Podsumowanie weekendu – 18/19 marca 2023

Bardzo intensywny weekend w wykonaniu naszych drużyn. Gry kontrolne oraz spotkania rozegrane podczas weekendowego Campu, w którym uczestniczyły drużyny TT2012 oraz TT2009. Zapraszamy do lektury.
 
KS DAP U6 (TT 2017A/B)
Gry kontrolne (Kielce, 11.03.2023)
Trenerzy Rafał Kruk i Michał Dąbrowski:
W sobotę drużyny Top Talent 17 A i B rozegrali grę wewnętrzną. Chłopcy toczyli rywalizację na 2 boiskach jednocześnie, co dało każdemu 75 min gry. U chłopców było widać duże zaangażowanie i radość z gry. Cieszy fakt że widać duże postępy u chłopaków w pojedynkach 1×1 jak i w otwieraniu gry od bramki.
 
KS DAP U7 (TT 2015A)
Gra kontrolna (Kielce, 18.03.2023)
KKP Korona – KS DAP Kielce
KS DAP Kielce: Palka, K. Lisowski, A. Lisowski, Zatorski, Stróżyk, Markowski, Świątek, Dudzic, Bzinkowski, Wyszomirski, Adamczyk, Mika.
Trenerzy Konrad Zacharski i Patryk Nowak:
W sobotę rano zespół TT15A rywalizował ze złotą grupą KKP Korona. Graliśmy na dwóch boiskach równocześnie. Zespół KKP grał w sobotę zdecydowanie lepiej od nas. Stwarzał o wiele więcej sytuacji bramkowych i grał agresywniej w odbiorze. My z biegiem meczu mieliśmy dobre momenty, dzięki czemu udało się stworzyć kilka sytuacji i ciekawych akcji. Sparing pokazał nam, gdzie mamy braki i nad czym jeszcze powinniśmy pracować.
 
KS DAP U7 (TT 2015A)
Gry kontrolne (Zabrze, 19.03.2023)
Zaborze Zabrze – KS DAP Kielce
KS DAP Kielce: Palka, Zatorski, Świątek, Stróżyk, Mika, Masternak, Spychaj, Bzinkowski, Lisowski A., Lisowski K., Adamczyk, Suchenia, Markowski, Szkurłat, Sternak.
Trenerzy Konrad Zacharski i Patryk Nowak:
W niedzielny poranek wraz z rocznikiem 2013 wybraliśmy się do Zabrza zagrać z tutejszym Zaborzem Zabrze. Nasza gra wyglądała bardzo dobrze, świetnie operowaliśmy piłką, wygrywaliśmy pojedynki 1 na 1. Cieszy dobra postawa zawodników po słabszym wczorajszym występie.
 
KS DAP U10 (TT 2013A)
Gra kontrolna (Zabrze, 19.03.2023)
Zaborze Zabrze – KS DAP Kielce
Trenerzy Karol Rusiński i Tomasz Ślusarczyk:
W meczu kontrolnym zawodnicy drużyny TT2013A zaprezentowali się ze znakomitej strony. Od początku spotkaniu narzuciliśmy swoje warunki gry. Gra w obronie wysokiej pozwoliła nam stworzyć bardzo dużo sytuacji strzeleckich, a finalizacja była na bardzo dobrym poziomie. Bardzo się cieszymy z dzisiejszego występu i powrotu dobrej gry po ostatniej porażce z Radomiakiem. Do Kielc wracamy uśmiechnięci i bardzo zadowoleni.
 
KS DAP U10 (TT 2013B)
Gra wewnętrzna (Kielce, 18.03.2023)
KS DAP Kielce TT2013B – KS DAP Kielce TT2014
Trenerzy Karol Rusiński i Tomasz Ślusarczyk:
W sobotni poranek drużyna TT2013B rozegrała mecz kontrolny z drużyną TT2014 Chłopcy w tym spotkaniu byli bardziej skuteczniejsi niż w poprzednich meczach, również cieszy bardzo otwarcie gry z naszej strony. Na wyróżnienie zasługuje Kacper Bednarski, który w niecałe 10minut obronił dwa rzuty karne.
 
KS DAP U11 (TT 2012A)
Mecz kontrolny (Kraków/ Krosno, 18/19.03.2023)
Hutnik Kraków – KS DAP Kielce
Resovia Rzeszów – KS DAP Kielce
KS DAP Kielce: Frańczak, Bukała, Łakomiec, Tkacz, Lisowski, Sułowski, Haraźny, Nowak, Meresiński, Ziomek, Sobierajski, Dobosz, Pietrzykowski, Nowakowski, Czuba, Bednarski, Sobaś, Ryś, Kaczmarczyk, Waniak, Stąpór, Witkowski.
Trenerzy Adam Józefowski i Karol Markowski:
Bardzo intensywnie minął nam ostatni weekend. Rozegraliśmy dwa mecze kontrolne z Hutnikiem Kraków i Resovia Rzeszów w systemie młodzika 9×9. Mecze odbyły się na dobrych jakościowo boiskach. Oprócz wartości szkoleniowej jaką były sparingiem z mocnymi drużynami nasi zawodnicy odwiedzili wodny park w Krakowie. Wolny czas spożytkowaliśmy na integracje i budowanie dobrej atmosfery w drużynie.
 
