Chrzanowski:

11 lutego drużyna Top Talent 2016A rozegrała turniej w którym wystąpiły: DAP I, DAP II, Moravia I, Moravia II, NAF Nowiny, Champions Końskie, Naprzód Jędrzejów. Chłopcy rywalizowali przez 2 godziny na 3 równoległych boiskach w zasadzie bez żadnej przerwy. Mecz trwał 17 min, więc turniej był bardzo wymagający pod względem kondycji. Zawodnicy pierwszej jak i drugiej drużyny podeszli do rozgrywek bardzo skoncentrowani i zmotywowani co było widoczne podczas turniejowych zmagań. Drużyna numer jeden wygrała wszystkie swoje mecze potwierdzając swoją wysoką formę. Drugiej drużynie również szło bardzo dobrze, lecz wyniki oscylowały bliżej remisu. W turnieju nie była prowadzona klasyfikacja końcowa i wszystkie dzieci zostały nagrodzone medalami oraz pucharem co wywołało u nich dużo uśmiech. Wyróżnienia: DAP I-Jakub Ozga DAP II- Maksymilian Szkurłat. Dziękujemy rodzicom za wsparcie oraz kulturalny doping oraz drużynie Moravii za super organizację turnieju.

KS DAP U8 (TT 2016B)
Gra wewnętrzna (Kielce, 10.02.2024)
KS DAP Kielce: Dulnik, Czupryński, Tofil, Sitarski, Janczyk, Wałek, Puchała, Życki, Zapała, Musiał, Gronostaj, Dziewięcki, Marek, Olesiński, Wypniewski.

Trenerzy Piotr Chiberski i Jakub Chrzanowski:

W sobotnie popołudnie odbyła się gra wewnętrzna rocznika 2016 grupy B. 15 zawodników zostało podzielonych na trzy zespoły. W ciągu 90 minutowej gry wewnętrznej, każdy z chłopców spędził na boisku 60 minut. Graliśmy w systemie 5×5, dlatego też intensywność stała na bardzo wysokim poziomie. W tym tygodniu w trakcie treningu trenowaliśmy prowadzenie i zwody, co było widać dziś na boisku. Po zakończonych meczach zawodnicy wspólnie zjedli pizzę.

 

KS DAP U9 (TT 2015A)

Gra kontrolna (Bilcza, 11.02.2024)
Moravia Morawica – KS DAP Kielce
KS DAP Kielce: Franek Kowalski, Szymon Markowski, Franek Kołomyja, Kamil Koruba, Ignacy Świętek, Leon Czech, Oliwier Nowak, Mateusz Bęben, Szymon Iwański, Maksym Sternak, Tymon Szkurłat.

Trenerzy Krzysztof Mądzik i Jakub Palka:

Kolejna gra kontrolna na dobrym boisku. Niestety dziś więcej było gry chaotycznej niż składnej. Coraz wyraźniej uwidaczniają się predyspozycje motoryczne i charakter do gry kontaktowej.

 

KS DAP U9 (TT 2015B)
Gra kontrolna (Bilcza, 11.02.2024)
Moravia Morawica – KS DAP Kielce
KS DAP Kielce: Kazimierz Stróżyk, Oliver Paradowski, Jakub Łopatowski, Dominik Pęczkowicz, Dawid Materek, Krystian Mazurkiewicz, Antoni Wydrych, Wojciech Karcz, Maciej Kaczmarczyk, Jan Wykręt, Mieszko Tomala, Wiktor Soboń.

Trenerzy Krzysztof Mądzik i Jakub Palka:

Tego dnia drużyna TT15B rozegrała sparing z rówieśnikami z Moravii. Był to słabszy mecz w naszym wykonaniu, nasza gra przez większość czasu wyglądała chaotycznie. Mieliśmy duże problemy ze skutecznością oraz w grze defensywnej. Na plus wyróżnić można indywidualne dryblingi zawodników, które często kończyły się strzałem na bramkę przeciwnika.

