Podsumowanie weekendu – 18/19 luty 2023

Bardzo intensywny weekend w wykonaniu naszych drużyn. Nasi podopieczni rozegrali wiele meczów kontrolnych oraz byli uczestnikami turniejów halowych. Zapraszamy do lektury.

KS DAP U7 (TT 2016B)
Gry kontrolne (Kielce, 19.02.2023)
KS DAP Kielce – NAF Nowiny
KS DAP Kielce: Synowski Filip, Jurkowski Mikołaj, Armański Gustaw, Dulnik Adam, Tofil Antek, Zapała Tymon, Aleksander Wałek, Michał Pedrycz, Antoni Rylski, Boksa Kacper, Wypniewski Ignacy, Kamil Czupryński, Tomasz Żelazny.
Trenerzy Jakub Chrzanowski i Piotr Chiberski:
TOP Talent 2016B W niedziele 19.02 rozegraliśmy sparing z drużyną NAF Nowiny. Gra toczyła się na dwóch boiskach równocześnie, przez co każdy z zawodników miał zapewnione dużo grania. W trakcie meczu zebrali oni cenne doświadczenie, co z pewnością przełoży się na większą pewność siebie w kolejnych spotkaniach. Dziękujemy drużynie z Nowin za spotkanie i dobrą zabawę.

KS DAP U7 (TT 2015A)
Gry kontrolne (Kielce, 19.02.2023)
KS DAP Kielce – Orlęta Kielce
KS DAP Kielce: A. Lisowski, K. Lisowski, Zatorski, Kołomyja, S. Stróżyk, Świątek, Markowski, Koruba, Masternak, Dudzic, Mazurek, Kania, Iwański, Czech, K. Stróżyk, Bęben, Adamczyk, Symela, Wyszomirski.
Trenerzy Konrad Zacharski i Patryk Nowak:
W niedziele popołudniu zespół TT15A rozegrał mecz sparingowy z Orlętami Kielce. Zaczęliśmy słabo, oddaliśmy przeciwnikowi inicjatywę w pierwszych minutach meczu. Po przeciętnym początku drużyna weszła na wysokie obroty i zaczęła grać na swoim wysokim poziomie. Przez długie momenty meczu graliśmy wysokim pressingiem i nie wpuszczaliśmy przeciwników na własną połowę. Stworzyliśmy dużo sytuacji bramkowych i sporo składnych akcji cieszących oko. Poza kilkoma błędami cała drużyna zaprezentowała się bardzo dobrze. Dziękujemy Orlętom za pożyteczny sparing.

KS DAP U7 (TT 2015B)
Gry kontrolne (Kielce, 19.02.2023)
KS DAP Kielce – Astra Piekoszów
KS DAP Kielce: Mróz, Styczeń, Suchenia, Chmielewski, Kwaskowicz, Sternak, Szkurłat, Konopka, Kolarz, Rokicki, Bańka, Dziub, Karcz, Figiel, Yemelianov, Płusa
Trenerzy Konrad Zacharski i Patryk Nowak:
Drużyna TT15 B W niedzielne popołudnie rozegrała sparing z Astrą Piekoszów. Graliśmy blisko 2 godziny, były tercje w których nasza gra wyglądała bardzo dobrze. Aczkolwiek zespół z Piekoszowa to bardzo dobry przeciwnik, który dobrze operował piłka. Kolejne cenne doświadczenie dla naszych zawodników. Dziękujemy Astrze Piekoszów za bardzo efektywny sparing.

KS DAP U9 (TT 2014A)
Mecze kontrolne (Kielce, 18.02.2023)
KS DAP Kielce – AP Champions Końskie
KS DAP Kielce: Grzywacz, Czaja, Pietrzykowski, Czajkowski, Nowak P., Włudyga A., Włudyga J., Górski.
Trenerzy Maciej Górski i Mateusz Nowakowski:
W dniu dzisiejszym rozegraliśmy gry kontrolne z drużyną AP CHAMPIONS KOŃSKIE. Rywalizacja stała na wyrównanym poziomie, lecz więcej chłodnej głowy pod bramką prezentowali Dapowcy. Należy wyróżnić odwagę przy pojedynkach 1×1, ale również solidność w defensywie.

KS DAP U9 (TT 2014A)
Gra kontrolna (Kielce, 19.02.2023)
KS DAP Kielce: Rutyna, Gąsiorek, Baran, Górski, Zagoździński, Michalski, Czaja, Kasiński.

Trenerzy Maciej Górski i Mateusz Nowakowski:
W niedzielne popołudnie drużyna DAP Kielce rozegrała sparing z drużyną Staru Starachowice. Obie drużyny chciały grać w piłkę, co mogło podobać się zgromadzonym widzom. Spotkanie było dość wyrównane, lecz każda z drużyn miała w meczu swoje momenty przewagi, nie brakowało również ciekawych akcji czy bramek. Drużynie Staru dziękujemy za przyjazd do Kielc.

