Podsumowanie weekendu – 11/12 luty 2023

Kolejny weekend i kolejne cenne doświadczenie zdobyte przez naszych podopiecznych w rywalizacji w grach kontrolnych oraz turniejach ogólnopolskich. Co najważniejsze – debiut w rywalizacji w rówieśnikami odnotowała nasza najmłodsza drużyna Top Talent 2017. Ogromne brawa dla tych młodych zawodników i ich trenerów!
Zapraszamy do lektury 📰 ⤵️
 
KS DAP U6 (TT 2017)
Gry kontrolne (Kielce, 12.02.2023)
KS DAP Kielce – KKP Korona
Trenerzy Rafał Kruk i Michał Dąbrowski:
Zawodnicy drużyny TT 17 rozegrali swój pierwszy mecz kontrolny. Było dużo ciekawych akcji oraz padło dużo bramek, widać było u chłopaków zaangażowanie i chęć do gry. Rywalizacja odbywała się na 2 boiskach równolegle przez 2 godziny, dzięki czemu każdy z chłopców miał zapewnione wiele minut spędzonych na boisku.
 
KS DAP U7 (TT 2016)
Gry kontrolne (Kielce, 11.02.2023)
KS DAP Kielce – KKP Korona
KS DAP Kielce: Kornel Bugajski, Oskar Boszczyk, Julian Grudzień, Franciszek Słopiecki, Jakub Konczewski, Filip Papież, Ksawery Cieślicki, Wojciech Handzel, Aleksander Jasnos, Jakub Ozga, Miłosz Krzywda, Szymon Marek, Bartosz Tuźnik, Mateusz Bzinkowski.
Trenerzy Jakub Chrzanowski i Piotr Chiberski:
W sobotę, 11 lutego drużyna Top Talent 2016A wzięła udział w meczu kontrolnym. Rywalem była drużyna KKP Korona grupa „złota”. Spotkanie odbyło się w Kielcach w hali pneumatycznej. Mecz trwał 90 minut, chłopcy byli podzieleni na dwa zespoły i grali na dwóch równoległych boiskach. Cieszy duże zaangażowanie w każdym momencie meczu i coraz większa koncentracja na tym, co robimy. Chłopcy zostawili dużo serca na boisku. Każdy mógł spróbować swoich sił na innych pozycjach. Nie brakowało waleczności i radości z gry. Mecz uważamy za bardzo pożyteczny, chłopcom należą się duże brawa.
 
KS DAP U9 (TT 2014A)
Mecze kontrolne (Starachowice, 28.01.2023)
AP SKS STAR Starachowice – KS DAP Kielce
Trenerzy Maciej Górski i Mateusz Nowakowski:
W dniu dzisiejszym (sobota, 11.02.2023) rozegraliśmy sparing z drużyną złotą KKP Korona na boisku pod „balonem”. Dla chłopców był to debiut w piłce 7-osobowej. Pierwsze 10-15 minut było wyrównane, jako pierwsi strzeliliśmy gola. Jednak z każdą minutą to rywal przejmował inicjatywę i dochodził do kolejnych okazji bramkowych. W naszej grze brakowało spokoju, podejmowania odpowiednich decyzji, co rywal wykorzystywał raz po raz, dając nam dzisiaj lekcję futbolu. Taki sparing był nam potrzebny, aby przypomnieć, że przed nami cały czas dużo pracy, by stawać się lepszymi zawodnikami i robić progres.
 
KS DAP U9 (TT 2014A)
Turniej Moravia Cup (Morawica, 12.02.2023)
KS DAP Kielce: Obarzanek, Zagoździński, Michalski, Kasiński, Rutyna, Baran, Nowak.
Trenerzy Maciej Górski i Mateusz Nowakowski:
Drużyna Top Talent 2014 rozegrała turniej Moravia Cup. Naszymi rywalami były drużyny: FA Jędrzejów I i II, Orlęta Kielce, Star Starachowice I i II, Champions Końskie, Pogoń Miechów, Jedlnia Dzieciom, Moravia I i II oraz KKP Korona. Rywalizacja odbywała się równocześnie na czterech boiskach, w systemie każdy z każdym, zapewniając każdemu z uczestników dużą liczbę minut do rozegrania. Na 11 rozegranych meczy notujemy 9 wygranych, remis oraz porażkę. Nasz bilans bramkowy to 33 gole strzelone i 8 straconych. Warto dodać, iż organizatorzy wyróżnili naszego zawodnika Filipa Nowaka nagroda indywidualną. Cieszy również fakt, iż wszyscy obecni zawodnicy strzelili, co najmniej jednego gola.
 