KS DAP U10 (TT 2014A)
Gra kontrolna (Kielce, 10.02.2024)
KS DAP Kielce – Beniaminek Radom

Trenerzy Maciej Górski i Łukasz Kwapisz:
W sobotę gościliśmy drużynę Beniaminka Radom. Po raz kolejny wyróżnię wejście z powagą w mecz, pełną koncentrację i zaangażowanie naszych podopiecznych. Wszyscy zawodnicy pracowali na bardzo wysokiej intensywności. Przełożyło się to na dużo stwarzanych sytuacji pod bramką rywala, jednocześnie blokując ataki przyjezdnych. Przez pierwszą połowę sparingu kontrolujemy wydarzenia boiskowe, pracując drużynowo na całej długości boiska. W drugiej części gry w nasze poczynania wkradło się trochę chaosu. Podania nie znajdowały odbiorców, gubiliśmy krycie, popełnialiśmy błędy w wyprowadzeniu piłki, przez co rywal dochodził do sytuacji bramkowych. Obraz gry stał się bardziej wyrównany, a kibice mogli oglądać bramki obu drużyn już do końca sparingu. Ogólnie jesteśmy zadowoleni z przebiegu meczu naszego zespołu. Nie ustrzegliśmy się błędów, ale będziemy je poprawiać w treningu. Było dobrze, ale my mamy apetyt na więcej.

 

KS DAP U10 (TT 2014B)
Gra kontrolna (Kielce, 11.02.2024)
KKP Korona – KS DAP Kielce

Trenerzy Maciej Górski i Łukasz Kwapisz:
W dniu dzisiejszym nasza drużyna rozegrała mecz kontrolny z drużyną KKP Korona Kielce gr. srebrna. Od początku gra toczyła się na wyrównanym poziomie. Nasi zawodnicy walczyli na pełnych obrotach zarówno w ataku jak i w obronie. Jesteśmy zadowoleni z postawy wszystkich zawodników a w szczególności z naszych nowych bramkarzy, którzy dziś bronili jak z nut. Dziękujemy drużynie KKP za zaproszenie i czekamy na rewanż a już w najbliższą sobotę gramy z FA Jędrzejów.

 

KS DAP U12 (TT 2012A/B)
Gra kontrolna (Kielce, 11.02.2024)

KS DAP Kielce 0:8 KKP Korona Kielce
KS DAP Kielce: Kita, Haraźny, Pietrzykowski, Sobaś, Waniak, Łakomiec, Krysiński, Stępień, Witkowski, Scifo, Krzywda, Tkacz, zawodnik testowany.

Trenerzy Karol Markowski i Filip Przemyski:

Z powodu dużej absencji zawodników z kadry A na mecz powołaliśmy zawodników z kadry B. Poziom przeciwnika szybko nas zweryfikował w jakim jesteśmy miejscu i ile jeszcze ciężkiej pracy przed nami. W swoich poczynaniach byliśmy bardzo niedokładni, nie potrafiliśmy wymienić kilku cennych podań. Przed nami teraz tydzień spokojniejszych treningów ze względu na ferie, w drugim tygodniu zabieramy się do pracy. Dziękujemy zawodnikom za zaangażowanie.

KS DAP U13 (TT 2011)
Moravia Cup (Bilcza, 10.02.2024)

KS DAP Kielce: Miłosz Chabior, Filip Gołąbek, Marcin Kołomański, Kamil Kisio, Mateusz Rabiej, Filip Cielibała, Adam Suliga, Tomasz Kruk, Oskar Staniec, Bartłomiej Bartosz, Filip Nowacki, Krystian Bozowski, Franciszek Januchta, Piotr Szcześniak, Szymon Szeląg, Miłosz Stęplewski.

DEKO Włoszczowa 0:0 DAP Kielce

Moravia Morawica 0:0 DAP Kielce

FA Pińczów 2:0 DAP Kielce

Champions Końskie 4:1 DAP Kielce (bramka: Staniec)

GKS Nowiny 0:2 DAP Kielce (bramki: Szcześniak, Nowacki)

Trenerzy Rafał Stefański i Łukasz Pluszewski:

Tego dnia zagraliśmy w turnieju Moravia Cup z wymagającymi drużynami: DEKO Włoszczowa, Moravia Moravica, FA Pińczów, Champions Końskie i GKS Nowiny. Turniej był rozgrywany w systemie jednej grupy, w której każdy grał z każdym jeden mecz. W pierwszej kolejności chcielibyśmy pogratulować zawodnikom za męską postawę oraz podziękować ich rodzicom za wspaniały doping. Bardzo pożyteczny turniej, po którym z pewnością wyciągniemy wnioski. Nadal mamy zespół w budowie i staramy się wzmacniać. Gratulacje oraz podziękowania dla wszystkich naszych podopiecznych oraz ich rodziców. Jutro zagramy wewnętrzny sparing, na który zaprosiliśmy kilku zawodników z grup rekreacyjnych, którzy są w kręgu zainteresowań i niewykluczone, że niektórzy z nich dołączą do nas.