KS DAP U9 (TT 2014)
Gra kontrolna (Kielce, 18.02.2023)
KS DAP Kielce – Dziecięca Politechnika Świętokrzyska
KS DAP Kielce: Grzyb, Smołuch, Skorupa, Wołowski, Kowalski, Bąk, Kisiel, Skowron, Nagórny, Synowski, Kubiec.

Trenerzy Maciej Górski i Mateusz Nowakowski:
Mecz obfitował w wiele rewelacyjnych akcji z obu stron. Przeciwnik zawiesił nam poprzeczkę bardzo wysoko, każdy moment naszego roztargnienie skrzętnie wykorzystywali zawodnicy Politechniki. Nasi zawodnicy wykazywali się dużą odwaga w pojedynkach 1×1 co z pewnością musimy uznać za wielki plus gdyż właśnie nad tym aspektem ostatnio mocno pracowaliśmy.

KS DAP U10 (TT 2013A)
Turniej Piłkarski (Miedziana Góra, 18.02.2023)
KS DAP Kielce: Marczewski, Troczyński, Lelas, Bednarski, Malec, Flaczyński, Grela, Panek, Wach.

Trenerzy Karol Rusiński i Tomasz Ślusarczyk:
Zawodnicy grupy TT 2013A po raz pierwszy w tym sezonie wzięli udział w turnieju halowym organizowanym przez klub Wicher Miedziana Góra. Podczas turnieju rozegraliśmy 6 meczów po 12 minut. Rywalizacja toczyła się w systemie każdy z każdym. Nasz zespół wygrał 2 mecze, 4 zremisował co w końcowej klasyfikacji przełożyło się na zajęcia III miejsca. Najlepszym bramkarzem został wybrany nasz reprezentant Michał Marczewski.

KS DAP U10 (TT 2013A)
Gra kontrolna (Tarnobrzeg, 19.02.2023)
KS DAP Kielce: Wzorek, Dzieniszewski, Doroz, Giedyk, Dereniewicz, Simkiewicz, Tyński, Krysiński, Szkuta, Różański.

Trenerzy Karol Rusiński i Tomasz Ślusarczyk:
Zawodnicy, którzy nie wzięli udziału w turnieju halowym, rozegrali mecz sparingowy w Tarnobrzegu z miejscową Siarką. Mecz toczył się pod nasze dyktando od pierwszej do ostatniej minuty. Najbardziej cieszy fakt, że nasza skuteczność tego dnia była naprawdę na bardzo wysokim poziomie, samo budowanie akcji w ataku pozycyjnym utwierdziło nas w tym, że nasi zawodnicy posiadają kreatywność i bardzo duże możliwości indywidualne. Wyróżnić należy dwóch zawodników, strzelców największej ilości bramek: Franek Tyński – 11 oraz Franek Krysiński – 7 strzelonych bramek.

KS DAP U10 (TT 2013B)
Gra kontrolna (Kielce, 18.02.2023)
KS DAP Kielce: Miłosz Cichoń, Mikołaj Detka, Julian Chwastkowski, Aleksander Wichnera, Kacper Bednarski, Ksawery Konwicki, Piotr Mazurek, Miłosz Majcherczyk, Franciszek Piskulak, Jakub Schwarz, Miłosz Ziętel, Marcin Michow.
Trenerzy Karol Rusiński i Tomasz Ślusarczyk:
W sobotni poranek zespół TT2013B zmierzył się z drużyną Orląt Kielce w meczu kontrolnym, gdzie chłopcy rozegrali 90 minut przy ciężkim silnym wietrze. Zespół Orląt od początku spotkania miał przewagę nad naszym zespołem. Mimo to uważamy, że każdy sparing i każda gra kontrolna rozgrywana jest po to, by zawodnicy nabierali większej pewności siebie w kontakcie z przeciwnikami a trenerzy, by mieli materiał do analizy.

KS DAP U11 (TT 2012A)
Gra kontrolna (Kielce, 19.02.2023)
KS DAP Kielce – RKS Radomsko
KS DAP Kielce: Sułowski Bartosz, Haraźny Jakub, Bukała Xawery, Wilkus Miłosz, Dobosz Kacper, Łakomiec Michał, Lisowski Kacper, Ryś Damian, Meresiński Mateusz, Nowak Arkadiusz, Ziomek Kuba, Frańczak Filip, Tkacz Mikołaj, Bednarski Antoni, Kaczmarczyk Igor, Sobaś Ignacy.

Trenerzy Adam Józefowski i Karol Markowski:
W niedziele rozegraliśmy mecz kontrolny w systemie młodzika 9×9. Na boisku spędziliśmy w nowym ustawieniu ponad 100 minut. Pierwsza cześć sparingu była chaotyczna w naszym wykonaniu, brakowało spokoju i dokładności w budowaniu akcji ofensywnych. Druga cześć pojedynku charakteryzowała się większym posiadaniem piłki naszej drużyny, zawodnicy skuteczniej zmieniali centrum gry. Chłopcy szukali swoich szans częściej poprzez podania zdobywające i strzały z dystansu. Na uwagę zasługuje fakt, że nasz bramkarz Filip zachował czyste konto.