KS DAP U10 (TT 2013A/B)
Mecz kontrolny (Radom, 12.02.2023)
KS DAP Kielce: Marczewski, Troczyński, Doroz, Tyński, Krysiński, Szkuta, Kowalczyk, Dzieniszewski, Piskulak, Majcherczyk, Michow, Pacholczyk, Nowak, Konwicki, Panek.
Trenerzy Karol Rusiński i Tomasz Ślusarczyk:
Zawodnicy drużyny TT2013A, uzupełnieni kolegami z drużyny TT2013B rozegrali mecz kontrolny w Radomiu z miejscowym Radomiakiem. Rywalizacja toczyła się na dwóch boiskach jednoczenie w wymiarze czasowym 3×30 minut. Oba mecze były na dobrym wyrównanym poziomie. Nasi zawodnicy tworzyli składne akcje, które kończyły się zdobyciem bramek. Na duży plus należy uznać grę w obronie wysokiej oraz otwarcie gry, gdzie wielokrotnie udało nam się wyjść spod pressingu przeciwnika. Jak to bywa nie ustrzegliśmy się błędów, głównie indywidualnych przy wyborze odpowiedniego rozwiązania w danym fragmencie gry. Jest to dla nas informacja, nad czym będziemy pracować w najbliższej przyszłości na treningach.
 
KS DAP U11 (TT 2012A/B)
Gra wewnętrzna (Kielce, 29.01.2023)
KS DAP Kielce 2012A – KS DAP Kielce 2012B
KS DAP Kielce: Golmento, Kita, Kulczycki, Czupryński, Krzywda, Bartosz Łakomiec, Witkowski, Pyszel, Wójcik, Sobierajski, Korfel, Haraźny, Nowak, Bukała, Michał Łakomiec, Dobosz, Kaczmarczyk, Wilkus, Meresiński, Sułowski, Lisowski, Waniak.
Trenerzy Adam Józefowski i Karol Markowski:
W niedziele rozegraliśmy wewnętrzny turniej halowy. Jesteśmy zadowoleni z postawy naszych zawodników. Dużo składnych akcji i goli pokazuje, że chłopcy dobrze sobie radzą w futsalu. Jest dla nas sprawdzian przed turniejem halowym w Tarnobrzegu.
 
KS DAP U12 (TT 2011)
Mecz kontrolny (Kielce, 12.02.2023)
KS DAP Kielce 7:7 Orlęta Kielce
KS DAP Kielce: Oskar Bień, Igor Jaros, Filip Gołąbek, Jakub Kaczmarski, Kamil Kisio, Antoni Nepelski, Adam Suliga, Wojciech Surma, Szymon Szeląg, Matvii Tymoshenko,, Szymon Włudyga Marcin Kołomański, Leon Białek, Adam Kołomyja, Testowany zawodnik.
Bramki: Adam Kołomyja x3, Szymon Włudyga, Szymon Szeląg, Oskar Bień, Igor Jaros.
Trenerzy Rafał Stefański i Maciej Barabach:
Drużyna Top Talent 2011 mierzyła się z drużyną Orląt Kielce. Nasi zawodnicy starali się realizować założenia, które sobie przed meczem postawiliśmy. Początek spotkania należał jednak do drużyny Orląt, która szybko zdobyła pierwsza bramkę. Nasi zawodnicy starali się odpowiedzieć, lecz nasze próby zdobycia bramki kończyły się na słupkach i poprzeczce bramki rywala. Chłopcy starali się budować akcje w oparciu o to, co trenowaliśmy w tym tygodniu. W końcowe pierwszej połowy spotkania udaje nam się złapać kontakt i na przerwę schodzimy z wynikiem 5:2 dla Gości. W drugiej połowie to my dochodzimy do głosu i po składnych akcjach udaje nam się dogonić rywala. Cały mecz kończy się remisem 7:7. Cieszy skuteczność pod bramką przeciwnika. Z dobrej strony pokazali się nowi zawodnicy którzy w ostatnim czasie dołączyli do naszego zespołu. Brawo dla wszystkich graczy za dobre zawody.
 
KS DAP U13 (TT 2010)
Mecz kontrolny (Kielce, 12.02.2023)
KS DAP Kielce 23:0 Polonia Białogon
KS DAP Kielce: Kusto, Dulak, Filipek, Kutyła, Kwiatek, Pękalski, Del Favero, Sojka, Cedro, Toporowski, Olbratowski, Kowalski.
Bramki: 7x Cedro, 6x Olbratowski, 4x Del Favero, 3x Sojka, 3x Pękalski, Toporowski.
Trenerzy Paweł Drobniak i Łukasz Polak:
W niedzielnym meczu wysoko pokonaliśmy drużynę z Białogonu. Wynik odzwierciedla w pełni wydarzenia boiskowe, bardzo często gościliśmy pod bramką przeciwnika, co pozwoliło dokładniej się przyjrzeć drużynie podczas gry w ataku. Ozdobą spotkania były bramki Patryka Sojki i Oskara Olbratowskiego. Patryk uderzył zewnętrzną częścią stopy zza pola karnego w okienko bramki przeciwnika, a Oskar zdecydował się na mocny strzał z dystansu, który wylądował pod poprzeczką bramki przeciwnika. Udany debiut w naszym zespole zaliczył Borys Kutyła. Za tydzień naszym przeciwnikiem będzie Stal Stalowa Wola.
 
#tufutbolstajesiepasja