Podsumowanie Turnieju Grudniowego Trójek Piłkarskich!

Dwa razy podium na Grudniowym Turnieju Trójek Piłkarskich! Turniej Grudniowy to już sportowa tradycja w Kielcach. DAPowskie zespoły zresztą uczestniczą w nim od lat, odnosząc sukcesy. Nie inaczej było w tym roku – do boju w czterech kategoriach wiekowych stanęło aż piętnaście ekip KS DAP Kielce!

Turniej kategorii 2009:

Do rywalizacji stanęły dwa nasze zespoły i obydwie ekipy zameldowały się w ćwierćfinałach rywalizacji Zespół DAP II musiał uznać wyższość KKP Korona III, ale nasza „jedynka” dotarła aż do wielkiego finału! Tam jednak zostali pokonani przez KKP Korona I. Najlepszym bramkarzem całego turnieju został Gabriel Świątek!

Szczegóły na stronie: https://www.kieleckifutbol.pl/aktu…/4389-bilcza-kkp-korona

Turniej kategorii 2010:

Trenerzy Paweł Drobniak i Łukasz Polak do boju desygnowali dwa składy swoich podopiecznych. Jeden z zespołów przedarł się przez fazę grupową, ale w ćwierćfinale przegrał z późniejszym zwycięzcą turnieju, zespołem SOT FC Koroneczka. Warto wspomnieć, że w zespole zwycięzców grało aż czterech zawodników z DAPowską przeszłością: Oskar Kamizela, Mikołaj Palka, Olaf Głąb oraz Patryk Zalewski!

Szczegóły na stronie:https://www.kieleckifutbol.pl/aktualnosci/4391-trener-palka

Turniej kategorii 2011:

Aż pięć zespołów z rocznika 2011 pojechało do Zagnańska, by rywalizować w swojej kategorii wiekowej. Bardzo cieszy fakt, że aż cztery z nich dotarły do fazy pucharowej! Najlepsza okazała się ekipa DAP II, która zajęła czwarte miejsce, przegrywając w arcydramatycznym spotkaniu zakończonym serią rzutów karnych!

Szczegóły na stronie:https://www.kieleckifutbol.pl/…/4393-2011-z-szymko-trade

Turniej kategorii 2013:

„Szczęśliwe trzynastki” najliczniej obsadziły swój turniej – aż sześć zespołów posłali do boju trenerzy Dawid Kukła i Karol Rusiński. Dwie ekipy zameldowały się w ćwierćfinałach, które wygrali z NAF Nowiny oraz KKP Korona I. Niestety w półfinałach DAPowcy musieli uznać wyższość KKP Korona III oaz – dość niespodziewanie – Granatu Borki. Na osłodę pozostał „bratobójczy” mecz o 3. miejsce, który był niezwykle dramatyczny i wyrównany. Remis w podstawowym czasie oznaczał konkurs rzutów karnych, które lepiej wykonywała ekipa DAP IV, która ostatecznie stanęła na najniższym stopniu podium. Najlepszym zawodnikiem turnieju dodatkowo został Michał Doroz.

Szczegóły na stronie:https://www.kieleckifutbol.pl/…/4395-2013-dawidex-boguski

.

📆

.