KS DAP U11 (TT 2012B)
Gra kontrolna (Kielce, 18.02.2023)
KS DAP Kielce – Korona Kielce 2013
KS DAP Kielce: Pyszel, Wójcik, Witkowski, Kaczmarczyk, Stąpór, B.Łakomiec, Sobierajski, Czuba, Krzywda, Sebastian Majcher, Rutkowski, Szczepański

Trenerzy Adam Józefowski i Karol Markowski:
Bardzo ciekawy pojedynek rozegraliśmy w ostatnią sobotę. Gra obu drużyn była bardzo otwarta. Przez 120 minut sparingu zdobyliśmy sporo doświadczenia. Stoczyliśmy mnóstwo pojedynków 1×1. Mieliśmy lepsze i gorsze chwile. Szkoda pierwszych 15 minut, które niestety przespaliśmy. W pozostałej części zawodnicy/zawodniczki pokazali, że mają potencjał i ogromne rezerwy.

KS DAP U12 (TT 2011)
Mecz kontrolny (Kielce, 18.02.2023)
KS DAP Kielce TT2010 6:5 KS DAP Kielce TT2011
KS DAP Kielce: Oskar Bień, Igor Jaros, Filip Gołąbek, Jakub Kaczmarski, Kamil Kisio, Antoni Nepelski, Adam Suliga, Wojciech Surma, Szymon Szeląg, Matvii Tymoshenko, Leon Białek, Adam Kołomyja.
Bramki: Szymon Szeląg x2, Adam Suliga, Matvii Tymoshenko, Wojciech Surma.

Trenerzy Rafał Stefański i Maciej Barabach:
Drużyna Top Talent 2011 rozegrała grę kontrolną z chłopcami z Top Talent 2010. Mecz był rozgrywany w formule 2×45 co pozwoliło każdemu graczowi spędzić duża ilość minut na boisku. Chłopcy grali odważnie, często podejmując próbę gry 1×1. Mecz był rozgrywany w intensywnym tempie, co wymuszało na naszych zawodnikach często fazy przejściowe gry które realizowaliśmy w tym tygodniu. Cieszy fakt, że potrafimy kreować sytuację bramkowe, które udaje się zamienić na bramki. Pożyteczna gra, która pokazała nam na co musimy zwrócić uwagę przed startem rozgrywek ligowych.

KS DAP U13 (TT 2010)
Mecz kontrolny (Kielce, 18.02.2023)
KS DAP Kielce TT2010 6:5 KS DAP Kielce TT2011
KS DAP Kielce: Kusto, Toporowski, Suchora, Tarnowski, Kowalski, Kolekta, Wijas, Rajca, Del Favero, Bera, Kozakowski, Świeboda.
Bramki: Świeboda x2, Del Favero, Toporowski, Rajca, Bera.

Trenerzy Paweł Drobniak i Łukasz Polak:
W sobotnim sparingu zagraliśmy z chłopcami z rocznika 2011. Nasza drużyna potrafiła stwarzać sobie sytuacje bramkowe, niestety w kilku dogodnych sytuacjach brakowało spokoju pod bramką przeciwnika. Chłopcy w meczu zbyt szybko tracili piłkę i na treningach będziemy pracować nad poprawieniem tego elementu gry.

KS DAP U13 (TT 2010)
Mecz kontrolny (Kielce, 19.02.2023)
KS DAP Kielce 5:11 AP Stal Stalowa Wola
KS DAP Kielce: Kusto, Filipek, Dulak, Kuc, Olbratowski, Stępień, Sojka, Del Favero, Cedro, Michalski, Lipiński, Jagodziński.
Bramki: Sojka x2, Kuc, Cedro, Olbratowski.

Trenerzy Paweł Drobniak i Łukasz Polak:
Naszym niedzielnym rywalem była AP Stal Stalowa Wola. Mecz stał na wysokim poziomie. Nasz zespół dobrze wszedł w mecz i po rajdzie lewą stroną boiska Patryk Sojka strzelił dla nas pierwszą bramkę. Następnie dwie prowadziły otwartą grę i stwarzały sobie sytuacje. Skuteczniejsi byli przyjezdni i na przerwę schodziliśmy przegrywając 5:2. W drugą połowę nasz zespół wszedł bardzo dobrze i szybko zdobyliśmy dwie bramki po strzałach Olbratowskiego i Cedro. Niestety pod koniec spotkania goście w pełni wykorzystali nasz słabszy okres gry zdobywając kilka bramek w krótkim odstępie czasu. Mimo porażki nasz zespół w pewnych momentach gry wyglądał bardzo dobrze, szybko wychodziliśmy do kontrataków po których stworzyliśmy sobie kilka dogodnych sytuacji. Drużynie ze Stalowej Woli dziękujemy za wartościowy sparing. Rewanż zagramy w Stalowej Woli 12 marca.

#tufutbolstajesiepasja

⚫️⚪️ 🐺 Wspieraj i rozwijaj DAP Kielce wspólnie z nami, przekazując 1,5% podatku dochodowego na rzecz naszej Akademii:
➡️KRS: 0000457030
➡️Cel szczegółowy: DAP KIELCE (459)
➡️Więcej: https://tiny.pl/wnxwx