Oświadczenie zarządu KS DAP Kielce

Szanowni Państwo.

Zgodnie z przewidywaniami, przerwa w treningach spowodowana sytuacją epidemiologiczną w kraju zostaje przedłużona do świąt Wielkanocnych, do 11 kwietnia. Mamy wielkie nadzieje, że zajęcia uda nam się wznowić po tym okresie.

Szerząca się epidemia dotyka nas wszystkich. Brak możliwości prowadzenia treningów jest dla nas, trenerów, ale także dla naszych podopiecznych bardzo trudnym czasem, który musimy przetrwać, stosując się do wszelkich zaleceń, by po okresie narodowej kwarantanny móc wrócić do normalnego życia i treningów. Rozumiemy także, że sytuacja finansowa wielu rodzin pogorszyła się na skutek przeciwepidemicznych ograniczeń.

Dlatego, w związku z pojawiającymi się pytaniami odnośnie opłat za miesiące marzec i kwiecień, prosimy tych z Państwa, którzy nie dokonali jeszcze opłaty za miesiąc marzec, by dokonać jej w normalnej kwocie. Formę rekompensaty (odrabianie treningów w innych grupach, zwiększona ilość turniejów Ligi DAPowskiej) przedyskutujemy po powrocie do zajęć.

O opłatę za miesiąc kwiecień bardzo prosimy tych z Państwa, których sytuacja materialna nie uległa znacznemu pogorszeniu. Jednocześnie zaznaczamy, że osoby, które dokonają wpłaty za miesiąc kwiecień zostaną z niej zwolnieni (częściowo lub w całości) w miesiącu maju. Jeśli wrócimy do treningów zgodnie z planem – 15 kwietnia – 50% kwietniowej opłaty zostanie przeniesiona na maj. Jeśli przerwa potrwa dłużej – 100% opłaty zostanie przeniesiona na maj.

Pozostałe osoby będą proszone o dokonanie wpłaty w wysokości 50% miesięcznej kwoty w przypadku, gdy do treningów wrócimy zgodnie z planem – 15 kwietnia.

Powyższe rozwiązania będą miały analogiczne zastosowanie również, gdy przerwa w treningach się znacząco wydłuży i obejmie miesiąc maj.

Dokonanie opłaty za miesiąc kwiecień pozwoli Akademii zachować płynność finansową w tym jakże trudnym momencie. Nasza szkółka utrzymuje się dzięki Wam – Rodzicom naszych małych Zawodników. To Wasze wpłaty sprawiają, że możemy szkolić piłkarzy i prowadzić swoją działalność sportową i społeczną. Nasza Akademia utrzymuje się tylko ze składek członkowskich. Nie korzystamy z żadnych zewnętrznych form finansowania, a wsparcie ze strony sponsorów jest przeznaczone na sprzęt sportowy, z którego korzystamy w trakcie treningów oraz różnego rodzaju imprezy i eventy. Państwa pomoc pozwoli nam przetrwać ten trudny czas i poradzić sobie z tą, jakże nową dla całego społeczeństwa, sytuacją.

Serdecznie dziękujemy.

Prosimy również, byście pozostali w domach, ćwiczyli indywidualnie i życzymy wszystkim pozostania w zdrowiu.

Raz jeszcze dziękujemy. #wrocimysilniejsi

DAP Kielce