 

KS DAP U14 (TT 2010)
Gra kontrolna (Kielce, 10.02.2024)
KS DAP Kielce 6:0 Orlęta Kielce

Bramki: Dulak x2, Klimek, F. Wijas, Stępień, Michalski.

KS DAP Kielce: Kusto – P.Wijas, Kuc, Dulak, Kozakowski, Kwiatek, Stępień, F.Wijas, Sojka, Reviakin, Klimek – Filipek, Kowalski, Jagodziński, Buriak.

Trenerzy Paweł Drobniak i Łukasz Polak:

W meczu z Orlętami przez większość meczu byliśmy stroną przeważającą. Chłopcy starali się realizować nakreślony plan na ten mecz. W niektórych momentach zbyt szybko chcieliśmy sfinalizować akcję przez co przeciwnik odzyskiwał piłkę. Na wyróżnienie zasługuje Franek Kusto, który z pozycji bramkarza zaliczył dwie asysty, co się rzadko zdarza w 11-osobwej piłce.

 

KS DAP U14 (TT 2010)
Gra kontrolna (Niepołomice, 11.02.2024)
Puszcza Niepołomice 10:1 KS DAP Kielce

Bramki: Cedro.

KS DAP Kielce: Kusto, Jastrzębski, Dulak, Stępień, Tutaj, Cedro, Pękalski, Kwiatek, Kowalski, Reviakin, Sojka, P. Wijas, Filipek, Jopek, Del Favero.

Trenerzy Paweł Drobniak i Łukasz Polak:

W niedzielę naszym rywalem był zespół występujący w I lidze małopolskiej. Niestety bardzo słabo weszliśmy w mecz i przespaliśmy pierwszą połowę. Puszcza w pełni wykorzystała naszą słabą grę i do przerwy prowadziła 7:0. W drugiej połowie wyszliśmy kilkakrotnie z kontratakiem. Jeden zakończył się bramką po mocnym strzale Oskara Cedro. Chłopcy zmierzyli się z bardzo wymagającym przeciwnikiem i zdobyli cenne doświadczenie meczowe, z którego będziemy chcieli wyciągnąć wnioski.

 

KS DAP U16 (TT 2008/2009)
Gra kontrolna (Kielce, 09.02.2024)
KKP Korona 0:3  KS DAP Kielce
Bramki: Szczepanek, Milczarek, Skrobot.

KS DAP Kielce: Bysiak, Boksa, Winiarczyk, Kita, Gospodarek, Tyczkowski, Szczepanek, Wieczorek, Troczyński, Kochanowski, Pawlik (Majdański, Milczarek, Skrobot, Marcisz, Romanovskyi, Sztandera, zawodnik testowany)

Trenerzy Tomasz Ćwil i Szymon Dalach:

Bardzo dobry mecz naszych podopiecznych. Nasi zawodnicy zagrali dziś z dużym zaangażowaniem kontrolując przebieg spotkania i wykazując przy tym dojrzałość w działaniach na boisku. Z każdym kolejnym mecze widoczna jest praca chłopaków na treningach.

 

 

KS DAP U16 (TT 2008/2009)
Gra kontrolna (Kielce, 11.02.2024)
GKS Nowiny 0:9  KS DAP Kielce
Bramki: Tyczkowski, Troczynski x2, Pawlik, Romanovsky x2, zawodnik testowany, Kochanowski.

KS DAP Kielce: Majdanski, Boksa, Winiarczyk, Kita, Gospodarek, Tyczkowski, Szczepanek, Skrobot, Troczyński, Kochanowski, Romanovsky(Bysiak, Milczarek, Skrobot, Marcisz, zawodnik testowany).

Trenerzy Tomasz Ćwil i Szymon Dalach:

Bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu, od początku do końca realizowaliśmy wszystkie aspekty taktyczne jakie założyliśmy sobie w szatni. Na plus zdecydowanie nasze zachowania wychodzące z tego co wykonujemy na treningach. Jesteśmy bardzo zadowoleni z chłopaków.

#tufutbolstajesiepasja