Pierwszy Monroe Girls CUP za nami!

9 marca w Hali Sportowej „Kostka Kielce” został rozegrany pierwszy w historii DAP Kielce Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt „Salon Monroe Girls Cup” dla zawodniczek z roczników 2015 i młodszych. 
 
W turnieju wzięło udział 8 ekip z 5 klubów województwa świętokrzyskiego, którym bardzo dziękujemy za przybycie i wspaniała sportową rywalizację: Klimontowianka PBI Klimontów, U.K.S Hetmanki Włoszczowa, Akademia Piłkarska Orlęta Kielce, KSP Kielce oraz gospodynie. W turnieju nie była prowadzona ewidencja wyników ani klasyfikacja końcowa. 8 ekip przez 2 godziny rywalizowało systemem „każdy z każdym” równolegle na trzech boiskach. Zgromadzeni kibice na Hali Sportowej ZSKDK mogli zaobserwować fantastyczną atmosferę na boiskach, wiele pięknych akcji, roześmiane buzie naszych uczestniczek oraz wymyślne cieszynki. W trakcie turnieju specjalistki z Salonu Monroe – sponsora tytularnego naszego turnieju oraz naszej drużyny kobiecej przeprowadzały konsultacje kosmetologiczną oraz trychologiczną, z której mogli skorzystać obecni na turnieju. Po zakończonych zmaganiach nastąpiło uroczyste zakończenie turnieju, w którym czynnie udział wziął DAPIK – nasza klubowa maskotka, wręczając puchary każdej z drużyn za udział w turnieju. Dodatkowo w każdej z drużyn wyróżniono najlepszą zawodniczkę, która tego dnia zasłużyła na statuetkę MVP drużyny.
 
Wyróżnione zawodniczki:
Amelia Siwek – Hetmanki I Włoszczowa
Michalina Pers – Hetmanki II Włoszczowa
Natalia Lipiec – Klimontowianka Klimontów
Mila Szary – KSP I Kielce
Helena Wielgo – KSP II Kielce
Joanna Tomala – Orlęta Kielce
Zuzanna Lewicka – DAP Monroe I Kielce
Amelia Leniart – DAP Monroe II Kielce
 
 
Dziękujemy Victory Trofea za przygotowanie wspaniałych pucharów i statuetek, Koralowa PIZZA Kielce za dostarczenie pysznej pizzy dla naszych uczestniczek, Fischer Automotive za przekazanie nagród dla naszych zawodniczek.
 
Szczególne podziękowania kierujemy do Łączy nas piłka oraz Łączy nas piłka kobieca za objęcie Patronatem PZPN naszego turnieju i przekazanie nagród rzeczowych oraz wspaniałych plakatów z idolkami naszych małych adeptek futbolu.
 
Zapraszamy do obejrzenia galerii z tego wspaniałego wydarzenia! Zachęcamy do lajkowania i udostępniania fotorelacji!
Wkrótce jeszcze jedna niespodzianka związana z tym turniejem.
 
 
#tufutbolstajesiepasja