KS DAP U12 (TT 2011)
Mecz kontrolny (Kielce, 18.03.2023)
Moravia Morawica 3:1 KS DAP Kielce
Bramki: Staniec.
KS DAP Kielce: Leon Białek, Oskar Bień, Kamil Kisio, Adam Suliga, Wojciech Surma, Matvii Tymoshenko, Oskar Staniec, Filip Gołąbek, Patryk Pedrycz, Marcin Kołomański, Kuba Kaczmarski, Szymon Szeląg.
Trenerzy Rafał Stefański i Maciej Barabach:
Drużyna DAP Kielce Top Talent 2011 rozegrała ostatni mecz kontrolny przed startem rozgrywek ligowych w Bilczy z drużyną Moravii Morawica. Nasza drużyna zagrała dobre zawody z zespołem w większości złożonym z chłopców z 2010 rocznika. Chłopcy dzielnie walczyli nie odpuszczając żadnej piłki. Staraliśmy się realizować to co ćwiczyliśmy w tym tygodniu na treningach. Cieszyć może fakt, że chłopcy dobrze zareagowali na ustawienie, którym graliśmy po raz pierwszy. Z niecierpliwością czekamy już na start rozgrywek ligowych.
 
KS DAP U13 (TT 2010)
Mecz kontrolny (Kielce, 19.03.2023)
KS DAP Kielce 4:2 AP Proszowianka Proszowice
Bramki: Pękalski x2, samobój x2.
KS DAP Kielce: Kusto, Dulak, Kuc, Tutaj, Sojka, Jagodziński, Pękalski, Olbratowski, Cedro, Del Favero, Filipek, Świeboda, Kwiatek.
Trenerzy Paweł Drobniak i Łukasz Polak:
W niedzielnym sparingu naszym rywalem była Proszowianka Proszowice. Chłopcy spędzili na boisku 120 minut. Mecz był wyrównany w którym nie brakowało walki. Nasza drużyna bardzo dobrze dziś wyglądała w formacji obronnej często skutecznie uniemożliwiając przedostanie się pod naszą bramkę zespołowi gości. Autorem pięknej bramki był dziś Krzysiek Pękalski, który z połowy boiska przelobował wysuniętego bramkarza z Proszowic. Cieszy to, że chłopcy przegrywając 2:1 potrafili odwrócić wynik spotkania i wyjść z tego meczu zwycięsko.
 
KS DAP U14 (TT 2009)
Gra kontrolna (Kraków, 18.03.2023)
Hutnik Kraków 3:3 KD DAP Kielce
Bramki: Gajda, Kochanowski, Kołda.
KS DAP Kielce: Majdański, Boksa, Winiarczyk, Kita, Kaczmarczyk, Szczepanek, Kwiecień, Skrobot, Masztalerz, Gajda, Kochanowski (Kamiński, Klamka, Sieczko, Sztandera, Stępień, Pawlik, Kukhniuk, Francikiewicz, Kołda, Troczyński).
Trenerzy Tomasz Ćwil i Szymon Dalach:
W sobotę w ramach dwudniowego wyjazdu rozegraliśmy grę kontrolną z Hutnikiem Kraków. Pierwszy kwadrans spotkania nie był udany dla naszego zespołu. Po naszych błędach w ustawieniu gospodarze zdobyli szybko dwie bramki, które podziałały na nasz zespół jak zimny prysznic. Po bramce kontaktowej zdobytej przez Daniela Gajdę zaczęliśmy przejmować inicjatywę i stwarzać sytuacje pod bramką przeciwnika. Wyrównującą bramkę strzelił Adam Kochanowski. Do przerwy wynik remisowy, jednak sytuacji bramkowych było zdecydowanie więcej. Drugą połowę zaczęliśmy od mocnego uderzenia – wyprowadziliśmy kilka szybkich ataków, po których Franciszek Kołda zdobył bramkę dając prowadzenie w meczu. Gra układała się po naszej myśli i kreowaliśmy dalej sytuacje, które mogły zakończyć się golami. Pod koniec spotkania Hutnik „przycisnął” i zdobył bramkę ustalającą wynik spotkania.
 
KS DAP U14 (TT 2009)
Gra kontrolna (Krosno, 19.03.2023)
Beniaminek Krosno 10:2 KD DAP Kielce
Bramki: Pawlik, Kochanowski.
KS DAP Kielce: Kamiński, Boksa, Winiarczyk, Chałan, Kaczmarczyk, Błaszczyk, Wieczorek, Kita, Masztalerz, Kochanowski, Troczyński (Majdański, Klamka, Sztandera, Sieczko, Kwiecień, Skrobot, Stępień, Kukhniuk, Kołda, Francikiewicz, Pawlik).
Trenerzy Tomasz Ćwil i Szymon Dalach:
W niedzielę podczas dwudniowego pobytu na wyjeździe rozegraliśmy drugi mecz kontrolny. Naszym przeciwnikiem była jedna z wiodących Akademii w Polsce – Beniaminek Krosno. Gospodarze w pierwszej połowie zdecydowanie dyktowali warunki gry, a po naszej stronie niestety brakowało piłkarskich argumentów. W drugiej połowie nasz zespół próbował momentami przejąć inicjatywę, dzięki czemu zdobyliśmy w meczu dwie bramki. Z pokorą musimy przyjąć dzisiejszą lekcję, którą dostaliśmy od Akademii z Krosna i postarać się wyciągnąć wnioski na przyszłość.